Wintertitel voor Napoli Real superieur bij Logrones: 1-5 §1^—t Arsenal verslaat Luton CUFERS EN FEITEN lil «lui liiasai: Frans van Rooy matchwinner met liespijn Moeizame zege Barcelona Italiaanse internationals geblesseerd Bayern weer op kop Ë&l >;:VER DE GRENZEN' PAGINA 14 MAANDAG 18 DECEMBER 1989 WAALWIJK (GPD) Gunder Bengtsson weet nu waarom Feyenoord in degradatienood verkeert. De kersverse technisch direkteur vroeg zich na twee wedstrijden (tegen PSV en Volendam) af hoe het in hemelsnaam mogelijk was dat de Rotterdammers niet in de sub top van de eredivisie vertoefden. Feyenoord besloot de Zweed niet langer voor de gek te houden en gaf in het Brabantse Waalwijk zijn ware identiteit prijs. Tegen RKC (3-0) verzoop de forma tie van Pim Verbeek voor de zoveel ste keer en sloot daarmee de meest schrikbarende eerste competitie- helft in de geschiedenis van de Sta dionclub af. Nooit eerder is het voorgekomen dat Feyenoord voor de winterstop nog geen uitwed strijd had gewonnen. Om maar niet te spreken over het schamele aantal punten dat na achttien wedstrijden is verzameld... Wat Joop Hiele en de zijnen het publiek gistermiddag voorschotel den was een eredidivisieclub on waardig. Niet zozeer de 3-0 neder laag als wel de manier waarop men zich liet afslachten door RKC. dat zelf sinds september niet meer het zoet der overwinning had geproefd, moet Pim Verbeek pijn hebben ge daan. Waar de semi-profs tot op de grens van het toelaatbare speelden, trokken de Rotterdammers voort durend hun dure benen terug en met een geweldige mentaliteit die ontbrak elk spoor van agressie. Ver- Feyenoord van de hand heeft ge- beek, zuchtend: „Het enige plus puntje is dat Bengtsson nu eindelijk heeft kunnen zien waar het aan schort. Hij weet nu ook waar hij aan toe i daan. Daarbij denk ik niet alleen Hoekstra of Mitchell, maar ook Monkou. De taak die Bengtsson aan en ik hebben is straks de juiste ba lans in het elftal te krijgen". Hield Feyenoord zich zonder de geschorste Martin van Geel, de zie- het ke Ruud Heus en de geblesseerde verlengen, moet na de pauze op de het voor de ogen van de op de tribu- Pijnbank Feyenoords trainer, die pas i pijnbank hebben gezeten. Zelf deed hij over het eerste bedrijf niet al te dramatisch. „Tot de rust andermaal toekijkende Gunder Bengtsson direct als een knapperig knackebröd uit elkaar. Edwin de de hand". Maar Wijs vergrootte met een miraculeu- Verbeek vergat te melden dat Feye noord zegge en schrijven twee kan sen (Kiprich en Keur) had gecre ëerd en dank zij de paal, die een har kopbal binnen vijf minuten de voorsprong alsnog naar 2-0, waarna Mark van Hintum halverwege met fraaie knal in de kruising de de kopbal van ex-Feyenoorder An- eindstand op 3-0 bepaalde. „Het dré Hoekstra in de weg stond, niet ging zo gemakkelijk. Het had wel 6- tegen een 2-0 achterstand aankeek. Via Nico Jalink, die een vrije trap van Adrie Bogers van dichtbij ach ter Joop Hiele in het net tikte, was RKC twee minuten eerder aan de leiding gekomen. Weliswaar had de door 5500 man opgezweepte ploeg Leo van Veen veel (harde) over- Feyenoord in omdat Barendse krijgt een flinke 'douw' ENSCHEDE (GPD) - Peter Barendse kan een fikse schorsing tredingen nodig tegemoet zien. De middenvelder toom te houden, van Den Bosch werd gistermiddag scheidsrechter Van Vliet alle aan- halverwege de tweede helft tegen slagen op enkels en andere gewrich- FC Twente van het veld gestuurd, ten weigerde met geel te bestraffen Na een overtreding tegen Ten Hag was er geen enkele aanleiding het haalde scheidsrechter