Rabobank Een opleiding tot Ziekenverzorgende iets voor jou? HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE (MA/) Jonge mensen die willen werken en leren in de psychogeriatrie ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ambulance-verpleegkundige leiden Noordwijk Vraag dan direct het informatiepakket aan van Mariënhaven Informatiebon Vul de bon in MAR IËN HAVEN vraagt onderzoeker m/v medewerker m/v medewerker inventaris registratie m/v (voor 36 uur per week) De Eerste Hulp Dienst van de gemeente Leiden is een ambulancedienst die hooggekwalificeerd spoedvervoer verricht binnen de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Alkemade, Voorschoten, Zoeterwoude en Wassenaar. Dit vervoer bestaat o.a. uit: - spoed en ongevallenvervoer volgens het zgn. free call systeem; - spoedvervoer op verzoek van de huisarts; - interklinisch specialistisch vervoer; - psychiatrisch vervoer. Functie-eisen: - diploma verpleegkundige A of A/B; - IC/CCU aantekening; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring in het optreden tijdens crisissituaties; - rijbewijs B.E.; - woonachtig in Leiden of directe omgeving. Salaris- en rechtspositieregelingen Het salaris bedraagt omgerekend bij een werkweek van 36 uur maximaal f 3.132,95 bruto per maand (schaal 6). Bevordering naar schaal 7 behoort tot de mogelijkheden. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroepen te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het vol doen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 90.33 binnen twee weken na verschijning van dit blad. Rabobank Noordwijk Verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3000 vestigingen. Voor de afdeling Beheerstechnische Zaken zoeken wij op korte termijn een HEAO'er voor de functie van: Algemeen De afdeling Beheerstechnische Zaken heeft een ondersteunende en service verlenende functie ten behoeve van het management van de bank. De afdeling bestaat uit de groepen Financiële Administratie. Interne Zaken en Automatisering. Het Hoofd Administratie werkt rechtstreeks onder het Hoofd Beheerstechnische Zaken. Funktie-omschrijving - Het operationeel leidinggeven aan 2 medewerkers. - Het cijfermatig opstellen van de jaarstukken en begroting. - Het verzorgen van de cijfermatige periodieke verslaglegging en rapportage. - Het controleren van de periodieke computer-output. - Het verrichten van specifieke controles binnen de groep. - Het doen van voorstellen tot wijziging en beheer van de administratieve procedures. Funktie-eisen: Opleiding op HEAO-n Kennis van en affiniteit tot geautomatiseerde systemen. Leidinggevende en communicatieve kwaliteiten. Flexibele, actieve en dienstverlenende instelling. Leeftijd vanaf 23 jaar De Rabobank biedt naast een goed salaris, prima bijkomende arbeidsvoorwaarden zoals studiefaciliteiten, een dertiende maand en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van bovenstaande functie, dan kunt u bellen met de heer J. C. de Ruiter, Hoofd Beheerstechnische Zaken, telefoon 01719-19312. Uw schriftelijke sollicitatie, binnen veertien dagen, richten aan de directeur dhr. G. J. Bezemer, Postbus 18, 2200 AA Noordwijk. meer bank voor je geld Gevraagd voor zo spoedig mogelijk creatieve vlotte bindster/verkoopster leeftijd 18-21 jaar die zelfstandig kan werken en verantwoordelijkheid durft te nemen. W. van Leeuwen, Princestraat 2 2225 CA Katwijk, tel. 01718-71619 b.g.g. 29455 MARIENHAVEN te Warmond is een verpleeghuis waar ruim 200 psychogeriatrische bewoners verblijven. Onze bewoners zijn - in overeenstemming met hun behoeften en mogelijkheden - verdeeld over 9 afdelingen voor verpleging, verzorging en bege leiding. Op elke afdeling verblijven tussen de 20 en 25 bewoners. De teamgenoten op de afdelingen zetten zich samen in om onze bewoners een zo aangenaam mogelijk woon- en leefklimaat te bieden. Het werk is niet altijd even gemakkelijk, maar in een goede collegiale sfeer wordt veel bereikt. Om onze zorg voor de bewoners ook in de toekomst te kunnen realiseren zoeken wij Wij bieden je, een waardevolle opleiding die je gegarandeerd uitzicht geeft op een vaste betrek king in de gezondheidszorg. Wanneer kom je in aanmerking? De eerstkomende opleiding start in september. Ben je dan 17 jaar of ouder en in het bezit van een diploma HAVO, MAVO of LBO (met minimaal 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau) dan staat niets je in de weg om je voor de opleiding in te schrijven. Je vindt 't sollicitatieformulier bij het informatiepakket dat je kunt aanvragen met onderstaande bon. Bovendien word je dan persoonlijk uitgenodigd voor de informatie-ochtend op vrijdag 11 mei.of de informatie middag op woensdag 16 mei. De opleiding Ziekenverzorgende Het theoretische gedeelte van de opleiding wordt gege ven aan de Centrale School voor de Opleiding tot Zie kenverzorgende te Leiden.Het praktische gedeelte vindt plaats in verpleeghuis MARIËNHAVEN. De opleiding begint met een beroepsvoorbereidende periode van 30 weken theoretische basisopleiding. Tijdens deze periode ontvang je een zakgeld van f. 395,- per maand. Na de beroepsvoorbereidende periode vangt de eigenlij ke inservice-training aan, die 2 jaar duurt Als eerste jaars leerling verdien je f. 1205,- bruto per maand of wanneer je 21 jaar of ouder bent het minimum loon. Na het behalen van het diploma Ziekenverzorging ben je verzekerd van een vaste aanstelling in ons verpleeghuis, terwijl wij ook na de diplomering regelmatige bijscholing verzorgen, o.a. door onze klinisch psychogerontoloog, drs. Bère Miesen. Meer informatie over de opleiding kun je krijgen bij Annet Kemerink, praktijkbegeleidster of Carola Leliveld van de dienst personeelszaken. Telefoon (01711) 1.93.00. 