Argentin troeft 'Post-tandem' af Hiddink richt zich uitsluitend op titel Bettine Vriesekoop te moe om te spelen Vitesse eist vergimning Krutov Rooks en Theunisse treden uit anonimiteit Nürnberg lijft Haan in SpooTTV DONDERDAG 12 APRIL 1990 SPORT PAGINA 21 Negatief RKC geen partij voor PSV EINDHOVEN - Guus Hiddink heeft de knop volledig omge draaid en wil zich in de komende weken bij PSV louter concentre ren op de strijd om de landstitel. Pas daarna denkt hij aan zichzelf. "Natuurlijk, ik ben afhankelijk van de voetballerij", biechtte hij na afloop van de simpele winstpartij tegen RKC (4-0) op, "maar als ik aan mijn toekomst had willen denken, had ik in 1983 leraar licha melijke opvoeding moeten blijven. Dan had ik precies geweten wanneer ik *in de vut ga. Maar ik ben geen man die ver in de toe komst kijkt". Voorlopig telt voor de 44-jarige Achterhoeker uitsluitend het heden en wimpelt hij een mogelijke over stap naar KV Mechelen resoluut af. Hiddink beschouwt de breuk met het bestuur van de landskampioen als onvermijdelijk, al denkt hij nog steeds dat het zover niet had h'óeven komen. Ondanks de fikse aanvaring met Vanenburg en alle commotie werd hem een geldboete die daaruit voortvloeide. gulden opgelegd. "Dat had ik na verloop van tijd De succesvolle trainer best kunnen vergeten", denkt Hid- laat het er niet bij zitten GOTHENBURG (GPD) Het lijf van Bettine Vriesekoop kwam gisteren bij het EK-tafeltennis in opstand. Na een (verloren) mara thonpartij tegen de Joegoslavische Jasna Fazlic weigerde het ver moeide lichaam verder alle medewerking, waardoor bondscoach Tigerman was genoodzaakt een vervangster op de roepen voor de afwerking van het vrouwendubbel. In gezelschap van Mirjam Kloppenburg kon Emily Noor. die op dat moment nietsvermoe dend op het toilet vertoefde en vanuit de WC de hal werd opge stuurd, het naderende onheil niet meer voorkomen. Door de 3-1 nederlaag tegen Joegoslavië bereikte de Nederlandse vrouwen- ploeg uiteindelijk de vierde plaats. De mannen belandden door de 5-0 nederlaag tegen Rusland op een achtste plaats. De rustdag vandaag in Gothenburg Hooman/Kloppenburg verwachtte grijpt Bettine Vriesekoop aan om te kunnen vlammen in Zweden. Dat energie bij te tanken voor de indivi- gebeurde evenwel slechts mondjes- duele strijd, die morgen begint. Het maat. Kloppenburg speelde bij vla- landentoernooi heeft het uiterste gen goed, maar op beslissende mo- haar krachten gevergd. Vriese- menten (Rusland, Tsjechoslowakije DEN HAAG (GPD) - Vitesse heeft dink. "Rancune, dat woord komt mr. C. van Zeben van de Raad van State gisteren gevraagd een zodani ge maatregel te treffen dat de van CSKA Moskou afkomstige Rus Sergei Krutov direct kan worden in gezet in het eerste elftal. De Arn hemse voetbalvereniging heeft er geen moeite mee als er een voorlopi ge vergunning tot bij voorbeeld 30 juni wordt afgegeven. Krutov mag vooralsnog niet in actie komen, om dat hij geen werkvergunning heeft gekregen van het ministerie van so ciale zaken, ondanks een positief advies van Stichting Arbeidszaken Betaald Voetbal (SABV). Zo'n ver gunning heeft iedere niet-EG werk- r nodig. plan het ontslag aan te vechten. De Op grond van de mondelinge over- dat op- eenkomst die in het bijzijn zicht zijn gelijk. "Ook toen hebben deren werd afgesloten. "Ik heb 110.000 was