Koevermans stijf van zenuwen S™STV 'He heb duidelijk meer uitstraling dan vroeger' Jolanda Grimbergen mentaal gehard Gebroeders Koeman in actie voor Groningen AY Holland stelt trainer op non-actief Tennisser geen partij voor Meeir in Melbourne Bobsleeër verongelukt DINSDAG 16 JANUARI 1990 GRONINGEN (ANP) -De broers Erwin en Ronald Koeman zijn de club waar ze de eerste bekendheid verwierven, FC Groningen, niet vergeten. De internationals hebben voor een bedrag van 7500 gulden ge zamenlijk 1500 staanplaatsen afge nomen voor de wedstrijd van zon dag tegen RKC in het Oosterpark. De kaartjes zullen worden verdeeld onder jeugdspelers uit Groningen en omstreken. Het gebaar van de internationals is een onderdeel van de recente ac ties in Groningen, die de door finan ciële zorgen geteisterde voetbalclub moeten ontlasten. De respons op de verkoop van kaarten tegen geredu ceerde prijzen is groot. In slechts enkele dagen zijn 8000 plaatsbewij zen voor de confrontatie met de Waalwijkers afgezet. De „reddingsbrigade", die het sa neringsplan voor de FC Groningen zal opstellen, heeft van het bestuur de vrije hand gekregen. Met één be perking, de verkoop van spelers kan geen punt van discussie zijn. De commissie van vijfman, die in een week de saneringsvoorstellen op tafel moet hebben, kon gister avond na zijn eerste contact met het bestuur, nog weinig concrete zaken meedelen. Eu zal echter wel ge werkt worden in de zekerheid dat het bestuur de voorstellen zal aan vaarden. „Je stelt geen groep advi seurs aan, om het ontvangen advies terzijde te leggen", constateerde Ti- nus Reitsema van het accountants bureau KPMG. Het bureau dat een belangrijke inbreng in de sanering zal hebben, heeft ervaring op dit punt. Eerder namelijk is een zelfde opdracht uit gevoerd voor PEC Zwolle. De her- stelvoorstellen die in Zwolle op ta fel zijn gelegd, werden uitgevoerd. De uitkomst uit Zwolle is voor FC Groningen echter een schrikbeeld. Het verdwijnen van de huidige spe lersgroep immers vergroot de pro blemen. De transfer van Eric Groeleken naar Israël kan nauwelijks bijdra gen tot verlichting van de zorgen. Op het tekort van dit jaar is het ver dwijnen van die ene salarispost een druppel op een gloeiende plaat, zoals Everards het noemde. Het bestuur van FC Den Haag heeft besloten niet in beroep te gaan tegen de door de tuchtcommissie van de KNVB opgelegde straf van het spelen van één wedstrijd zonder publiek. Dat heeft administrateur Melser gisteren verklaard. De be slissing betekent dgt de eerste thuiswedstrijd van FC Den Haag na de winterstop in het Zuiderpark, op zondag 4 februari tegen Sparta, zon der publiek dient te worden ge speeld. Kees Rijvers heeft van de Fifa, de internationale voetbalunie, een aanstelling gekregen als instruc teur. De oud-bondscoach zal door de wereldvoetbalbond op gezette tijden uitgezonden worden naar 'kleine voetballanden', met het doel de jeugdopleiding ter plaatse te hel pen verbeteren. Rijvers is 'aange naam verrast' met de benoeming, waaraan overigens geen contract of honorarium is verbonden. „Je moet zo'n aanstelling beschouwen als een eer en zo voel ik het ook". Deze dagen valt ook bij NAC de naam Rijvers weer, als het gaat om de opvolging van Hans Verel.. Rij vers zou mogelijk met een jonge trainer (Adri van Kraay) de techni sche leiding van de club in handen kunnen nemen. „Ik verwijs bij het eerste telefoontje naar Ploegsma en als er dan mogelijkheden zijn, kun nen we die bespreken. Vooralsnog hebben we echter bij PSV net een aantal adviezen neergelegd. Als die worden opgevolgd, is het eind van het werk bij PSV nog lang niet in zicht". LEIDEN - Sprinttrainer Roel Hen- driksen van AV Holland is met on middellijke ingang geschorst. Het bestuur van de Leidse atletiekvere niging deelde de