lil Parkeerpaaltjes bij Aldi binnen paar uur verwijderd Leidse moet school betalen voor extra voorzieningen 'Bedrijventerrein bij Voorhout is onaanvaardbaar' 'Het is een mooi plekje. Waarom maakt de gemeente er geen parkeervakken?' DINSDAG 30 JANUARI 1990 LEIDEN - Een vijftal paaltjes De bewoners vermoeden dat de dat gisterochtend door de Aldi supermarkt-directie daarom heeft werd geplaatst op de Zand- besloten op eigen initiatief paaltjes Straat m Raatstraat is aister te Plaatsen- Daardoor verdwenen straat en Haatstraat is gister- gisteren vier parkeerplaatsen. Ver middag weer weggehaald door baasde omwonenden namen con- de gemeente. De paaltjes waren tact op met de gemeente, die snel ^r volgens een woordvoerder stappen ondernam. Gistermiddag van de dienst verkeer zonder rond twee uur stonden twee ambte toestemming neergezet. Volgens omwonenden is er al gerui me tijd een conflict tussen de direc tie van de Aldi-vestiging aan de Langegracht en de buurt. Bewoners parkeren hun auto's in de Zand straat, waardoor ladende de vrachtauto's moeilijk aan de ach terzijde van het Aldi-pand kunnen komen. de paaltjes al op een vracht auto te laden. Ze waren eerst bij de Aldi-vestiging naar binnen gegaan om de filiaal-houder de kans gege ven de paaltjes zelf weg te halen. Deze poging leverde niets op. De lossen- plaatsvervangend filiaalhoudster meldde niet te weten wie de paaltjes in de grond heeft gezet. Dialezingen over stadsarcheologie Zaandam. Daar 1 De gemeente zegt snel actie te hebben ondernomen om een voor- 'Het wordt een LEIDEN - K O heeft een serie dia lezingen over de Leidse stadsar cheologie georganiseerd. Peter Bit ter en Toïta Buitenhuis bespreken op vier avonden de verschillende fa cetten van de archeologie. De eerste lezing op donderdag- echter niemand bereikbaar avond 8 februari gaat over de aard commentaar te geven, van het gevonden materiaal en de ontstaansgeschiedenis en de groei van de stad. Tijdens de tweede le zing op 15 februari wordt door Bit- beeld te stellen, ter, die ook de eerste lezing houdt, ingegaan op recente opgravingen in de binnenstad. Het onderzoek van de bebouwing en naar sociale ver schillen in de stadswijk Maredorp en in de stadsvergroting in de Waard worden als voorbeeld ge bruikt. De derde en vierde lezing worden gehouden door Buitenhuis. Op 22 februari vertelt zij over glas vondsten in Leiden. De produktie- techniek, het gebruik van glazen drankgerei in de geschiedenis en de omstandigheden waaronder het werd gevonden komen aan de orde. Op 8 maart spreekt zij over pijpaar den beeldje. Op verschillende plaat- Leiden werden dergelijke, Later op de middag liet de woord voerster nogmaals weten niets van dé paaltjes te weten. "Ik weet wel dat de buurt zich zeer onwillig op stelt als onze vrachtauto's er door moeten. De mensen laten allemaal hun wagen staan, waardoor er aan de zijkant van het bedrijf moet wor den gelost. Dat is een bijna ondoen lijke zaak met die zware pallets". De vrouw sprak het vermoeden uit dat de paaltjes zijn neergezet in op dracht van het Aldi-hoofdkantoor LEIDEN - De Leidse studente Pau- Njord vreest overlast voor bewoners nieuwbouw Morsweg Medewerkers van de gemeente verwijderden gisteren de paaltjes bij de Aldi-markt. LEIDEN - De roeivereniging Njord heeft het college gisteren op nieuw gewaarschuwd dat bewoners van het nieuw te boüwen apparte mentencomplex aan de Morsweg op geluidsoverlast kunnen rekenen. De gemeente wil 19 dure apparte menten bouwen pal naast het ge bouw van de roeivereniging Njord. De woningen moeten voor een prijs van ruim 300.000 gulden van de hand en zijn vooral bestemd voor 55-plussers. De roeivereniging Njord heeft al jaren min of meer het rijk alleen aan de Morsweg. Dat betekent dat de le den, zowel studenten als burgers, in principoe hun gang konden gaan. Een woordvoerder van Njord