Cees Bakker strijdplan aan te passen. Leo van de gele kaart tevoorschijn, prompt Veen: „Dat agressieve gedrag daarop ook de rode. „Die heb ik hem gegeven omdat hij mij 'een kankerhond' noemde. Daarvoor heb ik hem rood gegeven, tweede gele kaart". Van Eek i karaktertrekje lems derdaad i elftal". Verbeek: „Agressie heb je of dat geen heb je niet. Ik mis duidelijk 'win- Wil- ners' in mijn elftal. Als ik dit seizoen Den Bosch kregen geel ergens slapeloze nachten r protesteren. heb gehad, is het van het aantal spelers wm «am (mm. 18 m LONDEN (RTR) - Arsenal en Li verpool, vorig seizoen tot de laatste speeldag strijdend om de titel, hebben in de eerste divisie hun kracht bevestigd. De titelver dedigers uit Londen bleven ook in de tiende thuiswedstrijd van deze competitie ongeslagen. Te gen Luton werd het 3-2. Liverpool excelleerde bij Chelsea met een overwinning van 5-2. Liverpool stond in Londen al na vijf minuten op 2-0. Beardsley. de vorige week voor de interland tegen Joegoslavië gepasseerde international, en Rush scoorden. Houghton, McMahon en nog maals Rush voerden de produktie op. Chelsea kreeg in de laatste drie duels veertien treffers tegen. Het tweede doelpunt van Rush was zijn elfde van het seizoen. Ex- Ajacied MÖlby stuitte bij het ne men van een strafschop op de tweede doelman van Engeland. Dave Beasant. De overwinning van Millwall tegen Aston Villa, 2-0 door tref fers van Cascarino en Step henson, was verrassend. Millwall 0 kunnen worden", liet Leo van Veen later verbaasd weten. De kans dat Feyenoord zal degra deren naar de eerste divisie is nooit erg serieus besproken in Rotter dam-zuid. Toch zal er na de ge dwongen winterpauze veel moeten gebeuren in de Kuip om dat te voor komen. Verbeek: „Gelet op wat de spelers vandaag hebben laten zien, is niemand er nog van overtuigd dat zoiets inderdaad kan gebeuren. Ik weet dat Bengtsson een voorstan der is van het spelsysteem met fore- checking. Dat vereist echter menta liteit. Ons optreden was typerend voor de eerste zes wedstrijden van het seizoen. Alle ontmoetingen, waarin het er stevig aan toe ging, verloren we". Tegen die achtergrond is er nu al kritiek waar te nemen op de plan nen van Feyenoord om Gerrit had in tien duels niet meer ge wonnen, Aston Villa was in laatste tien duels acht keer de sterkste en speelde een keer ge lijk. Norwich was daardoor in staat Villa op de ranglijst te ach terhalen. De ploeg, thuis even eens nog ongeslagen, versloeg Derby County. 1-0. Arsenal had in de wedstrijd te gen Luton slechts met een tegen stander moeite, te weten Lars El- strup. De Deen, ooit spelend voor Feyenoord, maakte twee doel punten tegen de kampioenen. Desondanks had Arsenal voort durend het initiatief. De overwin ning, 3-2, was in orde. Smith, Merson en Marwoord scoorden voor de thuisclub. Typerend beeld in Waalwijk waar RKC, in de persoon van Ricardo Mo- liz, Feyenoord met Ton Krommendijk te snel af is. (foto anp> Plomp over te nemen van Vfl Bochum. Aan een meedogenloze verdediger als Graeme Rutjes, die eveneens in beeld is bij technisch misschien adviseur Ger Lagendijk, bestaat bak" wel degelijk behoefte. Of de vervan ging van Marcel Brands door een zelfde type libero (technisch be gaafd en aanvallend ingesteld) zo den aan de dijk zal zetten, is de vraag. Pim Verbeek: „Ik heb nooit be weerd dat Plomp dit elftal wel aan de juiste mentaliteit kan helpen. We hadden natuurlijk John de Wolf en Steve Wasiman daarvoor inge kocht, maar hebben de pech gehad dat beiden langdurig geblesseerd zijn geraakt. De eerste is dit seizoen al afgeschreven en de tweede komt februari weer aan de Tb EREDIVISIE Sparta - Willem I11-1 (0-1). 