administratief medewerk(st)er m/v Rabobank S STRIJK ACCOUNTANTS- EN BELASTINGADVIESBUREAU ervaren inkoper m/v VAN BUUREN-VAN SWAAY groepshoofd vestigingen (m/v) bel de banenlijrt 071/141845 MEDEWERK(ST)ERS De NIB zoekt een secretaresse (m/v) voor het Algemeen Secretariaat M. BAKKER ZONEN B.V. ONDERWIJSONTWIKKELAAR TOPA INSTITUUT J voor verpakken en distributie MEDEWERKER COURSEWARE-AFDELING is de laatste jaren sterk gegroeid. In de vestigingen Oegstgeest en Sassenheim zijn alle disciplines vertegenwoordigd die geheel zijn ingesteld op een optimale dienstverlening, waarbij het fiscaal-juridisch terrein een belangrijke plaats in neemt. STRIJK beschikt tevens over een computerafdeling met vaste bezetting voor de verzorging van de financiële- en/of loonadministraties. Door grote toeneming van het aantal relaties, zoeken wij voor onze vestiging in Sassenheim ambitieuze kandidaten voor de functie van Taken: - Het verwerken van financiële- en/of loonadministraties op onze computerafdeling. - Zelfstandig correspondentie verzorgen. - Typen van rapporten en belastingaangiften. - Bedienen telefooninstallatie e.d. Opleiding: - H.A.V.O., c.q. M.E.A.O.-opleiding. - Enkele jaren ervaring gewenst. - Bekendheid met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling (WordPerfect). - Bereidheid tot het volgen van interne cursussen. Geboden: - Dynamische werkkring in snelgroeiende, gestructureerde organisatie. - Uitstekende arbeidsvoorwaarden met toenemende verantwoordelijkheden. - Honorering en overige arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met de gestelde eisen. Indien u interesse heeft, verzoeken wij u schriftelijk uw sollicitaties te richten aan STRIJK, ACCOUNTANTS- EN BELASTINGADVIESBUREAU afdeling personeelszaken Lange Voort 13D - 2343 CA Oegstgeest - Tel. 071-170624 - Telefax 071-173517. ü/V; Van Buuren-Van Swaay B.V. is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler-installaties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay BV Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Voor onze afdeling inkoop te ZOETERMEER zoeken wij in verband met toename van de werkzaamheden een die, na een inwerkperiode met een grote mate van zelfstandigheid een produktenpakket gaat verzorgen. U bent als inkoper verantwoordelijk voor het tijdig verkrijgen van goederen en diensten, van de hoogste kwaliteit tegen de laagste kosten. U stelt offerte-aanvragen op, evalueert deze, onderhandelt met leveranciers en sluit contracten af. U werkt mee aan het realiseren van onze overall-doelstellingen ten aanzien van leveringsbetrouwbaar heid, servicegraad en kostenminimalisering. Kortom, u bent verant woordelijk voor het gehele inkoop-traject, van offerte tot en met levering. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met: HAVO/VWO-vooropleiding; HBO-opleiding aangevuld met ruime ervaring in een commercieel technische inkoopfunctie; goede onderhandelingsvaardigheden; leeftijd van ca 28 jaar tot max 35 jaar 8 f J Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. van den Bosch, hoofd afdeling Inkoop telefoon 079-710710. Sfliii iJ Rabobank Hazerswoude- Koudekerk is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een Het groepshoofd Vestigingen is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het hoofd Commerciële Zaken. Na een inwerkperiode zal de aan te stellen medewerker direct leiding geven aan 4 kantoorbeheerders en indirect aan 14 baliemede werkers. Naast het leiding geven zijn er 2 hoofdtaken te onder scheiden: - het duidelijk in beeld brengen van de verschillende cliënten- groepen en deze vervolgens individueel toewijzen aan kantoorbeheerders of produktspecialisten; - belangrijke bijdrage leveren aan de discussie die gevoerd zal gaan worden inzake het meest wenselijke distributie beleid in de ruimste zin van het woord. In principe wordt ervan uitgegaan dat de aan te stellen medewerker over enige jaren doorgroeit naar een andere functie binnen de Rabobankorganisatie. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een opleiding op HBO-niveau en het diploma NIMA-B of studerend hiervoor, aangevuld met vakgerichte studies. Voor een goede uit oefening van de functie zijn leidinggevende, contactuele, organisatorische en represen tatieve eigenschappen, alsmede een actieve commerciële instelling onontbeerlijk. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waar onder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioen regeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer C.P. Hoogendoorn, hoofd Commerciële Zaken of de heer Q.G.J. de Boer, directeur, telefoon (01714) 1 90 04. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer Q.G.J. de Boer, Postbus 123, 2394 ZG HAZERSWOUDE. 