1 Ik heb belangstelling voor de Opleiding tot Ziekenverzorgende. I Stuurt u mij het informatiepakket van Mariënhaven. j Naam:. Adres:_ Postc. en plaats: I Telefoon: I Opleiding: I Leeftijd: f Bon zenden aan: de dienst personeelszaken van ^Mariënhaven, Postbüs 6, 2360 AA WARMOND PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING Verpleeghuis Mariënhaven Mgr. Aengenentlaan I 2361 GB Warmond Tel. 01711-19300 Het Academisch Ziekenhuis te Leiden vraagt in het kader van een gesubsidieerd project, IKW 90-13 t.b.v. de werkgroep Medische Besliskunde van de Faculteit der Geneeskunde een (voor 32 uur per week) vac.nr. 90.D.10.15.LD De werkgroep Medische Besliskunde van de Faculteit der Geneeskunde, Rijks universiteit Leiden, is een werkgroep die zich bezighoudt met wetenschappelijk onderzoek naar en ondersteuning van medische besluitvorming met behulp van besliskunde en protocollaire, genees kunde. Het onderzoek naar kwaliteit van leven speelt hierin een belangrijke rol. Voor onderzoek naar kwaliteit bij kanker patiënten is subsidie verkregen van de Nederlandse Kankerbestrijding. Taak: het opzetten en uitvoeren van onder zoek naar meting van kwaliteit van leven (KvL) van kankerpatiënten en naar het gebruik van KvL-metingen t.b.v. besluit vorming bij afweging tussen levensver wachting enerzijds en kwaliteit van leven anderzijds (utiliteitsanalyse). De dage lijkse werkzaamheden zullen plaatsvinden op de afdeling Klinische Oncologie. Vereist: - voltooide academische opleiding psychologie, sociologie of geneeskunde; - uitstekende contactuele vaardigheden t.b.v. de omgang met kankerpatiënten; - aantoonbare kennis van c.q. ervaring in methoden en technieken van onderzoek; - goede mondelinge en schriftelijk uitdruk kingsvaardigheid. Salaris: min.f 3315 en max.f5442 bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van twee jaar met de mogelijkheid van verlenging tot vier jaar. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr.J. Kievit, voorzitter werkgroep (071 - 26 39 67/27 67 80) of door prof.dr. J.W. Leer, afdeling Klinische Oncologie (071 - 26 30 27). Hoteldienst - Restauratieve Sector De restauratieve sector verzorgt met een team van 15 mensen de restauratieve faciliteiten voor medewerkers en gasten van het AZL. Dit gebeurt via maaltijden uitgifte in 2 bedrijfsrestaurants, koffie- automaten, service in vergaderzalen en openbare ruimten. Ten behoeve van de restauratieve sector ontstaan 2 vacatures voor (part-time 19 uur per week) vac.nr. 90.R.37.15.LD Taak: de werkzaamheden bestaan uit: - voorbereiden en bereiden van diverse snacks; - uitgeven van maaltijden en componenten daarvan; - bijhouden van automaten, koelvitrines en de afruimsectie; - voorbereiden en verzorgen van recepties, lunches e.d.; - verrichten van alle voorkomende onder houd- en schoonmaakwerkzaamheden o.a. vloeronderhoud, apparatuur en meubilair; - verrichten van kassadiensten. Functie-eisen: - LBO-opleiding consumptieve beroepen of gelijkwaardig niveau; - kunnen werken in teamverband; - bij voorkeur beschikken over horeca- ervaring; - beschikken over een zelfstandige en flexibele instelling; - gevoel hebben voor service verlening Werktijden: de werktijden zijn verdeeld over 5 dagen per week tussen 7.30 en 19.30 uur (7.30 tot 11.30 uur of 10.30 tot 14.30 uur of 14.45 tot 19.15 uur, waarbij het zwaartepunt ligt op 10.30 tot 14.30 uur), incidenteel in de avond of het weekend. Salaris: afhankelijk van leeftijd min. f 632,50 bruto per maand, max. f 1328 bruto per maand. Voor onregelmatige- en weekenddiensten wordt een extra ver goeding toegekend. Aanstelling zal plaatsvinden in ambtelijk dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer F.Ch. Bennis, hoofd restauratieve sector (071 - 26 30 16 of pieper 401, tussen 9.00- 10.00 uur). Dienst Informatie en Administratieve Zaken (DIAZ) Bij de Dienst Informatie en Administratieve Zaken, afdeling Financiële Administratie, is bij de sectie Inventarisadministratie een vacature voor vac.nr. 90.R.38.15.LD Taak: het ondersteunen van de aan wezigheidscontrole van de inventaris goederen op de afdelingen van het zieken huis en daaruit voortvloeiende admini stratieve en overige werkzaamheden. Gevraagd: - lagere technische beroepsopleiding en administratieve ervaring; - belangstelling voor ziekenhuisappara- tuur; - goede contactuele vaardigheden; - leeftijd 25-40 jaar. Salaris: max. f 2826 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd. Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur van 1 jaar. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Bedijn, hoofd Inventarisregistratie (071 - 26 33 80) of de heer A.P.A. Hoogeveen, hoofd Financiële Administratie (071 - 26 38 47). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ilL /Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22