ËMEM3MSB33MM r FAMILIEBERICHTEN <sL 1 Een Chique aanbod waar u maKkenik instapt Demmenie maakt van faxen nu een centenkwestie ,-=2695,- "A/750,- De Tandenwinkel Voor de vele blijken van medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zorg zame moeder, lieve oma en overgrootmoeder Jansje Leuering-Flanderhijn in welke vorm die ons ook mogen hebben be reikt. betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder danken wij het personeel van het Ver pleeghuis "Overduin" voor de goede verzorging en de uitvaartverzorging Soek en Zn., voor de wijze van uitvoering. J. C. van den Tol-Leuering J. van den Tol J. Diseraad-Leuering G. J. Diseraad C. van Dijk klein- en achterkleinkinderen Voor uw belangstelling betoond na het overlij den van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Berta van den Bosch-van Weeren zeggen wij u hartelijk dank. Langs deze weg willen wij ook het personeel van het bejaardencentrum "Van der Willigen- hof" bedanken voor de goede zorgen en de uit vaartverzorging Soek en Zn., voor de correcte wijze van uitvoering. Er blijft een leegte zonder hem, maar de over weldigende belangstelling na het overlijden van Ron Petit hebben ons erg goed gedaan. Zijn bekendheid, respect en waardering door zovelen geeft ons de kracht verder te gaan Ben Familie Petit Familie Mars Hillegom. januari 1990 Voor de bezorging van hel Alphens Dagblad in ALPHEN AAN DEN RIJN kunnen wij per direct plaatsen ENTHOUSIASTE BEZORG(ST)ERS door de weeks r Opdrachten tot plaatsing van rouwadvertenties kunnen van maandag t/m vrijdag tót 1 0.00 uur worden aangeboden voor dezelfde dag; voor plaatsing op zaterdag vrij dagavond tot 24.00 uur in de brievenbus. Witte Singel 1 Leiden. ien (je verdient goed!), heb je n op zaterdagochtend tijd over. met ons (tijdens kantooruren). DE WINIERSCHILDER van muiden Een fax maakt communicatie sneller, beter en goedkoper. Bellen buiten het basistariefgebied kost in Nederland bijna 20 cent per minuut. De Canon Fax-80 jaagt een vel A4 in 22 seconden naar de-geadresseerde. Als u dezelfde tekst mon deling zou doorbellen kost u dat al snel vier maal zo veel tijd. Met alle kans op fouten, vooral in bijvoorbeeld eigen namen. En omdat de andere kant meestal nog wel iets terug wil zeggen duurt het gesprek gauw zo'n 5 minuten. Dat betekent dat u ruim 14 maal zoveel kwijt bent als met faxen. Dat voordeel wordt met faxen naar het buitenland nog veel groter. Dit betreft dan alleen nog de operationele kosten. De afschrijvings- (excl. btw) Rietschans 68 2352 BB Leiderdorp Tel. 071-411141 Fax 071-896877 kosten van deze Canon Fax-8. zijn ook nog eens laag. Dankzij Demmenie. Want alleen in januari kost deze betrouwbare, gebruiksvriendelijkeenkvJa- litatief superieure fax slechts A11 tlfl f 1750,-excl. BTW Kom daarom snel eens langs. Of informeer naar prijzen voor andere artikelen uit ons grote programma. Wij zijn vaak voordeliger dan u denkt! Bovendien kunt u altijd rekenen op onze snelle service en uitgebreide garantieregelingen. 'n konstant hoge kwaliteit voor 'n vaak lage prijs! iSO' Demmenie Kantoorinrichtingen Kunstgebitten* reparatie Perser» van nieuwe ptaten in uw oude kunstgebit klaar terwijl u wacht Kerkstraat 44 NOORDWUK-BINNEN Tel. 01719-10491/18193 b.g.g. 01719-11145 'S, ALUMINIUM 's profiel en plaat leveren wij op maat I zirkzee b.v. leiden i I flevoweg 37. Ind.terr. merenwijk.071-2t3311 I Get in the jazz mood with our musical menu Cocktail Pat O. Brain a Louisiana Shrimp Cocktail Spareribs Watch your fingers Bourbon Coffee Strong, Sweet, Tastie The Date: jan. 17 The Time: 19.30 The Place: Leidschen Salon Steenstraat 2 Leiden The Entertainers: Old Rhine Jazz band The Price: 32,50 If you like to sit. call for reservation tel. 071-130335 Be There! compressor, platenhech- ter, luchttacker, glasdra- gers, etc. kunt u bij ons te recht. Kortom, voor alles wat u oor isoleren nodig heeft. K-Rental verhuurt D'n 300 verschillende ge reedschappen. Voor vak- 1 doe-het-zelver. Redelijke huurprijzen. Spe ciale redukties voor extra huurdagen en weekenden. Vraag de K-Rental folder Weversbaan 4-6 Ind terrein De Baandei Hoorn 236 bij Haalhout VERHUUR VAN GEREEDSCHAP 1*1 3 A - - ■L\ :i SUZUKI Auto Meer B.V., Hoge Rijndijk 4, Leiden, 071-125259 Autocentrum Van Égmond, Langevaart IA, Rijnsburg, 01718-22911 (sub-dealer) Auto Meer Katwijk, Ambachtsweg 9A, Katwijk, 01718-31925 (sub-dealer) B.V. Garage De Gouden Leeuw, Veurseweg 180, Voorschoten, 01717-2814 **Finata lening met een effectieve rente van 14,3%. U betaalt 48 maan den f 299,-. 49e maand betaalt u het restant van f7.250. Suzuki doet een beperkt aantal automobilisten een bijzonder voorstel. En wie weet hoort u bij dat selecte gezelschap. Het gaat om de grootste kleine auto van Neder land, De Suzuki Alto, die vanaf vandaag leverbaar is in een exclusieve uitvoering, die we de GLX Chique hebben genoemd. En de Alto GLX Chique doet z'n naam eer aan. Hij is zwart-metallic, heeft getint glas, een smaakvol zilveren Chique-logo op de zij- en achterkant, een rechter buitenspiegel en een wis-was-in- stallatie op de achterruit. Maar als u niet alleen op het uiterlijk afgaat kunnen we u ver tellen dat u ook heel simpel tot z'n innerlijk door dringt. Want de Alto GLX Chique heeft een bestuurdersstoel die dertig graden kan draaien, zodat u bijzonder prettig in- en uitstapt. Nu denkt u natuurlijk dat al die extra's zich ver talen in forse kostenposten, maar het tegendeel is het geval. U betaalt voor de Alto Chique f 14.995,-* en de Suzuki-dealer kan u een financieringsvoorstel doen waarbij u voor slechts f 299,-** per maand, zonder aanbetaling Chique rijdt. En misschien maakt dat het ook wel makkelijk om in te stappen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 6