LEIDSCH BANENBLAD SBHmm Ploegleider in de Personeel Plus Bijlage die op zaterdag 24 februari in deze krant wordt opgenomen. BON. medewerkster m/v (M.T.S.'er of Scheepswerlctuighouw- kundige met gezonde ambities) - Fruithandel H. Siere Leiden b.v. Rooseveltstraat 27 2321 BL Leiden Tel. 071-769211 Fax 071-316188 Wij zijn een gerenommeerde groothandel-importeur van A.G.F. en leveren en verpakken onze produkten voor de belangrijkste groepen afnemers zoals detail listen markthandel en supermarkten. Op korte termijn zoeken wij een voor de afdeling in en verkoop. Haar taak zal o.a. be staan uit het verwerken op de computer van de dage lijkse in en verkopen, ook zal zij het team moeten bij staan met de organisatie van deze afdeling. Wij vinden dit een uitdaging voor een aktieve jonge vrouw die alle gelegenheid krijgt zich waar te maken. Voor deze funktie zoeken wij een gemotiveerde dienstverlenende medewerkster. - op havo-niveau; - aangevuld met een typediploma; - ervaring met het werken op een computer; - die in staat is zelfstandig te werken; - die van snelheid en accuratesse houdt; - leeftijdsindicatie: minimaal 20 jaar Het salaris is in overeenstemming met de opleiding en ervaring. De werktijden zijn dagelijks van 14.00 tot 20.00 uur Bent u geïnteresseerd? Richt dan uw handgeschre ven sollicitatie vergezeld van een curriculum vitae binnen 5 dagen aan de directie van ons bedrijf t.a.v. de heer J.J.v.d. Pol. SCHULTE LESTRADEN B.V. koeltechniek gespecialiseerd in het conditioneren van computerruimten. van ons bedrijf te Sassen- SERVICE- EN NIEUWBOUWMONTEURS Leeftijd 20-30 jaar Funktie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - volledige inzet - opleiding minimaal LTS c-niveau - ruime ervaring strekt tot aanbeveling Geboden wordt: - Een interessante baan bij een gezond en dynamisch be drijf met een prettige werksfeer. - Bij gebleken geschiktheid bedrijfsauto beschikbaar. Bij voorkeur schriftelijke reakties binnen 14 dagen richten SCHULTE LESTRADEN B.V. Postbus 25, 2170 AA Sassenheim. Tel. 02522-18284 T.a.v. de heer J.W.G. van Hees Onze relatie, Plasthill b.v. -te Hillegom, is producent van polyethyleen-produkten ten behoeve van land- en tuinbouw, utiliteitsbouw en industrie. Polyethyleen is het basisprodukt waaruit Plasthill een veelheid van produkten ontwikkelt waarvan reflexiefolie, bevloeings- slangen, krimpfolie- en hoezen slechts enkele voorbeelden zijn. Op dit moment werken er bij Plasthill ongeveer 50 mensen, waarbinnen de produktie gewerkt wordt in'een 3-ploegensysteem. Het bedrijf verkoopt haar produkten in binnen- en buitenland, waarbij kwaliteit, vernieuwingen continuïteit dit financieel gezonde bedrijf type ren. Ter versterking van het uitvoerend management is er op dit moment de vacature van: Uw taak: U krijgt na een inwerkperiode van ongeveer een jaar de leiding over 10 medewerkers in het reeds genoemde 3-ploegensysteem. U bent dan verantwoordelijk voor de beoogde produktieplanning, produktiekwaliteit en voor een juiste aanvoer van grondstoffen. U bent alert op de conditie van het machinepark en stelt zich mede garant voor de arbeids-. omstandigheden (veiligheid!). U verzorgt de administratieve rapportage. U valt, samen met uw collega-ploegleiders, direct onder de produktieleider. De funktie-eisen: MTS-WTB of het diploma Scheepswerktuigbouwkundige. Leeftijd 25 - 35 jaar. Ervaring binnen de industriële-procesindustrie is een pré. Leidinggevende ervaring gewenst, maar niet beslist noodzakelijk. Goede contactuele eigenschappen. Bereidheid om onregelmatig te werken. Arbeidsvoorwaarden Plasthill kent een uitstekend arbeidsvoorwaarden-pakket voor haar medewerkers, met een uitstekend salaris en onregelmatigheidstoeslag, waarvan een prestatie-afhankelijke bonus deel uit maakt. Plasthill heeft oog voor de carrières van haar medewerkers en houdt hun funktioneren nauw lettend in de gaten, met een blik op de toekomst. Wie meer dan geïnteresseerd is in deze funktie met perspectief, schrijft een brief met uitgebreide levensloop aan: Grimbergen Personeelsadviezen, Postbus 45613, 2504 BA 's-Gravenhage. 