HARTEWENSPUZZEL dagblad DECEMBER FEESTMAAND Vorige week zaterdag speelden we de 3e ronde van de grote Hartewenspuzzel. De puzzel waarmee U Uw persoonlijke Hartewens in vervulling kunt laten gaan. Bovendien gaven wij aan wat U met de 4 extra letters uit de 2e ronde moest doen om in aanmerking te komen voor de Extra December-Prijs (voor 2 personen): een 3-daagse Kerstreis naar Parijs! Het woord dat U met de extra letters moest kompleteren was natuurlijk: KERSTVERHAAL. Er werden ons letterlijk duizenden oplossingen toegestuurd. Uit de grote stapel goede oplossingen hebben wij niet alleen de winnaars van de Extra December-Hoofdprijs getrokken, maar ook de winnaars van de 2e en 3e prijs: De Hoofdprijs, een 3-daagse Kerstreis naar Parijs, is gewonnen door: Fam. Borreman, Doeslaan 49 te Leiderdorp! 2e Prijs - kadobon t.w.v. 100,-: W. Los uit Nieuwe Wetering. 3e Prijs - kadobon t.w.v. 50,-: E.M.M. Koot uit Lisse. Alle prijswinnaars, van harte proficiat! Wij nemen zo snel mogelijk kontakt met U op. <2. 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 ï-V 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 Vandaag spelen we de 4e ronde van de Hartewenspuzzel. Zoek de letters in de advertenties op de December-Feestmaand pagina's, maak daar een woord van en vul het woord in in bovenstaande vakjes met het cijfer 4. Volgende week zaterdag spelen wij de 5e ronde en vult U de vakjes in met het cijfer 5, enz. Zo kunt U elke week de zin een stukje verder afmaken. Op zaterdag 23 december is de zin kompleet. U treft dan een bon aan in deze krant, waarop U niet alleen de gevonden zin invult, maar tevens aan kunt geven wat Uw persoonlijke Hartewens is! Want de Kerstman heeft ons toegezegd dat hij in totaal maar liefst 5 HARTEWENSEN in vervulling zal laten gaan! Zoals de wens van die mevrouw, die er al jaren van droomt om eens écht vertroeteld te worden in een luxe beauty-farm. Of van die mijnheer, die zo graag zélf eens een echt vliegtuig wil besturen. Of van die jongen, die er stiekumpjes van droomt om eens een dagje met zijn favoriete voetbalelftal mee te mogen trainen. Of van dat meisje dat niets liever wil dan een plaatopname van haar favoriete zanger(es) of popgroep bij te mogen Wij weten zeker dat U óók zo'n persoonlijke Hartewens hebt! Doe mee! Want alleen dan hebt U kans dat Uw Hartewens in vervulling gaat.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 8