De Sleutels moddert voort tegen Alphia Leidsche Boys is terug in de race Koploper JCV heeft moeite met lifters Foreholte verslaat degradatiekandidaat Promotie De Sleutels een feit Ter Leede komt weer niet tot winst PAGINA li "DO/STA MAANDAG 9 APRIL 1990 LEIDEN - Leidsche Boys is weer terug in de race om een plaats in de KNVB. Het versloeg concurrent Alkmania met 3-2. Koploper •Randstad Sport had weinig moeite met VNA (2-0) en kan op twee de paasdag een dubbel binnenhalen. Als het van Teylingen wint, is .de periodititel binnen en kan Alkmania alleen nog maar langszij komen. afdeling leiden (zó) heid. Nog steeds is promotie naar de KNVB geen feit. Misschien dat de Leidsche Boys - Alkmania 3-2 wedstrijd volgende week tegen De ploeg van trainer Hans van Teylingen wat zekerheid kan bie- Rijn deed goede zaken door Alkma- den. In elk geval staat er een perio- 13-2 nederlaag naar Nieu- detitel op het spel. Spelen de Voor- we Wetering terug te sturen. De kans op een promotieplaats is weer wat groter geworden. Tegenstander Alkmania moet nu oppasen, anders valt het straks overal buiten. Wel is het nog in de slag voor de vierde pe- riodetitel. Richard Kooien en Leo (Engel wezen de Boys met een doel punt de weg naar de zege. Een zege die in de slotfase nog in gevaar kwam omdat Joop Broesterhuizen, ïiit een goed genomen vrije trap, de achterstand verkleinde tot 3-2. Eer der had diezelfde Broesterhuizen ook al. uit een vrij trap gescoord. Sem Nazloomian zorgde voor de derde Leidsche Boys-treffer. Warmunda - ZLC 0-1 Door de 1-0 zege blijft ZLC nog in de race voor de vierde periodetitel. In de tweede helft had de Leidse club het betere van het spel. Maar $e voortreffelijke Warmunda-doel- man Abe van der Zwet voorkwam een Leidse treffer. Vijf minuten voor het einde moest Van der Zwet toch zwichten voor een inzet van Ed Stikkelorum. Hoewel Leon Korte- kaas nog twee goede mogelijkhe den kreeg om te scoren, bleef de stand 0-1. MMO - Unitas 3-2 De sterke wind in Hoogmade was er de oorzaak van dat goed voetbal hiet mogelijk was. Uiteindelijk kwam de zege wat gelukkig bij de thuisclub terecht. Hans Disseldorp, Henny van der Star (strafschop) en Hans van Goozen scoorden voor MMO. Cock Zandvliet (van elfme ter) en Aad Vermond (jr) zorgden voor twee tegentreffers. VNL - ASC 2-2 In een leuke wedstrijd kwam de thuisclub in de eerste helft door Ton Lakenberg aan de leiding. Maar ASC sloeg keihard terug. Eerst ver zilverde Benno Schoonwater een vrij trap en tien minuten latei- schoot Oscar Massee van veertig meter eveneens raak (1-2). VNL gaf het niet op en kreeg loon naar wer- keh. Nadat een eerste inzet het houtwerk had geraakt, raakte één van de ASC-verdedigers de bal met de hand. Voorstopper en uitblinker Lakenberg schoot van de stip raak Randstad Sport - VNA 2-0 De thuisclub hunkert naar zeker- schotenaren volgende week gelijk dat volgt een beslissingswedstrijd tegen Leidsche Boys om de derde periode. Gisteren waren Marco van der Zon en Marcel Groenendijk de doelpuntenmakers. VNA had wei nig tegenspel te bieden. Teylingen - Bernardus 0-0- Beide partijen hielpen veel kan sen om zeep. maar gescoord werd er niet. Beide ploegen houden uitzicht op de laatste periodetitel. Oranje Groen - VTL 0-0 Ook in deze wedstrijd waren de verdedigingen het best op dreef. Uiteindelijk waren beide clubs te vreden met de brilstand. LEIDEN BT Lifters Oegstgeest had aan koploper JCV een te stevige kluif. Weliswaar verloren de Oegstgeestenaren met 10-8, maar toch verslikte Oegstgeest zich niet in de lijstaanvoerder. Ook de vrouwen van Comtest/Scylla deden het verdienstelijk. Maar ondanks de 8-2 winst op Hoonhorst 2 nam Hotak de koppositie over. pioenv Vol spanning wacht Randstad Sport de uitslag van het duel Leidsche Boys - Alkmania af. Maar i laar de KNVB is na gisteren nog) geen sprake. (foto Lt VOORHOUT - Noorlander-Fo- reholte heeft een slordige wed strijd tegen degradatiekandidaat Holbox/Swift met ruime marge gewonnen. Dankzij enkele hoog standjes en sterk keepen van Dia na van Dam werd het 20-14, na een ruststand van 11-7. Foreholte begon tegen Swift ronduit slecht. De 5-1 verdeging met Ellen Warmerdam als stoor- speelster, vooral gericht op de rechteropbouw van de ploeg uit Roermond, werd regelmatig uit elkaar gespeeld. De Roermondse doorbraken op rechts, geleid door de sterke linkerhoekspeelster Jo sé Tegelbeckers en op links langs de weinig mobiele binnenverde- digster Lonneke Cornelisz, voor spelden weinig goeds. Maar zoals tegen Aalsmeer al bleek is Diana van Dam heel duidelijk over haar groeistuipen in dè eredivisie heen. Zij moest gisteren alleen aan de bak omdat Karina Teuben door Kecskemethy aan de kant werd gehouden vanwege een, overigens niet ernstige, liesbles sure. Ook Christine Knigge mocht de wedstrijd met een weer onwillige knie vanaf de bank be kijken. Tot 4-4 bleef Swift in de buurt van Foreholte. Toen brachten El len Warmerdam, goéd voor vier treffers in deze wedstrijd, op aan spelen van Elly van Leeuwen, en Nicole Donners de Voorhoutse eredivisionist op 6-4. Een voor sprong die niet meer werd prijs gegeven. Swift bleef hard werken maar kon, de talloze breakout mo gelijkheden die Foreholte onbè- nut liet ten spijt, niet voorkomen dat Foreholte de voorsprong ver der uitbouwde. Onrust bleef het spel van Foreholte echter ken merken. De afspeelfouten in de aanval waren niet van de lucht. Verdedigend klopte het in de tweede helft veel beter. Zelfs met een numerieke meerderheid, twee tijdstraffen voor Warmer dam, kon Swift zich nauwelijks kansen scheppen. De kijkers moesten bij Foreholte wel tot diep in de tweede helft wachten voordat het eindelijk liet zien dat er wel een klasseverschil bestaat tussen de nummer laatst van de eredivisie en de middenmoter met een gerechtvaardigde blik op een hogere eindklassering. War merdam legde met een lobje de laatste hand aan een één-tweetje met Elly van Leeuwen, 14-8. Via 15-9, een gestopte strafworp door Van Dam en de enige afgeronde breakout van de hele wedstrijd door Van Leeuwen, werd het 20- 14 met een afstandstreffer van hoekaanvalster Claudia de Jong. Voor de Voorhoutse eredivisio- niste werd het gisteren nog een plezieriger afsluiting omdat de tweede ploeg, met maar één wis sel. er in Arnhem in slaagde om door te dringen tot de finale van de competitie van de nummers twee uit de derde divisies met als inzet een plaats in de tweede divi sie. In de selectie voor de op aan staande zondag te spelen finale, de plaats is nog niet bekend, won Foreholte 2 gisteren achtereen volgens van VZV 2 (6-4), V&K 2 (19-8) en ODB (14-6). In de regionale eerste klasse van de veldhandbalcompetitie verloren de mannen van Satur- nus in Delft met 25-24 van EDH. Met de rust leidde de Delftse ploeg met 15-13. In de Leidse ver dediging schortte het aan de rug dekking. Die was net zo slecht verzorgd als in de wedstrijd van de vorige week tegen DES. Het probeersel om de rechteropbouw vast te zetten mislukte en bij IS IS voor EDH, dat in de oud-inter nationaal Kees Meeuwisse een troef van betekenis had, schakel de de Leidse coach Roy van Gurp toch maar weer terug naar de 3-2- 1 verdediging. Dat werkte inder daad beter en met nog een mi nuut te spelen was de stand ge lijk: 24-24. EDH sloot wat fortuin lijk af met een cirkeltreffer. 