Ajax struikelt weer over Sporting Rampenplan moet Groningen redden SPOoTTV Den Haag: één duel zonder toeschouwers Reserves AC ook op dreef Foreholte speelt eerst thuis tegen Roemenen Amsterdammers verliezen finale in toernooi Portugal: 2-0 Dublin City: voetbalclub zonder spelers en veld Kloppenburg geplaatst als achtste voor Top Twaalf DONDERDAG 11 JANUARI 1990 SPORT PAGINA 15 Schuld van tien miljoen voor club GRONINGEN (GPD) - Begin mei van het vorig jaar, toen Renze de Vries opbiechtte dat onder zijn voorzitterschap bij FC Gronin gen zwart geld was betaald, verklaarde hij eveneens een gezonde club te hebben achtergelaten. De desastreuze cijfers, die aan het licht kwamen, laten van die bewering geen spaan heel. FC Groningen is in feite failliet met overige bestuursleden en later door een negatief vermogen van zeven de ORG werd goedgekeurd. Indien ton op de balans van 31 december dit er niet door was gekomen, had 1989. De crediteuren kunnen dus FC Groningen nu zonder bestuur het faillissement van de club aan- gezeten. Everards en Keestra waren vragen, maar zien daar vanaf omdat in elk geval opgestapt. „Maar dat ze in dat geval naar hun geld kun- gold voor alle vijf bestuursleden nen fluiten. Er valt weinig meer te verklaarde bestuurslid Gerriet halen bij. de club die tot over de oren Koolma. in de schulden steekt: tien miljoen. En met nog vier naheffingen van de Puree belastingdienst in het verschiet, is 0m Fc Groningen uit de puree te de totale omvang van de catastrofe halen wordt een gr00tscheeps sane- et te overzien. ringsplan voorbereid. Everards: Alleen met openheid, eerlijk- We latendaar een team van des- heid en betrouwbaarheid kunnen kundigen 0p los: accountants, fis- we tot succes komen vertelde de caal juristen, advocaten en een sa- aanstaande voorzitter Wim neringsdeskundige. Die moeten de Everards, die nog geen maand in plannen ten uitvoer brengen. Een fel bestuur zit. „Een ramp luidde andere weg is er niet Er moet - geval meer geld uit de spons dertig procent Hennie Meijer (springend) tijdens de voorlopig laatste Europa Cupwedstrijd laars denken dat spelers van ons als koopjes de deur uitgaan, hoeven ze hier niet a zijn kwalificatie, nadat hij precies cvai v de gaten had gekregen hoezeer FC komen! Dat 1? Groningen in nood verkeert Urgent Het meest urgent was het verkrij gen van geld om de spelers te kun nen uitbetalen, want de kas is leeg. Het risico bestond dat zij de club failliet konden laten verklaren, in dien FC Groningen niet meer aan zijn verplichtingen zou kunnen vol doen. En bij een faillissement zijn alle spelers in één keer transfervrij. Dat gevaar is door de positieve schuld heeft opgekrikt naar 10 mil- dan geld uit de sponsoring joen. FC Groningen heeft inmiddels kredieten tegen deze aanslag geprotesteerd DEN HAAG (ANP) - FC Den Haag moet een thuisduel zonder publiek af te werken. De tuchtcommissie van de KNVB heeft een voorwaar delijke straf om in een onvoorwaar delijke omgezet, nadat de scheids rechter op 10 december vorig jaar de wedstrijd in het Zuiderpark te gen FC Groningen diende te onder breken toen er stenen op het veld werden gegooid. Daarnaast moet FC Den Haag een boete van 10.000 gulden betalen. FC Den Haag kreeg vorig jaar een voorwaardelijk schorsing van een .duel zonder toeschouwers opgelegd met een proeftijd van een jaar. na problemen bij de duels Den Haag- Ajax, Den Haag-PSV en RKC-Den Haag. De beslissing van de tucht commissie betekent dat Den Haag dit seizoen twee keer voor lege tri bunes in actie komt. Eerder werd de wedstrijd Feyenoord-Den Haag zonder publiek gespeeld. Die straf was overigens opgelegd aan de Rot terdammers. Welk duel FC Den Haag in een n FC Groningen. "Als make- leeg stadion dient af te werken is te kloppen". (foto anp) nog onzeker. Dat