Verkoper CU Gemeente Voorhout waarnemend hoofd (v/m) tempo-team verkopers m/v PRODUKTIEPERSONEEL (M/V) p leraren m/v verpleeghuis „leythenrode" uitzendbureau Receptioniste/telefoniste/ telexiste m/v VAKflTURES VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKflTURES VflKflTURES VAKATUBES VftKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor ad.ertent,es VI I „-„li donderdagmiddag 15.30 uur. të!e1oor(0e71)16140o"a'delin9 Voorhout (ca. 9.900 inwoners) is een aantrekkelijke, schone gemeente, welke in de komende jaren nog zal groeien Op de sectie bouwkunde van de afdeling gemeentewerken is wegens benoeming van de huidige functionaris elders de functie vacant van bouwkundig medewerker m/v Functie-informatie De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: - advisering en controle ten aanzien van het onderhoud van de gemeentegebouwen; - het toetsen van bouwplannen aan bepalingen van bestemmingsplannen, bouwverordening e.d. en de advisering daarover; - controle verleende bouwvergunningen; - het verrichten van alle voorkomende teken- en administratieve werkzaamheden binnen de afdeling gemeentewerken. Functie-eisen - diploma MTS/HTS bouwkunde; - bij voorkeur ervaring in de genoemde werkzaamheden bij de gemeentelijke overheid; - constructief en administratief inzicht; - bereidheid tot werken in teamverband; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bereidheid tot volgen van nadere vakopleidingen. Salaris Het bruto-salaris zal. afhankelijk van opleiding en ervaring, nader worden bepaald volgens schaal 7 of schaal 8 (minimum f. 2.672,-; maximum f. 4.144,- per maand; salarisniveau 1 januari 1989). Informatie Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer E.L.C. Ribberink, direkteur van de afdeling gemeentewerken, telefoon 02522-19006 toestel 10. Sollicitaties Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad kunnen schriftelijke sollicitaties worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Voorhout, Herenstraat 71, 2215 KG Voorhout. PhytoNova Als gevolg van de groei van onze produktie hebben wij dringend behoefte aan de voornaamste taak het overzetten van plantmateriaal is. Wij bieden: - schoon werk in een goed geoutilleerd bedrijf (airconditioning) - een interne opleiding - een vaste aanstelling bij gebleken geschiktheid - gunstige arbeidsvoorwaarden Ervaring op ons vakgebied strekt tot aanbeveling maar is niet ve Geïnteresseerden wordt verzocht kontakt op te nemen met: PhytoNova B.V. Vinkenweg Postbus 85 2230 AB RIJNSBURG Tel. 01718-30331 CASBA W00ND0RAD0 is een dynamisch en volledig geautomatiseerd meubel-detailhandelsbedrijf in de Randstad. In verband met de sterke groei en uitbreiding van ons assortiment hebben wij op korte termijn plaats voor een m/v Leeftijd 25-35 jaar. Heeft u de nodige ervaring in de verkoop van meubels en slaapkamers opgedaan, heeft u kommercieel en praktisch inzicht, doorzettingsvermogen en ziet u hetfunktioneren in een enthousiast verkoopteam helemaal zitten, richt dan uw, uitsluitend, schriftelijke sollicitatie aan: CASBA W00ND0RAD0. ■HEEFT T SOWIESO" Postbus 62,2380 AB Zoeterwoude. De Dr. van Voorthuijsenschool is een openbare school voor speciaal onderwijs en voortgezet spe ciaal onderwijs aan moeilijk lerende kinderen. De school is gevestigd in een ruim schoolgebouw aan de Marnixstraat 104 aan de noordzijde van de stad. Er zijn faciliteiten voor huishoudkunde, textie le werkvormen, algemene technieken en lichamelij- ke oefening. Na het vertrek van de technisch assistent wegens v.u.t. met ingang van 1 mei 1990 worden gevraagd a. metaalbewerken 7% uur p/w b. houtbewerken 12!6 uur p/w c. tuin- en plantverzorging 5 uur p/w (combinatie voor a en b is gewenst) De voorkeur gaat uit naar sollicitanten: - die begrip hebben van het niveau van de leerlin gen; - die het vak metaalbewerken in brede context kunnen opvatten waardoor elementen van een voudige f ietstechniek te zijner tijd gegeven kun nen worden; - die willen bijdragen aan een prettige sfeer waar in kinderen, ouders en teamleden zich thuisvoe- len; - die zich in hun taakopvatting zullen baseren op de beginselen van het openbaar onderwijs. Om voor aanstelling in aanmerking te kunnen ko men, geldt een van de bewijzen van bekwaamheid met pedagogische aantekening als bedoeld in het Onderwijskundig besluit ISOVSO. Het salaris is minimaal volgens schaal 7 en kan uit lopen tot maximaal schaal 10. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de direc teur van de school, de heer F.H.M. van Hooff, tel. 071-219013 en de onderwijsadviseur bij de Directie Onderwijs, de heer N. Ober, tel. 071-254316. In het kader van een eerlijke verdeling van werkge legenheid en vanuit onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden uit etnische minderheids groepen in het onderwijs werkzaam zijn. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt derhalve ver zocht te solliciteren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrou wen wordt daarom nadrukkelijk ^2%$ verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vacaturenum mer OND 1040 binnen twee we ken in te zenden bij de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Leythenrode is een modern verpleeghuis annex reacti- veringscentrum, waar 160 somatisch zieke, meest oudere mensen worden ver zorgd. Een individuele bena dering van de bewoners is ons uitgangspunt. Aan nieuwe ontwikkelingen in de gezondheidszorg wordt bin nen Leythenrode veel ruimte geboden. Leythenrode is ge vestigd in Leiderdorp, vlakbij Leiden, een stad met een ge zellig uitgaanscentrum. Binnen de staf van een van onze verpleegafdelingen is de funktie vakant van De baan als waarnemend hoofd geeft u leiding op uitvoerend niveau; u vervangt het hoofd bij haar of zijn afwezigheid; u geeft mede uitvoering aan het organisatorisch en het zorginhoudelijk beleid op de afdeling; u draagt zorg voor de begeleiding van leerling- ziekenverzorgende. Wij vragen het diploma Ziekenverpleging A, HBO-V of Ziekenverzorgende met kaderopleiding (SVOZ); bij voorkeur leidinggevende werkervaring. Wij bieden een dienstverband op full-time basis; een salaris op basis van (FWG) functiegroep 45; overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen; scholingsmogelijkheden passend bij de functie; (beperkte) mogelijkheden voor interne huisvesting. Bel of schrijf Meer informatie over de functie en/of het verpleeg huis kunt u verkrijgen bij Anneke Costerus (afdelings hoofd) of Hans Zierikzee (personeelsfunktionaris). Telefoon (071) 89 92 42. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan laatstgenoemde. Het adres: Postbus 4240,2350 CB Leiderdorp. interkerkelijke stichting tot verzorging en verpleging van langdurig zieken KANTOOR Secretaressen m/v bij internationale bedrijven in Leiden en omgeving. De werkzaamheden bestaan onder meer uit correspondentie verzorgen, contacten onderhouden en activiteiten organiseren. De juiste kandidaat heeft een HAVO/VWO-opleiding, goede kennis van de Engelse taal en kennis van tekstverwerken. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Ervaring met het voorbereiden van vergaderingen en notuleren is een pré. Telefonist(e) m/v voor een automatiseringsbedrijf in Leiderdorp. Uw taken zijn het bedienen van een telefooncentrale met 18 lijnen en het ontvangen van bezoekers. De juiste kandidaat heeft uiteraard een goede telefoonstem en een representatief voorkomen. De baan is op afroepbasis. Balie-medewerker m/v bij een bank in Leiden. Indien u het leuk vindt om met mensen om te gaan, nauwkeurig kunt werken, cijfermatig bent aangelegd, zich representatief kleedt en onder druk kunt werken, dan is deze full-time baan voor ul Kom zo spoedig mogelijk bij ons langs. Typist(e) m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden. De