Randstad Sport loopt verder uit Rugbyploeg trekt stijgende lijn door Hockeysters LMHC in nood Ter Leede blijft in het spoor van Xerxes Door zege op ASC en verlies Alkmania LEIDEN - Bij Randstad Sport kan het haast niet meer stuk. Zelf won de ploeg uit Voorschoten met 2-0 van ASC en VNL haalde verrassend concurrent Alkmania, met dezelfde cijfers, onderuit. Randstad Sport heeft nu ook een uitstekend uitzicht op de derde periodetitel. Wel moet dan de achterstallige wedstrijd tegen Tey- lingen nog worden gewonnen. AFD. LEIDEN (zo) Randstad Sport - ASC 2-0 De Voorschotenaren leven in weelde na de 2-0 Zege op het bezoe kende ASC. Zes punten voor op Noordwijk houdt zijn titelkansen LEIDEN - Noordwijk heeft tegen Hollandia (2-Ö) de kans behouden om nog aanspraak te kunnen ma ken op de titel. Dan zal koploper Elinkwijk in zijn resterende drie duels minstens twee punten moe ten laten liggen. LANDELIJKE JEUGD Noordwijk - Hollandia 2-U Met Roda-trainer Jan Reker en zijn compagnon Willy van der Kuy- len langs de lijn speelde "Nöordwijk middenmoter Hollandia in de twee de helft naar een 2-0 nederlaag. Daarvoor namen Ernst Jan Schone- veld en Patrick Scheurwater de ver antwoordelijkheid. Roodenburg - DYVV 2-0 Zeker het eerste half uur speelde Roodenburg een sterke partij. In die periode Werd de eindstand ook bereikt. Daar zorgden Patrick Kam peiveen (na een steekpass van Ron de Bruin) en Dick Straathof (kop stoot na vrije trap van Ron van der Linden) vo'or. Michél Verver miste nog een strafschop en vijf minuten voor tijd werd Chris van Kan we gens natrappen van het veld ge stuurd. UW - Quick Boys 0-1 Al in de derde minuut sloeg Jan Jeroen Schaap toe. Op een diepte- Alkmania en vijf punten voor sprong met een wedstrijd minder gespeeld op Leidsehe Boys geeft de stand ih de bovenste regionen van de afdeling Leiden aan. Bij ASC kijkt men al vooruit naar het nieuwe sèizoën. Voor de 'Good Old' is hoog stens nog een periodetitel te beha len. Marco van dér Zon en Martin Kerkman waren de produktieven bij de ploeg van trainer Cor Pennen- burg. Voor de Leidse trainer is het een zaak om zijn jongens de laatste zeven wedstrijden van de competi tie gemotiveerd te houden. MAANDAG 19 MAART 1990 Tsjechen geen partij BRNO (ANP) - De Nederlandse rugbyploeg heeft de stijgende lijn van het toernooi in Madrid in november van het vorig jaar doorge trokken. Gisteren werd in Brno Tsjechoslowakije, een gerenom meerde tegenstander, op overtuigende wijze verslagen: 6-20 (6-7). Martin Kerkman van Randstad Sport (rechts) heeft zojuist uitgehaald voor de 2-0 tegen ASC. Tjeerd Langen- horst komt te laat en ook doelman Marco Korffkan het gevaar niet meer bezweren. (foto Loek zuyderduin) VNL - Alkmania 2-0 Trainer Joop Lamers van VNL Eerst was het Joost van der Zwet was een blij man. Eindelijk dwong die keihard scoorde en vijf minuten zijn ploeg het nodige geluk af. Na- later volgde Andre van Velzen zijn dat Alkmania enkele kansen had la- goede voorbeeld: 2-0. Daarna wer- ten liggen, was het in de 35ste mi- den door beide partijen een groot nu ut Nico Lakenberg die voor de aantal kansen gemist. Leidse club het goede voorbeeld gaf (1-0). Ook onder druk bezweek de Leidse ploeg niet. In de counter gaf Ton Koet een voorzet op maat en Wim van Gameren deed de rest (2- 0). Scheidsrechter Cor Bey floot een goede wedstrijd. Het was een wedstrijd in het kader van de FIRA-B-poule. Oranje is uit gespeeld en heeft met zes punten de leiding. Alleen Spanje was te sterk. Tsjechoslowakije probeerde in de beginfase met hard spel Nederland te intimideren. Enkele gevaarlijke momenten bij de Nederlandse try- lijn veroorzaakten wel paniek, maar geen nare gevolgen. Na tien minu ten kreeg de ploeg de zenuwen