Autovrije Schoolstraat niet langer een taboe WD en PvdA Leiderdorp houden vast aan tunnel A4 Verschillende varianten in Voorschoten Noorclwijkse bimker dicht na opsluiting opHeT pANOjr MAANDAG 12 MAART 1990 VOORSCHOTEN - Het Voorschotense CDA is al leen komen te staan in zijn verzet tegen een autovrije Schoolstraat. Tijdens een discussiebijeenkomst voel den VVD en D66 zaterdag avond veel voor het afsluiten van de belangrijkste winkel straat van het dorp op vrij dagavond en zaterdag. De PvdA wil naar een autovrije straat 'toegroeien' via het af sluiten van het stukje Schoolstraat bij AH en Groen Links wil auto's we ren uit Schoolstraat, Voor straat èn Treubstraat. De hé le week. door Paul van der Kooij Volgens Groen Links hebben de eigen enquêtes aangetoond dat het winkelend publiek de auto's zat is en moeten winkeliers zich wat min der bangig en behoudend opstellen. Andere partijen lieten weten dat ze absoluut geen onrust willen in het centrum en wilden daarom, met uit zondering van de VVD, niets weten van de term experiment. "We moeten de straat alleen af sluiten wanneer we zeker weten dat het goed is", zei D66-lijsttrekker J. Aikens. "Doordeweeks hoeven we dat niet te doen omdat de een tot twee auto's die er dan doorheen rij den, absoluut geen overlast veroor zaken". De PvdA vindt juist dat de straat doordeweeks dicht kan en in het weekeinde open moet blijven. Vrij dag en zaterdag komen veelmensen grote boodschappen doen en zou den de parkeerplaatsen achter het centrum niet altijd voldoende ruim te bieden. Over een ding waren de partijen het eens: er is weinig veran derd sinds het Centraal Instituut voor Midden- en Kleinbedrijf in 1984 constateerde dat de School straat niet autovrij kan worden. Zo zijn er amper 'grote trekkers' bijge komen. Een nieuw onderzoek naar de inrichting van de straat zou dan ook niet nodig zijn. Voor het plan om betaald parke ren in te voeren in het centrum, kreeg Groen Links geen enkele steun. D66-lijsttrekker J. Aikens had het niet zo op de lelijke paaltjes en algemeen werd getwijfeld aan het systeem. CDA-lijsttrekker F. ten Have noemde de aanbeveling 'niet actueel' en vroeg aandacht voor de gevaren van rijksweg 11- west, die dwars door Voorschoten is gepland: "Dit weekeinde worden in Wassenaar handtekeningen opge haald voor die weg. Daar moeten we ons druk om maken". Elite De discussie-avond werd georgani seerd door de gezamenlijke partijen en trok meer publiek dan de grote zaal van buurthuis Boschgeest- /Bloemenwijk kon bergen. Door de Sieraden, geld en fotoapparatuur weg VOORSCHOTEN -. Sieraden, geld en foto-apparatuur zijn vrijdag avond gestolen uit een woning in het Voorschotense Ter Wadding. Het keukenraam werd geforcerd om de woning binnen te komen. In Leiderdorp is zaterdagavond inge broken in eeh woning aan de Heem raadsingel. De inbrekers kwamen via de keukendeur het huis binnen. Een onbekende hoeveelheid siera den en een kentekenbewijs werden ontvreemd. Vreemd geparkeerd.. WARMOND - De rijkspolitie in Warmond trof in de nacht van zater dag op zondag omstreeks half twee een vreemd geparkeerde auto aan op De Weiden. De auto stond mid den in een plantsoentje. Zondag morgen meldde de eigenaar van de auto zich bij de politie. De 27-jarige Warmonder verklaarde dat hij de avond ervoor met zijn auto uit de bocht was gevlogen. Volgens een woordvoerder van de politie heeft de man veel te hard gereden. OPENGEBROKEN - Drie radio- cassetterecorders zijn dit weekein de gestolen uit auto's in Voorscho ten en Leiderdorp. Op het parkeer terrein van restaurant de Gouden Leeuw in Voorschoten (Veurseweg) werd ingebroken en twee auto's aan de Lisdoddekreek en de Klimop- zoom in Leiderdorp vormden even eens het doelwit