werk zaamheden bestaan voornamelijk uit tekstverwerken, archiveren, voorraad en agenda bijhouden en correspondentie verzorgen. Vereist zijn een MAVO-/ HAVO-opleiding. kennis van vreemde talen en tekstverwerking. De baan is voor 32 uur per week. Administratief assistent(e) m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden. De werkzaamheden worden uitgevoerd in steriele kleding op een laboratorium. U gaat zich bezighouden met tekstverwerken en overig administratief werk. Vereist zijn een MAVO-/HAVO- opleiding, goede spreekvaardigheid in de Engelse taal en kennis van WordPerfect. De baan is voor 32 uur per week. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats of Margriet Schouten Leiden, Stationsplein 212 WON I N G m bouw VEREN I L E I D E N Woningbouwvereniging Leiden en Stichting ALBA beheren ongeveer 12.000 woningen in de sociale sector. Zij vormen samen één werkorganisatie mei ongeveer 80 medewerkers, verdeeld over een zestal diensten. De Dienst Algemene Zaken is o.a. verantwoordelijk voor de eerste opvang van bezoekers, telefoon centrale, post en archiefzaken, diverse secretariaats werkzaamheden, huishoudelijke dienst etc. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken receptionist v/m Taken - Ontvangen en doorverwijzen van bezoekers. - Het verstrekken van informatie aan bezoekers. - Aannemen en doorverbinden van telefoon gesprekken. - Het verzorgen van diverse typewerkzaamheden, zoals brieven, notulen e.d. Functie-eisen - Opleiding op MAVO/HAVO-niveau, eventueel aangevuld met een opleiding tot receptionist/ telefonist - In het bezit zijn van een typediploma en bij voorkeur ervaring met tekstverwerkende apparatuur. - Een zakelijke, dienstverlenende instelling. - Opgewekt karakter. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling vindt plaats volgens de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.095,- bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Uw sollicitatie De brief kunt u tot en met 17 januari 1990 richten aan de Woningbouwvereniging Leiden, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Nadere informatie kunt u krijgen bij het Hoofd van de Dienst Algeméne Zaken, mevrouw R. Jansen, tijdens kantooruren telefonisch te bereiken onder r071-255731. S T I C H Wij vragen voor ons filiaal in Voorscho ten voor de afdelingen zuivel en AGF v.a. 16 jaar Inlichtingen tel. 01717-5022, mevrouw v.d. Lans Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons elke dag tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende merk namen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder zelfklevende tapes, magneti sche media en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijkheden. Het kantoor is gevestigd te Zoeter- woude-Rijndijk. De funktie: Als receptioniste/telefoniste/telexiste bent u vaak de eerste 3M'er die in kontakt komt met onze klanten. Daarom is het van belang dat onderstaande werkzaamheden op een vriendelijke en klantgerichte manier worden uit gevoerd. In teamverband bent u o.a. verantwoordelijk voor het bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen van gasten en het verrichten van telex- en faxwerkzaamheden. Wij zoeken: Een representatief, enthousiast persoon die in het bezit is van: - MAVO/HAVO, aangevuld met receptioniste-opleiding. - Goede beheersing van de Engelse taal. - Enkele jaren ervaring in soortgelijke functie in een commercieel gericht bedrijf. - Het vermogen om zowel in team verband als zelfstandig te kunnen werken. - Flexibele instelling. - Leeftijd 25-30 jaar. Geïnteresseerd? Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie vragen wij u telefonisch te reageren t/m dinsdag 9 januari a.s. tussen 09.00 en 12.00 uur (telefoon: 071-450188). 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken F>ostbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24