in feite het hele seizoen al zo", meent Hiddink. "Daarbij wil ik de in PSV jongeren overigens niets tekort is vast doen". Van tweespalt in de groep is volgens de trainer geen sprake. "Als dat het geval zou zijn, merk je dat onmiddellijk op de training. Dat niet het geval. De groep wa wij daar zand over gedaan, dat had hier een bepaalde status als trainer zelfs uitgesproken gretig", nu ook gekund. Twee profs moeten opgebouwd en dat wil ik zou hou- De score tegen RKC, die Hiddink met elkaar verder kunnen. Ik wil den". Hij zegt daarbij niet op geld goed noemde, viel hem daarom ook het ook niet op de persoon spelen, uit te zijn. Het argument dat een pe- een beetje tegen. "Eerlijk gezegd Het gaat riode van drie jaar als hoofdtrainer had ik verwacht dat we met hogere bij een topclub te lang zou zijn, be- cijfers zouden winnen". De kans de ogen strijdt Hiddink. "Kijk maar naar Re- daarop was tegen de minimum-lo- hagel bij Werder Bremen. Ik had ner uit Waalwijk ook levensgroot daarom nog bést twee jaar kun- aanwezig. De PSV'ers kregen kan- blijven. Dan hadden Hans (Dor- sen om van te watertanden, maar de ploeg omge- slechts vier daarvan resulteerden in een treffer. Paal en lat waren er bo- zaterdag- 1 vendien tot drie keer toe de oorzaak i heeft ge- vjTGtlg van dat Ellerman, Nielsen en Gerets want daar gaat het niet om de zaak". De grote boosdoeners van Hiddink zijn voorzitter Ruts penningmeester Van Raaij, zonder hier daarom nog bést twee jaar kun- dat Hiddink dat overigens met zo- nen' veel woorden zegt. De trakjer ont- jee) en kent daarentegen met klem dat hij bouwd". steld. "Iedereen weet wat 15 Die kans wordt Hiddink niet ge- niet tot s kwamen. Namens Vitesse betoogde de januari gebeurd is", zei hij, onder- gund. In de resterende vier compe- Erg gepolijst was het nochtans niet Arnhemse advocaat mr. B. J. M. Meer dat het ministerie haar besluit volstrekt onvoldoende heeft gemo tiveerd. De minister volstond met een standaard motivering bij het af wijzende besluit: er zou voldoende aanbod van middenvelders zijn. "De promotie naar de eredivisie was een extra reden voor Vitesse om op zoek te gaan naar verster king", aldus Van Meer. "Tegen de winterstop bleken die versterkin gen hard nodig toen de selectie van het eerste elftal steeds smaller werd. Bescherming van de hoge po sitie van Vitesse op de ranglijst en het spelen van de bekerfinale op 25 april in de Rotterdamse Kuip nopen nu tot snel handelen". De SABV bood Vitesse eerder spelers aan voor posities op het middenveld en in de spits. De 'aan biedingen' beschikten volgens Vi tesse echter over onvoldoende kwa liteit. Een woordvoerder van het mi nisterie zei vanmorgen dat de afwij zing van deze spelers 'vaag' is. Het ministerie ontkent overigens dat Krutov is uitgeroepen tot het grootste talent van Rusland. Boven dien zou Krutov ook nooit in de haogste divisie hebben gespeeld- De middenvelder zou slechts door enkele journalisten zijn genoemd als één van de meest begaafde jonge spelers. Via voorzitter Aalbers boor de Vitesse destijds contacten aan bij CSKA Moskou. Datjnondde uit in samenwerking, waardóór twee spelers, Masalitin en Krutov, bij Vi tesse konden gaan voetballen. Ma salitin heeft zijn debuut inmiddels gemaakt. Zuyderwijk raakt leiderstrui Gevangenisstraf manager Roda titieduels is zijn hoop