on der controle. Hengeveld legde via wervelende actie de basis voor try die door André Marcker werd gedrukt (0-4). De conversie Michelsen mislukte. Nederland veroverde gaandeweg eer initiatief. Vooral de drie- kwartlijn. Een strafkick van Michel- Pas toen Richard Boot (VTL) het sen gaf Oranje in de 22e minuut al veld werd uitgestuurd kreeg VTL uitzicht op de overwinning (0-7). In MMO - VTL 2-2 Binnen acht minuten keek het be- vleugels. Remeo van der Maat en de eerste helft zoekende VTL al tegen een 2-0 ach- René Schouten zetten de Leidse Marcker, Verhofstad terstand aan. Hans Disseldorp club alsnog naast de ploeg uit Hoog- scoorde tweemaal met het hoofd, made (2-2). het André Eman, die de wedstrijd bepaalden. Echter in de 25ste minuut strafte Fuchs een VN A - ZLC 0-1 De zevende nederlaag op rij voor de thuisclub. Drie minuten voor de rust maakte Peter Moesman het de VNA-verdediging zo moeilijk dat Ruud Peper de bal in eigen doel werkte. In de tweede helft kreeg VNA wel enkele mogelijkheden om te scoren, maar de ZLC-defensie on der leiding van Hans de Kruyff en Henk Brandt hield moeiteloos stand. Lnitas L. - Bernardus 0-7 De thuisclub verviel weer in de oude fout, weer werd met grote cij fers verloren. Nu was Bernardus- speler Johan van de Werff, met pass van Jacco de Haan trof Schaap doelpunten, een ware plaag voor de het Utrechtse net. De Katwijkers Unitas-defensie. Coen van Dam, Pe ter de Groot en Joop de Boer (straf schop) voegden daar ieder nog een treffer aan toe. Een originele zeven klapper dus. AjaX 2 - VVS 3-0 Dè Lëidënaa'rs Warén ifiet name ih de afWèïkjftg niét gelukkig. Ajax wël, tn'aar de thuisclub fiiélü 'de stórïd vöör Mist (1-0) nog enigszins dragelijk. Na rust liepen de Amster- damrtiers vrij koepel uit haar 3-0. Warmunda - Oranje Groen 2-0 Eén 2-0 eindstand was de score van de dag in de afdeling. Oök War munda was tevreden fhet die winst. Oegstgeest verplettert Reeuwijk LEIDEN - In de vierde klasse zaterdag blijft Ter Leede kop loper Xerxes, dat Koudekerk met 5-2 versloeg, op de hielen zitten al kwam het tegen Ka- gia met de hakken over de Sloot (1-0). Oegstgeest dom pelde Reeuwijk in rouw. Na de 5-1 nederlaag kunnen de Reeuwijkers de degradatie vrijwel niet meer ontlopen. VIERDE KLASSE (za) Ter Leede - Kagia 1-0 Vbör zowel Tér Leede als vóór Kagia stond ér veel op het spel. De Sassenheimers moeten probe ren in het spoor van Xerxes te blijven terwijl de ploeg van Rob Suttörp hog lang niet veilig is. Vöör Süttörp stapelen dé pröble- friëh zich na de vèrlörèn pot wëer op. In eên duel overigens dat zich kenmerkte döor slecht spel. De ploegen traden elkaar omzichtig tegemoet, beducht als zij waren door een plotselinge tegenstoot op achterstand te worden gezet. Dat leverde zekeF twintig minu ten een matig schouwspel dat op een bloedeloze deling leek uit te lopen. Na die periode klaarde het spelbeeld echter op. Waarvan Ter Leede profiteerde. In de 25ste mi nuut kreeg Emiel Waayer een vrije trap te nemen die de mid denvelder in de breedte op Jeroen Désar plaatste. Tegen het schot was doelman Frank Rou- bos niet opgewassen. De sluitpost van Kagia, dat zelf vrijwel geen uitgespeelde kansen kreeg, werd alleen door Rocky Pitti nog op de proef gesteld maar toen liet Rou- bós zich niet verrassen. Oégstgeest - Reeuwijk 5-1 Wöördvoërdër Koster van Reeuwijk vónd de zege van Oegstgeest behoorlijk geflat teerd. "Oegstgeest is geen won- derploeg", sprak hij. "Normaal moet je er overheen kunnen lo pen". Het verschil tussen de num mer drie en nummer laatst ligt voornamelijk ip het benutten van kansen. Oegstgeest was daar een voudig beter in. Reeuwijk deed wel manmoedige pogingen om overeind te blijven maar omdat het, gedwongen door d.e