van auto-inbraken. vele vragen liepen twee rode dra den: de kloof tussen rijk en arm en het verschil tussen woord en daad. Zo liet een inspreker uit Vlietwijk weten dat zijn 'gewone' wijk nog steeds vol vuurwerk ligt: "Het ve gen stelt bij ons helemaal niets voor". Dat er bij kandidaat-raadslid R. Kalfsbeek (PvdA) wèl was ge veegd, ontlokte hem de opmerking: "Dan woon jij zeker in een dure wijk?". De discussies over het geschei den ophalen van vuil waren prach tig, maar waarom staat er geen pa pierbak in de wijk Noord-Hofland? Een andere inspreker liet weten dat ook handbal belangrijk is in de ge meente. "Ze denken wel dat in Voorschoten alleen tennis en hoc key belangrijk zijn, maar als we niks voor de handbal doen, krijgt de elite hier helemaal de overhand", sprak de Voorschotense strijdbaar. D66 en PvdA lieten weten dat ze zich altijd al hard hadden gemaakt voor de handbalvereniging, de WD wilde duidelijkheid gaan scheppen en het CDA liet weten dat de jammerlijke vertraging alles te maken had met de moeizame dis cussies over een tweede sporthal. Beloften werden er niet gedaan en toen de inspreekster daar geen ge noegen mee nam, ging oud-minister J. de Koning doodleuk werk over te nemen. De uithalen en initiatieven van Groen Links werden krachtig weer legd. Zo liet CDA-lijsttrekker Ten Have weten dat hij juist meer klach ten krijgt oyer woningen die in be heer zijn bij de gemeente: "Bij wo ningbouwverenigingen zitten in derdaad vrijwilligers Maar wellicht hebben die wat meer betrokken heid". De Groen Links-enquête in het dorp weigerde hij serieus te ne men; "Ik zag vrijdag één persoon van Groen Links op de markt staan. Is dat professioneel?" D66 vroeg zich af hoe de gemeente in vredes naam alle particuliere initiatieven kan overnemen. Dienen er soms lo ketten bij te komen op het gemeen tehuis? Groen Links moest het ant woord schuldig blijven.' Ook de andere partijen zaten el kaar een beetje in de haren. Toen de PvdA-lijsttrekker klaagde over het weinig doordachte subsidiesys teem, kwam de CDA-leidër met het verwijt dat de PvdA altijd halfslach tig reageerde op subsidiekwesties. Ook VVD-lijsttrekker S. van de Poel kreeg er van Ten Have van langs toen hij niets bleek te weten van de gesprekken over samenwer king tussen de woningbouwvereni gingen en de rapportages daarover. De PvdA had zich erover ver baasd dat de anderen zo veel volgend punt. "Vreemd", sprak de wachten van de meest uiteenlopen- De Leiderdorpse lijsttrekkers hielden zaterdag een forumdiscussie onder leiding van R. Veeren (derde van links) V.l.n.r.: C. Bos (Groen Links)C. Huigen (VVD), E. Grootaarts (D66), V. Molkenboer (PvdA), J. denBoeft (CDA). (foto Ellen Martens) Weigering Rijkswaterstaat niet geslikt handbalmoeder, "als het de heren te heet onder de voeten wordt, willen ze een andere vraag". Toen een an dere inspreker zich druk maakte over de lelijke nieuwbouw in de Schoolstraat bleek dat buiten de or de te zijn. de meldpunten, maar kwam toch ook met een meldpunt-suggestie. Wanneer de gemeente een meld punt voor carpooling zou beginnen, zou het autoverkeer in de forensen gemeente flink kunnen worden te ruggedrongen. Volgens D66 hoeft niemand de illusie te hebben dat dat lukt. Voorschoten zou niet meer Van de partijen stelde Groen Links kunnen doen dan mensen zo snel komen. Rijkswaterstaat acht zich het hardst op. "Voorschoten mogelijk het dorp uit te leiden. Lie- de variant niet haalbaar, concentreert hij zich op andere maar de VVD liet zaterdag Niet liegen LEIDERDORP - VVD en PvdA in Leiderdorp nemen geen genoegen met de wei gering van Rijkswaterstaat om te onderzoeken of de ver brede A4 in een tunnel kan discussie tussen de lijsttrekkers in het Partycentrum aan de