29. Godee 0-1, 76. Houtman 1 -1Scheidsrechter: Kok. Toe schouwers: 3500. Gele kaarten: De Roode, Woltfs (beiden Willem II). RKC - Feyenoord 3-0 (1-0). 43. Jalink 1-0, 50. De Wijs 2-0. 74. Van Hintum 3-0. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 5200. Gele kaart: Momz (RKC). PSV - Haarlem 4-0 (0-0). 58. Chovanec 1- 0, 76. Romario (strafschop) 2-0, 79. Roma no 3-0, 90. Romario 4-0. Scheidsrechter: Overkleeft. Toeschouwers: 22.500. Gele kaart: Helenklaken (Haarlem) er 1-3. Scheidsrechter Van der Niet. Toe schouwers: 4.000. Gele kaart: Uitman (MVV), Lodewijks, Eijkelkamp (Groningen). Ajax - NEC 3-0 (3-0). 8. Willems 1-0, 18. Wouters 2-0, 29. Pettersson 3-0. Scheids rechter: Houben. Toeschouwers- 9.900. Gele kaart: Bergkamp (Ajax). Paymans, Spijkerbosch (NEC). FC Den Haag - Roda JC 1-3 (0-1). 44. Van der Waart 0-1, 46. Van der Laan 1-1, 58. Hofman 1-2, 75. Van der Waart 1-3. Scheidsrechter: Egbertzen. Toeschouwers: Volendam - Fortuna Sittard 2-2 (1-0). 40. Van Loon 1-0, 61. Burleson 2-0, 66. Boes- sen 2-1, 90. Clayton 2-2. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 5200. Gele kaart: Pastoor, Steltenpool en Schilder (Volen- Vitesse-Utrecht 5-1 (1-0). 29. Hilgers 1 -0. 51Koolhof 2-0, 57. Vermeulen 3-0, 62. Wil- laarts 3-180. Van den Brom (strafschop) 4- 1, 88. Van den Brom 5-1. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 11.000. Gele kaart: Lettinck, Alflen (Utrecht). FC Twente - BW Den Bosch 4-1 (1-1). 25. Van Duren 0-135. Zwijnenberg 1 -154. Rutten 2-1, 78. Tempelman 3-1. 85. Dikken 4-1. Scheidsrechter: Bakker. Toeschou wers: 2500. Gele kaart: Van der Linden, Wil lems en Barendse (Den Bosch). Rode kaart' Barendse (Den Bosch). EERSTE DIVISIE SW - NAC 2-0 (0-0). 68. Van Velzen 1-0, 69. Cooke 2-0. Scheidsrechter: Reygwart. Toeschouwers: 10.489. Gele kaart: Riet broek (SVV), Koumans, Van de Dungen (NAC). Telstar - VW 1-1 (0-0). 65. Smak 1-0, 75. Derix 1-1. Scheidsrechter: Modderman. Toeschouwers: 1100. Gele kaart: Van der Poppe, Smak (Telstar), Stuart (VVV). RBC - Heerenveen 1-0 (0-0). 63, Kepers 1-0. Scheidsrechter Klootwijk. Toeschou wers: 1600. Gele kaart: Hellinga (Heeren veen). De Graafschap - Wageningen 1-1 (1-0). 30. Trentelman 1-0, 72. Van de Brink 1-1. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers: DS - Eindhoven 1-1 (0-0). 63. Maas 0-1, 88. Teuben (eigen doel) 1-1. Scheidsrech ter- Meyer. Toeschouwers: 400. Gele kaart: Holtkamp (Eindhoven). (Emmen). Negen wedstrijden Aantal toeschouwers: 69.800. Na zeventien speeldagen- 1.225.993. Best bezochte wedstrijd: PSV - Haarlem 22.500. Slechtst bezochte wedstrijd: FC Twente - BW Den Bosch 2.500. Rode kaart- 1 Barendse (Den Bosch). Na zeventien speeldagen: 12. Gele kaarten-18. Na zeventien speeldagen: 302. Meeste gele kaarten: MVV - Groningen, Ajax - NEC, Volendam - Fortuna, Twente - Den Bosch: 3. Aantal doelpunten: 35. Na zeventien speel dagen: 453. Hoogste uitslag: Vitesse - Utrecht 5-1, Eerste treffer: Willems (Ajax), 8ste minuut. Topscorer van de dag: Romario 3. Topscorer na zeventien speeldagen: Roma rio (PSV) 17. EERSTE DIVISIE Zeven wedstrijden. Cambuur - Heracles en Veendam - Helmond Sport afgelast 'Aantal toeschouwers: 20.189. Na achttien speeldagen- 500.107. TOPSCORERS 1. Romario (PSV) 17, 2. Kieft (PSV), Van den Brom (Vitesse), Van der Laan (Den Haag) 10, 5. Houtman (Sparta), Hilgers (Vitesse), Berghuis (Volendam) 9, 8. Van Geel (Feyenoord), Hoekstra (RKC), Nielsen (FC Twente), Loggie (Willem II) 8, 12. Fischer (Ajax), Ronald de Boer (Ajax), Otto (Den Haag). Van Loen (Roda JC), Wil- laarts (Utrecht), Steur (Volendam) 7 18. Winter (Ajax), Hoekman (Den Haag), Delahaye (MVV), Povlsen (PSV) 6. mm ■■HlRiK BRUSSEL (ANP) - Frans van Rooy heeft zich gevoegd bij de Neder landse voetballers die in aanmerking komen voor een liesoperatie. De middenvelder, vorige week gekozen in de selectie van Thijs Libregts voor de interland tegen Brazilië, speelde ondanks zijn kwetsuur met FC Antwerp tegen Racing Mechelen. Van Rooy kroonde zich tot „matchwinner", door na 42 minuten uit een strafschop de enige treffer te maken. De voormalige PSV'er wil medisch ingrijpen uitstellen, nu hij mis schien een kans krijgt in Oranje. Begin deze week wordt beslist of, en zo ja wanneer, de Brabander onder het mes gaat. Anderlecht en Club Brugge zijn op de helft van de competitie samen herfstkampioen. Beide clubs vergaarden uit zeventien duels 26 punten en hebben evenveel (11) overwinningen behaald, hetgeen in België de doorslag geeft bij gelijk puntentotaal. KV Mechelen liep een punt ach terstand op, door voor de negende maal dit seizoen gelijk te spelen. Thuis werd het 1-1 tegen Charleroi. John Bosman maakte in de 24e minuut van het treffen met Charleroi uit een strafschop zijn negende seizoentreffer. Omdat de ploeg van Krol enkele goede kansen onbenut liet, konden de Walen na de pauze via Brogno gelijk komen. Nederlands international Graeme Rutjes zat, zoals de laatste weken gebruikelijk, op de bank. De verdediger, in wie Feyenoord interesse heeft, moest in de tweede helft opdraven voor de geblesseerd geraakte Clijsters. Anderlecht won onverdiend bij Club Luik. Na de openingstreffer in de veertigste minuut, uit een vrije trap van Vervoort, sloot de door Aad de Mos getrainde ploeg de verdediging. Club Brugge won overtuigend met 3-0 van Beerschot. Foeke Booy zorgde voor het Nederlandse doel punt, de Australiër Farina maakte twee treffers. Farina is met dertien treffers topscorer in België. MADRID (GPD) Real Madrid heeft gisteren zijn grootste uit- overwinning van deze competitie behaald. Tegen Logrones werd het in een superieure partij 1-5, met onder meer drie doelpunten van de Mexicaan Hugo Sanchez. Barcelona won ook uit, hoewel moeizaam. Bij Malaga werd het 0-1 door een doelpunt van Eusebio ver in de tweede helft. Het veld van Malaga stond door de regenval onder water, voetbal was bijna niet mogelijk. Middenmoter Logrones kwam er tegen een oppermachtig Real Ma drid niet aan te pas. Dit seizoen heeft de Spaanse landskampioen in het eigen Santiago Bernarbeu-sta- dion met een gemiddelde van 4,5 doelpunt per wedstrijd weinig pro blemen gehad om te scoren. Maar VOETBAL - Vasco da Gama uit Rio de Janeiro is kampioen van Bra- zilié geworden. De ploeg won zater- len dag de finale van de nationale titel- voorzitter Mendoza zich oriënteert op vreemde bodem lukte dat tot gis teren niet. Blijkbaar hadden de interne spanningen bij Real de selectie ge stimuleerd om flink uit te halen. Want buiten de lijnen is er bij Real sprake van een crisis. Zo zou trainer Toshack van voorzitter Mendoza te horen hebben gekregen, dat hij aan het eind van dit seizoen kan vertrek ken, zouden Michel en Ruggeri naar een andere club mogen uitkijken en is doelman Buyo de wacht aange zegd. Daarnaast circuleren er verha- de Spaanse sportpers, dat strijd met 1-0 van Sao Paulo. Sorato maakte het doelpunt. ROME (Rtr) - De problemen stape len zich op voor de Italiaanse bondscoach Azeglio