vooral geves- wat PSV gisteravond liet zien tegen tigd op de oudere spelers in de de meest negatief ingestelde ploeg kens, jdat wilde ik verduidelijkt groep. In het gevecht met Ajax zul- uit de eredivisie. RKC schaamde len zij, met Lerby en Gerets voorop, zich er niet acht of negen spelers de kar moeten trekken. "Maar dat achter de bal te houden. De dooden kele keer dat een middenvelder in de spits opdook lokte meteen ap plaus uit. Het kon daardoor ook ge beuren dat Van Breukelen in de he le wedstrijd zegge en schrijve één keer een bal op zich afkreeg. Heel wat drukker was het voor het doel van Teeuwen. De aanval lers van PSV kregen echter zo wei- RKC - Volendam later ZEIST (ANP) - De KNVB heeft de competitie-wedstrijd RKC - Volen dam verplaatst naar donderdag 19 april. Het duel stond op de agenda voor Tweede Paasdag. RKC had om de wijziging ver zocht. Aanvankelijk had de vereni ging binnen zes dagen drie wedstrij den moeten spelen. nig ruimte en waren zo weinig spits vondig, dat het nauwelijks toeval was dat de doelpunten in het eerste part op naam kwamen van Lerby en Van Aerle. Tussendoor haalde Van Hintum een bal van de lijn en vielen alleen de forse tackles op van Ler by, Gerets en Bogers. Scheidsrech ter Houben hield de gele kaart ten onrechte op zak. De tweede helft was niet meer dan een formaliteit en leverde twee treffers op van Povlsen. Het waren de enige opzienbarende acties van de Deen, die aan de linkerkant voor het eerst sinds 29 oktober vorig jaar vanaf het begin werd gesecondeerd door Kalusha. De Afrikaan viel ech ter nauwelijks op. Net als de meeste PSV'ers, die met een minimale krachtsinspanning het maximale rendement haalden. Maandag tegen FC Utrecht staat Hiddink voor het dilemma of hij al dan niet een be roep wil doen op Vanenburg, die in middels de looptraining heeft her vat. Hiddink is net iets te veel heer met gelijke munt terug te beta- koop: "Ik heb alle dagen op de top pen van mijn tenen moeten lopen. Dat kan mijn lichaam steeds moei lijker verdragen. Bovendien ga ik hier moeilijk om met de spanning. Ik voel me verschrikkelijk moe". Vriesekoop sloot het landentoer- i stijl af. In de partij tegen Faz- prestaties noui ui suji di. in uc pal uj icgcn i- at- lie wisselde zij goede met slechte 5|{J®k°"J™1®1 momenten af. Na een moeizame min ,s een lerae p start (11-21) denderde Vriesekoop de halve finale) kon zij de kar niet trekken. En ook gisteren bleef zij met een nederlaag Fazlic onder haar niveau. De Leiderdorpse koos wel een heel slecht moment uit om on dermaats te tafeltennissen. In een EK worden top- facht en Kloppen- n. Niette- plaats in een lan- dentoernooi reden tot tevreden- len. DEN BOSCH (ANP) - Hans Cöërver, de manager van Roda JC, is door het gerechtshof in Dën Bosch veroordeeld tot een gevan genisstraf van acht maanden, daarvan vier voorwaardelijk. Coerver werd eerder door de rechtbank in Maastricht vrijge sproken in de zwart-geldaffaire, die bij de Kerkraadse club van 1977 tot 1984 heeft gespeeld. In Den Bosch werd de pennings- meester uit die periode, Toon Vreuls, veroordeeld tot een boete van 12.000 gulden en acht maan den voorwaardelijk. Onderzoek van de Fiscale In lichtingen en Opsporings Dienst had aangetoond dat Roda JC meer dan twee miljoen gulden had uitgegeven via een zwart- geldcircuit. De rechtbank in