Hoofd straat. Behalve Groen Links meent iedereen dat een bredere A4 onver mijdelijk is en dat de weg verdiept moet worden aangelegd. V. Molkenboer (PvdA) tegen C. Bos van Groen Links: "U bouwt daar mee toch een 'ja' in. Mevrouw C.A. Huigen (WD): "We praten over nu ances. De verbreding is onvermij delijk". E. Grootaarts (D66): "U wilt wordt hoe langer hoe meer een elite dorp", liet kandidaat-raadslid M. Zilverentant weten. "Conservatieve en behoudende partijen hebben het zet hier voor het zeggen, terwijl ook de PvdA"niet ver genoeg gaat op een aantal fronten". Wat later liet hij we ten 'niet te gaan liegen, zoals de dere politici hier' bouwverenigingen voor kinderopvang kregen uit de pan ilieuproblemen: "Het wordt tijd dat schone woorden werden omge- schone daden'. tijdens een forumavond we ten niets te voelen voor een bak met gaten of 'dat gezeur over tussenvarianten'. Voor verwarring zorgde een op merking van de voormalige CDA- fractieleider S. Offringa. Hij liet we- Ook woning- ten dat de politiek na de sluiting van instellingen de Leidse vuilverbranding het voor stel voorgelegd zal krijgen de reini- zijn partij. Zij zouden gingsrechten met 200 gulden te ver niet professioneel genoeg zijn en de hogen. Wat doet u dan?, was zijn punt niet veel van elkaar af. Dat gemeente zou er goed aan doen hun vraag. Veel gedraai was het gevolg, bleek nogmaals tijdens de forum- De verbreding van de A4 is het be langrijkste verkiezingsthema in Leiderdorp, maar de programma's i de meeste partijen wijken op dit Het standpunt van Groen Links de discussie over de verbreding ont- werd door de overige partijen in lopen". twijfel getrokken. "Groen Links Bos verdedigde zich met de op zegt wel tegenstander te zijn van merking dat de zinsnede over de on- meer rijstroken, maar zal de partij vermijdelijkheid van een bredere ook in elk geval tegen een bredere A4 'ironisch is bedoeld'. Groen A4 stemmen?", vroeg CDA'er J. den Links is volgens Bos absoluut tegen Boeft zich af. In het partijprogram- verdubbeling van het aantal rijstro- ma van Groen Links staat immers ken. "Wij hopen dat daarvoor een de zin: 'Als verbreding onvermijde- meerderheid in de gemeenteraad te lijk is dient kost wat kost voorko- vinden is", aldus de Groen Links- men te worden dat de overlast toe- voorman. neemt'. Huigen wees er Bos op dat dat de Den Boeft concludeerde daaruit gemeente Leiderdorp een bredere dat het verschil tussen Groen Links ^4 niet zal kunnen tegenhouden: en de andere partijen 'marginaal is". "Dit is een zaak van nationaal be- Ook PvdA, D66, en WD twijfelden lang. Als de gemeente 'nee' zegt NOORDWIJK Staatsbosbeheer gaat vandaag de toegang van de bunker in de Noordwijkse duinen, waarin vrijdagavond twee jongens opgesloten hebben gezeten, dicht- metselen. Nadat de politie en de brandweer het tweetal daaruit be vrijdden, is de toegang tijdelijk met zand gedicht. "We willen deze ge vaarlijke geintjes niet nog een keer meemaken", aldus woordvoerder M. Gielen van Staatsbosbeheer. De desbetreffende bunker is vol gens de woordvoerder de enige bunker bij Noordwijk, waarin vleer muiskolonies verblijven. Om deze dieren niet op te sluiten in de onder aardse gewelven zijn indertijd en kele gaten gemaakt. Eén van dié ga ten hebben de jongelui weten te ver groten tot een opening van 50 bij 30 centimeter, waar ze zich doorheen wrongen. De politieman die met een speurhond de bunker vrijdag avond doorzocht, kon er niet eens doorheen. Het gat moest worden vergroot. Als vandaag de opening wordt af gesloten, is er volgens Gielen nog maar één vleermuisgat in de bunker over. "Dat houden we nog zo'n zes tot acht weken zo om de vleermui zen gelegenheid te geven uit te vlie gen na hun winterslaap. Daarna