Oegstgeest Rabobank S n n A Warehouse Supervisor gemeente, groepshoofd financiële administratie (m/v) 1 MEDEWERKER AUDIO VISUELE MEDIA (m/v) admiraal schilders coordinator verkoop/inkoop m/v ervaren MBO-er met leidinggevende capaciteiten DEN WEELIGENBERG Rabobank Katwijk aan den Rijn- Valkenburg is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De afdeling Bedrijfsvoering oefent een ondersteunende en service-verlenende functie uit ten behoeve van het management van de bank. De afdeling is onderverdeeld in twee groepen, te weten Financiële Administratie en Commerciële Ondersteuning. Voor de afdeling Financiële Administratie zoeken wij een groepshoofd. De aan te stellen functionaris werkt direct onder het hoofd Bedrijfsvoering en gaat zichf bezighouden met de volgende taken: - operationeel leiding geven aan 5 medewerkers; - het samenstellen van de maandstaat; - het cijfermatig opstellen van de jaarstukken, begroting en maandoverzichten; - het beheren van het eigen- rekeningenbestand, vaste bestandsgegevens, respectie velijk systeemgegevens, alsmede programmatuur en documentatie; - het zorgdragen voor technisch correct functionerende auto matiseringsfaciliteiten binnen de totale bank; - het zonodig assisteren bij de dagelijkse werkzaamheden op de afdeling. Voor deze functie denken wij aan kandidaten vanaf 25 jaar met een opleiding op minimaal MBO- niveau, aangevuld met bancaire studies. Flexibele, accurate en service-verlenende instelling alsmede leidinggevende en communicatieve kwaliteiten zijn onontbeerlijk voor een goede uitoefening van de functie. Kennis van en affiniteit met automatise ringsprocessen zijn een pré. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waar onder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioen regeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H. Vorstermans, hoofd Bedrijfsvoering, telefoon (01718)2 91 11, toestel 39. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 595, 2220 AN KATWIJK (ZH). Chr. Hogeschool "Rijn-Delfland" Den Haag/Oegstgeest PABO (vt/dt) HBO-J (vt/dt) KEW Voor onze studierichting PABO vragen wij een met kennis van Informatica (Systeembeheer) en bekendheid met Natuurkunde en Biologie-onderwijs in een volledige weektaak. Een opleiding op MBO-niveau is vereist, terwijl ervaring in het gebruik van audio-visuele media in onderwijssituaties gewenst is. Wij verwachten affiniteit met het Christelijk karakter van onze hogeschool. De functie zal hoofdzakelijk uitgeoefend worden in het gebouw aan de Mient 205 te Den Haag. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring: minimaal schaal 4, maximaal schaal 5 (f 2.100,- a 3.152,- bruto per maand), eventuele uitloop naar schaal 6 mogelijk. Indiensttreding: liefst per I april 1990 of zo spoedig mogelijk daarna j j Inlichtingen: de heer B.H. Venekamp. onderwijsassistent of de heer Drs. A. van Dijk, sectordirecteur Pabo (beiden bereikbaar onder tel. nr. 071-171321). Sollicitaties in te dienen bij het Bestuur, t.a.v. de heer Drs. A. van Dijk. Postbus 10112340 BA Oegstgeest. Admiraal Schilders BV is sinds 1898 in de regio werkzaam op hel gebied van schilderwerk, wandaf werking en beglazing. Herenweg 35 Postbus 235 2200 AE Noordwijk Admiraal Schilders B.V. vraagt: - vakbekwame schilders/behangers - onderhoudsschilders - leerlingschilders Ge ïnteresseerd?: Maak direkt een afspraak Tel. 01719-19350 Protestanl chr. bejaardenhuis WeSterkitTl Zaaierslraal 12151 CK Nieuw Vennep Binnenkort ontstaat in de sektor verzorging een vakature voor een Gediplomeerd Beiaarden/ Ziekenverzorgende (m/v) in volledig dienstverband Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij, - het diploma bejaarden/ziekenverzorgende bezit; - affineit heeft met de bejaardenzorg; - bereid is alle diensten mee te draaien; - de grondslag van de prot. chr. stichting respekteert Geboden wordt: - prettige werksfeer - salaris arbeidsvoorwaarden conform CAO Bejaarden oorden. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan mw. K. Verhoeff-v. Hae- ringen, hoofd verzorging. Ico/Athibu bv te Leiden is als handelsonderneming sinds 1921 een begrip en toonaangevend als leverancier van grootkeuken- apparatuur voor ziekenhuizen, ver pleegtehuizen, bejaardencentra e.d. Wij zijn op zoek naar een: IE die de orders gaat verwerken, de inkoop regelt en zorgt voor een goede informatie naar de verkoopleiding, alsmede de dagelijkse kontakten onderhoudt met onze technische dienst en de administratie. Deze veelomvattende functie (wij vragen een echte 'duizendpoot') vraagt een middelbare commercieel/ administratieve opleiding, bijv. MEAO, of overeenkomstige ervaring, een zeer goede kennis van de Duitse taal i.v.m, de contacten met onze belangrijkste leverancier, een zeer accurate werkwijze en enige mate van 'stressbestendigheid'. Verder zou het plezierig zijn als u ervaring in onze branche zou hebben. De juiste kandidaat bieden wij een goed salaris (uiteraard afhankelijk van leeftijd/opleiding/evt. ervaring) en zeer goede secundaire arbeidsvoor- Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Ico/Athibu bv, Postbus 149,2300 AC Leiden, t.a.v. de heer J. Sies, direkteur. ICOATHIBU