Sfeer om te snijden in PSY's praathuis Schutter Napoli helpt club Napoli een handje Cijfers en feiten Forse winst voor Barcelona en Real Piet Buter pakt met Wageningen periodetitel FC Den Haag wil Jan Mulder Aberdeen zakt verder af Van Rooy tekent bij Clementie voor Zaragoza EINDHOVEN De illusie dat met de basisplaats voor Wim Kieft in de wedstrijd PSV-Willem II (2-1) een einde aan de interne verdeeldheid is gekomen, had Guus Hiddink niet. Wel sprak hij de hoop uit via goede resultaten de =n weer dezelfde richting uit te krijgen. „Ik ben niet zo naïef te beweren dat nu in een klap alles pais en vree rwoordde de PSV-coach. „We hoeven ons ook niet doorlopend op de schouders te slaan en uit te roepen dat )'n dikke vrienden zijn". Nielsen, niet van plan iets met de instelling alleen was bijna niet manager Ploegsma te regelen. „Ik voldoende om de fris opererende zal ze hun ongelijk wel bewijzen op formatie van Piet de Visser van een de training", opperde Boerebach. punt of zelfs meer af te houden. PSV speelde bij vlagen goed maar Kees Ploegsma is verre van geluk- bij nog grotere vlagen slecht. Wil- kig met het gerommel in de gelede- tem II kon zichzelf verwijten niet ren. „We hebben vier mooie jaren optimaal geprofiteerd te hebben gehad en nu zitten we in een moei- van die wisselvalligheid. Kansen "et Kieft-enect lijkie periode, gaf Ploegsma ronduit daartoe had de ploeg; meer kansen toe. „We moeten als volwassen ke- dan de rijke broer uit Eindhoven, reis uit die periode komen. Het kan Willem II kon tegenover de treffers zijn dat iedereen maar roept van Eric Gerets en Wim Kieft Fons Terwijl Guus Hiddink in de perska mer de druk van de ketel probeerde af te halen, was de spanning in het spelershome te snijden. Ivan Niel sen kookte van woede, omdat hij ge passeerd was; Michel Boerebach was voor de wedstrijd al woedend naar huis gegaan, omdat voor hem slechts een plaats op de tribune voorzien werkte zwaar door. De problemen met de spits zijn dan weliswaar 'op geschort'; de nasleep kwam zater dagavond water. „Ik ga weg, klonk het vastbera- zjjn; De spelers hebben:zelf een uït- den uit de mond van Ivan Nielsen, gebreide selectie gewenst en nu bij- P'et de Visser vond dan ook te- De vriendelijke Deen, die totnogtoe na iedereen fit is, worden de conse- recht dat zijn ploeg een beter lot had zelden betrapt kon worden op quenties van die grote selectie niet verdiend. „Ik ben teleurgesteld in kernachtige uitspraken, verklaarde 0f slechts moeilijk aanvaard. Zo het resultaat en gelukkig dat mijn t Is werkt dat niet en dat zal ik de heren formatie zo uit de hoek kwam. We dit duidelijk maken. We zijn bezig met waren de morele winnaar van dit oe" profvoetbal. We runnen geen praat- duel, maar ik koop er niets voor. huis. Dat zal ik Nielsen ook verstand brengen". alle hevigheid boven dat hij weg wil bij PSV omdat hij op slechts het tegendoelpunt de bank terecht komt. Dat zou fraai Mallien plaatsen. alles en iedereen de oorlog. „Dit de vierde keer dat Hiddink flikt. Ik heb hier niets meer ken. Maandag stap ik naar Ploegsma. Ik wil mijn transferprijs weten, want ik sta officieel nog drie maanden onder contract hier in Eindhoven. Nog twee jaar wil ik spelen, maar zeker niet meer bij PSV. Desnoods ga ik meteen terug naar Denemarken. Voor mij is het definitief over". Boerebach Waar Ivan Nielsen stoom afblies trok Boerebach zich terug. „Ik ben in feite geen type dat oorlog maakt, zoals Kieft dat deed, zei de ex-Roda JC'er nadat hij tot inzicht was geko men en weer terugkeerde naar het stadion. In z'n eentje vervolgde hij de verrichtingen van zijn ploegge noten via het tv-scherm in het spe lershome. „Ik ben hevig teleurge steld in de gang van zaken. Een