lage klas sering, de aanval zocht vielen ach terin levensgrote gaten waarvan met name Rein Grooters opti maal van profiteerde. De Oegst- geester spits scoorde driemaal terwijl Ed Strijk en Ronald Maen- hout de andere treffers voor hun rekening namen. Mike Binken zorgde voor de Reeuwijkse tegen treffer. EHS - SMS 0-2 (Vierde Klasse B West I) Zonder Theo van Rijn, Theo Dikstra en Martin van de Bos werd het duel tegen EHS met 'angst en beven' tegemoet gezien. Dat viel na afloop dus wel mee maar de Haarlem-Noord bewo ners staan bekend als een stugge ploeg. Invaller Arie Jaap van Rijn produceerde de 1-0 na een voorzet van Michel van der Weiden. Daar na liet SMS zich echter verleiden tot een zwakke periode waarbij echter nog wel de paal en lat bij EHS werden getroffen. Hans Poelman verzorgde de opluch ting. In de laatste minuut schoot hij de 2-0 binnen. SIZO - Aalsmeer 1-1 Dank zij de 1-1 is SIZO weer een punt los van het ondèr de Hil- legommers bivakkerende SCZ'58, dat afgelopen zaterdag verloor.De deling was terecht hoewel Peter Bol de thuisclub meer had kunnen schenken als hij zijn strafschop maar had be nut, zeker omdat Aalsmeer op dat moment een 0-1 voorsprong had. In de tweede helft maakte Bol echter alles goed door vijf minu ten voor tijd de 1-1 op het score bord te brengen. LEIDEN Het vrouwenteam van hockeyclub LMHC is gistermiddag, na de 0-1 nederlaag tegen Randwijck dat op de één na laatste plaats stond, verder in degradatienood geraakt in de eerste klasse B. De mannen van LMHC speelden 3-3 in hun overgangsklasseduel met Gooische. In de vierde klasse B behaalde de mannenploeg van koploper Leidse Studs een belangrijke 1-3 sege op het op de tweede plaats staande Catwijck. De vrouwen van Leidse Studs wonnen met 7-0 van Magnus. Jeroen Dubbeld benutte voor LM HC iri het eerste kwartier vóórt va rend twee strafballen na acties Luc Breebaart en Marc van Pappe- ter op r hoog in de touwen. Ondanks een wanhoopsoffensief van Ommoord bleef het 2-0. Geen mooi duel tussen Alecto en Rosmalen. Het resultaat kwam ech- i Alecto dat eindigde De Noordwijkse hockeysters speelden 1-1 tegen het bezoekende Rijswijk. Noordwijk speelde zeer aanvallend en vertoefde meer op de helft van Rijswijk. Een missertje in de Noordwijkse verdediging (0-1) lendarn. Acht minuten vöör rtlst verzilverde oök Gooische eën straf- bal nadat een backhandschot tegen het lichaam van één LMHC'ér tier op 1-0 door Eric Kruis, die uit kwam: 1-2. Sander Roelevëld Ver- een moeilijke hoek raak schoot. Na ge, die op het ving ih het tweede deel Edwin Ver- de hervatting 2-0 uit een strafcorner de. gouwen als linkerspits, fnaar rnöest van de stick van specialist Ludo Vierde klasse al weer shei voor '10 minüteh naar Mennes. Michiel Blans breidde uit de strafbank voor een te harde actie, naar 3-0 uit een strafbal. Rosmalen Een strafcornerrebound in die pe- onderschepte vlak voor tijd en be- riode leidde tot 2-2. Ook Van Pappe- nutte de overtalsituatie nog met een lendam kreeg geel, terwijl Gooische tegengoal. uitliep naar een 3-2 voorsprong. ViJf De Alecto-- minuten voor tijd echter sloeg Jan Grijpma met een direct schot uit een strafcorner de gelijkmaker en eindstand in (3-3). De vrouwen van LMHC speelden een behoorlijke eerste helft tegen Randwijck, maar konden niet sco ren. De Amstelveense opponent deed dat 10 minuten na de pauze wel uit een strafcorner. LMHC raak te door die tegenvaller in het degra- datietreffen volledig van slag en ging paniekerig en gehaast spelen. Ondanks wat kansjes voor de thuis ploeg in de eindfase bleef het toch 0- 1. De Leidse eersteklasser Room burg mag zich nog gelukkig prijzen met de 2-2 eindstand in het uitduél met het Schiedamse Asvrón. Slechts 'enkele spelers