hangt van de be slissing van het bestuur van Den begroot. Door extra bank- Mocht FC Groningen echter een Haag om in beroep te gaan tegen de zijn de kortlopende speler de opbrengsten. Maar alleen met gfat hierover in onderhandeling. i goede sanering zijn we interes- schulden zo fors gestegen (5,6 mil joen) dat de club nu vastzit jaarlijkse rentelast vertrekken, dan is het uitspraak. Als dat gebeurt, en die De eerder gemelde aanslag het bedrijfsleven en kun- 97-500 gulden (plus vijftig procent den een sluitende begroting boete) had slechts betrekking op Volgens Everards achterstallige premieheffing 1984. maken, Want dat is een must. Daarom heb ben we de steun van iedereen no dig". Hij hoopt verder dat iedereen t doordrongen is dat het voortbe- rijzen de pan uit. Over het Tekorten De exploitatie-tekorten huidige en de vorige tw •aarschijnlijk dat de transfer- beslissing dient binnen veertien da- gebruikt kan worden voor het gen bij de KNVB kenbaar te wor- 437.000 gul- aantrekken van een opvolger. De den gemaakt, wordt de straf opge- bank kijkt met argusogen toe en wil schort, het onjuistde openstaande vorderingen graag In eerste instantie liet voorzitter nderen. Het van Feyenoord Werkhoven weten dat zijn bestuur John de Wolf niet in beroep zou gaan. Maar admi nistrateur Melser verklaarde giste- het te stellen dat enkele dure spe lers, zoals René Eykelkamp en Hen- ontvangen geld nie Meijer, de salarispost hebben werd naar de bankrekening van FC opgeschroefd. „Het totale bedrag Groningens advocaat geloodst om spelerssalarissen is gelijk ge- te verhinderen dat de NMB het kon staan van FC Groningen op het spel staat. „FC Groningen mag niet a tie van de in allerijl opgetrommelde loren gaan. Als iedereen dat door' leden van 'Ondernemers Rond Gro ningen' (ORG) bezworen. Die zullen een halfjaar eerder hun donatie (7,5 ton) overmaken en tevens toegangs kaarten gaan kopen. Wim Everards en penningmees ter Klaas Keestra stelden de afgelo pen week een soort rampenplan sa men, dat gisteravond eerst door de bleven", zegt hij. Het in tact houden inpikken. De bank van de huidige selectie heeft een ho- handelwijze niet ljoen, vervolgens ge prioriteit. Everards: „De stad Groningen en omgeving verdienen een goed FC Groningen. Het weg doen van spelers is geen oplossing. 1987-1988 1,9 1,1 miljoen en nu is een verlies 1,5 miljoen becijferd. „Maar nu heb ben we het oude zeer boven tafel, Die indruk hebben we althans", Allerlei makelaars wachten op MILAAN (GPD) - Bij AC Milan maakt het haast niet meer uit wie er speelt om de successenreeks voort te zetten. Gistermiddag zette een re serveteam met een 6-0-zege op tweedeklasser Messina de jacht in op de Italiaanse beker. Die trofee is nog de enige die Berlusconi's ploeg in de afgelopen jaren niet heeft ge wonnen. Van het normale basis team waren alleen Baresi en Rijk aard opgesteld. Libero Baresi had een produktie- ve dag en scoorde drie keer, zij het telkens vanaf de strafschopstip. De spits Stefano Borgonovo fleurde zijn rentree na een meniscusopera tie met twee treffers op. Invaller Si- mone zorgde voor het laatste doel punt. Napoli en AS Roma zijn al bijna zeker van plaatsing voor de volgen de ronde. De Napolitanen, zonder de geblesseerde internationals Maradona, Careca (een maand uit geschakeld), De Napoli en Fusi, ver sloegen het ambitieuze Bologna met 2-0. Francini kopte in de tiende minuut raak. Na aangeven van Car- nevale trof Alemao in de 38e minuut vanaf 30 meter het doel. Kampioen Inter leed een verras sende nederlaag bij Ascoli: 2-1. De Joegoslaaf Cvetkovic en Giovanelli hielpen de thuisclub aan een ruime marge, voordat de Westduitser Mat- thaus uit een vrije trap tegenscoor- de. Door dit resultaat moet Inter met 3-0 winnen van AS Roma om de volgende ronde-te halen. De