plaats op de reservebank is al moei lijk te verwerken. Nu word ik naar de tribune verwezen. Daar voel ik me toch echt te goed voor. Ik was er niet op voorbereid". Boerebach is. in tegenstelling tot Willem II zit in de hoek waar de klappen vallen en dan heb je bitter weinig aan morele overwinningen. Punten kunnen we beter gebruiken A en die punten hebben we hier laten Aan instelling ontbrak het zaterdag liggen". FRED SOCHACKI Instelling MAANDAG 29 JANUARI 1990 tegen Willem II niet bij PSV. Maar DEN HAAG (ANP) - De achtervol gers van PSV, Roda JC en Vitesse, lieten één punt liggen. De formatie van trainer Reker kon in een Lim burgse onderonsje MW niet van zich afschudden, 1-1 Van der Waart opende in Maastricht de score, Vin cent zorgde na rust voor evenwicht. Vitesse stuitte op krachtig verzet van het verzwakte FC Den Haag. Tien minuten voor de rust bracht Van der Laan met zijn twaalfde sei zoenstreffer de Haagse formatie op voorsprong. Amper één minuut la ter maakte Van Arum gelijk. FC Twente klom door een krappe zege (2-1) op degradatiekandidaat NEC naar de gedeelde derde plaats. BW Den Bosch sprokkelde op nieuw een puntje tegen RKC: 1-1. Ook Haarlem is na de winterstop nog ongeslagen. De formatie van trainer Van der Lem hield FC Utrecht in eigen huis op 0-0. Eerste divisie FC Wageningen is in de eerste divi sie de verrassende winnaar gewor den van de vierde periode. Tegen Excelsior bezorgde uitblinker Oos terhuis zijn ploeg een kostbare zege. Door het puntverlies (0-0) van con current AZ tegen Go Ahead Eagles kan de ploeg van Piet Buter niet meer worden achterhaald. In de top verkleinde NAC de ach terstand op koploper SW tot vier punten. De Brabantse club zege vierde door treffers van Manders (eigen doel) en Remie met 2-0 over Heracles. SW bleef tegen Hel mond Sport steken op een teleur stellende 0-0. Hekkesluiter DS'79 boekte einde lijk weer eens een overwinning. Slechts 296 toeschouwers waren in Dordrecht bij het duel (2-0) met Heerenveen aanwezig. In de wedstrijd tegen AZ kreeg Hulshof van Go Ahead Eagles van scheidsrechter Modderman nog in de eerste helft zijn tweede gele kaart. Met tien man bleven de De- ventenaren de resterende vijftig mi nuten in de Alkmaarderhout op de been. EREDIVISIE MVV-RodaJC 1-1 (0-1). 33. Van der Waart 0-1, 57. Vincent 1-1. Scheidsrechter: Reyg- wart. Toeschouwers: 9500. Gele kaart: Thai, Uitman en Driessen (allen MW). Hof man (Roda JC). PSV - Willem II 2-1 (1-1). 16. Gerets 1-0, 29. Mallien 1-1, 46. Kieft 2-1. Scheidsrech ter: Van Vliet. Toeschouwers: 24.600. Gele kaart: Van Gobbel (Willem II). FC Twente - NEC 2-1 1 -115. Janssen 0- 1.21. Schmidt 1-1,69. Steffensen 2-1 (straf schop). Scheidsrechter: Houben. Toe schouwers- 3500. Gele kaart: Brookhuis en Paymans (beiden NEC) Vitesse - FC Den Haag 1-1 (1-1). 35. Van der Laan 0-1, 36. Van Arum 1-1. Scheids rechter: Luinge. Toeschouwers: 8500. Gele kaart- Bos (Vitesse). Gentile en Van Alphen (beiden FC Den Haag). BW Den Bosch - RKC 1-1 (0-1). 26. De Wijs 0-1, 69. Barendse 1-1. Scheidsrechter: Blankenstein. Toeschouwers: 4000. Gele kaart: Bults en Van de Wiel (beiden BW den Bosch), Van Hintum en De Wijs (beiden RKC). FC Utrecht - FC Haarlem 0-0. Scheids rechter: Uilenberg. Toeschouwers: 4500. Gele kaart: Robert Matthaei, Koffijberg en Dikstaal (allen Haarlem). EERSTE DIVISIE Telstar - De Graafschap 4-1 (2-1). 13. Ot- te 1-0, 22. Oostrum 2-0, 45. Trentelman2-1, 67. Otte 3-1, 79. Harms 4-1. Scheidsrech ter: Van Riel. Toeschouwers: 1000. Cambuur - Eindhoven 1-1 (1-1). 22. De Leeuw 0-1, 44. Kuitert 1-1. Scheidsrechter: Klootwijk. Toeschouwers: 4500. Gele kaart: Kraay en Van Corstanje (beiden Eindho ven). SW - Helmond Sport 0-0. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers- 3000. Gele kaart: Rietbroek (SVV), Coort en beiden Van der Horst (Helmond Sport). A2 - Go Ahead Eagles 0-0. Scheidsrech ter: Modderman. Toeschouwers: 2910. Ge le kaart: Roos (AZ), Piqué (Go Ahead Eagles). Rood: Hulshof (Go Ahead Eagles, 2x geel). NAC - Heracles 2-0 (2-0). 9. Manders 1-0 (eigen doel), 35. Remie 2-0 (strafschop). Scheidsrechter: Bakker. Toeschouwers: 5034. Gele kaart: De Jong (NAC), Waslan- der (Heracles). PEC Zwolle - Emmen 1-2 (1-1). 41. Van Eek 1-0, 44. Metz 1-1, 80. Bosch 1-2. Scheidsrechter: Van Haaften. Toeschou wers: 2000. Gele kaart: Veldwijk (Emmen). Excelsior - Wageningen 0-1 (0-1). 38. Oosterhuis 0-1Scheidsrechter: Van de En- de. Toeschouwers: 2000. Veendam - WY 1-1 (1-0). 35. Gall 1-0, 68. Stewart 1-1. Scheidsrechter: Lammers. Toeschouwers: 800. Gele kaart: Derix (VVV). EREDIVISIE Zes wedstrijden, Fortuna S - Feyenoord uit gesteld (31/1), Sparta - Ajax uitgesteld, Vo- lendam - FC Groningen afgelast. Aantal toeschouwers: 54.600. Na 20 speel dagen: 1.391.313 Best bezochte wedstrijd: PSV - Willem II 24.600. Slechtst bezochte wedstrijd: FC Twente - NEC 3500. Rode kaart- geen. Na 20 speeldagen: 13. Gele kaarten: 17. Na 20 speeldagen: 350. Meeste, gele kaarten: MW - Roda JC 4 (Reygwart) Aantal doelpunten: 12. Na 20 Hoogste uitslag: PSV - Willem II 2-1, FC Twente - NEC 2-1 Eerste treffer- Janssen (NEC) 15e. Topscorer van de dag: geen Topscorer na 20 speeldagen: Romario (PSV) 18. EERSTE DIVISIE Negen wedstrijden, RBC vrij. Aantal toeschouwers: 21.540. Na 22 speel dagen 590.214 Best bezochte wedstrijd: NAC - Heracles 5034 Slechtst bezochte wedstrijd: DS'79 - Heerenveen 296. Rode kaart: Hulshof (Go Ahead Eagles) 2x geel. Na 22 speeldagen 19. Gele kaarten: 16. Na 22 speeldagen 375. Meeste gele kaarten: AZ - Go Ahead Eagles 4 (Modderman). Aantal doelpunten: 17. Na 22 speeldagen 556. Hoogste uitslag: Telstar - De Graafschap 4- Eerste treffer: Manders (Heracles) 9e, eigen Topscorer Topscorer (SVV) 21. Bijzonderheid FC Wageningen kampioen vierde periode. TOPSCORERS 1? Romario (PSV) 18. 2. Kieft (PSV), Van der Laan (FC Den Haag) 12. 4. Van den Brom (Vitesse), Houtman (Spar ta), Hoekstra (RKC) 10. 7. Hilgers (Vitesse), Berghuis (Volendam), Nielsen (FC Twente), Loggie (Willem II), Van Loen (Roda JC) 9. 12. Van Geel (Feyenoord) 8 EERSTE DIVISIE 1. Van Vèlzen (SVV) 21 2. J. Molenaar (RBC) 12 3. Stewart (VVV) 10 4. Velten (Heracles), Leeuwerik (Graaf- schap), De Jonge (Emmen) 9 ARNHEM (ANP) - FC Den Haag boot gevallen. De Rotterdamse club hoopt deze week op huurbasis voor js niet ongenegen hem van de hand de rest van het seizoen Jan Mulder te doen. Den Haag heeft niet de fi- over te kunnen nemen van Feye- nanciële middelen Mulder te ko noord. Met de komst van trainer pen, zodat wordt geprobeerd hem te Bengtsson is linkervleugelverdedi- huren met een optie tot koop. ger Mulder bij Feyenoord buiten de LONDEN (Reuter) - In de Schotse competitie vergrootte koploper Glasgow Rangers de voorsprong op Aberdeen tot zes punten. De lijst aanvoerder won zaterdag in een tumultueuze wedstrijd met 1-0 van Dunfermline. Aberdeen leed door een snelle treffer van McDowall een nederlaag (0-1) tegen het laag geklasseerde St. Mirren. De club van de Nederlanders Gillhaus, Van der Ark en Snelders zakte op de ranglijst naar de derde plaats. In het duel tussen Rangers en Dunfermline werden drie spelers uit het veld gestuurd. International Johnston (Rangers), Rafferty en Dempsey (Dunfermline) moesten vroegtijdig onder de douche. Het doelpunt van Rangers kwam op naam van Stevens. Hearts klom door een zege van 3-2 op Dundee United naar de tweede plaats. Twintig minuten voor tijd had Hearts nog een comfortabele voorsprong van 