K W VERKOPERS M/V JU De Koning vraagt: Service Engineer Elektronica (m/v) GROEPSBEGELEIDSTER GROEPSBEGELEIDER/STER TWEE ZWERFKRACHTEN VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTÜRES VflKflTÜRES VAKATURES «AKATÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Integraal Kankercentrum West Schipholweg 5a telefoon 071-25 97 59 2316 XB Leiden telefax '071-25 9700 Herhaalde oproep Het IKW is een samenwerkingsverband kankerbestrijdir in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden. medisch secretaresse m|v voor 32 uur per week voor het algemeen secretariaat. Dit secretariaat ondersteunt tumorwerkgroepen die als taak hebben de kwaliteit van de zorg voor de patiënt met kanker in de regio te vergroten, door middel van o.a. het opstellen van richtlijnen voor diagnostiek en behandeling van bepaalde tumoren, het organiseren van symposia, het participeren in of opzetten van studies. U verricht secretariële werkzaamheden ter ondersteuning van diverse tumorwerkgroepen. U organiseert en notuleert de werkgroepvergaderingen in nauw overleg met medisch specialisten en staf medewerker IKW. U verzorgt de correspondentie, beheert het afdelings archief en assisteert bij de verdere aktiviteiten van werkgroepen. Wij vragen - secretaresse-opleiding en/of ervaring als secretaresse - kennis van de medische terminologie - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Word Perfect) Salariëring is overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen en bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f.3216,- bruto per maand bij een volledige betrekking (functiegroep 35). Als u zich voelt aangesproken en meer informatie wilt, dan kunt u zich wenden tot de heer A.D.G. Krol, telefoon 071-259759. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen een week na verschijning van deze advertentie zenden aan de directeur van het Integraal Kankercentrum West, Schipholweg 5a, 2316 XB Leiden. Sekretaresse Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij met spoed een ervaren secretaresse. De werkzaamheden bestaan uit het typen van teksten en rapporten en bijkomende sekretariële werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft ruime werkervaring, bij voorkeur opgedaan bij een internationaal bedrijf, een goede beheersing van de engelse taal en een goede typevaardigheid. Deze full-time baan is voor langere tijd. Typiste Bij een bedrijf te Leiden kunnen wij per direkt een typiste Word Perfect 5.0 plaatsen. Goede typevaardigheid en ervaring met Word Perfect 5.0 zijn vereist voor deze full-time funktie. Administratief medewerker Voor de verkoopafdeling van een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij per direkt een ervaren administratieve kracht. Factureren, het maken van pakbonnen, gegevens invoeren in de computer, typen en telefoon zullen tot de taken gaan behoren. De juiste kandidaat voor deze full-time baan heeft minimaal een HAVO-opleiding, werkervaring en ervaring met computers, is zeer accuraat en stressbestendig. Secretaresse Voor een bedrijf te Leiderdorp zoeken wij een ervaren sekretaresse. De werkzaamheden bestaan uit zelfstandig verzorgen en typen van korrespondentie, in- en uitgaande post en typen van financiële rapporten m.b.v. Word Perfect. Voor deze zeer zelfstandige baan zijn een sekretaresse- opleiding, goede beheersing van de engelse taal, ervaring met Word Perfect, affiniteit met financiële zaken, eigen initiatief en enthousiasme van belang. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Administratief medewerker Per direkt zoeken wij een ervaring administratief medewerker voor een bedrijf te Leiderdorp. Diverse werkzaamheden en typen met Word Perfect 5.0 zullen tot de taken gaan behoren. Goede beheersing van Word Perfect 5.0 is van belang. Deze full-time baan is voor langere tijd. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, .2311JT Leiden. Telefoon071-144143. Met eigen produktie- en verkoopmaatschappijen in diverse Europese landen neemt Vicon een vooraan staande plaats in op de inter nationale markt voor land bouwmachines. Vooruitstrevende techniek en innovatie staan centraal bij de ontwikkeling van nieuwe produkten en produktie- en distributiemethoden. Vicon behoort tot het agro- technisch concern Greenland N. V. waar wereldwijd ruim 3500 mensen werken. Vicon zelfheeft 750 medewer kers in binnen- en buitenland. Met een breed assortiment landbouwmachines voorde akkerbouw en ruwvoeder- oogst en een intensief produkt-ontwikkelings- programma ziet Vicon de jaren '90 met vertrouwen tegemoet. Binnen de afdeling Aftersales Service is plaats voor een die verantwoordelijk wordt voor de service van de elektronicaprodukten. Tot de werkzaamheden behoort het telefonisch en/of schriftelijk beantwoorden van vragen, gesteld door dochtermaatschappijen en importeurs. In samenwerking met de afdeling Produktontwikkeling zult u een oplossing zoeken voor problemen in het veld en defecten soms ter plaatse repareren. Overige taken zijn het samenstellen en geven van instructiecursussen, maken van werkplaatshandboeken, coördineren van de onderdelenvoorziening en het wereldwijd onderhouden van contacten met elektronicareparatiebed rijven. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste kandidaat, die aan de volgende opleidings- en functie-eisen kan voldoen: HTS-elektronica of MTS-elektronica met enige jaren praktijkervaring; kennis van moderne microprocessortechnieken; ervaring met digitale elektronica; kennis en/of ervaring op het gebied van realtime microprocessor- gestuurde regelsystemen; bereidheid tot reizen in binnen- en buitenland. Gezien het internationale karakter van deze functie is beheersing van het Engels in woord en geschrift noodzakelijk, terwijl enige kennis van Duits en Frans gewenst is. Belangstelling voor landbouw en het werken in een dienstverlenende afdeling is noodzakelijk. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J. Vlieland, Service Manager, telefoon (02526) 6 22 59, of met de heer A.'v.d. Voort v.d, Kley, projectleider Elektronica, telefoon (02526) 6 21 62. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Vicon B.V, t.a.v. mevrouw I. Warnaar, Postbus 1000,2150 BA Nieuw Vennep. ACQUISITIE SERVICE NEDERLAND ACQUISITIE SERVICE NEDERLAND is een verkoopbureau dat zich actief bezig- houdt met de verkoop voor diverse uiteenlopende bedrijven. Op onze verkoopafdeling is op dit moment plaats voor: Eisen: minimaal LEAO, MEAO of HAVO. Goed commercieel inzicht, doorzettingsvermogen, ervaring gewenst. U zult zich gaan richten op de acquisitie voor: VIDITEL van de PTT ADVERTISING EUROSPORTTEXT van T.V. EUROSPORT SUPERTEXT van T.V. SUPER CHANNEL Uw schriftelijke reacties met c.v. kunt u richten aan: Acquisitie Service Nederland t.a.v. mevrouw M. Zwart-van Scliravendijk, De Kempenaerstraat 113, 2341 GK Oegstgeest Langevelderweg 27. Binnen huis Vier, wonen momenteel 11 bewoners (3 vrouwen en 2211AB Noord wijkerhout. 8 mannen). Diverse bewoners hebben lichamelijke verzorging nodig en bi] enkelen ligt het accent meer op ontwikkelen, opvoeden en begeleiden. Bij sommigen is oplettendheid t.a.v. hun gedrag vereist. Wij zoeken voor huis Vier per 1 maart a s. een voor 40 uur per week (vak.nr. 065). Gezien de samenstelling van het team hebben wij voorkeur voor een vrouw. Funktie-informatie: Van de groepsleiding wordt verwacht dat zij in een team samenwerken, maar ook dat zij zelfstandig problemen tot een oplossing kunnen brengen. Binnen het werken in huis Vier streven we naar het bieden van een goede zotg voor onze bewoners in al haar facetten. We willen dat onze nieuwe kollega belangstelling heeft voor het beleid van De Hafakker en meewerkt aan het