Maastricht had in december 1989 zowel Coerver als Vreuls vrijge sproken wegens gebrek aan be wijs. Het Openbaar Ministerie is tegen die uitspraak in beroep ge gaan. Coerver is van plan cassatie aan te tekenen tegen de uitspraak van het Bossche gerechtshof. ALBERT GEESING ingecalculeerd. J heid,.al had het koningskoppel slavfsche om hl Te beslissende fase Kloppenburg/Vriesekoop kansen weer delmSdd^s^karakterist^ke wisselvalligheid te etaleren. He. dTetaXÏverreasUsVr°iesekoorp juiste nchting had kunnen sturen, zelf allerminst over de grillige pres- Om de Joegoslaaf in Zweden han- tatiecurve. In het huidige toptafel- gen evenwel ondoorgrondelijke tennis kun je nu eenmaal niet onge- mistflarden. Hij wordt binnen de straft een 'rustpauze' van een kleine Nederlandse ploeg gewaardeerd als twee jaar inlassen, beseft ook Vries- trainer, maar als coach wordt Tiger- ekoop. Niettemin is de inwoonster man niet gezien als de meest ideale van Amsterdam optimistisch ge- man. Vriesekoop en Kloppenburg stemd voor het individuele toer- zwijgen als het graf waar het gaat nooi. Een Vriesekoop zonder 'hape- om de positie van de man die een ringen' is in staat het Scandinavium contract heeft voor het leven bij de komend weekeinde op zijn kop te NTTB en ook bondscoach Vlieg zetten, hoewel ze in de derde ronde weet binnen Nederland geen bete kan stuiten op de Russische angst- re vrouwencoach dan Tigerman gegner Timina. BU de vrouwen zegevierde gister- avond Hongarije in de finale van het Vriesekoop had wisselvalligheid landentoernooi. In sneltreinvaart Mirja Albert van Schendel overleden TOULOUSE (ANP) Oud-wielrenner Albert van Schendel is op 79-ja- rige leeftijd in Frankrijk overleden. Van Schendel behoorde tot de eer ste Nederlandse deelnemers aan de Tour de France. Hij startte, met zijn broer Anton, Theo Middelkamp en Albert Gijzen in de ronde van 1936. De ploeg stond onder leiding van Joris van den Bergh. In de jaren tot de oorlog behaalde Van Schendel een rit-overwinning in de Tour. Hij bereikte, voor een Nederlander in die tijd opmerkelijk, steeds de finish in Parijs, in 1936 als 15de, 33ste in 1937,50ste in 1938 en 15de in 1939. De broers Van Schendel waren ondanks hun kwaliteiten in de Nederlandse wielerwereld toch enigszins buitenstaanders, omdat zij hun belangrijkste resultaten in Frankrijk behaalden. Vader Van Schendel vertrok in 1930 uit West-Brabant naar Zuid- Frankrijk, maar keerde tien jaar later, met zijn jongste kinderen, naar Nederland terug. De oudsten, onder wie Albert en Anton bleven in de buurt van Toulouse wonen. kwijt HUY (GPD) - Het heeft even geduurd, maar ze zijn er weer: Rooks en Theunisse. Gisteren meldde Neerlands illu stere wielerduo zich pontificaal aan het front in de Waalse Pijl. Op de Ardense hellingen stelden R T hun fans, al enigszins ongerust vanwege het langdurig verblijf van hun favorieten in de anonimiteit, op hun gemak. En lieten ze hun critici, die zich afvroegen wat de heren nu eigenlijk voor hun miljonairssalaris presteerden, een toontje lager zingen. Weliswaar moesten ze bovenop de Muur van Huy de MEPPEN (DPA) - Wilco Zuyder- wijk heeft zijn eerste plaats in het klassement van de Ronde van Ne- Wê der-Saksen moeten prijsgeven. De bioementuil aan Moreno Argentin laten, maar verliezen van een man in supervorm is geen schande. Westlander