ëlemnce Helioformshopl je luistert naarje voeten en je sfaaï op kwaliteit ALBATROS LEIDEN Weversbaan 12, Leiderdorp 071-417493 BURGERJON AUTO'S Hoofdstraat 349, Sassen hei m 02522-10450 (sub-dealer) quality fashion shoes by Heiioform Vicci Varese voor de vrouw, die van zowel sportief als klassiek houdt. Italiaanse stijl, afgestemd op de mode van vandaag. voor de vrouw, die hoge eisen stelt aan comfort en pasvorm. Steeds in de mode met Elegance schoenen. Haarlemmerstraat 173, LEIDEN TEL.:071-120053 R 1 Zo vlak voordat het feestgedruis losbarst, hebben wij voor u een speciale collectie Heiioform schoenen samengesteld. Voor u geselecteerd om mooi en gemakkelijk de feestdagen door te brengen. Mooi bij feest- en avondkleding en gemakkelijk als u ook 'ns een flinke wandeling wilt maken. Als u Heiioform draagt, bent u steeds verzekerd van 'h goede pasvorm en modische accen ten. 'n Prettig idee, zo vlak voor de feestdagen. Kom kijken en laat uw voeten de feestelijke weldaad van Heiioform ontdekken. Alfa 75, ofwel de mooiste mooier om de joren '90 tegemoet te rijden. Als een van de zeer zeldzame auto's met een uitgesproken eigen karakter voert de Alfa 75 royaal zijn klasse aan. Met een superieure wegligging onder alle omstandigheden. Met een uitzonderlijk hoog uitrustingsniveau en een even ruim als stijlvol interieur. Moor vooral ook met de opmerkelijke prestaties van de schone injectie motoren die, kompleet met drieweg katalysator en lombdo-sonde, een vermogen oan kracht en souplesse leveren. Zoals de 1.8 injectiemotor met variabele nokkenastiming voor maximale trekkracht in elk meren gebied. Of de 2.0 Twin Spark injectie motor met twee bougies per cilinder, resulterend in een vermogen van 105 kW (143 DIN pk). Of de 3.0 V6 injectiemotor die de grenzen van de Alfa 75 tot ver voorbij de 200 km/h verlegt. Wij nodigen u uit voor een persoon lijke kennismaking met de Alfa 75. Na een uitgebreide proefrit weet u het zeker: dit is de perfecte start van de jaren '90. Alfa 75 v.a. Fl. 34.690 - ind. BTW af importeur. maa£/ de ffuv&tt/ent/

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 12