Vicini. Dit weekeinde raakten drie internatio nals, die waren opgeroepen voor de vriendschappelijke wedstrijd van donderdag tegen Argentinië gebles seerd. Twee aanvallers, Andrea Carne- vale en Roberto Mancini, en de mid denvelder Roberto Baggio, onder vinden zoveel hinder van hun kwetsuren, dat het onzeker is of zij tegen de Argentijnen inzetbaar zul len zijn. Carnevale verzwikte een enkel voor de wedstrijd van Napoli tegen Bologna. De enkel zwol op en Carnevale speelde niet mee. Manci- i, die onlangs al maandenlang bui- penalty. minstens vier versterkingen (Rijkaard wordt daarbij steeds weer genoemd!) voor het volgende sei zoen en dat heeft ook de nodige on rust veroorzaakt. De Mexicaan Sanchez bewees gisteren, dat hij ondanks zijn 30 jaar voorlopig nog onmisbaar is voor Real. Al na acht minuten opende hij de score en herhaalde dat twee maal; de laatste keer met zijn borst. De andere twee doelpunten kwa men van Sanchis, na een schitteren de één-twee met Butragueno, die voor de vijfde treffer tekende, waar na Logrones via een strafschop de eer kon redden. Topscorer Hugo Sanchez is trouwens hard op weg om Europees topscorer te wor den. Hij heeft in 15 competitiewed strijden nu 18 keer gescoord, negen meer dan de nummer twee op de Spaanse topscorerslijst, Ronald Koeman. 'Mister Penalty' zoals Koeman nu in Spanje wordt ge noemd, scoorde acht van zijn doel punten uit penalties en de negende treffer kwam uit een directe vrije trap voort. Sanchez scoorde van zijn 18 treffers slechts eenmaal via een MILAAN (GPD) Napoli is de Italiaanse winterkampioen. De Zuiditaliaanse ploeg, die dit seizoen zelden imponeerde, breidde gisteren zijn voorsprong op titelverdediger Inter uit. Het eerste optreden in de eigen omgeving na de afstraffing bij Werder leverde tegen Bologna weinig problemen op. Uit een hoogstaande voorzet tenspel stond, verrekte een dijbeen spiertje toen hij scoorde voor Samp- doria in het duel met Cesena (2-1). Het verschil tusen Real Madrid en de achtervolgers Barcelona, Atleti- co de Madrid en Valencia blijft na Voorts klaagde Baggio van Fio- de 15de competitie-ronde vier pun- rentina na het duel met Internazio- ten. De publieke belangstelling was nale (2-2) over hevige pijn in beide gisteren overigens matig. Door de benen. Mancini en Baggio kondig- slechte weeromstandigheden bleef den aan zich in elk geval te melden het toeschouwersaantal met 20.000 i Cagliari. waar de wedstrijd wordt per wedstrijd ver achter bij het jaar- gespeeld. De artsen zien meespelen gemiddelde, van Carnevale somber in. RUUD DE WIT Rainer Schütterle van Karlsruhe SC krijgt de bal 'in de kluts' mee. Rol and Grahammer van Bayern staat op het verkeerde been. (foto epa> HAMBURG (DPA) - Bayern München gaat als leider van de Bundesliga de jaren negentig in. De kampioen van de Bondsrepubliek won op de laatste speeldag voor de winterstop met 4-1 van Karslruher SC en blijft lijstaan voerder. De Westduitse profs hervatten het seizoen pas op 23 februari. Van de belangrijkste achtervolgers kwam Leverkusen. dat enkele dagen eerder de Oostduitse international Thom aantrok, niet in actie. Het duel met Homburg werd afgelast. Eintracht Frankfurt, tweede op de lijst, liet donderdag al een punt liggen bij Bochum, 2-2. Köln tenslotte maakte geen fout, al was de winst (2-1) bij Kaiserslautern omstreden. Volgens de thuis club was de beslissende strafschop, benut door Littbarski, een cadeau van scheidsrechter Osmers. Bij Bayern was de hoofdrol, voor 47.000 toeschouwers, weggelegd voor Wohlfahrt. De aanvaller