liet de commissie voor ruimtelijke orde ning, openbafe werken, verkeer en milieu gisteren weten dat er regel matig op toeters wordt geblazen en dat de feesten ook nog wel eens wat geluid opleveren. "Tot nu toe heeft niemand daarvan last gehad, maar nu schept de gemeente een situatie waarin bij voorbaat vaststaat dat er geluidsoverlast komt". Wethouder Van der Molen wees de Njord-zegsman er op dat de vere nigingsleden dan maar hun geluids volume moeten aanpassen. "We wo nen in een stad en dat vergt aanpas singen". De raadsfracties waren het met haar eens, al drong WD-raads- lid G. Bakker er op aan enige G. Bakker (VVD) Volgens Van Manen, die les volgt aan de Oegstgeester dépendance van de school, mag er geen extra bij drage worden gevraagd voor allerlei voorzieningen in het onderwijs. Zij Manen moet 125 gulden de school voor hoger beroepsonder wijs Rijn-Delfland betalen als ze tenminste gebruik wil maken van voorzieningen als schrijfmachines, toonde zich tijdens het kort geding kopieerapparaten en de kantine, best bereid tot het betalen van een Van Manen weigerde de bijdrage te hogere prijs voor de koffie, of voor puinhoop als iedereen naar betalen en had in kort geding geëist het betalen van elke kopie die ze eigen goeddunken paaltjes in de dat ze toch gebruik mocht maken maakt. Maar voor de kosten van de grond zet", aldus een zegsman. Hij van de voorzieningen. De Haagse kantinebeheerder, het onderhoud verwacht dat de rekening voor het rechtbankpresident mr. Portheine van de kopieermachine of de tele- beroepsonderwijs zou bepalen dat alle leerlingen recht hebben op alle in de school aanwezige voorzienin gen zonder dat ze daarvoor een ex tra bedrag moeten betalen. Rechtbankpresident Portheine geeft Van Manen geen gelijk. Hij delen oordeelt dat alleen de voorzienin gen die direct gekoppeld zijn aan i het onderwijs gratis moeten zijn. Voor aanvullende voorzieningen VOORHOUT - Bij met het roeien te maken hebben moeten worden getolereerd. Je kunt niet verwachten dat de stuur] man aanwijzingen doorfluistert".. Bij feesten mag ook van Bakken strenger worden opgetreden. "Want pelheid te betrachten bij het behan- feesten hebben niets te maken meti klachten. "Geluiden die bijdrage worden gerekend, zijn vanmorgen rond 09.00 u "Hoewel het natuurlijk wel prak- personenauto's beschadigd tisch is dat er in school bijvoorbeeld vijf Het 26-jarige Amster- heeft haar eis vanmorgen afgewe- foonautomaat wil ze geen vast be- dergelijke voorzieningen", aldus de afslag zen. drag neertellen. De wet op het hoger Portheine in zijn vonnis. i mogelijkheid is om stukken te dammer moest worden wegge- fotocopiëren of gebruik te maken sleept. Bij de overige vier auto's van ter beschikking gestelde bleef het beperkt tot blikschade. Er schrijfmachines, kan het onderwijs deed zich geen persoonlijk letsel SASSENHEIM/NOORDWIJKER- De botsing deed zich voor bij Inbrekers actief in Sassenheim en Noordwijkerhout evengoed worden genoten zonder Gedeputeerde Stolker laat licht schijnen over duin- en bollenstreek DEN HAAG/DUIN- BOLLENSTREEK EN in. Ook al niet omdat Voorhout en Sassenheim dan aan elkaar groeien uit den boze. Tussen de "Graslanden en bollengrond dorpen moeten bufferzones blij maar uitsluitend voor Noordwijkse bedrijven. De provincie eiste ook een onderzoek naar de noodzaak. Vorige week kwam de Kamer van kleine religieuze beeldjes gevonden mogen niet worden aange- Die hoeven niet kilometers breed te Koophandel met een rapport die werden gemaakt door de Heilig- henbackers. Alle lezingen worden gehouden in de Kapelzaal van het K O-ge- houw aan de Oude Vest Daar zijn Voorhout in aansluiting op TTitcriftn ook kaarten verkrijgbaar: voor elke u .f G ligllte venterrein sfssenS Stati°ns tast en de dorpen mogen ab- De Rodemolenpolder als buf- ~I ii- fer kan nog net verduidelijkt Stol- unjveu ZSker uen