POOT herenmode technisch manager werkplaatschef teamleider koördinator Mensen maken de winkel Nieuwe gezichten bij Albert Heijn in Leiden, Oegstgeest en Wassenaar. Albert Heijn bouwt aan 70 arbeidsplaatsen in Leiden, Oegstgeest en Wassenaar. Assistent Vormgever (M/V) REKLAMEBEDRIJF VERKOPER AUTOMONTEUR VAKATÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VAKftTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES~I In opdracht van de direktie van een snelgroeiend, dynamisch, gespe cialiseerd in Noord-Holland een bedrijf dat in de snel ontwikkelende markt een vooraanstaande po sitie inneemt op het gebied van het ontwerpen, het fabriceren en het monteren van lichtreklames, buitenreklame, bewegwijzering en belet tering, zoeken wij voor de overkoepeling van de gehele technische af deling een inventief en praktisch ingestelde Deze verantwoordelijke leider maakt deel uit van het managementteam en hij geeft leiding aan een groep technische medewerkers, waarbij hij de akti- viteiten voorbereidt, koördineert en volgt. Het montagewerk, dat hoge eisen stelt aan organisatie en improvisatie, zal door hem efficiënt moeten worden ingedeeld. De produktiesektor omvat een omvangrijke grafische produktie en een ge nuanceerde technische bewerking, bestaande uit kunststof-, metaal- en houtsegmenten. In aanmerking komt een sterke die op efficiënte wijze leiding kan geven, zowel aan de binnendienst als aan de buitenmontage. Als vereisten gelden: kommunikatieve eigenschappen, feeling voor pro blem-solving, organisatorische en technische inventiviteit en stressbe stendigheid. Gedacht wordt aan een technisch koördinator van MTS/HTS-niveau, met ruime ervaring in een soortgelijke funktie, die in de toekomst mee groeit met de snelle ontwikkelingen in het bedrijf. Kandidaten, die de uitdaging in de funktie ambiëren, worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Technisch manager". Telefonische inlichtingen omtrent de procedure worden verstrekt door mevrouw W. Bouwen, tel. 075-161725. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam Bex Reizen, gevestigd te Alphen aan den Rijn, heeft in de afgelopen elf jaar als reisorganisator grote bekendheid verworven en een goede naam opgebouwd. Sinds 1989 zijn wij een onderdeel van de Reisdivisie van OHRA Verzekeringen te Arnhem. Naast touringcarvakanties bepalen vlieg- en autoreizen een belangrijk gedeelte van het programma. De meeste van onze passagiers vinden hun vakantiebestemming binnen Europa, maar steeds vaker begeleiden wij ze ook buiten Europa. Bex Reizen, een dynamische, flexibele en interessante organisatie die aan ambitieuze mensen een uitstekend klimaat tot doorgroeien biedt. w De Marketing-afdeling is verantwoordelijk voor het contact met onze klanten. Of dat nu door middel van een full colour gids, een vakantiekrant met steunkleur of een mailing is; het hele team zet zich met man en macht in voor het beste resultaat. Door de sterke groei die wij bewerkstelli gen, nemen op onze afdeling (die een inspirerende werkomgeving biedt) de werkzaamheden toe. We zoeken daarom nu een Deze zal medeverantwoordelijk zijn voor de presentatie van onze organisatie en haar producten De belangrijkste werkzaamheden worden gevormd door het opmaken van advertenties gidsen en kranten met behulp van DTP-apparatuur (Apple Macintosh). Verder behoren tot zijn of haar activiteiten: - werktekenen/ontwerpen - andere voorkomende marketing activiteiten De juiste kandidaat moet in staat zijn zelfstandig te kunnen werken. Naast grafisch inzicht is commerciële feeling zeer belangrijk. In verband met de verschillende werkzaamheden op de afdeling is interesse in reclame- en marketingwerkzaamheden een vereiste. Enthousiasme is een vanzelfsprekende eigenschap. De persoon: - jong, enthousiast, leergierig - opleiding Grafische MTS of vergelijkbaar, DTP-ervaring is mooi meegenomen - stressbestendigheid in verband met hoge productiviteit binnen vastgestelde tijdslimiet - grote persoonlijke inbreng, een "meedenker" - uitstekende teamgeest om binnen een jong team (dat hoge eisen stelt!) te functioneren De juiste man of vrouw voor deze baan reageert schriftelijk en stuurt de sollicitatie naar Bex Reizen B.V. T.a.v. Ad van der Graaft Postbus 285 2400 AG Alphen aan den Rijn. bij een herenmodezaak Werkzaamheden: verkopen herenmode. Opleiding: middelbare detailhandelsschool. Liefst ervaring in de branche. Plaats van het werk: Katwijk Leeftijd: 20-40 jaar Dienstverband: full-time, vast. w Princestraat 22 Telefoon 12509 Autobedrijf LEO v.d. HOORN is een jong en dynamisch bedrijf, dat zich toelegt op de verkoop en onderhoud van alle merken auto's. In dit bedrijf is plaats voor een (Ervaring met het merk Ford is een voor deel maar niet noodzakelijk). Heeft u belangstelling voor deze veelzijdi ge baan, dan kunt u schriftelijk of monde ling solliciteren. Autobedrijf LEO v.d. HOORN Dahlialaan 2, 2343 XE Oegstgeest. Telefoon 071-154913. Als je nu aan een (nieuwe) baan toe bent dan bof je. Want Albert Heijn bouwt op het Ir, Driessenplein in Leiden en aan de Markthof in Oegstgeest nieuwe, gezellige supermarkten waar je trots op kunt zijn. Maar dat is nog niet alles. Ook de bestaande supermarkt op het Stadhoudersplein in Wassenaar wordt gemoderniseerd. Er is nu volop plaats voor verkoopsters, verkopers, kassières en kassiers. Full-time en part-time. Dus: wat let je? Diploma's zijn om te beginnen niet noodzakelijk. Heb je ze wél, dan zijn je mogelijkheden nog groter, (Assistent afdelingchef, afdelingchef.) En ervaring? Meegenomen maar niet vereist. Natuurlijk zijn zowel mannen als vrouwen welkom. Onze voorkeur gaat uit naar mensen van 16 tot 21 jaar. Reageer echter snel! Want binnenkort starten we met de opleiding van het nieuwe winkel team en we zouden jouw gezicht daar graag tussen zien! Heb je belangstelling? Kom dan maandag 29 of dinsdag 30 januari tussen 14.00 en 20.00 uur naar Hotel/Restaurant "Het Witte Huis", Wilhelminapark 33 in Oegstgeest, waar wij je graag alle informatie geven over je nieuwe baan. Of stuur de bon in! Postcode-, Plaats: Stuur deze bon in een envelop naar: Areakantoor Albert Heijn, Postbus 13,3190 AA Hoogvliet, t.a.v. mevrouw I. Swart. Ja, ik ben geïnteresseerd in een baan bij Albert Heijn in Naam:m/v Adres: Telefoon: Leeftijd: Full-time/part-time/ uren per week. - T

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22