ontwikkelen daarvan. Er worden onregelmatige diensten gedraaid, inklusief slaapwachten. Het team staat onder leiding van een meewerkend groepshoofd. Funktie-eisen: - afgeronde beroepsopleiding (met name Z-verpleegkundige of gelijkwaardig nivo) en enkele jaren ervanng in de zwakzinnigenzorg; - ervaring in het uitoefenen van verpleegtechnische handelingen; - een speciaal oog voor de lichamelijke zorg en het overdragen van kennis op dit gebied. Arbeidsvoorwaarden: Konform de CAO-Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in FWG 35. Informatie: Inlichtingen over deze vakature zijn te krijgen bi] de sollicitatiekommissie van huis Vier, Angeli Witjes, Jappie Holkema en Taco Paülides. Telefoon 02523-78141 toestel 2468. Voor de begeleiding van groep Zes vragen wij per direkt een voor 32 uur per week (vak.nr. 069). Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Funktie-informatie: Groep Zes is gehuisvest in de nieuwe woonwijk. In ons huis wonen 11 bewóners/sters. Je gaat deel uitmaken van een team met 7 groeps- leiders/sters. Groep Zes bestaat grotendeels uit wat oudere bewoners. Het verzorgende aspekt gaat hierdoor een steeds grotere rol spelen. Op groep Zes wordt 24 uur-begeleiding gegeven. In onze groep ligt het accent op het kreëren van een huiseüjke sfeer. Funktie-eisen: Om binnen groep Zes te werken is het belangnjk dat je: - een afgeronde beroepsopleiding (met name Z of gelijkwaardig niveau) hebt; - kan werken vanuit èen gemeenschappelijke visie; - bereid en in staat bent deze visie mede vorm te geveii; - zowel zelfstandig als in teamverband kan werken; - 21 jaar of ouder bent; - enthousiast bent en stimulerend kunt werken; - beschikt over een flexibele opstelling; - interesse hebt in de verzorging van oudere bewoners en in staat bent verpleegtechnische kennis over te dragen; - ervaring hebt in soortgelijk werk. Arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO-Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in FWG 35. Voor informatie kunt u bellen met telefoonnummer 02523-78141 toestel 2465 en vragen naar Ton of Renee. Door een uitbreiding van het aantal formatieplaatsen is het mogelijk om Op het terrein van de Hafakker, een kleine zwakzinnigen inrichting, wonen naast de bewoners mensen uit de maatschappij die ervoor kiezen hun buren te zijn. Dit samenwonen typeert onze zorgopvatting en wordt verdunning genoemd. Zo streven we naar een normale omgeving, waar onze bewoners zorg op menselijke maat öeboden wordt. Daarvoor zijn dus nodig. De Hafakker biedt zorg aan circa 100 zwak zinnigen Er zijn ruim 100 medewerkers werkzaam aan te stellen, voor 32 uur per week (vak.nr. 063). Funktie-informatie: De zwerfkrachten worden ingezet binnen alle leefgroepen op De Hafakker in geval van ziekte van de vaste teamleden. - ervaring met en/of belangstelling voor het werken met geestelijk gehandicapte mensen; - het vermogen om met heterogene en soms moeilijke groepen bewoners om te gaan, en het vaak intensieve werk goed aan te kunnen; - het met bezwaarlijk vinden om op wisselende groepen en onregelmatig te werken (inkl. het draaien van slaapwachten); - het beschikken over een flexibele instelling; - zelfstandig kunnen werken; - een gerichte verpleegkundige opleiding. Arbeidsvoorwaarden: Konform de CAO-Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in FWG 39-40, minimaal fl. 2.476,- maximaal fl. 3.461,- bruto bij een 40-urige werkweek (met eventueel reeds opgebouwde salarisrechten wordt rekening gehouden). Informatie: Bij Hans Hoogeveen, personeelswerker, telefoon 02523-78141 toestel 2282. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan: De Hafakker, Langevelderweg 27,2211 AB Noordwijkerhout Ter attentie van Hans Hoogeveen, personeelswerker. Gelieve vakaturenummer te vermelden. Wl

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20