wil len we ook dat gat dichtmetselen. Het is jammer voor die dieren, maar het moet nu voorgoed afgelopen zijn met het bezoeken van de bun kers. Het is een levensgevaarlijke si tuatie", aldus Gielen. De andere bunkers in het duinge bied hebben geen vleermuisgaten en zijn volgens hem absoluut ontoe gankelijk, omdat ze diep onder het zand zitten. Dat wordt bevestigd door het Hoogheemraadschap van Rijnland, dat zich alleen bemoeit met bunkers in de zeereep. In de loop der jaren zijn ook in de duinen bij Katwijk een aantal bunkers on dergeschoven of met behulp van explosies opgeruimd. Het is de politie en Staatsbosbe heer nog een raadsel hoe de jongelui kans hebben gezien het keiharde, met staal en ijzer doorvlochten be ton kapot te hakken. "Ze huren vol gens mij zwaar gereedschap bij aan nemersbedrijven en gaan dan aan 't jekkeren", aldus Gielen. "Je snapt het niet". Zoektocht Het i het t dat 1 de 21 i de 'principes'1 Groen Links, kunnen we de verbreding toch niet tegenhouden". Volgens Molken boer kan de gemeente beter mee werken met Rijkswaterstaat: "Het J,t! niet tuurlijke jongens e jes (vrijdagavond wa jongeren een meisje) op zoektocht sensatie in de onderaardse gewelven. In 1972 leidde dat tot de dood van een meis- Een politiewoordvoerder uit resultaat kan anders nog slechter Noordwijk weet te vertellen, dat hij Bijdragen: Jan de Vries en Dorith Ligtvoet uitpakken dan we hadden ge- ,CT r,oc> hoopt". Mond vol Dat Sportnet Eurosport verdron gen heeft van het oude kanaal van Sky Channel, heeft talloze Voor schotenaren opgewonden. A. Bentley stuurde de gemeente raad zelfs 'een brief op poten'. 'Na enkele dagen van Sportnet 'geno ten' te hebben is mij reeds geble ken dat Sportnet bij lange na niet die internationale kwaliteit levert die men van Eurosport gewend was', schrijft hij. Hij vindt dat de Voorschotena ren voortaan in de sportkantine met de mond vol tanden staan, wanneer leden uit Wassenaar en Leidschendam napraten over be langrijke sportwedstrijden. Dat mensen voortaan worden ge dwongen om een abonnement te nemen op een omroepblad, om dat kranten geen melding maken van het ochtendprogramma van Sportnet, vindt hij ook maar niets. Volgens Bentley biedt Sportnet een slap aftreksel van de door Eurosport uitgezonden pro gramma's en hij kan zich voor stellen dat Voorschoten actie gaat voeren om Eurosport terug te krijgen op de kabel. In haar wekelijkse rubriek heeft de gemeente op de klachten gereageerd. De Gemeenschappe lijke Regeling Antenne-Energie voorziening Leiden en omgeving zou voor Sportnet hebben geko zen, omdat de zender geheel Ne derlandstalig 'is, topsportevene menten brengt uit de gehele we reld en sporten op het net brengt die verder nauwelijks aandacht krijgen. J.L. Riezebosch, technisch di recteur van de gemeenschappelij ke regeling, ziet mogelijkheden zijn om Voorschotenaren toch aan hun broodnodige portie Eu rosport te helpen: "Als genoeg Voorschotenaren dat willen, kan er een schotel worden geplaatst, waardoor men in de gemeente Eurosport kan ontvangen". Maar Voorschoten zal er dan wèl voor moeten betalen. Duurder zal 10.000 gulden zal de aanschaf niet zijn, maar een tariefsverhoging ligt wel voor de hand, beaamt hij. De gemeente raadt Voorschote naren aan om klachten over de programmmering door te sturen Eensgezindheid Een Leiderdorper ontlokte de eens gezindheid van de politici de vraag of er ook punten zijn waarover de partijen van mening verschillen. Den Boeft meende dat vooral de milieuparagraaf van het CDA veel uitgebreider is dan die re partijen. Verder willen de chris ten-democraten de hygiëneproble- men in zwembad de Does aanpak ken. Het sportcomplex Hoogmadeseweg zou gedeeltelijk verbouwd moeten worden om