3-0. Hekkesluiter Dundee boekte tegen Hibernian de derde overwinning (2-0) van het i BRUSSEL (ANP) - Een tackle van Adri van Tiggelen tegen Broeckaert is Anderlecht op een thuisnederlaag tegen Antwerp komen te staan. Scheidsrechter Van Langenhove legde de bal zonder pardon op de stip, waarna Lehnhoff raak schoot: 0-1. In de eerste helft onder scheidde Antwerps doelman Svi- lar zich bij doelpogingen van Oli- veira, Van der Linden, Gud- johnson en Musonda. Na rust speelde Antwerp meer op de aan val en was de ploeg ook 'gevaar lijk. Tien minuten na de hervat ting moest Van Tiggelen ingrij pen bij een doorbraak van Broeckaert. Van Langenhove zag de overtreding over de lijn. Frans van Rooy heeft zijn con tract bij FC Antwerp met twee jaar verlengd. De Nederlandse middenvelder staat nu tot 30 juni 1992 onder contract bij de Belgi sche club. De spelverdeler zegde in de cember af voor de vriendschap pelijke interland van Nederland tegen Brazilië. Hij had een lies blessure en wilde zich laten ope reren. Van Rooy herstelt momen teel van die ingreep. De nederlaag kostte An derlecht de eerste plaats op de ranglijst. Club Brugge, dat met 3- 0 bij Kortrijk won, kwam alleen aan kop met dertig punten uit ne gen wedstrijden, twee meer dan Anderlecht en KV Mechelen. KV Mechelen was op eigen veld superieur aan Germinal Ekeren: 3-0. Na een gelijk opgaand eerste halfuur zorgde Bosman koppend voor 1-0. Emmers maakte drie mi nuten na rust 2-0, kort voor tijd scoorde Rutjes nog een keer: 3-0. GENEVE (Reuter) - De beroeps commissie van de Europese voet balunie (UEFA) heeft zaterdag de boete van Real Zaragoza ver laagd. De Spaanse club diende te betalen naar aanleiding van de „uiterst negatieve houding" in de UEFA-Cupwedstrijd tegen Ham burger SV in oktober vorig jaar. De commissie bracht het be drag van 130.000 gulden terug tot 80.000 gulden. De reden voor de vermindering was de goede repu tatie, die Real Zaragoza in de laatste jaren bij de UEFA had op gebouwd. Ook het beroep van doelman José Luis Chilavert tegen zijn schorsing van acht wedstrijden had een positief resultaat. De straf werd gehalveerd. Chilavert had het de scheidsrechter in het bewuste duel in woord en gebaar zeer lastig gemaakt. De commis sie toonde zich ingenomen met het feit, dat de doelman de arbiter niet had aangeraakt. Hamburger SV won de rumoe rige wedstrijd na verlenging met 2-0, waardoor de derde ronde werd bereikt. MILAAN (GPD) Nicoló Napoli heeft de club met zijn achternaam gisteren een belangrijke dienst bewezen. De vaste invaller van Juventus zorgde voor de 1-0-zege van zijn club op kampioen Inter. De Oude Dame dankte de overwinning vooral aan Stefano TacConi, die met vijf miraculeuze reddingen zijn doel schoonhield. Deze week gaat een speelfilm in première, waarin de doelman een hoofdrol speelt. De aanvallers van Inter Klinsmann en Serena hadden hun club al binnen een halfuur aan een hoge voorsprong kunnen helpen, maar zij misten de beste kansen. i Basten, die schuilgaat achter Ge- Juventus, met vier invallers, putte daaruit veel moed en nam het initia tief na rust over. Een beheerst schot van Casiraghi belandde op de lat. Twintig minuten voor het einde scoorde Napoli op rand van buiten spel het verlossende doelpunt. In de slotfase perste Inter er nog een of fensief uit. Matthaus, consequent bewaakt door de Rus Aleinikov, faalde na een lange solo. In de bles suretijd trof Serena via Tacconi de lat. De nederlaag van Inter was de eerste na zeven wedstrijden. De Milanese club heeft al zesentwintig jaar niet meer gewonnen bij Juven tus. Napoli bezorgde Fiorentina de tweede tegenvaller binnen vijf da gen. Woensdag schakelde de Zuidi- taliaanse club het Florentijnse team uit