HARTEWENSPUZZEL December - Feestmaand OPLOSSING HARTEWENSPUZZEL to to fi. to to to to to to to to Aan de lezers, De december-feestmaand Hartewenspuzzels heeft zes weken lang vele enthousiaste puzzelaars beziggehouden. Het uitzoeken en selecteren van de gigantische stapel ingezonden oplossingen heeft ons letterlijk handen vol werk bezorgd. Leuk werk! Want de meeste inzenders hadden de zin en de extra letter die gevonden moesten worden, correct ingevuld. Bovendien waren de persoonlijke Hartewensen soms verrassend origineel. Ook waren er velen die dezelfde Hartewens hadden. Daar waar mogelijk, hebben wij het in vervulling laten gaan van dezelfde Hartewensen van prijswinnaars gecombineerd. Uiteraard levert dat ook méér prijswinnaars op! Soms lukte het ons niet helemaal om een Hartewens precies zo in vervulling te laten gaan, als werd aangegeven door de winnaars. Bijvoorbeeld: Het meerijden met de machinist in een cabine van een Intercity-trein is om veiligheidsredenen verboden. En een bezoek brengen per helikopter aan een booreiland wordt door geen enkele oliemaatschappij toegestaan. In plaats daarvan wisten wij echter toch nog uitstekende alternatieven te realiseren. Een aantal puzzelaars hadden geen specifieke Hartewens. Wel wensten zij eenieder in het algemeen en de medewerkers van het Leidsch Dagblad in het bijzonder een gezond en gelukkig 1990. Dit vonden wij zo leuk, dat wij voor deze deelnemers de bonusprijs reserveerden. Wij hopen dat U veel plezier hebt beleefd aan de grote december-feestmaand Hartewenspuzzel. Mocht U geen prijs hebben gewonnen, bedenk dan dat het dagelijks in de bus krijgen van deze krant al een prijs op zich is. Ook in 1990! Met vriendelijke groet, Uitgeversmij. Leidsch Dagblad b. v. De zin die U had kunnen vinden, luidt: HARTEWENS 1 Het bijwonen van het VARA-programma "Doet ie 't of doet ie 't niet" met Peter Jan Rens op woensdag 21 februari. De uitnodiging geldt steeds voor 2 personen! S. v.d. Steen - Leiden Aad en Stijn - Leiden Mevr. A. Gerrits - Voorschoten J. de Graaf - Leiderdorp J.C. Landwaart Leiden Fam. Bouzie - Leiden Mevr. Hoogenboom - Roelofarendsveen E. van Ark-Lambooy - Leiden HARTEWENS 2 Een bezoek aan het Verkeersleidingscentrum van de Nederlandse Spoorwegen in Utrecht, inclusief rondleiding. Daarna een bezoek "aan het Nederlands Spoorwegmuseum. Vanzelfsprekend verplaatsen wij ons per trein le klasse! J.G. Azier - Leiden J.A. v.d. Bosch - Koudekerk a/d Rijn H.C. Pieete - Leiden HARTEWENS 3 Een dagje kijken "achter de schermen" van het zelfmaakmodeblad Knip. Een gesprekje met de hoofdredactrice is natuurlijk inbegrepen! Mevr. N. Aanhane - Katwijk HARTEWENS 4 Een exclusieve, speciaal voor ons georganiseerde rondvlucht in een Fokker Friendship van de NLM. Een fantastische ervaring voor mensen zonder hoogtevrees! Vanzelfsprekend mag U een introducé meenemen. J.W. Brussé - Lisse L.J.W. v.d. Veer - Leiden J. Hofland Noordwijk J.H. Imanse - Lisserbroek Mevr. E. Weijermans-Mostertman - Leiden Fam. van 't Hart - Oud Ade Fam. van Leeuwen - Voorschoten Mej. A. Zwetsloot - Leiden C. Bouwman - Oegstgeest A. Buikstra - Zoeterwoude J. Franse - Leiden Mevr. A.M. Hollenberg - Fam. v.d. Voort - Leiderdorp Alphen a/d Rijn EL M 1 e V tb Wl r* U w ift E. VJ E H HARTEWENS 5 Een dagje helpen in Diergaarde Blijdorp. Dat betekent dus meelopen met een echte dierenverzorger. Helpen bij het voederen. Een bezoekje aan het nachtdierenhuis. Iets voor onverschrokken dierenvrienden! EXTRA HARTEWENS De dochter (10 jr.) en zoon (7 jr.) van H.H.J. v.d. Meer - Leiderdorp De letter voor de bonusprijs is de letter: T Alle prijswinnaars Van Harte Gefeliciteerd! Wij nemen zo spoedig mogelijk kontakt met U op. Een foto-sessie als fotomodel in een echte studio. Misschien het begin van een glanzende carrière! Angela Schoonenberg - Leiden Een exclusieve rondleiding tijdens de produktie van het Leidsch Dagblad in het hoofdgebouw aan de Witte Singel te Leiden. Waar zitten de "schrijvende" journalisten, hoe wordt de krant gemaakt en hoe hard draait nu zo'n krantenpers? Natuurlijk gaat U niet met lege handen naar huis en is er vooraf heerlijke koffie met gebak. .d. Kroft - Leiderdorp A.M. v.d Eijk-Both - Benthuizen v. Egmond - Koudekerk a/d Rijn M.G. Schildwacht Zoeterwoude N. de Rooij-Gijselaar Oegstgeest P.A. Freijters - Leiden Z.A. v.d Zeeuw Leiden C.P. v.d. Vlugt - Sassenheim A. v.d. Wiel - Noordwijk A. v.d. Pluym - Leiderdorp Mevr. Bor-Leenheer - Leiden R. van Leuveren-Buntsma - Warmond P. Hogenes - Alphen a/d Rijn J. Epskamp-Paauw - Leiden

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 28