Oegstgeestenaar gisteren schriftelijk mee, dat het op zijn diensten geen prijs meer stelt. Het lopende winterseizoen mag Hendriksen de sprinters van Hol land, onder wie meervoudig Neder lands kampioene Yvonne van Dorp, geen training meer geven. Per 1 april, als het zomerseizoen begint, wordt hij definitief van de lijst van trainers geschrapt. Als oorzaak van de breuk tussen Holland en zijn voormalige hoofd trainer loopnummers noemt het be stuur diens regelmatige afwezig heid op trainingsavonden. Hendrik sen had zich in oktober, nadat er problemen waren gerezen omtrent zijn contractverlenging, verplicht zowel op dinsdag- als donderdag avond training te geven. Die laatste avond verscheen de sprinttrainer, die ook bij V&LTC actief is, naar de zin van het Holland-bestuur te wei nig op de atletiekbaan Leidse Hout. Hendriksen betreurt de gang van zaken. Volgens hem worden de atle ten, die het voorlopig zonder trainer moeten doen, de dupe van zijn schorsing. De op non-actief gestel de sprinttrainer beraadt zich op eventueel te nemen stappen tegen het bestuursbesluit. De 'andere' Kloppenburg dient zich aan LEIDEN (GPD) - De 'andere' Miijam Kloppenburg heeft zich aangediend. Niet alleen in naam, maar ook in gedaante. Sinds haar vlucht vanuit de Achterhoek naar de Randstad en het huwelijk met Jozef Hooman, straalt de tafeltennisster een voorheen nimmer bespeurde zelfverzekerdheid uit. Mirjam Hooman (zo wil ze tegenwoordig worden aangesproken) heeft een geestelijke metamorfmo- se ondergaan. door Rob Onderwater Mirjam Hooman-Kloppenburg zegt geen tegenstanders Het is even wennen, want toen zij zich als Lichtenvoordse de les liet lezen door vader Jan, kenmerkte te rughoudendheid het optreden van de speelster van Comtest/Scylla. Aan de vooravond van de Top-12 in Hannover is niet veel meer te be speuren van de schuchterheid van weleer. „Angstgegners ken ik niet", openbaart Mirjam Hooman (archieffoto Loek Zuyderduin) ogenschijnlijk grenzeloos zelfver- GELEEN (GPD) - Jolanda Grimbergen (22) zat vier jaar in jong Oranje en twee jaar in de kernploeg. Het schaatspubliek leerde de Rijnsburgse ondanks dat vooral kennen als de vriendin van Leo Visser. Maar sinds het eerste weekeinde van dit jaar we ten de volgers dat ze zelf ook hard kan schaatsen. Als nummer twee van de Nederlandse afstands kampioenschappen neemt ze ko mend weekeinde deel aan het Eu ropees kampioenschap in Heerenveen. Het schaatsseizoen was voor Grimbergen dit s solotoer. Na verschillende bondsselecties en een seizoen met de alternatieve kernploeg, bereidde ze zich de voorbije maanden in haar eentje voor. Vriend Leo Visser koos voor een opleiding tot piloot in Beek en Grimbergen volgde Vis ser naar Limburg. Overdag werkt ze in de sportwinkel bij de ijsbaan in Geleen. Aan het eind van de middag stapt ze twee uurtjes op het ijs. Opmerkelijk De rentree van de viervoudig ju niorenkampioene is vooral op merkelijk, omdat drie i terug een enkelblessure het defi nitieve einde leek te betekenen van haar loopbaan. Tijdens een trainingskamp met de kernploeg in Inzeil stapte ze tijdens het hardlopen op een steen en ging daarbij door haar enkel. 'Geen af gescheurde' enkelbanden luidde de diagnose in een Westduits zie kenhuis. Grimbergen kon nor maal lopen, maar voelde wel pijn. De leiding zette haar op het vlieg tuig naar Nederland, met als enig advies: Ga daar maar eens naar een ziekenhuis. „Niemand zei: We maken een afspraak met een of andere specialist", aldus Grim bergen. Ook in Nederland werd geen ernstige blessure geconstateerd. Drie weken later stond ze weer op het ijs. De pijn kwam terug, nu ook'in de knie. „Omdat ik mijn enkel ontlastte, werd mijn knie overbelast", zegt Grimbergen. Ze hield het schaatsen de rest van dat seizoen voor gezien. De zo- mertrainingen