waren in hun gewone dóén. Doelman Enno Schets was een van de betere spe lers, hij behoedde de Leidenaars met mooie reddingen voor een af gang. Ook Alfons Woudstra en Os kar Snijders behoorden haalden hun normale vorm. De meester, wa ren echter 'volledig afwezig' aldus coach Wouter Eikenhout. Rutger van Schaik raakte bijna geen bal aan, maar sloeg wel twee strafcor- ners binnen de palen. Asvion kwam evenwel twee keer langzij uit even eens strafcornersituaties, waarvan de laatste keer 10 minuten voor tijd. Het overwicht was duidelijk voor de vrouwen van Roomburg, ma^r bezoeker Ommoord verdedigde stug en tot rust succesvol. Twaalf minuten na de doelwisseling push te Manon van Etfe uit een scrimma ge onder de Rotterdamse doel vrouw door de verdiende l-Ó in. Ka rin Fonville verving in het tweede deel de grieperige Dorine van Gorp als doelvrouw met succes, zij maak te geen fouten. Linkerspits Anouk de Jong bouwde vervolgens de sco re uit met een fraai backhandschot op 3-1 winst. Met degelijk verdedi- werd in de tweede helft goed gen en minder opportuun spel kwa- maakt door juniore Meike de Bruin, i de Leiderdorpers na een kwar- Coach Ruud van der Veen had ook Het door blessures van drie basis spelers verzwakte Catwijck had in het eerste deel niet veel in te bren gen tegen koploper Leidse Studs dat de score na 20 minuten opende door Houdin Beekhuis. Vlak na rust felle en goede wedstrijd het op strafte Cees Wendt onzorgvuldig de tweede plek staande HIC. In de uitverdedigen van de Leidse Studs laatste seconden van het eerste af door koel 1-1 in te slaan. Waarmee speldeel soleerde Marjet Kruidenier de spanning volop terugkwam in r de Amstelveense het duel dat door de Katwijkers ge- ontvingen i i kunnen in de lucht, de bloemen ook: een periodetitel voor TAVV. doelvrouw, die ook werd verslagen: móést worden om nog r 1-0. HIC drong in het tweede part te doen voor de titel. Ondanks goed keeperswerk van Katwijker Harm Efferink dolf de thuisploeg toch het onderspit. Beekhuis (Leidse Studs) werd de man van de match sterk aan en had zeker kansen, had wat pech met de afronding. Tes sa van Dijk (16) hield met een mooie actie de voorsprong vast. In het tweede-klasseduel hield door nog twee doelpunten te r vooral de Rijswijkse keeper het ken. De Leidse hockeyers staan sterkere Forescate ondanks 5 straf- met nog corers ih de éérste hëlft van scoren boeg vier af. Voor een hoge push bij een korte hoekslag van Eric Kruysmulder inhaglduel punten voor op Catwijck. /an Leidse Studs horen niet meer thuis in de vierde het tweede part moest de Rijswijkse klasse. Wat zij gistermiddag op ei- goalie toch buigen: 0-1. Tien minu ten voor tijd bracht thuisploeg Rijs wijk de spanning terug met 1-1 uit Kokke tekèhde voor de eerste tréf- ev'eneens een strafcorner. In het wat fer. Daarna volgden Anneke Ver- reeks van overtredingen van de Ne derlandse voorwaartsen af met een try, die hij tevens converteerde, waardoor de stand 6-7 werd. In de tweede helft was het pleit snel beslecht. Steeds sterker werd de druk van Nederland. Reeds in de eerste minuut bouwde Broers met een try de voorsprong uit tot 6-11, die weer niet werd geconverteerd. Vijf minuten later was het 6-15. Eman had de bal bemachtigd uit een ingestorte scrum en stelde An dré Marcker in staat de try op zijn naam te schrijven. Opnieuw mis lukte de conversie. Oranje was heer en meester het geen resulteerde in nog twee try's. Een van André Marcker, die met nu wel een geslaagde conversie de stand naar 6-21 tilde, daarna een fraaie dfiekwaftaanval waaruit Mi chelsen scoorde (6-25). Een minuut Vöór tijd bepaalde Hadinogoro met de zesde Nederlandse try de eind stand op 6-29. Schotland heeft voor de derde keer in de