te voorkomen dat zwemmers lopen op stukken waar mensen met schoei sel ook mogen komen. Den Boeft: "Het is niet een zeer belangrijk punt, maar het CDA staat daar wel twintig jaar geleden herhaaldelijk jongelui uit de bunkers heeft moe ten halen. Sinds het ongeluk in 1972 zijn er maatregelen genomen om ze af te sluiten. De jongens die vrijdagavond op pad waren, hebben volgens de poli tie gebruik gemaakt van het feit, dat een deel van de afrastering rond het vv-w verboden terrein was losgeknipt, de ande- ^at was gedaan voor het seismisch bodemonderzoek dat de Neder landse Aardolie Maatschappij (NAM) in de duinen uitvoert. Bin- nenkort zal die afrastering orden hersteld. Volgens de politie hadden de twee jongens die naderhand uit de bunker zijn gehaald, niet door dat ze opgesloten waren. De politie trof ze aan bij een zoektocht door de onder aardse gangen, nadat de met zand dichtgeschoven opening weer was geopend. Daarna is elke vierkante centimeter van het gangencomplex Grootaarts noemde geen speci- met behulp van een politiehond doorzocht. "We wilden honderd fiek verschil tussen D66 en de ande re partijen, maar merkte wel op dat het CDA erg laat is met de milieupa ragraaf. Huigen noemde als 'afwijkend' WD-punt het voorstel procent zekerheid dat meer in zat, voordat we de mgaqg afsloten". De politiewoordvoerder kan zich voorstellen dat een bunkerbezoek ningbehoefte-onderzoek in Leider- interessant wordt gevonden, dorp. "PvdA en D66 willen dat ook, maar de WD wil dat al jaren' aldus Huigen. Molkenboer acht de financiële etage lager i onderbouwing van de PvdA-wen- vendien zijn wijst op de gevaren: "Als goed licht bij je hebt in zo'n bunker, loop je het risico dat jè opeens een ir beneden valt. Bo- heel bouwvallige de- i het belangrijkste verschil met len in. Het is gewoon levensgeva D'n bunker te kruipen. het uitdrukkelijk ver- uilen financieren, dat doet boden om op het terrein te komen" naar de gemeenschappelijke re geling Antenne-energievorzie- ning Leiden en Omgeving. Ook kunnen ze het Voorschotense ge meentehuis bedelven onder de brieven. Alle brieven worden doorgestuurd. Weinig records Het jaarlijkse recordweekeinde van jongerenvereniging Utopia bezorgde Zoeterwoude het afge lopen weekeinde weinig records. In de Westender, het onderko men van Utopia in de Klaverhal, bracht recordjager Robert Blom het nieuwe record discodraaien op 42 uur. Eerder zat hij 52 uur achtereen op een barkruk en ves tigde hij het record wc-pot-zitten. Ook het record Mexicaantje-spe- len is in zijn bezit. Blom speelde dit dobbelspel 12 uur achtereen. Disco-draaien wordt gerekend tot de 'serieuze' records, hoewel velen daar anders over zullen denken. Vrijdag om acht uur be gon Blom zijn poging. Na elk uur kreeg hij vijf minuten rust en daarna moest hij weer enthou siasme uitstralen en vrolijke praatjes verkopen. "Ik vind het een gigantische uitdaging om 42 uur achter elkaar wakker te blij ven", verklaarde Blom, die graag 'een beetje bekend' wil worden. Vooral tijdens de laatste, moeilij ke uren werd Blom door de vele bezoekers van het recordweek einde aangemoedigd. Na zijn pre sentatie moest hij bijna naar huis worden gedragen, want staan ging hem moeilijk af. Niet aangevallen werden re cords als banden verwisselen, ac cu's tillen, eierengooien, guldens stapelen en 'de grootste mond' (40 bierviltjes vijf seconden in de mond vasthouden). Mark Spie renburg, Mariëlle van Rijn en Rob de Romeijn brachten het record disco-dansen op 13 uur en zes mi nuten, terwijl de laatste nog een tweede record vestigde: vanuit stilstand sprong hij een meter. De 153,5 centimeter grote Nathalie Halvemaan brak het record 'kleinste deelnemer'. Ondanks de geringe animo voor actieve deelname