deed ze normaal mee. „Maar ja, bij het fietsen, be last je je enkel nauwelijks". Problemen Na de eerste ijstrainingen in het nieuwe seizoen kreeg ze evenwel opnieuw problemen. In decem ber tijdens de Kraantje Lek-tro- fee in Haarlem gaf ze op. Dokter Olsthoorn, orthopedisch specia list bij het Slotervaartziekenhuis in Amstelveen, constateerde ge scheurde enkelbanden. „Alles in mijn enkel was in die tussentijd vergroeid", aldus Grimbergen. Op 11 januari '88 werd ze geope reerd. „Mentaal ben ik daardoor ge hard. Ik had de schaatsen al in de bomen gehangen. Schuld? Mis schien moet ik mezelf wel het meeste verwijten. Maar ja, je bent achttien, je wilt er graag bijhoren en je durft nog niet alles te zeg gen. Van de KNSB heb ik niets gehoord. Alleen Arie Koops is een keer langs geweest. En van de Aegon (sponsor/red.) kreeg ik een bos bloemen. Achteraf kwam ik te jong in de kernploeg. Het enige watje dan denkt is: Ik moet het ijs op, anders val ik erbuiten". Het jaar in de alternatieve kern ploeg greep ze aan om opnieuw aansluiting te vinden bij de natio nale top. Januari vorig jaar bij de Nederlandse kampioenschappen werd ze vijfde. De kernploeg kwam niet in beeld. In haar eentje bereidde ze zich voor op het nu lopende seizoen. „Van de zomer was ik echt van plan hard te trainen. Met het idee: Ik zal die kernploegmeiden eruit rijden. Je moet toch een doel heb ben, hè. Tijdens een van de trai ningen kwam ze met haar race fiets ten val en brak haar sleutel been. „Toen sloeg mijn houding ineens honderdtachtig graden om. Zo van: Bekijk het maar. Daarna heb ik gewoon alles ge daan waar ik zin in had". Pas in november begon ze seri eus te trainen. „Trainen is als eten en drinken. Het is een verslaving. En afkicken is moeilijk. Ik begon twee dagen keihard te trainen, even rust, en dan weer keihard trainen. Dat hield ik niet vol. Ik had vier dagen nodig om te her stellen. Op aanraden van de ge westelijke trainer hier, train ik nu kort en intensief. De basis heb ik nog wel, alleen die is minder breed. In uren ben ik flink terug gegaan. Meer dan de helft." Ondanks de relativerende hou ding, acht ze een terugkeer in de kernploeg nog altijd mogelijk. „Je hebt iets meer faciliteiten. Al tijd een arts, een fysiotherapeut en trainer tot je beschikking. En een onkostenvergoeding." trouwen. „Tegenstanders vrezen doe ik niet meer. Vroeger deed ik dat wel". De verhuizing naar Leiden heeft volgens haar alles te maken met de veranderde opvatting. Ze geeft toe dat ze is beïnvloed door de mentali teit in de Randstad. „Ik heb duide lijk meer uitstraling dan vroeger. Ik heb ook meer zelfvertrouwen. Ik heb er ook veel meer plezier in. Me de daardoor ben ik steeds beter gaan spelen". De vooruitgang leid de november vorig jaar tot het beha len van open Oostenrijkse titel. In de internationale tafeltenniswereld een zwaarwegend succes. Kantebeen Volgens de nummer acht van Euro pa heeft trainer Frits Kantebeen een niet onbelangrijk deel bijgedragen tot de gewijzigde koers. Het duo kan het uitstekend met elkaar vin den en daarom had Hooman de Leidse trainer het liefst aan de rand van het centre-court gehad in West- Duitsland. Nu is de stoel van de coach gereserveerd voor Dusan Ti- german. Met de Joegoslaaf kan Mir jam Hooman het overigens uitste kend vinden, maar Kantebeen is momenteel de nummer één. Om een confrontatie met de Ne derlandse tafeltennisbond te ver mijden, accepteert zij de aanwezig heid van Tigerman. Op de gisteren tijdens de persconferentie gestelde vraag wie voor haar de beste coach was, hield Hooman de kaken veel zeggend stijf op elkaar. Kantebeen zal overigens als 'steun en toever laat' acte de presence geven bij het Top-12 toernooi. De Leidse coach heeft zich echter voorgenomen om geen halsbrekende capriolen