maakte drie van de vier doelpunten tegen Karls- ruher SC, dat bij rust nog leidde door een fraaie kopbal van verdediger Süss. Schwabl scoorde een keer voor de ploeg van trainer Heynckes en be reidde bovendien twee treffers voor. Hij verving na ruim een half uur de zwakke Joegoslaaf Mih^jlovic en groeide uit tot de belangrijkste speler van de wedstrijd. VfB Stuttgart bewees opnieuw op eigen veld schier onaantastbaar te zijn. De ploeg van trainer Haan versloeg Hamburger SV, 3-0. Gaudino, Buchwald en Sigurvinsson tekenden voor de treffers. Werder Bremen, on langs de bedwinger van Napoli in het toernooi om de UEFA-beker, haalde thuis uit tegen Nürnberg, 4-0. Borussia Mönchengladbach sloot het jaar af als laatste. De topclub van weleer verloor dit keer van St. Pauli. In Ham burg werd het 2-1. Voor St. Pauli maakte de drie dagen eerder aangetrok ken Tsjechoslowaak Knoflicek het winnende doelpunt. Maradona (die weer eens twee da gen niet op de training was versche nen) zorgde Careca in de derde mi nuut koppend voor een snelle voor sprong. Bologna kon Napoli (met de weer fitte Alemao en Mauro, maar zonder libero Renica en spits Carne vale) daarna niet meer in verlegen heid brengen. De voor de gepas seerde Giuliani geprefereerde doel man Di Fusco hoefde maar een keer in actie te komen bij een kans van de ex-Napolitaan Giordano. Halver wege de tweede helft trof Baroni uit een indirecte vrijetrap nog een keer het doel: 2-0. Voor de Napolitanen is dit de derde wintertitel in de afgelo pen drie jaar. De voorsprong op de achtervolgers is nu vier punten. Inter leed een traditioneel punt verlies bij Fiorentina: 2-2. Een onge lukkige handsbal van international Bergomi leidde op slag van rust tot een strafschop. Sterspeler Baggio (op de Italiaanse voetbalbeurs een waarde van meer dan 20 miljoen gulden toegedicht) kende geen ge nade voor Zenga. Na de pauze kwam Inter dankzij tweede treffers van Aldo Serena binnen een kwartier aan de leiding. Eerst scoorde de topscorer van het vorige seizoen met een kopbal, daarna uit een dubieus verkregen strafschop. Baggio maakte zich daarover zo boos dat hij enkele mi nuten later uit een indirecte vrijet rap de lat raakte. In de rebound maakte Dell'Oglio gelijk. Sampdoria en AS Roma delen de tweede plaats met Inter. De Genue- se club won verdienstelijk bij Cese na (2-1). De 36-jarige Braziliaan Ce- rezo zorgde v< fer. AS Roma won het prestigeduel met Juventus: 1-0. Desideri zorgde voor de vanwege een groot veld- overwicht verdiende zege met een harde kopbal na aangeven van Rizzitelli. In de eerste helft miste de Russische international Zavarov de de winnende tref- beste kans voor het machteloze Ju ventus. Het contract met de Rus wordt waarschijnlijk niet verlengd. De Juve-leiding zegt al rond te zijn met de Westduitser Möller (van Borussia Dortmund) en aast op Johnny Bosman. Bergomihandsbal. ■MM Bordeaux thuis nog ongeslagen PARIJS (AFP/Reuter) - Giron- din Bordeaux heeft zijn ongesla gen thuisrecord in de Franse competitie tot de winterstop kunnen vasthouden. De ploeg van de Belgische trainer Ray mond Goethals won in de 23ste speelronde voor de elfde maal in stadion Pare Lescure. Bordeaux versloeg Lille met 3-1 en hield Olympique Marseille, dat met 3- 0 van Nice won, op drie punten. Piet den Boer opende al na drie minuten de score voor Bor deaux. Voor de Rotterdammer de negende seizoentreffer, waar mee hij op de gedeelde vierde plaats staat. Voor de thuisclub scoorden ook Ferreri en Dogon.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 14