eindigde gisteren peloton, waaruit d> Stantsjev als snelste sprinter te voorschijn kwam na de rit over 153 kilometer van Melle naar Meppen. De Pool Sypytkowski was tijdens de vier premiesprints in de rit ster ker dan Zuyderwijk en veroverde heeft alles te maken met daardoor net voldoende bonificatie- de vol kommer en kwel, die ze ach- opgezocht in zijn nieuwe huis seconden om met een voorsprong ter de rug hebben. Ook in de tijden Berghem. Hij was toen al niet lek van tegenslag tonen ze tegenwoor- ker en ev( dig hun lotsverbondenheid, zodat Theunisse De benen van Rooks (vijfde) Theunisse (derde) waren ook goe maar hadden niet de 'macht' die r gedeelde smart halve smart was. Als betrof het een Siamese tweeling werden ze na het echec in Milaan - i te kunnen winnen. Dat Sanremo door het griepvii perio- veld. Rooks: "Ik heb Gert-Jan toen Om al die taken n; te voeren krijgt hij i beschikking over ar behoren uit Nürnberg de i dan wel twee NEURENBERG (SID) Arie Haan meer invloed te kunnen uitoefenen wordt met ingang van 1 juli trainér op bepaalde structuren vap een van de Bundesligaclub 1 FC Nürn- club", zei hij. "Voor mij betekent berg. Dat is gisteren tijdens een het een belangrijke ontlasting", al- persconferentie in de Westduitse dus Schmelzer. stad bekend gemaakt. De 41-jarige Nederlander, die drie weken gele den op staande voet werd ontslagen bij VfB Stuttgart, wordt de opvol ger van Hermann Gerland, die afge lopen maandag na uitlatingen in een interview waarin hij voorzitter Schmelzer ernstig bekritiseerde, op straat werd gezet. Haan tekende een contract voor twee jaar. De Nederlander wordt in Neurenberg niet alleen volledig ver antwoordelijk voor de prof-afdeling van de club maar zal zich ook met bepaalde aspecten van het manage ment bezig houden. De wens van voorzitter Gerd Schmelzer, die Haan met onmidde- lijke ingang in dienst wilde hebben, ging niet in vervulling. De Neder lander treedt pas per 1 juli in dienst van de club. "Het elftal wil het sei zoen onder assistent-trainer Dieter Lieberwirth afmaken, zodat ik niet hoef in te grijpen", verklaarde Haan. Pas als de thuiswedstrijden tegen HSV en Borussia Dortmund niet het gewenste resultaat opleve ren zal hij op korte termijn» begin- bij de club met Lorenz-Günther Köstner vast te staan. Haan: "Ik heb al een goed gesprek met hem gehad". Te vens krijgt hij de beschikking over een eigen secretaresse. Haan gaat gematigd positief aan de slag bij de club uit de Bundesli- later lag ik ook". Bij het allemaal nog een graadje erger. De blonde Brabander ging niet slechts gebukt onder een griepbacil, hij ondervond ook veel hinder van slechte spijsvertering ("mijn buik was veertien centime ter opgezet" en spit. Geen pretje voor een wielrenner, die toch al op een dunne conditione le draad balanceert. Vandaar ook dat R T een tijdje uit competitie zijn gegaan en rustig de tijd namen om uit te zieken. Vorige week keer den ze terug in koers, in de Franse Vaucluse. Daar maakten ze het kar wei echter niet af. Erbarmelijke weersomstandigheden deed hen huis gaan. Rooks: In Nederland was het ook niet ide aal, maar hét was wel droog, terwijl we in Frankrijk te maken hadden met regen, sneeuw en kou. Daarom zijn we thuis maar gaan trainen". denderde het duo Wirth/Batorfi langs Tsjechoslowakije: 3-0. De Nederlandse