uit te halen om zijn Scylla-pupil van aan wijzingen te Gesplitst In Hannover wordt de Top-12 voor hét eerst in gewijzigde vorm afge werkt. Normaal ontmoetten de 12 speelsters elkaar allemaal, maar de ETTU heeft het deelnemersveld nu gesplitst in twee poules van zes. De nummers één en twee kwalificeren zich voor de halve finale, (er wordt dus ook een echte finale afgewerkt), de verliezers worden bedankt voor de aanwezigheid en kunnen op za- MELBOURNE (ANP) - Met het uitsterven van de generatie onverstoorbaren; Rosewall, Laver, Newcombe en Emerson, heeft het Australische publiek andere speltypen leren waarderen; het gekwelde van John McEnroe, het ple zierige van Yannick Noah en het onvoorspelbare van Miloslav Meeir. Geen van drieën heeft ooit Melbourne ge wonnen en zal dat waarschijnlijk ook niet doen, maar het zijn wel de smaakmakers van het tennis. Gelukkig voor de organisatie leg den ze vandaag samert met de Oos tenrijkse doorzetter Thomas Muster en de vierde Nederlandse deel neemster Manon Bollegraf met suc ces hun toelatingsexamen af voor de open titelstrijd in Flinders Park. Meeir versloeg Mark Koevermans, McEnroe had geen moeite met de Fransman Tulasne terwijl Noah vijf sets nodig had tegen de Joegoslaaf Prpic. Het blijft dus nog even genieten voordat met het stijgen van de tem peratuur mannen van de harde klap als Lendl en Becker de boventoon De degelijkheid in de persoon van Carl-Uwe Steeb is daar niet meer bij. De als tiende geplaatste Westduitser, die in Sydney nog te kende voor overwinningen op Bec ker en Wilander, betaalde voor zijn inspanningen en werd in vijf sets uitgeschakeld door de Fin Velo Pa- lpheimo. Diens naam komt pas voor op de 120ste plaats van de wereld ranglijst. „Vorig jaar deed ik het bij andere toernooien in Australië ook aardig. Dertienjarige terniisbelofte al vroeg rijk BOCA RATON (DPA) - Het pas dertien-jarige Amerikaanse ten nistalent Jennifer Capriati heeft nog voordat ze aan een proftoer- nooi heeft meegedaan een mil joenencontract getekend bij de Italiaanse firma Diadora. Haar agent John Lloyd had het giste ren over „een van de sensantio- neelste verbintenissen in ten nis". Capriati zal in maart in Flo rida debuteren als proftennis ster. Volgens de richtlijnen van de speelstersvakbond WTTA mag de jeugdige miljonaire dit seizoen nog twee andere wild cards accepteren. Het was de bedoeling die vorm vast te houden, maar om de één of ande re reden lukte dat tot nu toe niet. Te weinig gespeeld denk ik", aldus de Fin. De om zijn hitte beruchte Austra lische zomer heeft zich afgezien van enkele opklaringen tot dusverre hoofdzakelijk van zijn winderigste, koudste en natste kant laten zien. Manon Bollegraf profiteerde later op de dag van een zonnig intermez zo en versloeg de hardslaande Ame rikaanse Ann Grossman met 6-2 6-3. De gevoelige enkel van de Ermelose was kort tevoren, uit het ijs gegaan en nog tijdens de partij liep trainer Auke Dijkstra alweer met een nieu we ijszak rond. Een gekwetste en kel kan Bollegraf in de tweede ron de zeker niet gebruiken: dan treft zij de als tweede geplaatste Sabatini. Vanmorgen werden de partijen op de buitenbanen geruime tijd on derbroken, terwijl die op de meer beschutte show-courts gewoon doorgingen. Daar won McEnroe zo vlot van Thierry Tulasne dat er geen tijd was zich op te winden. De Ame rikaan voelt zich op 31-jarige leef tijd nog altijd in staat een Grand Slamtitel te winnen, maar hij heeft er vrede mee als men hem bij de outsiders indeelt. De hoofdprijs van tweehonderd duizend dollar mag dan belachelijk laag lijken in verhouding mét de twee miljoen die aan het einde van het seizoen bij de Grand Slam Cup zijn te verdienen, voor McEnroe is het genoeg. En passant deed hij het voorstel het pompeuze prestige project van de