necrare noaig is. soluut met aan elkaar groei- keFf die de portefeuille ruimtelijke Stolker heeft dat rapport nog niet en. Een industrieterrein bij ordening beheert. uit blijkt dat voor plaatselijke be drijven zeker tien hectare nodig avond apart, of voor de vier lezingen, formatie: 141141. gelezen, i vasthouden a hectare. wil voorlopig wel de afgesproken vijf Voorbereidingen nieuwe openbare school Noordwijlc mogen doorgaan NOORDWIJK/NOORDWIJKER- HOUT - De voorbereidingen voor de totstandkoming van de openba- kens) op Voorboute grondgebied re scholengemeenschap in Noord- bedrijventerrein tusse- wijk kunnen gewoon doorgaan. De spoorlijn en de Oosthoutlaan Haagse rechtbank heeft vanmorgen leggen. In ruil daarvoor wordt het Zuid is dan ook onaanvaard- molenpolder ook al de Oosthout- Zou de bouw van spoorwegstations baar", onderstreept gedepu- laan wordt aangelegd, zodat het in de Bollenstreek bij Voorhout ipprHc* T. Stnlk-pr Hp nit. landschap toch al wordt verstoord. V Stolker is-niet onder de indruk van gangspunten van het streek- dat argument. Volgens haar tast een plan voor wat betreft de weg niet het open landschap Duin- en Bollenstreek die driedimensionaal zijn. De gedeputeerde is tevens i het Samenwerkings- mening dat er in het streekplan vol- Hillegom en later bij Sassenheim, wel tot een bijstelling van het streekplan kunnen leiden? Immers, de rijksoverheid wil rond stations bedrijfsgebouwen wel omdat woningen en bedrijven concentre ren om zo het autogebruik terug te dringen. Stolker: "Dat is niet het enige cri- i drie katholieke schoolbe- bedrijventerrein Dever sturen in Noordwijk en Noordwij- uitgebreid. kerhout om alle activiteiten te sta- ken, afgewezen. Een woordvoerder dOOf van de afdeling onderwijs in de bad plaats toonde zich verheugd uitspraak in dit kort geding. Over de motieven van de recht bank om de vordering van de katho lieke schoolbesturen af te wijzen, Onlangs orgaan voor de Duin- en Bollen- doende mogelijkheden worden ge- terium voor verstedelijking, ln streek (SDB) een nota aan over be- boden voor de vestiging van bedrij- principe juich ik elke halte toe, drijfsterreinen. Daarin wordt voor- ven bij Sassenheim-Zuid, Lisse-De- maar het station Hillegom ligt wel gesteld om in aansluiting op het ter- ver, Hillegom-Treslong- en een re- erg ver van het centrum van die ge- Sassenheim-Zuid (nabij Sik- gionaal bedrijventerrein op de meente af. Het betekent dan ook op Voorhouts grondgebied grens van Hillegom en Lisse. Die lo- niet dat we per definitie woningen bedrijventerrein tussen de caties kunnen volgens haar niet by die halte bouwen. De Zanderij te worden geruild tegen andere plaat- tussen het centrum "Wanneer de gemeenten Lisse niet Bollenstreek roepen dat hun be- De Zilk staande terreinen bijna vol zitten, ook niet dan hebben ze dat ten dele ook Hillegom i de spoorlijn en het gebied tussen de spoorlijn komen dan in aanmerking voor wo- ïingbouw", aldus Stolker. "Als je rdê Frans van den Berg Dat plan gaat echter niet op deputeerde staten van Zuid-Hol- de regio hebben zich nÓg"lSÏÏ"bSmTi^schri^iijke bestuur lenstreek gevestigd. Dat zichzelf te danken. Die terreinen daaraan toegeeft is het eind zoek. Je waren bestemd voor plaatselijke begint met 100 woningen en voor je bedrijven. Maar bij de uitgifte van het weet komen er nog meer wonin de grond zijn enkele gemeenten de gen en bedrijven. Op die laatste jaren wat ruimhartig ge- ontstaat weest. Tal van bedrijven van buiten willen de Bol- toelichting volgt pas enige tijd mondelinge uitspraak. "Zolang ik de motieven nog niet ken, is het ook onmogelijk om commentaar te ge ven op de beslissing van de recht bank", aldus een teleurgestelde mr. R.H.A. Wessel die de katholieke schoolbesturen in dit kort geding vertegenwoordigde. De betrokken scholen verwach ten door de komst van de openbare