GEMEENTE LISSE Bouwbedrijf Burgy jeugdige (leerling) timmerlieden JacutfojfeA infyo/LMBejit ScRipHoi zo'n. 16 wdijoejK pa&AQgiexA. Ik 2000 zijK dat ex 30 mijoejK. "Daa/tow. zoeken we op/ioep-iKtyoXM.QtxiCeA. Wagons-lits Reizen heeft functies voor reisspecialisten die nu willen veranderen. Ervaren zakenreisspecialist (m/v). |^Mj Wagons-lits Reizen W. HOGEWONING BV PRODUKTIEMEDEWERKSTERS Sluitingstijd voor advert donderdagmiddag 15.3( telefoórtn(071)161400 -afdeling: HERHAALDE OPROEP Bloeiend centrum in de Bollenstreek Lisse is een aantrekkelijke woongemeente op geringe afstand van strand en duinen, met een uit stekend voorzieningenniveau (regio-functie) op vele terreinen. In verband met benoeming elders kan bij de dienst Openbare Werken van de gemeente Lisse op de afdeling weg- en waterbouwkunde worden geplaatst een medewerk(st)er die in samenwerking met anderen hoofdzakelijk zal worden belast met de voorbereiding en de uit voering van civieltechnische werken en het op stellen van bijbehorende rapporten en adviezen. Vereist is het bezit van het diploma M.T.S. weg- en waterbouwkunde, goede schriftelijke en monde linge uitdrukkingsvaardigheid, alsmede ervaring met genoemde werkzaamheden. Gevolgde appli catiecursussen op het functiegebied strekken tot aanbeveling. Het salaris bedraagt f 3.641,-- bruto per maand (niveau 7), met doorstroming naar niveau 8, mits over een ruime ervaring wordt beschikt. Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente Lisse streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling weg- en waterbouw kunde, de heer ing. J. Boersma, telefoon 02521-33183. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Wij zoeken in de leeftijd tot max 23 jaar Ons bedrijf is door de verscheidenheid van werkzaamheden op het terrein van restauratie, renovatie, verbouw en onderhoud een goed opleidingsbedrijf. Aanvullende opleidingen met studiekostenregeling zijn aanwezig. Sollicitaties: Tijdens kantooruren aan ons adres: v. Speijkstraat 1a, Leiden, 071-220089. Na kantoortijd: bij de heer K.G.A. Burgy, 071-141280. Maakt meer van bouwen De N.V. Luchthaven Schiphol werkt nu al aan de verwachtingen voor het jaar 2000. De voorspellingen over de toename van het aantal passagiers zijn niet mis. Bijna een verdubbeling binnen circa 10 jaar. Schiphol groeit. Er wordt hard gewerkt aan een nieuw luchthavenstationsgebouw. Een ont moetingsplaats voor vliegtuig en trein. Waar passagiers door het uiterst moderne omroep- en inlichtingensysteem voortdurend op de hoogte blijven van alle noodzakelijke informatie. Met vragen terecht kunnen aan de balies waar goed ingewerkte informatrices hen te woord staan. Als oproep-informatrice (m/v) versterkt u het team van vaste medewerkers, bijvoorbeeld bij piekdruktes,als invalkracht. U verstrekt tele fonische inlichtingen. Over aankomst en vertrek van vliegtuigen. En over algemene zaken die Schiphol betreffen. Passagiers informeert u door het omroe pen van mededelingen. In accentloos Neder lands, of in de moderne talen. Dus snel omschake len is belangrijk. Aan de balie staat u passagiers te woord en u beantwoordt hun vragen. Zo'n functie vraagt omreen uitgesproken dienstverle nende instelling. En vanzelfsprekend om repre sentativiteit, een goede microfoon- en telefoon stem en stressbestendigheid. Daarnaast om een uitstekende spreekvaardigheid in Frans, Duits en Engels. En liefst ook Spaans. Ervaring in de vliegwereld is een pré. Uw opleiding is op HAVO-niveau, uiteraard met de moderne talen in uw pakket. Werken met een PC is u bekend en u heeft een goede type vaardigheid. En u volgt graag bedrijfsgerichte cursussen om uw luchthavenkennis te vergro ten. U begrijpt dat het nodig is om in de buurt van Schiphol te wonen of op een acceptabele reisafstand. Wanneer u een oproep ontvangt, bepaalt u zelf of u al dan niet gaat werken. De functie wordt in continudienst verricht. Waarvoor u natuurlijk een toeslag op uw salaris ontvangt. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief bin nen 10 dagen naar N.V. Luchthaven Schiphol, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 7501, 1118 ZG Schiphol. Vermeld s.v.p. vacaturenr. 307/ LD. Diegenen die al eerder gesolliciteerd hebben, behoeven niet te reageren. Schiphol Wagons-lits is 's werelds grootste reisorganisatie. In Nederland heeft de organisatie dertig kantoren. Wagons-lits Reizen is een veelzijdig reisbureau gespecialiseerd in zowel zaken- als vakantiereizen. In verband met de explosieve groei in zakenreizen zoeken wij gemotiveer de medewerkers. In ons kantoor Kruisweg 51, Haarlem hebben wij op korte termijn plaats voor een Wij zoeken een medewerker(ster) die reeds enige jaren op een reisbureau werkzaam is en de navolgende onderdelen in de praktijk heeft toegepast. het boeken van zakenreizen lATA-ticketing (KLM niveau 2-3) CORDA Een specialist die op de hoogte is van de tarieven op luchtvaartgebied, autoverhuur, hotelreserveringen etc. Hij/Zij krijgt een zelf standige adviesfunktie voor de zakenreizen. Van onze kant bieden wij u een fijne werk kring met prettige kollega's; een jaarsalaris dat in overeenstemming is met de opleiding en ervaring; een reiskostenvergoeding indien u buiten de stad woont en de mogelijkheid om door middel van bed rijf skursussen de blik verder te verruimen. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan even naar, of schrijft u even aan Wagons-lits Reizen, Direktie-Nederland, Koningslaan 14,1075 AC Amsterdam, t.a.v. de heer AG. Jamin, Tel. 020-761211. Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. lJ Niet voor niets de grootste ter wereld HANDELSKWEKERIJ 'IMPORT EXPORT DROOGBLOEMEN vraagt per direkt: voor onze boeketterie/verpakkingsafdeling - goede motivatie - gewenste leeftijd 16-23 jaar - goede mogelijkheden voor een vast dienstverband Verder bieden wij: - prima werksfeer - goede salariëring - dito arbeidsvoorwaarden Voor telefonische informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mej. M. van der Mey, tel. 01718-20501 tussen 15.00 en 17.00 uur. Geïnteresseerden wordt verder verzocht schriftelijk te reageren: W. Hoge woning BV, Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, t.a.v. mej. M. van der Mey.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 36