voorzit ter van de blauwzwarte club, Pel legrini, kondigde -na het duel aan dat de succesvolle trainer Giovanni Trapattoni nog twee jaar bij Inter zal blijven. Bij de Griekse bekerwedstrijd tussen PAOK en Olympiakos Pi raeus is het gisteravond in Saloniki tot gewelddadigheden gekomen. Negen politiefunctionarissen raak ten ernstig gewond en er werden vijftien arrestaties verricht. De inci denten ontstonden toen politie-een- heden het stadion betraden terwijl de wedstrijd in volle gang was. De westrijd is na het incident voortge zet en werd door PAOK met 1-0 ge- Penningmeester Keestra somde komt verbijsterende cijfers op. De balans van het afgelopen jaar vermeldt acht miljoen aan bezittingen: het stadion voor 4,1 miljoen (maar dat is het zonder de grond niet waard) en de spelers voor 3,6 miljoen volgens de normen van de KNVB. De post 'overigen' bedraagt vier ton. Hier staan tegenover: 5,6 miljoen aan schulden op korte termijn, 2,2 mil joen langlopende schulden en ne gen ton rekening-courant. Dit komt neer op een negatief vermogen van zeven ton. Het meest staat FC Gro ningen bij de NMB in het krijt, na melijk 4,4 miljoen en het verkrijgen van nieuwe kredieten is onmoge lijk. Dè naheffingen, die als gevolg van het Fiod-onderzoek zijn te ver wachten, zijn hierbij nog niet inbe grepen. Evenmin de aanslag van 1,31 miljoen die kort voor de jaarwisse ling in de brievenbus viel en de! vertelde Keestra. Een forse tegen valler is dit jaar de recette, want denken dat spelers van s als koopjes de deur uitgaan dan miljoen minder binnen hoeven ze hier niet aan te kloppen". desgevraagd dat vooral de hoog te van de boete een verandering van dat standpunt waarschijnlijk preken, maakt. Het eerstvolgende thuisduel van FC Den Haag is op 4 februari te- Keestra: „Die kwestie is uitge- gen Sparta. praat". Bij een volgende transfer FC Twente zit diep in de problé- dient FC Groningen de opbrengst men. Toch al geteisterd door een dus keurig af te dragen, kan er nie- waslijst aan blessures, kan de En- mand worden aangekocht en zet het schedese club voorlopig niet meer sportieve verval zich in. Een nieuw beschikken over Claus Nielsen. On- schrikbeeld bij alle doffe ellende. derzoek in het ziekenhuis wees gis- LEIDEN - De Internationale Handbal Federatie (IHF) heeft voorlopig alle Europa Cupwed strijden die in Roemenië zouden worden gespeeld, uitgesteld. Dat betekent dat Noorlander/Fore- holte op 20 januari in Voorhout eerst thuis aantreedt voor de Eu ropa Cup II tegen AS Terom Iasi. De Nederlandse bekerhouder kondigde vorige week aan op 13 januari niet in Roemenië te willen verschijnen, omdat de club de si tuatie in het land nog te onveilig vindt. Wanneer en óf de uitwedstrijd wordt gespeeld is nu nog ondui delijk. In elk geval pakt de eredi- visionist nu de organisatie weer op voor dè thuiswedstrijd in De Gaasbak. De IHF heeft de EC- wedstrijden in Roemenië uitge- steld nadat Foreholte en drie an dere Europese ploegen zich had den afgemeld. Foreholte leeft al weken in on zekerheid over het EC-avontuur. De IHF besloot eerst dat de Voor- houtse ploeg van trainer Jan Kecskeméthy(twee thuiswedstrij den mocht spelen tegen de Roe meense bekerwinnaar Later draaide de internationale bond die beslissing terug: Foreholte moest toch naar Iasi. Na de weige ring van vier ploegen heeft de IHF voorlopig besloten om de Roemeense clubs eerst uit te la ten spelen. Volgens Foreholte-manager An Plug verkeert de club nog steeds in onzekerheid. "We hebben het draaiboek voor de thuiswedstrijd maar weer uit de kast gehaald, maar je blijft op deze manier aan de gang. Wie weet komt er straks wéér iets tussen waardoor de Roemenen niet komen. We krij gen geen contact met ze. De IHF zegt uit contacten wel begrepen te hebben dat ze gewoon komen. Hoe het vervolgens