voor de Italiaanse beker, en gis teren zegevierde het met 1-0 in de kunststad. De wedstrijd herbergde in de achttiende minuut het beslis sende moment. Eerst trof de Tsjech Kubik de onderkant van de lat. Bij de tegenaanval scoorde Fusi nadat Diego mist trein NAPELS (AFP) - Napoli is za terdagmiddag zonder Diego Maradona per trein naar Floren ce vertrokken. De Italiaanse landskampioen speelt daar gis teren de competitiewedstrijd te gen Fiorentina. De Argentijnse vedette, wiens capriolen langzaam maar zeker op een klucht beginnen te lij ken, had zich 's middags moeten melden in 'Campo Paradiso'. Zonder opgaaf van reden liet Maradona verstek gaan. Later belde hij het bestuur op en liet weten dat hij met de auto naar Florence zou rijden. Maradona een voorzet met zijn,, goddelijke" hand had teruggelegd. Florentine, met zeven invallers, was daarna niet bij machte om nog iets terug te doen hoewel sterspeler Baggio enkele afstandsschoten uit probeerde. AC Milan zette z'n jacht op de eer ste plaats voort, maar maakte thuis tegen Genoa een fletse indruk: 1-0. Daniele Massaro kopte in de eerste aanval uit een voorzet van Colombo de bal in het Genueese doel. Daarna zakte het tempo en bleek uit niets dat de Milan-spelers twee extra rustdagen hadden gehad. In de slot fase miste Rijkaard voor open doel. Marco van Basten bleef onzichtbaar maar behield wel zijn koppositie op de topscorerslijst. Trainer Arrigo Saechi kondigde aan met twee ver schillende ploegen het drukke pro gramma van februari af te werken. Woensdag speelt een team met veel reservespelers voor de beker tegen Napoli. Alleen Baresi, Rijkaard en Donadoni moeten rekening houden met een dubbelprogramma. AC Milan-voorzitter Berlusconi heeft Atalanta zijn excuses aange boden voor het „onsportieve ge drag" van zijn dure werknemers. De multi-ondernemer was niet te spre ken over het feit dat in de beker wedstrijd van afgelopen woensdag AC Milan voordeel putte uit een sportieve daad van de tegenstander. De Zweed Stromberg speelde in de slotfase, bij een 1-0 voorsprong van Atalanta, de bal over de zijlijn om een geblesseerde Milan-speler te la ten behandelen. Daarna gooide Rijkaard de bal niet in naar een te genstander maar naar zijn ploegge noot Massaro. Uit deze actie ont stond de strafschop waarmee Milan zich kwalificeerde voor de halve fi nale, waarin het uitkomt tegen Na poli. Atalanta toonde zien zeêr teleur gesteld vanwege het vergrijp van Rijkaard. Aanvoerder Prandelli ver klaarde na afloop: „Rijk kun je wor den, beschaafd ben je of ben je niet". De Amsterdammer zei dat hij onbewust had gehandeld, maar dat* werd niet als een geldig alibi be schouwd. Berlusconi heeft bij de Italiaanse bond gevraagd of AC Milan zich ten faveure van Atalanta nog kon terug trekken uit het bekertoernooi. Het antwoord luidde negatief. De voor zitter benadrukte dat hij niet twij felde aan de goede trouw van zijn spelers, maar hij vond de manier waarop AC Milan het succes behaal de niet in de „stijl van de club". Ata lanta accepteerde de excuses gela ten en Stromberg bleek gisteren nog van slag. Hij werd in de compe titiewedstrijd bij Cremonese (1-1) uit het veld gestuurd, nadat hij een speler met zijn elleboog in het ge zicht had geslagen. Sampdoria was de enige club in de Italiaanse competitie die giste ren meer dan één keer scoorde. Ro berto Mancini stond met twee tref fers aan de basis van de 3-1-zege op Udinese. De club van Boskov staat op de derde plaats. MADRID (GPD) Zowel Barcelo na als Real Madrid won het afgelo pen weekend zijn competitiewed strijd met forse cijfers. Barcelona had bij runner-up Osasuna geen kind aan de thuisclub en won, on danks matig spel, met 0-3. Real Ma drid had, zoals zo vaak