aan het weekeinde zal Utopia het evene ment niet van de activiteitenlijst schrappen. JdV geen enkele andere partij PvdA wil nieuw beleid (totale kos ten drie ton) bekostigen door onder meer de afvalstoffenheffing rioolrechten te verhogen. Staatsbosbeheer wil met de ge meente praten over de mogelijk heid om bouwvallige delen van de bunkers op te blazen, omdat die erg gevaarlijk zijn. Ongeval na slechte reparatie wiel ZOETERWOUDE - Een slecht uit- politiewoordvc gevoerde autoreparatie veroorzaak- ren van het wi te zaterdagmorgen vroeg een licht aangedraaid ei ongeval in Zoeterwoude. Een 44-ja- losraken. rige Amsterdammer verloor op de provinciale weg naar Zoetermeer INBRAKEN - In drie woningen aan zijn wiel en kwam in de berm te- de Aart van Neslaan inOegstgeest is recht. dit weekeinde op dezelfde manier Een woordvoerder van de rijks- ingebroken. De daders klommen politie Zoeterwoude meldt dat de. via het balkon naar boven, forceer- man geluk heeft gehad. Het wiel den de slaapkamerdeur en door draaide onder de auto vandaan na- zochten de woning. Een onbekende dat de Amsterdammer de snelweg hoeveelheid geld en sieraden is ge had verlaten en de provinciale weg stolen. De afgelopen week werd in opreed. Omdat de man langzaam Oegstgeest al diverse malen op deze reed deden zich geen persoonlijke manier ingebroken. De politie ver ongelukken voor en bleef de mate- moedt dat het om de zelfde daders riële schade beperkt. Volgens de gaat. MAANDAG 12 MAART Alphen rommelmarkt in buurthuis Wes terhaven, van 19 00 tot 21.00 uur. bijeenkomst CNV met als the ma 'Belasting en Gezondheids zorg', aanvang 20.00 uur in ge bouw Nabij. verkiezingsbijeenkomst SGP met tweede-kamerlid B. van der Vlies, aanvang 20.00 uur in, De Leiden hulp bij het invullen v lastingformulier door l 19.30 contactavond van Postzegelvnenden, vanaf gebouw De Linde, open avond Evangelisatie Leidse Studenten (ELS), thema: 'Genade, gunst van God of van mensen', door ds. A. Agterbeek, aanvang 20.00 uur, Langebrug 65. concert in de 'Gitaarserie', mmv het Nederlands Gitaarduo: Juun Verhoeve S Erik Otte, aan vang 20.15 uur in de Kapelzaal van K&O, Oude Vest bijeenkomst Spiritisch Genoot- Oegstgeest bridgen voc vang 19.45 uu Voorschoten vergadering commiss ciën, aanvang 20.00 ui Ambachts en Baljuwhuis Warmond vergadering commissie MWO, 20.00 uur in het gemeentehuis. Zoeterwoude vergadering commissie finan ciën, om 20.00 uur met aanslui tend vergadering over uitbreiding Dorpswinkelcentrum Dorpsstraat, om 20.30 uur in het gemeente- DINSDAG 13 MAART Alphen start cursus "Vleesbereiding', in scholengemeenschap Bospark, aanvang 19.30 uur, inl. tel. 070- Huurders in buurtcentrum n 20.00 tot 21.00 Katwijk sporten voor mensen met CA RA olv een fysiotherapeute, van Leiden telefonisch spreekuur Belan- genburo Gezondheidszorg, voor advies en informatie, van 10.00 tot 12.00 uur. tel: 254654. oecumenisch avondgebed in de Oud-katholieke Kerk, Zoeter- woudse Singel, van 19.00 tot 19.30 uur. openbare voordracht Loge Lei den, 'De occulte grondslag van aanvang 20.00 engelstalige voorstelling: 'Edu cating Rita', door The Young Vic Theatre', aanvang 20.15 uur in de Leidse Schouwburg. Leiderdorp architect Hans van Dijk over Al- do van Eyck, Artistiek Café Kunst kring Leiderdorp, aanvang 20.30 uur in de Hollandsche Tuyn. Zoeterwoude kunstgras-nederlagentoernooi, w Meerburg legen Quick Boys. 20.30 uur bij w Meerburg. WOENSDAG 14 MAART Alphen jeugdinstuif volleybal in gym nastieklokaal Zonnebloemschool, Jongkindt Coninckstraat, van 18.30 tot 19.30 uur. Leiden voorstelling- 'Playmates', met Silvia Millecam en Margot Keune, aanvang 20.15 uur in de Leidse Schouwburg.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 9