Ricoh European Service Parts Center (E.SPC), gevestigd in Hoofddorp, is het onderdelen distributiecentrum voor geheel Europa. Op dit moment beheert E.SPC ruim 20.000 onderdelen. De bevoorrading loopt voornamelijk vanuit het wereld wijde distributiecentrum in Japan, waar bij de dagelijkse communicatie plaats vindt via een satellietverbinding. Voor E.SPC zoeken wij op korte termijn een Warehouse Supervisor. Uw functie U geeft leiding aan een groep van 15 medewerkers, die zich bezig houden met 'picking, packing en inhousing' in het magazijn. U coördineert de werk zaamheden en werkt, indien nodig, zelf ook mee. Daarnaast heeft u een inbreng bij de verdere invoering/uitbouw van de automatisering. U heeft een opleiding op MBO-niveau en enige jaren ervaring in een soort gelijke functie. Daarin heeft u bewezen over goede leidinggevende capaciteiten en communicatieve vaardigheden te beschikken. U beheerst het Engels goed en uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Uw reactie Uw schriftelijke reactie kunt u zenden aan RICOH EUROPE B.V., Personnel Department, Postbus 114, (Groenelaan 3), 1180 AC Amstelveen. Telefoon 020-5474111. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Ricoh heeft een toppositie op de wereldrang lijst van producenten van copiers, (offset)prin- ters, image filing systemen, facsimile- apparatuur en camera's. De geavanceerde produkten en systemen zijn gericht op geïntegreerde image processing. In de produktie staat het kwaliteitsbeleid cen traal en wij streven naar een optimale after salesservice. De RICOH-organlsatie telt meer dan 30.000 medewerkers, terwijl de jaaromzet meer dan 5,5 miljard dollar bedraagt. Over de gehele wereld een dynamische, snelgroeiende, gediversificeerde organisatie met toekomst- mogelijkheden. medewerker buitendienst financiën m/v Functie-informatie: De taakinhoud van de aan te stellen medewerker zal hoofd zakelijk bestaan uit: - controle hondenbelasting; - uitvoering precarioverordeningen onroerend- goedbelastingen; - uitvoering Algemene Plaatselijke Verordening, en tevens werkzaamheden ten aanzien van milieucontröle. Functie-eisen: - werk- en denkniveau gelijkwaardig aan een M.B.O.-opleiding; - goede omgangsvormen er» contactuele eigenschappen; - bereidheid om, indien nodig, buiten de vastgestelde arbeidstijd werkzaamheden te verrichten; bereidheid tot het volgen van op het vakgebied gerichte studies. Salaris: De functie is, overeenkomstig het geldende functie waarderingssysteem, ingeschaald in: - niveau 4 (de aanloopschaal: minimaal f. 2.146,-- tot maximaal f. 2.755,-- bruto per maand); - niveau 5 (de functieschaalrminimaal f. 2.190,-- tot maximaal f. 2.993,- bruto per maand). Bijzonderheden: Het gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen In verband met de inwerkingtreding van de WAGW worden personen die vallen onder genoemde wet, met klem uit genodigd te solliciteren. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer P.C. de Kruijf, chef afdeling Beleid, Begroting en Belastingen (tel. 071-172121 tst. 268) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn, afdeling Personeel Organisatie (tel. 071-172121 tst. 222). Schriftelijke sollicitaties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publicatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord sollicitatie in de linker bovenhoek van de enveloppe. VERPLEEGHUIS "Den Weeligenberg" is een modern verpleeghuis waar sinds 1985 goed gekwalificeerde beroepskrachten uit verschillende disciplines 180 demente ouderen begeleiden, verzorgen en verplegen. Hierbij staan de bewoners centraal. Op een verpleegafdeling verzorgen en verplegen medewer kers 30 bewoners in een huiselijke omgeving! De afdeling is onderverdeeld in 2 units waar in nauwe samenwerking zieken-bejaarden- en leerling ziekenverzorgenden voor een hoog zorgnivo garant staan. Op korte termijn zoeken wij een TEAMLEIDER MAf Funktie-inhoud: - leidinggeven aan medewerkers op de uni| - onderhouden van kontakten met familie van bewoners - een aktieve bijdrage leveren aan het beleid van de afdeling - koördineren van de begeleiding van leerling zieken verzorgenden en stagiaires - praktisch meewerken op de unit - bij afwezigheid het afdelingshoofd beurtelings waarnemen. Funktie-eisen: - diploma verpleegkundige HBO-V, MDGO-VP, A en/of B, aangevuld met een management opleiding of de bereid heid deze te gaan volgen - ervaring in leidinggeven - affiniteit met het werken met ziekenverzorgenden en bege leiden van leerling ziekenverzorgenden. Voor deze funktie is een handicap geen bezwaar, mits deze handicap de uitvoering van het takenpakket niet belemmert. Arbeidsvoorwaarden: Salaris ingedeeld in FWG-funktiegroep 45 en bijpassende sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder studiefaciliteiten. Kinderopvang is mogelijk. Informatie kan worden ingewonnen bij: de heer T. Koppes, afdelingshoofd Treslong, of de heer J. Sparla afdelingshoofd Veenenburg, telefoon 02502-7742. Schriftelijke sollicitaties voor 20 februari a s. richten aan: Verpleeghuis Den Weeligenberg, t.a.v. afdeling personeels zaken, Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 34