geschiedenis het traditio nele vijf landen-toernooi bij het rug- ijy gewonnen. In de beslissende wedstrijd tegen mede-koploper En geland wérden de Schotten toer- nooiwinnaar door een 13-7 ovérwin- ning in Edinburgh. Valken'68 loopt eerste punt mis LEIDEN - In de interregionale klas se van de vrouwen was Valken '68 nog niet zo dicht bij het behalen van een punt als in de wedstrijd tegen HOV. Het verloor toch nipt met 2-1. De eerste döelrijpe kansen waren voor Valken '68 tegen een HOV dat stroef op gang kwam. Gaandeweg narri de opponent het initiatief over en kwam via Brigitte Lourens aan dé leiding. Terwijl alles er op wees dat Valkèn er in zóu slagen de ge lijkmaker aan te tekenen, kwam HOV tegen de veldverh'ouding in toch óp 2-0 door Angeline Concep tion. In de tweede helft scoorde Marlies van Egmond nog de aan sluitingstreffer. In de hoofdklasse zag Oegstgeest de kampioenskansen definitief ver keken na de nederlaag tegen Exel- sior Pernis. De Oegstgeester vrou wen slaagden er slechts één keer in een kans af te ronden, via Marïelle van der Meer. Halverwege de twee de helft wist Pernis met twee snelle tegenstoten doel te treffen. Een nuttige overwinning van UDO op SJC in de hoofdklasse zon dag. Een sterker UDO behaalde de 2-0 winst door Helene Zandbergen (2x). De Sleutels naderde koploper KFC '71 tot op een punt, dankzij 1-3 winst op SJZ. Marïelle Bavelaar (2x) en Mariska van Oosten scoor den. Lia Hofman maakte de tegen treffer. In de eerste klasse verdedige Randstad Sport de koppositie met verve door een regelmatige 0-4 over winning op Iduna 2. Drie treffers van Mary Alleblas en een eigen doelpunt van Iduna beslisten het duel ten voordele van de club. Altior won met 2-0 van Forchol- te. Twee treffers van Corine Slot maakten het verschil. Met een regel rechte zevenklapper schoof UVS de FC Lisse aan de kant: 1-7. Lisse kwam in het begin van de wedstrijd nog even op voorsprong toen Linda Schot een foutje in de Leidse verde diging afstrafte. Daarna werd Lisse echter snel tot de orde geroepen door UVS, dat door twee treffers van Wendy Exel met een 1-2 voor sprong de rust inging. In de tweede helft kwam Lisse er niet meer aan te pas. Blomdahl te sterk voor Dick Jaspers NORRKOPING (SID) - Dick Jas pers heeft de finale van de Europese titelstrijd driebanden in Norrkö- ping met 2-3 verloren van Torbjörn Blomdahl. De wedstrijd duurde 3,5 uur. De setstanden waren: 15-13,10- 15, 15-1, 4-15 en 15-11. Voor Nederland was het toch e cigliteit matchwinnaar: 1-2. Over twee weken kunnen de Leidse scoorden maar liefst vijf veldtref- fers in hun uitwedstrijd tegen Ever green dat eenmaal scoorde uit van Forescate studentes al kampioen worden. LEIDEN - In de eerste klasse van de Leidse zaterdagafdeling zijn nog twee resterende partijen, be langrijk voor de derde periode, verspeeld. Daarin bleek de belangrijkste kandidaat voor die titel, succesvol evenement. Rini TAVV, uitermate succesvol. Niet alleen pakte het door de 2-1 zege op De Sleutels de derde periodeti- Bracht eindigde als vierde^^Na tel maar veroverde het ook de tweede plaats in de rangschikking. KRV consolideerde de koppositie door een 3-1 zege op ZLG. De Katwijkse hockeysters leden in een goede wedstrijd in en tegen Uitgeest een 3-2 nederlaag. Nicolet- strafcornër. Mariette Ooms opende te Verkade zag haar openingsdoel- de score, waarna vrije verdediger punt al enkele minuten later teniet Brëchje Vriend vrije doorgang had gedaan: 1-1. De 2-1 ruststand was in en 0-2 liet aantekenen. De 0-3 rust- het voordeel van Uitgeest na een ra- stand verzorgde Birgit Lempers. De ke push van de rechterspits. Astrid móóiste goal kwam van de stick van Maud de Groot die dë voorzet van Nathalie van Grieken direct in