3 3 3 3 UITVOERDER Veilingmeester: een bijzondere commerciële functie voor mensen met bijzondere kwaliteiten fiets-bromfietsmonteur fiets-bromfietsmonteur Medewerker Produkt Management Kleur* DERAAD MEEWERKEND VOORMAN Bloemenveiling Aalsmeer Wie durft mee te groeien met Infotheek? Infotheek Groep N.V is een jong en dynamisch bedrijf dat opgericht is in 1981 en zijn hoofdkantoor heeft in Leiden. De activiteiten van Infotheek spitsen zich onder andere toe op het bieden van totaaloplossingen op auto matiseringsgebied, het verkopen van Personal Computers van de meest ge renommeerde merken en het verienen van diensten in de ruimste zin. De geschiedenis van dit uiterst nuchtere bedrijf laat zich kenschetsen als een succesverhaal; het bestaat uit een aantal bedrijven en onlangs zijn ook opgenomen Computer Centrum Info B.V. en Microland B.V. in de Infotheek Groep, waardoor het personeelsbestand tot 450 is toegenomen. Infotheek is de meest vooraan staande PC-leverancier van Nederland. Leiden, Rotterdam, Den Haag, Nieuwegein, Eindhoven, Amsterdam en Zwolle. Infotheek Groep N.V. staat sinds 23 november 1989 genoteerd op de officiële Amsterdamse Effectenbeurs. Voor ons hoofdkantoor in Leiden zoeken wij op korte termijn een Administratief Medewerker Technische Service Divisie (m/v). De kandidaat die wij zoeken heeft enkele jaren relevante ervaring, een middelbare opleiding aangevuld met tenminste het praktijk diploma boek houding en bij voorkeur (studerend voor) het MBA-diploma. Daarnaast zijn accuratesse, zelf standig kunnen werken, analytisch ver mogen en een flinke dosis doorzettings vermogen onmisbaar. Ervaring met PC's (Database, Lotus 1-2-3) is een pré. Tot de taken behoren onder meer de registratie van de onderhouds contracten, het voeren van de uren- administratie en de rapportage daar van, de voorraadadministratie, het (mede) vaststellen van kostprijzen, het voorbereiden van periodieke overzich ten, alsmede het opstellen van ad-hoc rapportages. Voor meer inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met dhr. L. Kuypers, Controller, telefoon: 071-256401. Schriftelijke reacties kunt u binnen 10 dagen richten aan: Infotheek Groep N.V., Postbus 527, 2300 AM Leiden, t.a.v. dhr. R. Postma, Personeelsmanager. INFOTHEEK Internationale handelsonderneming zoekt voor directe indiensttreding: SECRETARESSE voor alle voorkomende administratieve werk zaamheden zoals correspondentie, orderbehan deling, enz. Leeftijd: 19 tot 23 jaar. Opleiding Schoevers/Pont/MEAO, kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift ver eist, kennis van Frans strekt tot aanbeveling. Sollicitaties met c.v. te richten aan: SYSCOM B.V., t.a.v. Cobie Ros, Industrieweg 72, 2382 NZ Zoeterwoude tel.nr.: 071-896100 Gevraagd: zelfstandige in bezit van diploma's. Prima salaris. Tevens leerling gevraagd. Rijwielzaak Neuteboom Laan van Oudenzorg 12, Leiderdorp. Tel. 071-897163 Akzo is één von de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigingen in 50 landen en ruim 70.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een technologisch hoogontwikkelde onderneming met activiteiten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en prod uk ten voor de gezondheidszorg. De verf- en'lakbelangen zijn gebundeld in de coatings divisie. Akzo Coatings bv - een onderdeel van de coatings divisie - ontwikkelt en produceert hoogwaardige verf- en lakprodukten, die zij levert aan de interna tionale industriële, professionele en consumenten markt, onder gerenommeerde merken zoals o.a. Sikkens, Flexa en Cetabever. Akzo Coatings bv telt 2.200 medewerkers, waarvan er 1.400 werken bij de vestiging in Sassenheim. Werkveld De divisionele organisatie Akzo Coatings Car Refinishes in Sassenheim overkoepelt alle activitei ten die betrekking hebben op autoreparatielakken binnen Akzo Coatings, wereldwijd. Een belangrijk onderdeel van deze organisatie vormt de afdeling Produkt Management Kleur. Deze is verantwoordelijk voor het opsporen, verza melen, documenteren en distribueren van alle autokleurgegevens. Hier is de vacature ontstaan van medewerker Produkt Management Kleur. Functie-inhoud - Controleren van de gehanteerde kleurstandaarden in de praktijk; - verzamelen van diverse kleurstalen van auto merken uit alle delen van de wereld; - achterhalen van de voor kleurstalen relevante informatie (bijv. specifieke coderingen, modelgegevens etc.); - up-to-date houden van de kleuren-database; - verschaffen van advies over kleur en kleurstalen; - signaleren en laten onderzoeken van bruikbare automatiseringstoepassingen; - het leveren van een gericht en actief aandeel in de internationele samenwerking. Functie-eisen -VWO; - go.ede uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels; - rijbewijs BE; - enige jaren werkervaring, bij voorkeur ervaring met professionele kleurwaarneming. Een kleurentest vormt onderdeel van de selectie procedure. "MA/ Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer C.J. van Driel, groepsleider Kleuren standaards, tel.:01711-82332. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Akzo Coatings bv, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. W.L. de Valk, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. LubaUitzend Buro Nieuwe Rijn 35 Tel. 071-140341 Winkelhof 9 Tel. 071-415055 Alle funkties zijn m/v MTSers/HTSers Bij een bedrijf gevestigd in Leiden zoeken wij MTSers/HTSers bouwkunde. Het werk bestaat uit prijsvorming, aanbesteding en werkbegrotingen maken. Gezien deze ei sen denken wij aan een iemand met gevoel voor cijfers en zelfstandigheid. 3 HULPMONTEUR Voor een relatie in Leiden zijn wij op zoek naar een hulp monteur. Deze monteur gaat met een volwaardig CV monteur diverse in stallatie of reparatie werkzaamheden ver richten bij partikuleren. Geboden wordt een afwisselende baan voor bepaalde periode. LUBfl, MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. IsBOUWBV SANDTLAAN 36 - 2223 GG KATWIJK POSTBUS 171 - 2230 AD RIJNSBURG De Raad Bouw BV, gevestigd te Katwijk is een middelgroot bouw- en aannemingsbedrijf en is vnl. werkzaam in de utili- teits- en woningbouw. Op dit moment hebben wij een vakature voor een ervaren De uitvoerder is belast met de dagelijkse leiding op het werk, gesteund door het bedrijfsburo. Van belang zijn: commercieel inzicht en klantgericht meedenkend leidinggevend vermogen en goede contactuele eigenschap pen voldoende theoretische en praktische kennis Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: DE RAAD BOUW B.V. T.a.v. de heer A. Wendt, Postbus 171, 2230 AD RIJNSBURG PLASTIPANEL B.V. een dochteronderneming van Carrosse- riefabriek Kees Mulder B.V. is een snel groeiend produktiebedrijf waar o.a. polyester sandwichpanelen worden vervaardigd welke onder meer hun toepassing vinden in de carrosserie- en koelcelbouw. Voor de assemblage afdeling sandwichpanelen vragen wij voor spoedige in diensttreding een Iemand die er niet tegenop ziet (mede)leiding te geven aan een aantal me dewerkers t.b.v. deze afdeling. Iemand ook die bij afwezigheid van de bedrijfsleider de afdeling zelfstandig kan runnen en op een verantwoorde wijze met mensen weet om te gaan. Wij denken dat voor deze funktie leidinggevende ervaring een must is. Leeftijdsindikatie: 30-35 jaar. Opleidingsnivo: LTS/MTS of gelijkwaardig. Indien u meent voor deze funktie de juiste kandidaat te kunnen zijn, dient u uw sollicitatie te richten aan: CARROSSERIEFABRIEK KEES MULDER B.V. Steenbakkerstraat 12, Postbus 3204, 2220 CE Katwijk. Voor telefonische sollicitatie en/of nadere informatie kunt u kontakt opne men met onze heer P. de la Rie, tel. 01718-25774, na bedrijfstijd 071 -894857. "Verenigde Bloemenveilingen Aalsmeer" (V.B.A.) is bij de afzet van bloemen en planten één van de belangrijkste interna- nationale schakels. Het veilinggebouw heeft een vloeropper vlakte van ca. 600.000 vierkante meter. Dagelijks kopen hier 2.500 kopers de pro- dukten van de 5.000 aangesloten kwe kers. Gemiddeld komen per dag 50.000 transacties tot stand. De V.B.A. heeft een marktaandeel van 43%. De verwachte veilingomzet voor dit jaar is 1,8 miljard gulden. Zo'n 1.600personeelsleden verlenen de service, die kopers en kwekers van de V.B.A. mogen verwachten. De veilingmeester heeft een spil functie in het veilproces. Tijdens het veilen is hij of zij de man of vrouw waar alles om draait. De veiling meester communiceert met kopers op de tribune door middel van moderne communicatiemiddelen. Bedient de klok met behulp van geavanceerde apparatuur. Geeft kopers een veelheid aan informatie over aangeboden partijen. En belist - vaak ter plekke - in welke geldeen- heid en partijgrootte er wordt ge veild. Doet dat elke dag tussen ca. 6.30 en 10.30 uur en sluit in die tijd gemiddeld 2.500 transacties. Regelt, stuurt en controleert daar mee een compleet en omvangrijk verkoopproces. Van zo'n baan durven we best te zeggen dat het een bijzondere com merciële baan is. Een spannende en verantwoordelijke job, die veel biedt maar ook veel vraagt. Om te begin nen een behoorlijke kennis van planten. Voorts een flinke dosis commercieel inzicht, bij voorkeur bewezen in de praktijk. Snelheid, flexibiliteit, improvisatievermogen, doortastendheid, slagvaardigheid en tact zijn daarnaast van groot belang. Tenslotte houdt de veiling meester een verkoopproces in de AALSMEER HOLLAND hand waar op één moment mogelijk honderden mensen bij betrokken zijn. Qua opleiding denken we aan MBO, bijvoorbeeld MTuS, MDS of MEAO; leeftijd circa 25-30 jaar. De man of vrouw die zich herkent en aangesproken voelt, is binnen kort wellicht een van de veiling meesters op onze plantentribune G. Een ultramoderne tribune met 4 klokken, die plaats biedt aan 600 kopers en waarin de nieuwste tech nische snufjes zijn verwerkt. Hebt u belangstelling en wilt u meer weten of solliciteren? Richt dan uw reactie aan de heer H.J.M. de Vos, afdeling Personeel Organisatie, Coöperatieve Vereniging 'Verenigde Bloemenveilingen Aalsmeer' B.A., Postbus 1000, 1430 BA Aalsmeer. Telefoon 02977-34567.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 26