met de uit wedstrijd zit, is nog vaag. We krij gen nu misschien een datum die absoluut niet schikt, omdat som mige speelsters eind januari op vakantie gaan. Daarbij: we moe ten weer met de groep rond de ta fel, omdat er straks een nieuwe sitautie ontstaat. De vraag is of we het over enkele weken wèl veilig genoeg vinden in Roemenië", zegt Plug. Een en ander betekent dat Fo reholte zondag gewoon de thuis wedstrijd tegen UVG speelt in De Gaasbak (aanvang 13.40 uur). De uitwedstrijd tegen Niloc is ver plaatst van zondag 21 januari naar dinsdag 23 januari. LISSABON (GPD) Het lukt Ajax maar niet van Sporting Clube de Portugal te winnen. In het seizoen 1988-1989 leed het in de eerste ronde van het Europa Cup Ill-toernooi twee nederlagen (met 4-2 in Lissabon en met 2-1 in Amsterdam) en gisteravond ging Ajax wederom voor de bijl. In de finale van het eerste internationale voetbaltoernooi in de Portuge se hoofdstad werd het in Estadio José Alvalade 2-0. Benfica vrije trap tegenscoor- had dinsdagavond beslag gelegd op de derde plaats door PSV met 3-1 te verslaan. Leo Beenhakker kon gisteren niet Portugese trainingskamp werden beschikken over aanvoerder Jan geconfronteerd. Wouters (griep). Hij werd vervan- q-i_ gen door Wim Jonk, die wegens een ölIOOy meniscus-operatie dit seizoen nog Ook Sonny Silooy, een half jaar bui- niet in de hoofdmacht van de Am- tenspel vanwege een ernstige knie sterdammers was uitgekomen. In operatie, kwam in Lissabon (nog) vergelijking met de openingswed- niet in actie, hoewel deze daar op strijd tegen PSV hadden Ron Wil- had gehoopt. De rentree van de ver- lems en Dennis Bergkamp plaats dediger kan, calamiteiten daargela- moeten maken voor Ronald de Boer ten, evenwel nooit meer lartg op en Johnny van 't Schip. zich laten wachten. „De wedstrij- Zijn bedoeling ook Zsolt Limper- den in Lissabon kwamen nog te ger in te zetten kon Beenhakker niet vroeg voor Sonny. Hij heeft hier ten uitvoer brengen.■•De Hongaarse goed getraind, maar moet nog wat I stagiair sloot enkele dagen geleden angst overwinnen in de duels", al- aan bij de lange rij grieppatiënten, dus Pim van Dord, de fysiothera- Aiax en PSV tijdens het peut van Ajax. Met de straks weer fitte Silooy in de defensie en de nu al geheel her stelde Stefan Pettersson jn de punt van de aanval, zou Ajax het PSV in de tweede helft van het seizoen best nog eens knap lastig kunnen ma ken. De landskampioen kraakte tij dens het toernooi in Lissabon in al haar voegen en is er dit seizoen in kwalitatief opzicht op achteruit ge gaan. De negen verliespunten in de Nederlandse competitie vormen daarvan het bewijs en zijn bepaald niet alleen op gebrek aan motivatie terug te voeren. Op 18 februari tref fen beide nationale zwaargewichten elkaar in Amsterdam. Indruk Hoewel vriendschappelijk voetbal moeilijk op de juiste waarde valt te schatten, heeft Ajax in Lissabon een behoorlijke indruk gemaakt, vooral tegen PSV. Gisteravond was het spel een stuk minder, nochtans straalden de Amsterdammers, voor wie de tweede helft van het seizoen zondag begint in Enschede met een bekerduel tegen FC Twente, meer spelvreugde uit dan hun Eindho- vense rivalen. Hoe belangrijk de terugkeer van Stefan Pettersson voor Ajax is, bleek deze dagen eens te meer. De 1 Zweed, langdurig uitgeschakeld wegens afgescheurde kruisbanden, was tegen PSV Ajax' beste man en ook gisteravond was hij nuttig. De balvaste spits-zonder-franje was DUBLIN (Reuter) - Dublin City, een voetbalclub zonder spelers en zonder veld, wil zich aansluiten bij de Schotse voetbal league. „Ik heb dat Ierse gevoel voor humor altijd zeer gewaardeerd", was de reactie van de Leaguevoorzitter Jack Steedman toen hij de aanvraag onder ogen kreeg. De kansen van Dublin City zijn echter uiterst gering. „Zo groot als mijn