scholengemeenschap Northgo voor mavo, havo en vwo nogal wat leer lingen te verliezen. Zij menen dat er geen ruimte is voor een nieuwe school. Het besluit van de toenmali ge staatssecretaris van onderwijs om alsnog het licht op groen te zet ten, werd tijdens de behandeling van de zaak onrechtmatig ge noemd. Inmiddels is ook tegen dit besluit een zogenaamde bodemprocedure ingesteld, maar een uitspraak wordt pas over enkele jaren verwacht. Tot die tijd wilde de katholieke school besturen dat alle voorbereidingen voor de totstandkoming van de school zouden worden gestaakt. Een woordvoerder van de ge meente Noordwijk zei vanmorgen te verwachten dat de uitspraak in die bodemprocedure tot een forma liteit wordt, nu de kort-gedingrech- ter de eis van de katholieke school besturen heeft afgewezen. vasthouden aan de uit- standig geweest het streekplan. De Rodemolenpolder tussen Voor hout en Sassenheim moet als waar devol grasland behouden blij ten". Het aangescherpte beleid provincie heeft geleid tot de toezeg kleine stad en dat niet". Woningbouw rond een station in Hillegom zou ook betekenen dat er de gemeen- woningen voor mensen van buiten de bollenstreek worden gebouwd. de Stolker: "Laten de gemeenten eerst bouwen voor de eigen kenden kijkt Stolker verder dan de derschatten factor bij het behouden gemeentegrens. Gemeenten duin- en bollenstreek moeten HOUT Inbrekers hebben de afge bet lopën nacht in Sassenheim toege slagen in vier woningen. In de Mo-1 lendwarsstraat werden euroche-1 ques en een bijbehorend pasje, 200i gulden en een videocamera meege nomen. De inbrekers wisten de voordeur te openen door het zoge noemde 'hengelen' in de brieven-' bus. Een attachékoffer met waarde volle papieren was de buit van een inbraak in de Willem Warnaarlaan. Ook werden 1200 gulden en euro-| cheques met pas gestolen. Om bin nen te komen werd een bovenlicht aan de achterzijde van de woning! geforceerd. Via een raam op de eerste ver dieping kwamen de inbrekers in j een woning aan de Rusthofflaan. Hier werden sieraden en 300 gulden gestolen. Ook werd éen nog onbe kend bedrag aan geld ontvreemd, j Nog onbekend is wat er is mee genomen uit een woning aan de Hoofdstraat in het bollendorp. Ook hier kwamen inbrekers via een raam aan de zijkant van het huis binnen. Een kluisje met ongeveer 800 gulden was de buit het afgelopen weekeinde van een inbraak in een winkel aan de Havenstraat in Noordwijkerhout. Ook werden tien t-shirts en vier spijkerbroeken mee genomen. Om binnen te komen werd eén deur aan de achterkant ge forceerd. Bij de diefstal werd de kluis van de muur gerukt en in zijn geheel meegenomen. Van de in braak werd gisteren aangifte ge daan bij de politie. Spreekbeurt Dolman in Sassenheim de streek ook de SASSENHEIM - Oud-voorzitter D. Dolman van de Tweede Kamer spreekt op 1 februari in de Oude Tol Sassenheim over het thema Noordwijk een klein be- woningzoekenden. Daar hebben 3 Een bedrijventerrein past daar niet drijventerrein te mogen aanleggen, de komende jaren hun handen vol Geplette auto gestolen LEIDEN - Een auto die onder een boom is geplet, is ontvreemd. De Leidse eigenaar heeft aangifte ge daan van diefstal bij de politie. De man werkt in Rotterdam, waar een boom op zijn auto viel op het Noordplein. Gisteren wilde de Lei- denaar met een bergingsbedrijf de resten van zijn auto ophalen, maar toen hij arriveerde bleek zowel de boom als de auto te zijn verdwenen. Navraag bij politie en brandweer le verde niets op. Zij hadden de auto niet verwijderd, zodat er wordt ge dacht aan diefstal. LEIDEN - Automobilisten die in Leiden een parkeerbon krijgen, komen er nogal eens goed af bij de kantonrechter. Veel bonnen leiden niet tot het opleggen van een boete door de kantonrechter omdat er vaak wel wat aan schort. De dagvaarding is niet goed, of de verdachte heeft een goed excuus. En soms dan