dit seizoen, thuis geen enkel probleem met Castellon en scoorde er lustig op los: 7-0. De wedstrijd tussen Osasuna en Barcelona ging om de bezetting van de tweede plaats, omdat de teams op respectievelijk 5 en 7 punten achterstand stonden van Real Ma drid. Al snel bleek dat Osasuna de hooggespannen verwachtingen, die het voor de wedstrijd nog had, op geen enkele wijze kon waarmaken. Het elftal van trainer Cruijff contro leerde het spel, zonder overigens tot grote hoogte te komen. Het eerste doelpunt viel in de 23ste minuut, toen Lopez Rekarte een solo inzette, die strandde op doelman Iru, maar door Amor werd de bal toch in het doel gewerkt. Ook in de tweede helft hoefde Barcelona niet in zijn reserves te tasten om Osasuna in bedwang te houden. Een schitterende 1-2 tus sen Ronald Koeman en Amor het hoogtepunt van de wedstrijd kon door de laatste doeltreffend worden afgerond en ook bij het derde doel punt was de Nederlandse libero be trokken. Uit zijn vrije trap kon Ro berto ongehinderd inkoppen. Real Real scoorde er voor 80.000 trouwe fans in het Santiago Bernabeu-sta- dion op dezelfde manier als het dat het hele seizoen al heeft gedaan. 7-0 werd het tegen het arme Castellon, dat vooral in de tweede helft van het veld werd gespeeld. Michel(2), Mar tin Vasquez, Schuster, Butragueno en natuurlijk Hugo Sanchez (2x) waren de doelpuntenmakers. San chez heeft nu 22 maal gescoord uit 20 competitie-wedstrijden. In 11 thuiswedstrijden heeft Real dit sei zoen reeds 50 keer raak geschoten en geen enkel punt verloren. Voor Real Madrid en Barcelona zijn beslissende weken aangebro ken. In een maand spelen zij van wege de voorbereidingen van het Spaanse nationale elftal op het WK in Italië zeven competitiewed strijden, met als climax die tussen de twee Spaanse topteams op 15 fe bruari in het Bernabeu-stadion. Als de voorsprong van Real Madrid op Barcelona na die wedstrijd nog steeds vijf of meer punten bedraagt, Bristol City zet Chelsea uit beker LONDEN (Reuter) - De grootste verrassing in de vierde ronde van het toernooi om de Engelse FA-Cup kwam op naam van Bristol City. De derde-divisieclub, met de voormali ge Schotse international Joe Jordan als trainer, bleef zaterdag op eigen terrein Chelsea met 3-1 de baas. Manchester United had de groot ste moeite met Hereford uit de vier de divisie. De kleine club hield voor het opgekend hoge aantal van 13.777 toeschouwers de score tot de 84e minuut blank. Toen scoorde Clayton Blackmore het doelpunt dat Manchester United aan zijn stand verplicht was. De grootste overwinning boekte Aston Villa. De koploper van de eer ste divisie verpletterde tweede-divi sieclub Port Vale met 6-0. Het duel tussen Arsenal en Queens Park Rangers eindigde in 0- 0. Liverpool kwam met Norwich evenmin tot doelpunten. Ook die ploegen moeten op herhaling. kan de vijfde landstitel in successie de 'Koninklijke' niet meer ontgaan. De wedstrijd tussen Malaga en Logrones, die voor het afgelopen weekend was vastgesteld, moest worden uitgesteld. Vrijdag bleek, dat Logrones als gevolg van blessu res en de griepepidemie, die Spanje heeft getroffen, niet in staat was een representatief elftal in het veld te brengen. Hagi naar Italië MARSEILLE (AFP) - De Roemeen se sterspeler Gheorghe Hagi speelt het volgende seizoen in Italië. Bij welke club beslist hij na het toer nooi om het wereldkampioenschap. De 24-jarige speler van Steaua Bu- karest heeft dit in Marseille, waar hij met het nationale elftal van zijn land tegen Olympique oefende, be kendgemaakt. „Steaua is een grote club, maar de top van het Italiaanse voetoal trekt me meer. Ik wil me als voetballer ontwikkelen", verklaarde Hagi.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14