D IÉ "IP*' I 1? medewerkster yeen onne Medewerker Verkoop Binnendienst met leidinggevende kwaliteiten bloemen technische dienst (m/v) zoetermeer logopedist (m/v) Leiden administratief medewerker m/v De Wit Mode vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures 1 De "Nederlandse Centrale Kelders "N.C.K." B.V.' is een groothandelsorganisa tie waarbij ruim 400 zelfstandige slijters en wijnhandelaren zijn aangesloten. N.C.K. koopt wijnen en gedistilleerd uit binnen-en buitenland. Het produktpak- ket bestaat uit ruim 2.000 artikelen, waarvan rechtstreeks geïmporteerde wijnen een steeds groter deel uitmaken. Vanuit Hazerwoude-Rijndijk worden de goederen door geheel Nederland gedistribueerd. De sterk service gerichte organisatie met 35 werknemers zoekt voor spoe dige indiensttreding een: DE FUNCTIE U geeft leiding aan een klein team van medewerklstlers. U coördi neert de werkzaamheden welke voor de verkoopaktiviteiten intern moeten worden uitgevoerd. U bent service-gevoelig ingesteld en kunt goed telefonisch met afnemers omgaan. U heeft een commerciële instelling. U legt verantwoording af aan de Direktie. DE KANDIDAAT: De man, die wij zoeken (de samen stelling van de organisatie geeft aan mannen de voorkeur) heeft HAVO-niveau en heeft een leeftijd tot ca. 35 jaar. Is klantgericht in denken en doen. Heeft ambitie om op korte termijn Hoofd Afdeling Verkoop Binnendienst te worden. Heeft ervaring met de detailhandel en/of groot handel (met de slijtersbranche is een pré). GEBODEN WORDT: Een veelzijdige en gevarieerde baan met grote mate van zelfstandigheid in een dynamische onderneming, waarin volop de ruimte wordt gebo den om uw energie om te zetten in aktie. Het salaris is in overeenstemming met het belang dat wij aan een goed Hoofd van de Afdeling Verkoop Binnendienst hechten. DE PROCEDURE: ndien u belangstelling heeft voor deze funktie, richt dan uw bij voor keur schriftelijke sollicitatie aan de direkteur, de heer S.J. Fransen. Wenst u meer informatie vooraf, stelt u zich dan in verbinding met de direktie secretaresse, mevrouw T. van Gaaien telefoon 01714-19116. Voor inlichtingen na kantooruren: telefoon 01714-12827. "De Nederlandse Centrale Kelders "N.C.K." B.V." Willem Kloosstraat 66, 2394 BD HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Zoek je vakantiewerk voor de zomervakantie en vind je het leuk om met bloemen te werken? Dan nodigen wij je uit om een bezoek te brengen aan Bloemenveiling Flora om je in te schrij ven voor vakantiewerk. Bij Bloemenveiling Flora worden elke dag miljoenen snijbloemen aange voerd en geveild. Daarna worden ze naar de kopers gebracht. Dit werk noe men wij verdelen, wat snel en accuraat moet gebeuren. Verdelers werken part-time 5 dagen tussen de 20 en 25 uur per week, ver deeld van 6.00 uur tot einde verdeling. Uitbreiding van het aantal werkuren is niet uitgesloten. bloemen /eiling I flora De meeste vakantiewerkers hebben wij nodig rond de maanden juli en augustus. Om voor vakantiewerk in aanmerking te komen moet je minimaal 16 jaar oud zijn en minimaal 18 dagen (in de 18 dagen zitten 3 betaalde in- werkdagen inbegrepen) aaneengeslo ten beschikbaar zijn. Heb je belangstelling? Dan kun je langskomen om je in te schrijven op donderdag 19 april a.s. tussen 13.30 en 17.00 uur. Bij de hoofdingang is aangegeven waar je je moet melden. Voor meer informatie kun je bellen: 01718 5 56 80 Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg, Laan van Verhof 3, 2231 BZ Rijnsburg h i r-n Stimag b.v. is een technische handelsonderneming k IJ 5T"? gevestigd in een rustige omgeving tussen de bollenvelden van Hillegom. Wij zijn al meer dan 10 jaar DV gespecialiseerd in elektronische weegsystemen voor mobiel® weaen a"e industriéle toepassingen. Door de voortdurende y groei van onze klantenkring zijn wij op zoek naar een nieuwe kollega voor onze technische dienst. Wij zoeken: medewerker en vragen: M.T.S. W of E of gelijkwaardig niveau door ervaring. Rijbewijs B-E. Goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden: een prettige werksfeer in een gezellig team. Afwisselende funktie in zowel binnen- als buitendienst. Goede arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken een ieder die zich tot de bovenstaande funktie voelt aangetrokken een schriftelijke sollicitatie te richten aan: STIMAG b.v., Postbus 99,2180 AB Hillegom gemeente zoetermeer postbus 15 2700 AA zoetermeer afdeling onderwijs I telefoon (079) 440 310 De hoofdafdeling Educatie, Arbeidsvoorzieningen en Sociale Zaken, onderdeel logopedie, vraagt ten behoeve van het basisonderwijs zo spoedig mogelijk een vacaturenummer 103.430.09 Het betreft een tijdelijke functie (in verband met ziektevervanging) voor 16 uur per week tot 1 augustus 1990. Functie-informatie - het opsporen (en behandelen) van stem-, spraak- en taalstoornissen bij leerlingen in het basisonderwijs en het geven van voorlichting aan leerkrachten en ouders. Functie-eisen - opleiding logopedie/akoepedie; - ervaring in het onderwijs is gewenst. Salaris In overeenstemming met de rijksvergoeding maximaal f 4.144,- bruto per maand bij een volledige weektaak. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw J. Dijkstra, personeelsconsulent, telefoon 079-440404. Zoetermeer geeft bij geschiktheid de voorkeur aan kandidaten, afkomstig uit de groepen die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegenwoordigd zijn zoals vrouwen, vertegenwoordigers van culturele minderheden en mindervaliden. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen nadrukkelijk uit te solliciteren. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en werkervaring binnen 10 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. service! algemeen Ql dienstverlenings- 1 bedrijf e schiphol-oost zoekt voor haar afdeling administratie een: Assistent Controller M/V Service Q houdt zich onder meer bezig met het schoon maken van KLM-gebouwen, bedrijfsruimten en vlieg tuigen. Met ruim 700 full-time medewerkers in dienst rekenen wij ons tot één van de grotere schoonmaakor- ganisaties. Tot de taken van de Assistent Controller behoren: het leidinggeven aan de boekhouding - het beheren van het automatiseringssysteem - verslaglegging en facturatie - het opstellen van kostprijscalculaties - het in samenwerking met de Controller opstellen van de begroting en jaarstukken. Voor deze funktie wordt gedacht aan een kandidaat tot 35 jaar met: - tenminste MBA-diploma - studie SPD of de bereidheid daartoe - ervaring in soortgelijke funktie - ervaring met automatisering - leidinggevende capaciteiten Indien u meer informatie wenst, kunt u kontakt opne men met Ellen Kramer, tel. 020-6491528. Wilt u sollicite ren, schrijf dan een sollicitatiebrief naar: Service Q, Postbus 7549,1117 ZG Schiphol-Oost. Hel bestuur van De Weerklank, Chr. school voor slechtho rende kinderen en kinderen met spraak-/taaimoeilijkhe- den (S.OTV.S.O.), Robijnslraat 100 te Leiden, vraagt i.v.m. pensionering m.i.v. 1 augustus a.s. een voor I8V2 uren, die: - beschikt over een goede typevaardigheid; - de Ned. taal goed beheerst; - in staat is om vergaderingen te notuleren. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij: - het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen; - bereid zijn met enthousiasme in teamverband te werken. Sollicitaties vóór 26 april a.s. aan het bestuur van De Weerklank, Robijnstraat 100, 2332 KV leiden. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een Medewerker fotozetterij M/V die onze Compugraphic-zetapparatuur gaat bedienen, en tevens assisteert bij het monteren van tijdschriftpagina's e.d. Gevraagd wordt: vooropleiding op middelbaar niveau interesse voor en liefst ervaring in het werken met computers goede typevaardigheid zelfstandig kunnen werken Schriftelijke sollicitaties aan: "XI DRUKKERIJ l! P.J. JANSEN bv M. LEIDEN Met spoed gevraagd: beschaafde, modebewuste full-time leeftijd tot 25 jaar 5 Meiplein 112-114 - Leiden Voor informatie vragen naar de Heer of Mevrouwde Wit, tel. 071-766020. Aalmarkt 1 - 3 2311 EC Leiden Tel. 071-121500 ■Wij vragen met spoed een-vriendël ervaren full-time - die zelfstandig kan functioneren. Tevens vragen wijfeen part-time kr; - -v 1 - De Kempenaefstfaat 2-Oegstgeest-tel. 071-177475 Voor informatie vragen naar Caroline van Buürèn -

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 28