honoreert een kan tonrechter gewoon het verhaal van de verdachte omdat hij de strikte uitvoering van het par keerbeleid onrechtvaardig vindt. door Henny van Egmond plechtige toon. Zijn principiële houding had hem inmiddels tien bonnen opgeleverd. En ondanks een grote stapel nooit beantwoor de brieven aan' politie en justitie stond hij nou voor de kantonrech ter. "Zover is de molen nou al ge komen". Het was duidelijk dat zowel of ficier van justitie De Moor als kantonrechter Morshuis begrip hadden voor het verhaal van de Leidenaar. De Moor wees hem er nog wel even op dat illegaal ge drag van anderen (parkeren in het niet voor hen bestemde vergun- ningengebied) niet mag leiden tot "rag van de verdachte. Dat gebeurde bijvoorbeeld met een Leidenaar die was bekeurd bij de Pieterskerk. Opvallend was dat de man wel een parkeerver- gunning had. "Maar als ik 's avonds thuis kom zijn alle par keerplaatsen meestal bezet. Door auto's zonder parkeervergun- ning. Dan zet ik mijn auto bij de Pieterskerk en ga een paar uur la ter kijken of er misschien toch nog een plaatsje vrij is. Dat is meestal niet het geval". - "Ik ben van mening dat als ik de gemeente 180 gulden per jaar betaal voor een voorziening die de gemeente vervolgens geen ge stand kan doen, dat ik daaraan verder weinig waarde hoe te hechten", sprak de verdachte op "Je hebt dan een soort cirkel. U maakt zich dan zelf ook weer schuldig aan illegaal ge drag", aldus de aanklager, die zijn eis beperkte tot een schuldigver klaring zonder straf. En daarmee was Morshuis het eens. "Het is ook een beetje frus- terend zo'n situatie", aldus de kantonrechter, die de man nog wel even waarschuwde. "Dit be tekent natuurlijk geen vrijbrief om overal maar te parkeren". Nooit De man had al die jaren nog nooit een bon gehad voor het parkeren op dat plekje bij het Arsenaal plein. Tot die dag in 1988. Toen zat er één keer een geel briefje on- De medewerker van de univer siteit was dan ook naar het kan tongerecht gekomen omdat hij het maar een vreemde zaak vond. Steevast ging hij op zoek naar zijn plekje en meestal kon hij z'n auto wel kwyt. Volgens hem behoorde de door hem ontdekte parkeer- plekjes niet eens tot de openbare weg. En daarom zou de dagvaar ding niet kloppen. Maar uit die droom werd hij snel gehaald door zowel de offi cier als de kantonrechter. De weg bij het Arsenaalplein was wel de gelijk openbaar. Maar bestraft werd de man niet. Rechter en aan klager vonden het nogal vreemd dat hij slechts eenmaal een bon had gekregen. Bovendien waren er - tot grote verbazing van kan tonrechter Morshuis - geen par keervakken aangegeven. "Het is mooi plekje. Waarom maakt de gemeente er geen parkeervakken van?" hun huisvestigingsproblemen oplossen. Woningbouw Op provinciaal i gezocht i Vooral i de bollengronden", benadrukt 'Openbaarheid van (lokaal) be- ker- stuur'. Hij is uitgenodigd door de PvdA-afdeling Sassenheim, die Haar beleid ten gunste van de bol- hiermee het officiële startsein geeft de campagne voor de gemeen teraadsverkiezingen op 21 maart. lengronden betekent niet dat gras landen kunnen worden omgespo- 0 wordt druk ten tot bollengrond. "De gemeenten Volgens de plaatselijke afdeling is lingbouwlocaties. hebben nooit veel waarde geschon- juist dit thema gekozen in verband i de Haagse regio moeten ken aan graslanden, maar die zijn met recente ontwikkelingen in het veel woningen komen. Daarnaast net zo beeldbepalend voor de streek dorp, zoals het besloten vergaderen onderzoekt de provincie het gebied als de bollen. Óók is de natuurwaar- door raadscommissies over actuele de graslanden zeer hoog. zaken. Tijdens de bijeenkomst in de Ou de Tol, die om 20.30 uur begint, v bij Zoeterwoude, Katwijk/Rijn o burg en Voorhout. "Voor de zomer Vandaar datVe met strenge régels beslissing die graslanden beschermen. De de bollenstreek lijkheid