25-24. De kansen op een veldkampioen- schap voor Saturnus zijn daar mee zo goed als verkeken. In de zelfde klasse verloren de mannen van HVV van WIK: 18-23. De vrouwen van HVV speelden in de regionale eerste klasse een goede wedstrijd tegen Saturnus '72. Zonder wissels door blessu res van Anke Mekel en Linda Hendriks en een niet fitte keeps- ter Aimee Visser was er in Rid derkerk natuurlijk geen eer te be halen: 12-6 (5-1) voor Saturnus. In de regionale tweede klasse verloor Oase in De Lier met 5-15 (rust 1-5) van ODIS. Northa kon in dezelfde klasse Westlandia niet bedwingen, 7-11. FRANK BONTE Terwijl de Europese groten op het scherp van de snede hun strijd uit vochten bij het EK in Götëborg, werd op een heel ander niveau in Nederland net zo serieus geknokt voor de winst. Oegstgeest vocht wat dat betreft voor niets. Toch klaagde niemand na afloop van de partij tegen JCV uit Vught. Ster van de avond was Friso Reitsma. Met werkelijk schitterend spel tikte hij de ene na de andere speler uiterst overtuigend en publieksvriendelijk onder tafel. Ook de sterke Jos Ver hulst en de hard slaande Harm Ne- lissen moesten er aan geloven. Op zulke avonden lijkt het alsof Reits ma de eerste divisie ruim is ont groeid. Zoveel duidelijker viel het wat te genvallende spel van de andere drie spelers op. Met name Herman van der Broek liet kansen liggen. Vooral in de partij tegen Nelissen toonde de speler een zwakke wedstrijd mentaliteit: na een fikse aanvaring met de scheidsrechter (op een wat knullige manier werd de service van Van der Broek afgekeurd) sloeg de Oegstgeestenaar geen bal meer en gaf de partij weg. Ook Schipaan- boord en De Jong hadden betere re sultaten kunnen boeken. Net als Van der Broek wonnen zij alleen van Jongeneelen. Samen met Reits ma pakte Van der Broek nog wel winst in het dubbel. Nog steeds dobbert het Oegstgeester schip re delijk veilig in een middenmootpo- sitie in.de eerste divisie. Ambities zijn al verdwenen en angst voor de gradatie lijkt niet meer reëel. Het vrouwenteam van Scylla doet het prima. Niemand kan er echter iets aan doen dat één van de concurrenten, te weten Hotak, het nog beter doet. De 8-2 winst op Hoonhorst 2 was alleszins accepta bel. Toch was 'medelijstaanvoerder Hotak net iets gelukkiger: mët 1-9 de ploeg van Veldhoven, de eerste divisie 2 zal v den. Het vrouwenteam van Docos had een verrassende wijziging in de teamsamenstelling. De kampi oenspretendent van de tweede divi sie zag de niet goed functionerende Tessa Bröcker vertrekken. Voor haar in de plaats kwam Marijke Olsthoorn. Een bekende naam: twee jaar geleden won deze in Zoe- terwoude wonende speelster nog 50% van haar partijen in de eredivi sie voor haar toenmalige vereniging Avanti. Na een lange tijd niet meer te hebben gespeeld accepteerde Olsthoorn het aanbod om bij Docos weer competitie te gaan spelen. Een duidelijke versterking voor het Leidse team. Toch moet Olsthoorn nog heel wat balletjes raken voordat de oude vorm weer terug is. Tegen Stiphout debuteerde zij met twee maal winst. Haar teamgenoten Ol den en Buitelaar verloren geen en kele keer, waardoor een 1-9 winst werd binnengehaald. Gevolg is dat Docos nu vijf punten voorsprong heeft op de nummer twee, Irene. In de eerstvolgende wedstrijd (op 28 april) lcomen Docos en Irene elkaar tegen. De mannen van Docos gingen met 7-3 onderuit tegen Schimmert- /Moonen. Michel van der Kpoij deed het het best: hij scoorde tweemaal. Sascha van Weeren won één keer (van invaller Timmer) en Edward Hulst moest driemaal de witte vlag hijsen. In de laatste wedstrijden moeten de Leidenaars alle zeilen bijzetten om degradatie te voorko- WOUTER LANGEVELD Quick Boys handhaaft zich op het nippertje door de ploeg uit Hoogerheide al- J. J. leen aan de leiding kwam. Met nog LEIDEN - Quick Boys heeft het drie wedstrijden te gaan zou dit wel- uiteindelijk dan toch gered. In de genadestoot kunnen bete- pittige wedstrijd tegen buurtgenoot de kampioensdromen Noordwijk behaalden de