mannen voldeden met een achtste plaats aan de ver- wachtingen van hun bondscoach, al sprak het slotoptreden bepaald niet tot de verbeelding. De B-keus van Oranje (Keen, De Vrind en Boute) werd met 5-0 weggevaagd door een geenszins flonkerende Sovjet- ploeg. Trinko Keen kwam nog tot een aanvaardbaar niveau, Frank Boute en Peter Paul de Vrind na men roemloos afscheid van het lan dentoernooi, dat niettemin met een bevredigend resultaat werd afgeslo ten. Vooral het optreden van Hal- dan was opvallend en dat loodst hem ongetwijfeld naar een hogere dan zijn huidige 22ste positie op ranglijst. De Zweedse tafeltennissers vol deden voor eigen publiek aan de verwachtingen, tegen West-Duits- land kwam het drietal Waldner, Persson en Applgren tot een 5-2 overwinning op het trio Rosskopf, Fetzner en Böhm. Engeland werd derde, Joegoslavië vierde. Opval lend was dat de Oostbloklanden in de achterhoede belandden. Polen, met toppers als Kucharski en Grub- ba in de gelederen, degradeerde zelfs. Datzelfde overkwam Bulga- I rije. België en Denemarken, dat in Zweden met drie veteranen op de proppen kwam, promoveerden naar de eerste categorie. ROB ONDERWATER Bondscoach roept Petterson en Larsson op STOCKHOLM (TT) - Olie Nordin, de Zweedse bondscoach, staat erop dat zijn Ajacieden Peter Larsson en Stefan Petterson op 25 april spelen in de oefenwedstrijd'van Zwedén tegen Wales. Een dag eerder staat voor de twee spelers de competitie wedstrijd Ajax - FC Den Haag op het programma. Nordin vindt dat hij recht heeft ook de buitenlandse Zweden te j contracteren voor de wedstrijden van het zeer beperkte oefenpro gramma dat zijn elftal afwerkt voor de eindronde van het wereldkam pioenschap in Italië. Na Wales komt alleen nog Finland naar het Rasun- da-stadion van Stockholm, op 27 mei, voor een laatste test van de Zweden. ae siag oij ae ciud uit ae üunaesn- ga. "Als ik het materiaal bekijk XlOOIdrOi moet het mogelijk zijn stapje stapje naar de top te klimmen. Ik zal dat Rooks geen snelle verbetering beloven, want wie snel aan de top staat valt ook snel weer terug. Moreno Argentin heft de handen. Op eerbiedige afstand ziet zijn c de Waalse Pijl op zijn naam schrijven. Indurain joeg mij toch de kunnen spelen. Argentin verbaasd: Dat Haan, die al enkele buiten- "Ik had in l'Equipe (Franse sport- ndse aanbiedingen op zak had, krant - red.) gelezen dat die twee Nürnberg komt is te dan- ziek tochl ^Hi ken aan de financiële steun van een zo hard dat ik fabrikant van bureaumeubelen. - heb afgevraagd v "De kosten voor Haan liggen bin- ziek was, zij of ik nen het budget dat we maximaal trainer kwijt wilden", zei finale attent zijn ogen richtte op de achtervolging liet rijden. ngskilometers hoeven te maken meeste vrees aan. De manier waar- De wereldkampioen van 1987 n ppn hoofdrol in het peloton te op hij sprong op de cóte de Ben moest echter nog even een kink in Ahin was formidabel. Grote klas- de kabel dulden. Een lekke band Ise". wierp hem in deze kritieke fase ach- Op die klim had Robert Millar het teruit. Toen bleek zijn grote vorm, reden heft nog in handen. De Schot was want in een mum van tijd had Ar- geweest. Maar tijdens de koers enkele kilometers eerder weggere- gentin, geassisteerd door Cassani. eigenlijk den van zijn medevluchters Jaer- manh, Maechler en Pillon, van wie Vandaar