24 uur perdag actuele informatie overvacatures op onze vestigingen mn>-' tr randstad uitzendbureau Zoek je een afwisselende baan tussen jongeren van ,e eigen leeftijd. Wil je vast werk en ben je creatief, bel of schrijf ons dan. Wij hebben plaats voor vanaf 16 jaar voor het maken en verwerken van boeketten. QUINTET Bloemenkleinverpakking Veiling Flora Tel.: 01718-21419 dagelijks (maandag tot vrijdag) 01718-20656 na 17.00 uur en in het weekeinde. Uw toekomst ligt in ons vermogen De Nationale Investeringsbank N.V is een actieve en commerciële onderneming met vele diensten voor bedrijfsleven en overheid. De Nationale Investeringsbank heeft een slagvaardige organisatie met ca. 260 medewerkers. In onze organisatie is het Algemeen Secretariaat verant woordelijk voor de voor bereiding, de vastlegging en de bewaking van de besluitvorming in de verschillende vennoot schappelijke organen, alsmede in de diverse overlegorganen binnen het bedrijf. U zult tezamen met een collega worden belast met de secre tariaatswerkzaamheden van het Algemeen Secretariaat. Daarnaast wordt van u verwacht dat u de secretaresse van de President-Directeur kunt ver vangen. Het is duidelijk dat u voor een goede vervulling van deze functie over een opleiding op VWO niveau beschikt, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Daarnaast is enige jaren ervaring in een secretaresse-functie nood zakelijk. Als u belangstelling heeft voor deze baan kunt u zowel schriftelijk ab telefonisch contact opnemen met de heer J. G. A. Campo, Afdeling Personeebzaken, Camegieplein 4, 2517 KJ Den Haag. Telefoon: 070-3.425.415. De Nationale Investeringsbank NV kistenfabriek - sassenheim sinds 1914 Wij zijn gespecialiseerd in het maken van kleine series kisten, pallets en houten verpakkingen. Wij zoeken een ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDER De taak bestaat uit: -de organisatie van de produktie-afdelingen. (voorbereiding, planning en uitvoering van orders) Wij vragen: een flexibele en enthousiaste organisator M.T.S. opleiding bouw/hout leidinggevende eigenschappen leeftijd tot 35 jaar ervaring in soortgelijke funktie is een pré Wij bieden: een verantwoordelijke baan in een zeer aktief bedrijf een uitstekende beloning goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden Indien U over deze afwisselende baan meer informatie wenst kunt u vragen naar de Heer M. Bakker - tel. 02522-11114. Sollicitaties a.u.b. uitsluitend schriftelijk aan: M. Bakker Zonen B.V. - Postbus 137 - 2170 AC Sassenheim Het Topa Instituut te Voorhout is een toonaan gevend opleidingsinstituut op het specifieke vakgebied van ver pakken en distributie. Computerondersteund onderwijs vormt hierbij een belangrijk onderdeel. Vanwege een aanzienlijke uitbreiding van het opleidingspakket op verschillende niveau's, zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten (m/v) voor de volgende functies: De onderwijsontwikkelaar is verantwoordelijk voor de didacti sche uitwerking van het door derden aangeleverd bronnenma teriaal. Deze didactische uitwerking heeft betrekking op o.a het beoordelen op stijl en opbouw van teksten, het definiëren van de onderwijsvormen en het omschrijven van computergestuurd onderwijs. Het betreft in eerste instantie een full-time functie, alhoewel een part-time dienstverband, waarbij een gedeelte van de werk- werkzaamheden thuis kan worden uitgevoerd, niet wordt uitge sloten. Wij verwachten van de kandidaten dat zij: - een grote mate van enthousiasme bezitten en goed kunnen sa menwerken in een klein teamverband, - een creatieve geest hebben en veel aandacht geven aan kwali teit, - ervaring hebben in het zelfstandig ontwikkelen van onderwijs op middelbaar of hoger niveau. Praktische onderwijservaring in een bedrijfsgerichte omgeving strekt tot aanbeveling. De courseware-afdeling is verantwoordelijk voor de implemen tatie op computer van het door de onderwijsontwikkelaar om schreven onderwijs. De updating en het onderhoud van het computer ondersteund onderwijs vallen eveneens binnen het taakgebied van deze afdeling. Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar iemand die: - geconcentreerd, zelfstandig en projectmatig kan werken, - de mogelijkheden van onderwijsprogrammatuur creatief kan benutten, - beschikt over aanleg/vaardigheid op grafisch gebied, - ervaring heeft met personal computers (bijvoorkeur Apple). Wanneer u zichzelf in een van deze profielschetsen herkent, zien wij uw schriftelijke reactie (inclusief c.v.) binnen 14 dagen, gaarne tegemoet op onderstaand adres. Eventuele aanvullende inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer Th. van der Zwaan. Topa Instituut voor verpakkingen en distrubitie Afd. onderwijsontwikkeling Torenlaan 10 2215 RW Voorhout 02522-19025

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 31