schoot. Na de tegentreffer doel puntte De Gróót nóar dë 1-5 eind stand. Met een mooi backhandschot van Paul Rubingh opende Noordwijk de score die eindigde in een 2-0 zege op Reigers uit Hoofddorp. Tien rni- nuten na de pauze had de nieuwe basisspeler Garrey Broekman suc ces met een uitval. Daarna werd het duel grimmiger en werden aan bei de zijden bankstfaffen uitgedeeld. Keeper Noël Minnes stopte voor 4-1 tussenstand. Noordwijk een strafbal. Welling bracht Catwijck nog langs zij, maar grasploeg Uitgeest had met 3-2 het laatste woord. De 6-1 nederlaag van Hisalis te gen Nieuwkoop had niet in de laatste plaats te maken met.de twee de gele kaart die keeper Frederik Huitinga kreeg. Bij de stand 2-0 ont- 2-0 zege dekte de nog onervaren jonge Nieuwkoopse clubscheidsrechter 10 minuten na rust obscene gebaren bij de Lissese keeper. Huitinga wist echter van niets, maar voelde zich ondertussen wel beledigd en stapte op. Reinier Lëfeber zorgde voor een NIEK FAAS AFD. LEIDEN (za) TAVV - De Sleutels 2-1 Aanvankelijk ieek de bezoeker róet in het Ter Aarse eten te gooien door direct het initiatief té nemen en enkele kansen te claimen. Siem van der Linden, Hans van Eijgen en Fer van Kampen konden het doel echter niet vinden. Na e'en kwartier was het echter over met de Leidse pret want langzamerhand trok TAW de wedstrijd naar zich toe. De eerste doelgerichte daad kwam van Dick Hoogenes die met zijn kopstoot echter de lat trof. Zijn kansen elke week ziet slinken, broër Këes ging èchtër daadkrachti ger te werk. Op eéh pass van Mario Verzaal knalde dezè Hoogenes dia gonaal raak (1-0). Nadat een treffer van Dick Hoogenes vlak na het rust- signaal viel en daarom terecht werd afgekeurd bestookten de gebroe de halve eindstrijd tegen de latere winnaar Blomdahl was hij in de strijd om de derde plaats niet op gewassen tegen de Belgische kam pioen Pol StK obants: 2-3. Jaspers, rong maar kan het de 24-jarige debutant uit St. Wille- bijsloffen. Zo ook brord. had in de halve eindstrijd v Deze kon een schot van Dick nog afgelopen zaterdag. Martin Ouds- Stroobants gewonnen pareren maar was in de rebound kansloos op de inzet van Kees (2-0), Een strafschop van Peter van Tol na een overtreding van doelman Fred Ubink leek De Sleutels hoorn scoorde van afstand met schitterend schot de opénirigstref- Het Bijwaard-biljarttoernooi in Lisse, dat het afgelopen weekeinde dat leek de Morschbewoners werd gehouden, is in een overwin- dan voldoende. Daarna werd ning geëindigd voor het team van de elke bal zover mogelijk van het doel De Kleine Engel uit Sassenheim Hal gehouden met 21 wedstrijdpunten. Het beslis- /oor het rustsignaal joeg Kat- sende duel tegen tegen IVO uit woon aanspraak op de bovenste wijker Jan Kuyt de bal stijf in het Haarlem, dat als tweede eindigde, plek en dat hebben we vandaag be- kruis (1-1). Dat gaf KRV enigszins werd nipt gewonnen. Bij een gelijk- wezen", sprak TAVV-trainer Carel lucht want zonder de geblesseerden spel zouden de Haarlemmers met Barry Lumoindong (rug), Edwin de Katenberg (enkel), René Houwer (kniebanden) en tijdens wedstrijd ook nog eens Gijs Ouwehand (dij been) is de ziekenboeg van KRV n ding, een kampioenschap goed gevuld. Fred Verboon breidde binnenhalen is totaal iets anders". de stand uit naar 2-1 en Frank Smit, na eerst een strafschop' te hebben gemist, schoot de verlossende 3rl in de Leidse touwen. zijn gaan strijken op grond het totale aantal caramboles. De ploeg van De Kleine Engel bestond uit Ton van Beelen, Niek van Nobe- len, Willem Weymer en Co van der Krogt. Sportrust uit Sassenheim legde beslag op de derde plaats, terwijl De Engel uit Lisse, vorig jaar winnaar, laatste werd.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16