Grand Slam-organi- satie een andere betekenis te geven. „Hou het in Oost-Berlijn en doe met het prijzengeld iets nuttig voor de bevolking daar." Marathon Yannick Noah, in de vroege uren van de dag nooit op zijn best, door stond een marathonduel en een ach terstand van 0-3 in de vijfde tegen de hardslaande Joegoslaviër Goran Prpic. Sinds een medicijnman in Cameroun de staart van een panter op de geblesseerde knie van de Fransman legde, kan Noah zelfs uit puttende duels aan. Dat ook de twee andere patiënten Thomas Muster en Miloslav Meeir op de been bleven, was gedeeltelijk aan eigen doorzettingsvermogen, gedeeltelijk aan het falen van de te genstander te danken. Het falen kwam daarbij vooral op rekening van Mark Koevermans. De gravelspecialist uit Berg- schenhoek schoot vorig jaar dank zij finaleplaatsen bij de Challenger- evenementen in Casablanca (twee maal) en Agadir, halve finaleplaat sen bij de Grand Prix-toernooien in Palermo en Sao Paulo, kwartfinale in het GP-toernooi in Itaparica en de derde ronde in Rome bij de open Italiaanse titelstrijd, als een komeet door de wereldranglijst. Nu was tegen Meeir het moment gekomen de veroverde status (67ste) waar te maken. Koevermans kon het niet. De armspieren ston den naar eigen zeggen stijf van de zenuwen. De gevaarlijke forehand ging meer uit dan in. Pas bij een achterstand van 5-0 in de derde set en matchpoint tegen kreeg de Ne derlander zichzelf onder controle. Manoeuvrerend langs nog drie matchpoints haalde hij op, kwam zelfs met 6-5 voor, waarna in de tie break het einde kwam. Daardoor kreeg de score nog een dragelijk aanzien: 2-6 4-6 6-7 (4-7). Tekenen der was dat Koevermans zijn ser vice meer verloor (negen) verloor dan won (zes). „Ik was zo ontevre den over mijn eigen spel, dat ook als ik had gewonnen ik niet echt blij zou zijn geweest." Consolidatie Het doel van het duo Koevermans- /Don voor dit jaar is consolidatie: ROTTERDAM/WARSCHAU (GPD) Wlodi Smolarek krijgt de ze week toch toestemming van de Poolse autoriteiten om te verhuizen naar FC Utrecht. Zijn zaakwaarne mer Jan de Zeeuw heeft er/oor ge zorgd dat de Polen vandaag een ver klaring aan de Stichting Arbeidsza ken afgeven, die de weg vrij maakt voor een transfer naar de club uit de Domstad. De Zeeuw voerde gisteravond urenlang besprekingen met leden terdagavond de thuisreis aanvaar den. Belangrijk verschil met vroe ger is dat er hooguit 7 wedstrijd ge speeld moeten worden. De nieuwe opzet is volgens Mir jam Hooman minder eerlijk. „Maar ik ben er toch gelukkig mee. Want het is bijna ondoenlijk om elf wed strijden in twee en een halve dag te spelen. Dat is veel te zwaar en daar om vind ik het terecht dat de organi satie heeft ingegrepen. Het heeft wel als nadeel dat het geluk een be slissende rol gaat spelen. Met een beetje mazzel bij de loting kom je een heel eind". Gunstig Het lot was Mirjam Hooman bij haar vierde optreden (in '86 in Södertalje werd ze 10de, '87 in Ljubljana 7de en vorig jaar 11de in Charleroi) gun stig gezind. Ze is ingenomen met de aanwezigheid van de Bulgaarse Guergueltcheva, de Tsjechische Kasalova, de Russin Popova, de Hongaarse Urban en de Joegoslavi sche Fazlic. Uitgezonderd Kasalova heeft Hooman de tegenstandsters van het komende weekeinde op di verse evenementen verslagen. De Tsjechische kan er evenwel op rekenen dat ze in West-Duitsland op een Nederlandse nederlaag wordt getrakteerd. „In de laatste superli ga-wedstrijd tegen Tsjechoslowa- kije had dat er al van moeten ko men. Ik weet precies hoe ze speelt en heb m'n plan getrokken". Een plaats in de halve finale is het uitgangspunt van de zelfverzekerde semi-professional. Maar geen man overboord als het strijdplan in het water valt. Ze heeft geleerd van de vorige editie van de Top 12 in het Belgische