ook dat de Italiaan in de de laatste - een 'onbekende' Frans- - reeds i zijn plaats in het onrustig geworden peloton weer ingenomen. Schmelzef. Ondanks het feit dat de tandem van Panasonic» die bij de ten aanval w, voorzitter geeti uitlatingen wilde voorlaatste beklimming van de doen over het salaris van Haan, Muur van Huy, broederlijk aan deDe actie vt moet het veel hoger zijn dan het be- boom ging schudden. Toch w Naast de verantwoordelijkheid drag dat Hermann Gerland ontving, in Argentins ogen i die r de selectie krijgt Haan ook be langrijke managementstaken. Hij verzorgt ondermeer de representa tie van de club en de perszaken. "Het is altijd mijn wens geweest om :-trainer van Nürnberg, die de nóg meer in de gaten gehouden de 54ste editie leiding krijgt over de jeugdoplei- moest worden. Argentin, onlangs gang. Haast ding van Bayern München. ontving ook al winnaar van de Ronde van maandelijks ongeveer 17.000 gul- Vlaanderen: "Rooks en Theunisse den. hebben mij het meest pijn gedaan, Totdat Argentin drie knechten c Initiatief Even op adem komen was er niet bij De actie van Rooks en Theunisse voor de Italiaanse kampioen omdat op de 'Muur', toen er nog ruim veer- Theunisse ondertussen op de hel- tig kilometer op de rol stond, bracht ling van Beri Ahin op jacht was ge- de Waalse Pijl op gaan naar Millar. Lang duurde zijn ,kte het peloton solo niet. Alcala, Indurain, Argen- 'erigens nog niet. Daardoor ook tin, Cassani, Kiefel, Jean-Claude mocht Millar enige hoop koesteren. Leclercq en Rooks sloten tiental (ook Millar) op de i de Italiaanse 'klassiekerkoning' Muur van Huy om de buit ging strij den. Roojcs nam hef initiatief, maar ervoer al snel dat de hoogste eer voor hem niet was te behalen. Theu nisse nam vervolgens het comman do over en reed in een zo hoog mo gelijk tempo naar boven. Argentin, Leclercq en Indurain gaven echter geen krimp. Na het steilste gedeelte (19 procent) zei Ar gentin 'dank je wel' tegen Theunis se en sprintte gemakkelijk naar de hoofdprijs. Theunisse over deze aanpak: "Ik had geen andere keus omdat Argentin heel explosief kan aankomen. Daarom heb ik gepro beerd hem in de klim te breken door flink door te trekken. Dat is dus niet gelukt". En Rooks: "Zou den we niet ziek zijn geweest, dan hadden we zeker tien procent meer kans gehad". DONDERDAG 15.15-16.00 Sportnet: US Pro Ski Tour. 16.00-17.00 Sportnet: Rallycross. 17.00-17.30 BBC 2 Play Better Snooker: 17.00-19.00 Sportnet: Spaans Voetbal. 19.00-20 30 Sportnet Rugby League. 20.30-21.30 Sportnet- Argentijns Voetbal. 21.30-23.15 Sportnet: Indy Car. 23.00-23.40 RTL V: Match Barend en Van Dorp. 23.00-00.15 Did 1: Sport extra: met Bun- desligavoetbal, paardesport (Worldcup-fi- nale springconcours in Dortmund) en ijs hockey (Westduitsland-Verenigde Sta ten). 23.15-00 30 Sportnet Bowlen. 00.30-02.00 Sportnet: Amerikaans Bas-; ketbal. 00.45-01.15 BBC 1: Cricket. VRIJDAG 08.00-09.00 Sportnet: Wide World of Sport. 09.00-11 00 Sportnet: IJshockey: NHL. 11.00-12.45 SportnetSpaans Voetbal. 12.00-12.30 BBC 2: Play Snooker: cur-, 12.30-13.20 BBC 2: World Snooker: kam pioenschappen in Sheffield 12.45-14.00 Sportnet: Bowlen. 14.00-15.30 Sportnet! Tennis: Pru Bache' Champs. 14.35-16.15 BBC 2: World Snooker: kam-1 pioenschappen in Sheffield.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21