070 - 3666455 Voor informatie kunt u ook bellen a.s. maandagavond tussen 19.00 en 21.00 uur. GRIMBERGEN personeelsadviezen Het waterschap Gioot-Haarlemmermeer, gelegen in de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden, heeft taken op het gebied van de waterkering, de waterbeheersing en de wegen. Bij de afdeling Financiën en personeelszaken kan geplaatst worden financieel medewerker m/v Algemene informatie: De administratieve dienst van het waterschap is gevestigd in het Polderhuis te Hoofddorp en bestaat uit twee afdelingen, t.w. de afdeling Algemene en interne zaken en de afdeling Financiën en personeelszaken. De afdeling Financiën en personeelszaken telt 4 Va formatieplaatsen en is onder andere verantwoordelijk voor de financiële administratie, de personeels- en salarisadministratie, de waterschapsbelastingen, het verzekeringenpakket en het computerbeheer. Funktie-informatie: De nieuw aan te trekken medewerk(st)er zal onder meer worden belast met: - de dagelijkse financiële administratie, zoals grootboekbeheer, begeleiden debiteuren- en crediteurenadministratie en maandafsluiting; - personeelszaken, waaronder salaris- en personeelsadministratie en het geven van uitvoering aan de rechtstoestandregeling van het waterschapspersoneel; - het beheren van het verzekeringenpakket; - het beheren van het computersysteem IBM S/36; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - diploma MEAO-BE of MBA; - goede kontaktuele en redaktionele vaardigheden; - kennis van de bij de overheid geldende rechtspositieregelingen strekt tot aanbeveling; - flexibel en zelfstandig kunnen werken'; - ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris en overige voorwaarden: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 2.353,-- (minimum schaal 6) en 3.641,- (maximum schaal 7). Dè rechtstoestandregeling waterschapspersoneel is van toepassing, terwijl het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Nadere informatie omtrent de funktie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer F.A.G. van Rijn, telefoon 02503 - 16544. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Waterschap Groot-Haarlemmermeer Veel mensen zouden eigenlijk bést eens van functie willen veranderen, maar willen dit liever niet aan de grote klok hangen. Anderen, zoals schoolverlaters, herintredende vrouwen, etc. zoeken een baan die goed past bij hun capaciteiten, maar voelen er niet zo veel voor om in de kaartenbakken van het Gewestelijk Arbeidsbureau te gaan snuffelen. Het Leidsch Dagblad wil abonnee's in de gelegenheid stellen zich te presenteren bij de bedrijven in onze regio. Daarvoor reserveren wij een speciale pagina VOO rbeelde Als u geïnteresseerd bent in een (andere) baan, dan kunt u dat, via een vermelding op deze pagina, op een strikt vertrouwelijke manier melden aan de duizenden werkgevers die onze krant.lezen. Zo'n vermelding is voor abonnees geheel gratis. Als u nog geen abonnee bent, dan is dit dus een éxtra reden om het NU te worden. Alles wat u hoeft te doen is onderstaande bon invullen en opsturen aan het Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Linksboven op de envelop vermelden 'Banenkrant'. U kunt in de vermelding uw telefoonnummer laten opnemen. In dat geval kunnen geïntresseerde werkgevers rechtstreeks kontakt met u opnemen. U kunt echter ook uw vermelding, geheel anoniem, onder nummer laten opnemen. In dat geval zenden wij de schriftelijke reakties van geïnteresseerde werkgevers kosteloos aan u toe. Ervaren medewerk(st)ers die een jarenlange ervaring hebben met advertenties 'onder nummer' staan garant voor een strikt vertrouwelijke behandeling van de door u verstrekte gegevens. Gegevens die u aan ons verstrekt zullen voor geen enkel ander doel worden gebruikt. LEIDSCH BANENBLAD abonnee ja nog niet. Ik verzoek u mij te noteren als abonnee. kwartaalabonnement a 74,15 jaarabonnement a 285,50 N®®"1Gaarne mijn telefoonnummer in de vermelding opnemen, zodat Adres' geïnteresseerde werkgevers mij rechtstreeks kunnen benaderen. Gaarne vermelding onder nummer plaatsen. Reacties van POStCOde/plaatS' geïnteresseerde werkgevers worden kosteloos aan mij toegezonden. Telefoon: TEKST (maximaal 50 woorden): fspD,en2 8°ekboucter :«2 m, zoakl ^^svrouw''' Suf»eitaf(r)ms. alenivondeï, -- 9'iase

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18