GOEDHART BOUWHUIS een Goedhart adviseur kunt u bouwen Bij keukens van Goedhart is zelfs de maat niet standaard 't Liefst een SieMatic Het ontwerpen van keukens is ons dagelijks werk. Daarbij is de beschik bare ruimte slechts één van de variabelen waarmee rekening wordt gehou den. Goedhart levert maatwerk. Geen confectie. Samen met u lopen we eerst langs de 40 keukenopstellingen in onze showroom, zodat u al een wat betere indruk van uw toekomstige keuken kunt krijgen. Vervolgens wordt het bijbehorend dokumentatiemateriaal verzameld. Als uw definitieve keus is gemaakt en uw keuken exact is opgemeten, wordt uw droomkeuken werkelijkheid. Maar Goedhart gaat na het afleveren van een keuken nog verder. - zij doen zonodig sloopwerk en andere voorbereidende werkzaam heden (verwijderen uw oude keuken) - zij doen het loodgieterswerk - zij doen het elektriciteitswerk - zij doen het metselwerk -zij doen het tegelwerk - zij ruimen de boel op en zorgen dot afval, puin etc. afgevoerd worden. Dankzij onze kookklaar-service kunt u zonder organisatorische problemen genieten van uw nieuwe keuken. Hoorn 126a (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-22100 Openingstijden: 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. Zaterdag 10.00-16.00 uur. Meten is weten. Daarom wordt bij u thuis ook alles zorgvuldig opgemeten. Bij onze dokumentatie- balie in de showroom kunt u uw dokumenta- tie selekteren. Het uiteindelijke ontwerp van uw keuken wordt door ons gratis verzorgd, volledig met installatieschema. Tot in de puntjes verzorgde keukens. Maar geen scherpe puntjes waar men zich aan kan bezeren. Dus ook de knoppen zijn mooi afgerond. Bij Goedhart kunt u kiezen uit een riante kollektiewand-en vloertegels, plavuizen en mozaïektegeltjes. Tot op de bodem doordacht. Vandaar een slimme lade achter de plint. Bijvoorbeeld voor schoenpoetsspullen. Zouden er nog mensen zijn die Goedhart Bouwhuis niet kennen? Goedhart heeft keukens geleverd voor premiewoningen, maar ook voor kapitale villa's. Keukens van niveau!

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 18