Katwij- kers dat ene broodnodige puntje het verblijf in de eerste klasse te kenen van het Leidsè team Enige verliespunten kw Sophia Vaalburg (eenmaal verlies) proiongeren en zijn RVC en UW het dubbel De Haas/Lepe- het siachtoffer geworden. laar. In de eerstvolgende wedstrijd (pas op 28 april) kan in een directe ontmoeting met Hotak met open vi zier worden uitgeknokt wie kam- LANDELIJKE JEUGD LEIDEN - De Sleutels is druk bezig zijn eigen glazen in te gooien. Al weken kampt de formatie van Hans Tisseur met hevig vormverlies en het afgelopen weekeinde werd dat nog eens door Alphia be nadrukt. De belangrijkste kanshebber voor de vierde periode zegevierde met 0-2. Koploper KRV daarentegen gaat weer beter draaien. Bij MVKV sleepte het eveneens met 0-2 een belangrijke zege weg. Dc Sleutels - Alphia 0-2 De elftalbegeleider van De Sleu tels, Gër Scheffer, was er goed ziek van. "Behalve Peter van Tol speet- den wij allerbelabberst. Iedereen liet het afweten. Het is duidelijk dat vye in een diep dal zitten. Op de trai ning kunnen ze alles maar in de wedstrijden zie je het niet terug". De Vlietbewoners lieten inderdaad bitter weinig zien. Het al twaalf wedstrijden ongeslagen Alphia was (jan ook niet de eerste de beste te genstander. De Alphenaren hebben in trainer Cees van Oostrom een man die de belangrijkste tegenstan ders op de voet volgt. Zo ook met De Sleutels waardoor het zelfver trouwen van de Alphenaren alleen maar groeide. Dat werd ook in de wedstrijd duidelijk. Peter Verheul én Leen Baay tekenden in dit door Alphia sterk gespeelde duel voor de doelpunten. Een tweede treffer van Verheul werd om onduidelijke re denen afgekeurd. MVKV - KRV 0-2 Deze derby vroeg veel van de ze nuwen van MVKV. Het speelde dan ook vrij zwak en erg nerveus. KRV kreeg het initiatief in de schoot ge worpen en bezat in Barry Lu- moindong een belangrijke speler. Het eerste doelpunt nam de mid denvelder zelf voor zijn rekening en in de tweede treffer, van Daan Note- boom, had hij een groot aandeel. MVKV probeerde te veel de geva arbiter Rijnetfèld behaalde Wou- scrimmage de aansluiting hervond brugge een minieme zege op ZLC. (2-3). Op een voorzet van Van de Dat was ook terecht, want de gast- Bosch maakte Vincent Zandbergen heren waren aanmerkelijk sterker voor de Valkenburgers aan alle on- dan de bezoekers die echter de pech zekerheid een einde, hadden dat doelman Piet van Hal Meerburg - Abbenes 1-1 een zwak moment had. In de eerste De ploegen waren aan elkaar ge- helft ging hij jammerlijk in de fout waagd waardoor de 1-1 verklaar- bij een hoekschop van Piet Peet baar is. Door een foutje van Meer- Beeld uit de kleine Katwijkse derby MVKV - KRV, die duidelijk veel r Slingerland 2-0 had gescoord kwaï ZLC via Martin Oudshoorn op 2-1, gehouden i dan de lat werd er gaf Meerburg een extra impuls, eerst niet geraakt. Pas nadat André want het trok het initiatief naar zich de Ter Aarse honger niet gestild. toe. Abbenes werd op de eigen helft Aartman en Vaneman maakten er 5- 0 van, waarna Leo Verhaar na een fout van Henny de Brave de eer voor SVOW redde. Lugdunum - LSW 2-1 Het door blessures geplaagde Lugdunum pakte eindelijk weer eens een zege. Die werd al voor rust jbewerkstelligd. Eerst kopte Frans Noordwijk - Quick Boys 0-0 Als de indruk mocht bestaan dat Noordwijk de Katwijkers wel even de helpende hand zou reiken dan kwamen ze van een koude kermis thuis. Het scheelde natuurlijk wel dat Patrick Scheurwater en Bram Marbus bij de thuisclub niet in de basis stonden, maar desondanks gooide Noordwijk alles in de strijd. De kanseri (Jan Hordijk, Joop Soe- derhuizen en Ernst Jan Schone- veld) werden niet verzilverd. De Katwijkers Pascal Homan en Mar kus Herrlinger waren aan de andere kant evenmin succesvol. Elinkwijk - UVS 0-3 Het was een gezellig onderonsje tussen UVS, dat toch met enige te vredenheid op de competitie kan te rugzien, en kampioen Elinkwijk dat al helemaal in de feeststemming was. In dit duel kon invaller Rob van Ulden zich onderscheiden. De Al junior schoot voor rust twee maal raak. De derde treffer werd ge maakt door de van een knieblessure herstelde Patrick Preuter. Roodenburg - Hollandia 1-4 De Leidenaars konden in het ge heel geen motivatie opbrengen om in deze laatste wedstrijd nog even alles uit de kast te halen. En dat ver droot trainer Bob van Bohemen zeer. "Maar ja", zei hij, "je moet er blijkbaar mee leren leven als de jon gens zich niet druk willen maken". nder bekijks trok dan Katwijk - Quick Dick Straathof was verantwoorde- (foto Lock Zuydcrduin) lijk voor het Leidse doelpunt. GWS - Valken 2-4 Hagenaars en Alex Bos trof Wim van Zwieten eindelijk doel. TAVV - SVOW 5-1 Het was een typisch kat-e Wim van der Meij opende al vroeg spel. TAVV kreeg van meet af de score voor GWS, maar dankzij hands van laatste man Jaap de Best nivelleerde Ton Gruyters, zij het i Aartman en Kees Reijngoud raak Redel raak pogingen, vanaf elf meter de schoten. Nadat Johan Vaneman i stand (1-1). Hoewel Valken bepaald het verboden gebied was onderuit- niet best speelde werd de stand met gekegeld maakte Kees Hoogenes er twee treffers van Kees v strafschop 3-0 van. Nog René Prins adequaat op een omhaal van Peter Mink. Martijn Verbeek had de tegentreffer van LSW op de schoen. LEIDEN Oegstgeest heeft de promotie naar de zaterdag interre gionale klasse gemist door een'3-1 nederlaag tegen Rijsoord. Feest was later reageerde het daarentegen bij De Sleutels, dat Rijsoord-Oegstgeest 3-1 Eenjpat Oegstgeest was geen n ment in staat de aanspraken op e I promotieplaats waar te maken. Laat In de zondag hoofdklasse vierde aangekomen en zonder warming up De Sleutels feest, omdat het r begonnen liep het voortdurend ach- 5-2 overwinning op Alblasserdam LEIDEN Ter Leede heeft zich op- neer) een uitstekende kans op 2-0. eerste treffer v nieuw niet kunnen manifesteren te- Ongeïnspireerd schoot Wajer het standsschot staartploeg. Werd vorige buitenkansje de vergetelheid VROUWENVOETBAL gen week van Reeuwijk verloren, afge- Een fout vj lopen zaterdag werd tegen Koude- spoor betekende 1-1. Pieter kerk tenminste, nog een punt ge- Harskamp profiteerde, haald (1-1). Kagia zakte door lijke Martin Oudshoorn in stelling straffing bij Hazerswoudse Boys (7- terman en het tweede doelpunt was, doelman Bert Blanke- op aangeven van Ed Strijk, een tref fer van Rein Grooters. SIZO - DSC 2-2 (Vierde Klasse B West I) Ook hier een uitermate slechte te brengen, maar dat concept bleek veel te doorzichtig. De enigen die Oegstgeest ten slotte bij de thuisclub op een kansje kon- van Oudewater, den bogen waren Hans Brussee en Maarten de Mol. Brussee presteerde het echter om de bal op drie meter over het doel te schieten en De Mol trof slechts de paal. Hazerswoudse Boys - Kagia 7-1 Ook Kagia kan wijzen op eer plaatsje op de ranglijst, overvolle ziekenboeg, hoewel de te- met 0-2 rugkeer van Lex de Ree en Sanders digheden de doelpunten. DSC Clemens aanstaande is. Dat zal hard tot tweemaal toe nodig zijn, want met een aantal spe- maar eerst Hans Iers uit het vierde elftal lukt het ge woon niet. Bij de Boys was Coen Warnau goed op dreef. Hij scoorde ermaal, gevolgd door Leon Laros Vlissingen-Ter Leede 0-4 De Sassenheimse de thuisclub geen kans wedstrijd te komen. Er hoofdrol weggelegd voc Beerendonk, die met drie treffers het overwicht van Ter Leede onder- In i streepte. Bij haar eerste doelpunt den bleek zij de sterkste in een kopduel bezet voor het Vlissingen-doel. De twee de was fraai, toen een door haar ge- hoekschop rechtstreeks ter de