gebied te zeggen dat de den tevens het verkiezingsprogram- zijn overigens weinig mogelijkhe- laatste jaren per saldo den. De waardevolle graslanden bollengrond is verdwenen mogen niet worden aangetast, ter- aanleg wijl- lijsttrekker de overige kandidaten voor de ge- bedrijfs- meenteraad gepresenteerd. Tussen de teelt in kassen ook terreinen, maar vooral graslanden", de programma-onderdelen door L grond nodig is. Er blijft dan constateert Stolker. "Al met al kan er ruimschoots gelegenheid om de komende jaren buitengewoon kennis te maken met de kandida- de bollenstreek". ten. i verdere uit- Burgerlijke Star» niet veel bouw van Voorhout na", geeft de weinig gedeputeerde aan. Uitgaande van een cirkelvormige gemeente is Voorhout na de bouw van Oosthout voor driekwart af. Blijft over het ge bied ten noorden-westen van de Ja-" coba van Beierenweg. De bouw van een station in Voor hout, precies in het midden van het LEIDEN - Geboren: Shi cirkelvormige dorp, maakt het Stolker extra aantrekkelijk om a<ui r - Voorhout nog een grote wijk te meerenJj M. Kunimori en Y. Kunimori. Johannes Ewout zv. J.P.M. van W.M.S. van der Vijver. Laura dv. J. ri Putten. Abby Gma Boang Manalu ideale dv. Singkop Boas Boang Manalu en Henny Ro- W.B. Burton sida Sipayng, Ivo zv. J.H. Fugers en M.A.E. Charlotte dv. M.D. Boogaard Lindhout, Diego Roberto,zv. H.H. Duyn plakken. "In tegenstelling tot Hille gom is Voorhout wel plaats voor woningbouw vlak bij een station. Of het uitvoerbaar is zal nog moeten blijken. De grondprij- Mendes, Gerrit Berend Theodoor zen in Oosthout waren nog betaal baar, maar veel grond aan de andere kant van de Jacoba van Beierenweg is bollengrond en dus duurder". Bollen Benjamin zv. R.J. Prins en A.L. Vroegindewey, Lennert zv. J. Molenaar en M. Maas. Maarten Guijt en A._de Jong, Joseph Henry zv. den Bergh, Mayra Y. Libochant, Armin zv. R. Firouzi Haj en E.l. Szabó, Dennis ,J. Lodewijk en J. Boeff, Jordy zv. R. G. Gunnink. Eva Bernardine Maria <an Eisen en M.G.J, van Ovost, Da nielle dv. D. Verdoes en K. Zuijderduijn, Jako bus Theodorus Petrus z.v. J.A.J. Stokman en A.H.W. Koeleman, Melissa dv. R.E. van Nieuwkerk en M.L.M. Onderwater. Daphne dv. r woningbouw bij Voorhout niet .Ebbe1',er van harte op. "Net als de graslan den, moeten we de bollengronden beschermen. Daarom willen we ook geen woningbouw in De Zanderij iénedv.'w. P.C. Lybeert. Sarah dv. .N.T. Delfos en J. Imthorn, Cornells Johan- Hoek en L. Messemaker, Suzanne dv. J. van Woerkom en C. Dorjee, Marco Se- bastiaan zv. R. Moerland en Y.S. Gorren, Mar- Weslbroek en N. van West streek. Voor het hele gebied geldt, dat er voldoende bollengrond moet overblijven voor het waarborgen van de centrumfunctie in de bollen- j Hu), handel. Naast de veiling- en export- de Be rst, Cornelia Martina dv. L.A. van Kesteren J.M.C. Vermeulen. Eline dv. J. Biemond en Vermeulen. Jan Jacob zv. J. Remmel- Winter. Josephus Gerrit Jan zv. en J. Monster, Marcha Maria Thongdee dv. H.A. Hogenboom en S. Thonglamun, Sariska dv. A. Ravensbergen en C.P. Schuurmans, Al- bertus Wilhelmus zv. C.W. van Schooten en H.H.J.M. van Buuren, Michanne dv. M.G.F. Groenendijk en A. Schlagwem, Annelies Maria dv. W.G.H. Janssen en W.M. Diepenbroek, Wafae d.v. M. Azzaoui en K. Al Majdoub, Robin zv. J.B. Rekelhof en A.C. Schaap. Kevin zv. P.J. de Wilde en P.M. Feiten, Maarten z.v. L. Freeke en S.J. Ziel, Daniël zv. B.H. Zwaan en A.W. Schaap, Taco zv. F.A.M. de Wit en J.A. Oonk, Savera Susanna Wilhelmina dv. S.A. Lagas en S.W. Böhm, lliass zv. H. El Khiraoui en A. Annouri, Niels zv. J.J. van Oostrum en E.C.M. Kleintjes, Martijn Casper zv. M.J. Her mans en M.E.C. Goddijn. Neal Chadric Rico Claudys zv. A.M. Bouckaert. Willem Johannes Eduard zv. W.J. Hus en J. Heemskerk. Brigitte dv. P. Uljee en P.C. Biegstraten.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14