kans tol Miss World te worden gekozen", taxeerde Steed- Vier ondernemers hebben vier miljoen dollar gereserveerd om Du blin aan een voetbalclub van enige allure te helpen. Maar bijna nergens vindt Dublin City een willig oor. Ook niet in eigen land. „Het is het be lachelijkste plan dat ik ooit heb gehoord", zei Fran Fields, de voorzitter van de Ierse Voetbal Associatie. Maar het kwartet, geleid door de vroe gere international Ray Treacy en Jonathan Irwin, directeur van de ren baan Phoenix Park, laat zich niet uit het veld slaan. „Technisch" leider van het consortium is Liam Tuohy, ook ooit inter national en voormalig manager van het Ierse elftal, dat zich tot groot geluk van het kleinschalige voetbalwereldje in het land voor de eerste keer in de geschiedenis voor de eindronde om het wereldkampioen schap kwalificeerde. In de openingsronde zijn Nederland, Engeland en Egypte de tegenstanders. Ierland niet al te serieus wordt genomen, persconferentie dat zijn plan geen geintje nnen. Ik betreur dat voetbal in Dublin in re impuls is nodig." Het consortium meent dat een Ierse club momenteel alleen in het buitenland succesvol kan zijn. De directie is bereid alle reiskosten voor Schotse clubs te vergoeden. De meeste commentatoren en voetbalau- toriteiten schoten echter in de lach. Tuohy weet dat voetbal ii laar verklaarde tijdens eer „We moeten ergens beg: s geraakt. Een[ teren uit, dat de Deen dinsdag avond in de oefenwedstrijd bij AZ een kuitbeen heeft gebroken. Hij is daardoor voor tenminste drie we ken uitgeschakeld. Eerder op de dag bereikte FC Twente al het be richt van het dodelijke ongeluk van de vriendin van Marcel Peeper. ..Met Kamerling, Ter Avest, Zwij- nenberg en Ten Hag hebben we na tuurlijk wel vervangers achter de hand", aldus Kasper, „maar van een representatief elftal is natuurlijk geen sprake meer". Ajax heeft daar vermoedelijk geen boodschap aan, en zal daarom ook niet willen mee werken aan een verschuiving van de bekerwedstrijd. DEN HAAG (ANP) - De Europese Tafeltennis Federatie heeft Mirjam Hooman-Kloppenburg als achtste geplaatst voor de Top Twaalf, het toernooi waaraan de beste twaalf mannen en vrouwen uit Europa deelnemen. Kloppenburg, die bij de laatste Nederlandse kampioenschappen in de eindstrijd werd verslagen door Gerdie Keen, steeg op de Europese lijst vier posities. De ranglijsten worden aange voerd door de Bulgaarse Daniela Guerguelstjeva en de Zweedse titel houder, en wereldkampioen, Jan- Ove Waldner. Het toernooi wordt gehouden in Hannover en begint op vrijdag 19 ja nuari. Voor het eerst wordt er geen halve competitie gespeeld maar worden de twaalf verdeeld over twee groepen. In de poules is wel sprake van een halve competitie. Daarna worden er kruisfinales ge speeld. Dc deelnemers aan de Top Twaalf, in volgorde van plaatsing, zijn: Vrouwen: Guergueltsjeva (Bul), Batorfi (Hon), Nemes (BrD), Badescu (Roe), Kasalova (Tsj), Popova (Sov), Ming (Fra), Hooman- Kloppenburg (Ned), Boelatova (Sov), Safarova (Tsj), Urban (Hon), Hrachova (Hon). Reserve: Fazlic (Joe). Mannen: Waldner (ZweJ, Persson (Zwe), Grubba (Pol), Ap- pelgren (Zwe), Lindh (Zwe), Kucharski (Pol), Andrei Mazoenov (Sov), Rosskopf (BrD), Jean-Michel Saive (Bel), Primorac (Joe), Lupule- scu (Joe), Prean (Gbr). Reserve: Yi (Oos). Chinese topatlete positief bevonden NEW DELHI (Reuter) - Een Chine se topatlete heeft positief gerea geerd op dopingcontrole tijdens de Aziatische atletiekkampioenschap- pen, die in november in New Delhi werden gehouden. Dat heeft een In diase atletiekofficial vernomen. De official, die anoniem wenst te blij ven, heeft gisteren verklaard dat de atlete Sun Sumei volgens een rap port van een IOC-laboratorium po sitief was bevonden. Sun won de 800 meter en was de voornaamste loopster in de 4 x 