Charleroi, waar ze be zweek onder de hooggespannen verwachtingen en halverwege ziek afhaakte. „Normaal gesproken zijn de Top-12 en het Europees kam pioenschap de hoogtepunten van het seizoen. Maar het leven houdt daarna natuurlijk niet op. Prestaties zijn uiteraard meegenomen, maar ik ben niet gefixeerd op die toer nooien. Als het mislukt, dan begin nen we volgend jaar weer met frisse moed". ALTENBERG (Reuter) - De talent volle Oostduitse bobsleeër Peter Forster is tijdens de training op de baan in Altenberg verongelukt. De 28-jarige atleet, die in de DDR de opvolger genoemd werd van Olym pisch kampioen Wolfgang Hoppe, crashte aan het einde van een trai ningsrun. Hij overleed op weg naar het ziekenhuis. Zijn remmer bleef ongedeerd. Het was het tweede ongeluk met dodelijke afloop dit seizoen op de Oostduitse baan. In november kwam een onervaren Roemeense stuurman om het leven tijdens een wereldbekerwedstrijd. Eva-Maria Wehling, official van de Oostduitse bobsportbond, zei dat de videoban den zullen worden bekeken om de oorzaak van Försters ongeluk te achterhalen. Hij wilde er eigenlijk mee stoppen, maar sinds een medicijnman uit Cameroun Yannick Noah onder handen heeft genomen, is de Franse tennisser vqlledig opgeleefd. Het wekte vanmorgen dan ook geen verbazing dat Noah in geheel eigen stijl) de eerste ronde in Australië winnend afsloot. (foto api het vasthouden van een plaatsje tussen de zestig en tachtig. In 1991 moet dan de doorstoot naar de eer ste vijftig komen. Gemakkelijk zal het allemaal niet zijn. Onder het nieuwe regime kunnen ook de tra ditionele graveltoernooien met ho ge startgelden sterke spelers lok ken. Het zou Koevermans niet ver bazen als hij in een toch tamelijk exotische plaats als Casablanca, waar hij twee keer in de finale stond, ditmaal echte gravelvreters als Svensson en De La Pena zou te genkomen. Smolarek mag naar FC Utrecht van de Poolse voetbalbond, die aan vankelijk weigerden mee te wer ken. „De Polen", aldus De Zeeuw, „vinden het schandalig zoals er met Smolarek is omgesprongen. De se cretaris van de bond zei op een ge geven moment tegen me: 'Zullen we Feyenoord voor het blok. zet ten?'. Ik heb toen duidelijk gemaakt dat het voor de mens Smolarek en zijn gezin niet goed zou zijn als hij nog meer ellende op zijn dak krijgt". DINSDAG 18.00-19.00 EURO: Tennis: Open Austra lische tenniskampioenschappen in Mel bourne. 19.00-20.00 EURO: What a Week. 19.00-20.30 Sportnet: French Rugby Lea gue. 20.00-21.00 EURO: Snooker: Britse kam pioenschappen. 20.00-00.10 Super- Ultra Sport '89 Hig hlights. 20.30-21.05 Ned 3 Sport Studio. 20.30-22.15 Sportnet: Update en Top Team Spanish Soccer. 21.00-22.00 TV 5 Sport. 21.00-22.00 EURO: World Cup skién. 21.30-22.00 BBC 1: A Question of sport: quiz. 22.15-23.00 Sportnet Schaatsen. 23.00-23.15 EURO: Paris Dakar Rally. 23.00-00.00 Sportnet: 1990 Polo World. 23.15-00.00 EURO: Worstelen. 00.00-. Sportnet: Review of "89 Nascar Season. 00.00-01.15 EURO: Autosport: WK formu- 01.15-01.30 EURO: Paris Dakar Rally. WOENSDAG 08.00-09.30 Sportnet Top Rank Boxing. 09.30-11.00 Sportnet Rugby League. 10.00-12.00 EURO: Tennis: Open Austra lische tenniskampioenschappen in Mel bourne. 11.00-12.00 Sportnet: Review of '89 Euro pean Rallycross Champs. 12.00-13.00 EURO: What a Week. 12.00-13.15 Sportnet: Schaats. 13.00-14.00 EURO: Snooker: Britse kam pioenschappen. 13.15-15.15 Sportnet: NFL American Football. 14.00-15.00 EURO: Worstelen. 14.55-16.45 BRT 2 Sport extra: voetbal, rechtstreeks verslag van de vriendschap pelijke interland tussen Belgiè en Grieken land. 15.00-16.00 EURO: Curling. 15.15-17.15 Sportnet: College Football. 16.00-18.00 EURO: Golf: US Skins. 17 15-19.00 Sportnet: Top Team Spanish Soccer.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15