feiten aan. Ingeborg Baars zeker bracht in de eerste helft Rijsoord de Leidse verdiend aan de leiding. Na rustl bood Brenda Mekel met haar voor zet Anneke Tjong een niet te missen kans. Even later velde Jolanda Wil- lemse definitief het vonnis over gaven Oegstgeest. De tegentreffer van Wil i in de van de Voort kwam te laat om as een Oegstgeest nog in de wedstrijd te Anette brengen. promotie. Toch kende stroeve start len moesten ze tot halverwege de tweede helft Alblasserdam voor zich en naast zich dulden. Zoals zo vaak beslechtte Marielle Bavelaar, dit keer met drie treffers, het pleit voor De Sleutels. Een gouden greep was het invallen van Lilian Roest voor UDO. Pas tien minuten in de tweede helft binnengekomen schoot zij de winnende treffers in het doel van SJZ: 2-0. Nieuwkoop concurrent Monster. Het deed een goede, stap op weg naar de koppositie in de eerste lijfsbehoud, dankzij een 1-0 over- core winning op SJC. De winnende tref- solo fer werd al na een kwartier aangete- i spannend duel i i Lei- pot met als enige vermeldenswaar- het doel draaide. Beerendonk werd 'de tweede helft afgelost door Do- antwoord m van Nobelen, die met een af standsschot succes had. Bee- Leiden klaar. Miriam hoofd koel hield. VIERDE KLASSE (za) rendonk sloot i: vrije trap deze TRIATHLON - Tijdens de jaarsvergadering vé se Triathlon Bond belangrijke fase van de competitie (2x) en Adriaan van der Linde. De geen excuus zijn dat het zonder tegentreffer werd verzorgd door Jeroen Désar, Eric Grosman en Rick van der Berg, nadat de gebies de Nederland- John Kroese tegen Koudekerk seerde Richard Trompert de paal erd voorzitter moest aantreden. Des te vreemder had geteisterd. van drie jaar herkozen. De Bond heeft 6404.1eden, maar hoopt op kor te termijn het eerste streefgetal van 10.000 te halen. i periode komt de hardnekkige onderschat ting van laaggenoteerde tegenstan ders over. Na de 1-0 van Hans Ver- kuylen kreeg Emiel Wajer met een strafschop (Adrian Carter ging m voorsprong, Marsbergen en later Klaas Jan Vijn behielden voor| SIZO een punt. Aalsmeer - SMS 0-1 Voor redelijk veel publiek maak ten beide ploegen er een leuke pot| van. In de eerste helft bleef de ba lans in evenwicht, hoewel Aalsmeer da Loef de iets meer greep op de wedstrijd had. Na rust verhevigden de gastheren de druk op de tegenstander, maar ze konden het doel niet treffen. Tien minuten voor tijd verzorgde Ben Het gelijkopgaande duel in de Mulder bracht Leiden .aan de lei- ding, maar Monster kwam nog voor eerste klasse tussen Meerburg i rust terug door een knapgenomen WSB eindigde in 1-1. WSB, vrije trap van aanvoerder Karin Vliet. In de tweede helft kwam Lei- goed spelende Laurens Mouter als Stolte tegen alle verwachtingen Rob Onderwater. De r SMS de winnende treffer. stijl af, toen zij zeventien meter snoeihard inschoot. Stcdeco-Valken 6-2 Valken keek al tegen een hopelo- 5-0 achterstand aan, toen Miran- redde voor Valken. Even later was Loef opnieuw suc cesvol, toen zij een corner, inkopte. Toch vormde Valken geen bedrei-j ging voor Stedeco, dat met de twee de treffer van Lisette van de Stelt der de spitsen Sylvia Soeverein tiet overwicht nogmaals onder- Heidi Guyt moest aantreden tegen den wat gelukkig opnieuw aan de kwam in de tweede helft goed terug leiding doordat doelvrouwe Joalan- da Stein zich verkeek óp een terug- ker speelbal. Hoewel Monster bleef zag Ester van Diest de gelijkma- Daarna drong het verder kwam niet verder dan het i de Heede de Leidse ning veilig stelde. Katwijk dat streepte. Lyra, slaagde er ondanks koploopster Randstad Sport: 0-12. Ria Berger was de produktiefste aanvalster met vijf treffers en Lia Piket nam drie doelpunten voor licht haar rekening.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16