400- meterploeg, die zilver veroverde. De urine van de atlete was onder zocht in het Mitsubihiyuka Labora torium in Tokyo. Volgens de offcial moet Sun haar gouden medaille in leveren. De eerste plaats zou dan toekomen aan de Indiase Shiny Abraham. Ajacied Ronald de Boer wordt op de huid gezeten door de Portugees Carlos Xavier. een voortdurend aanspeelbaar tus senstation in de combinaties, maar kreeg vanaf de vleugels en vanuit het middenveld te weinig onder steuning. Door een treffer van Cadete kwam Ajax gisteravond halverwege de eerste helft op een 1-0 achter stand. Leo Beenhakker vocht de treffer heftig aan omdat hij buiten spel had geconstateerd. De televi siebeelden stelden hem in het onge lijk. Van 't Schip was blijven 'han gen', waardoor de snelle Cadete vrije doortocht kreeg naar Stanley Menzo. Vlak voor het einde tekende de Braziliaan Silas met een boogbal voor de 2-0 eindstand van een wed strijd die weinig om het lijf had, zoals het hele evenement weinig om het lijf had. Gisteravond kwamen voor het eerst een behoorlijk aantal toeschouwers (ruim 20.000) opda gen; daarvoor was de belangstelling steeds minimaal geweest. Nagepraat Ajax en PSV zien niet echt vol ver langen uit naar een herhaling van het toernooi dat de afgelopen week heeft plaats gevonden in Lissabon. Organisator Ecosport heeft met de Portugese deelnemers Benfica en Sporting een overeenkomst voor nog twee jaar, met de beide Neder landse clubs zal nagepraat worden over de ervaringen in de eerste da gen van januari. Michael van Praag, Ajax voorzit ter wil pas na dat gesprek een stand punt innemen. „Wij weten allemaal dat het bar slechte weer in de eerste dagen de opzet van het trainings kamp ingrijpend in de war heeft ge stuurd. De beslissing over een mo gelijke deelneming volgend jaar hangt voor een belangrijk deel van Leo Beenhakker af. Hij bepaalt voornamelijk welke vorm van trai ning in de winterstop moet plaats vinden." Kees Ploegsma en PSV hebben voor dezelfde periode volgend jaar een uitnodiging voor een toernooi op de Bahama s op zak.'Coach Hid- dink wenst een oefenplaats in de winterstop waar hij voor 95 procent zekerheid heeft dat hij zijn trai ningsplannen ook werkelijk kan uitvoeren. Ploegsma: „Dat uitgangspunt van Hiddink is begrijpelijk, maar hij zal er ook rekening mee moeten houden dat het voor PSV aantrek kelijk is wanneer er wat centjes op tafel komen. Feit is dat het hier alle maal niet zo goed gelopen is." DONDERDAG 18.00-19.00 EURO: Turnen: Worldcup. 18.00-19.00 EURO: Turnen: Worldcup. 19.00-19.30 EURO: Motor Sport Nieuws. 19.00-20.30 Sportnet: Rugby League. 19.30-20.00 EURO: Surfer Magazine 20.00-21.00 EURO: Tafeltennis: GP-fina- les. 20.30-22.30 Sportnet: Update en NFL American Football. 21.00-22 00 EURO: Parijs/Dakar-rally. 22.00-23.00 EURO Golf 1989. 22.10-22.15 Super. Golf. 22.30-00.30 Sportnet: Review Nascar Season. 23.00-23.15 EURO: Parijs/Dakar-rally. 23.15-01.15 EURO Europees Basketball. 00.20-01.20 BBC 2: Darts: samenvatting. VRUDAG 08.00-09.00 Sportnet: Duiken: World Cliff Champs. 09.00-11.00 Sportnet: NFL American Football. 10.00-11.00 EURO: Biljarten: WK Drie banden in Palma. 11 00-11 30 EURO: Motor Sport Nieuws. 11.00-12.45 Sportnet: Top Team: Spanish Soccer (Real Madrid-Atletico Madrid). 11.30-12.00 EURO: Surfer Magazine. 12.00-13.00 EURO: Golf 1989 12.45-14.15 Sportnet: Professioneel Amerikaans boksen, 13.00-14.00 EURO: Tafeltennis: GP-fina- les. 14.00-15.00 EURO: Parijs/Dakar-rally. darts, paarderennen in Ascot, terugblik op 1989 en samenvatting van de vierde ron de van de FA Cup. 15.00-16.00 EURO: Tennis: Chang- Lendl. 15.00-16.30 Sportnet: Rugby League. 16.00-18.00 EURO: Basketbal Europese wedstrijden. 16.30-18.00 Sportnet: US College Basket ball.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15