American Football wil Europa in SpoorPtTV Publiek Barcelona laat het afweten Michels wil zich 'opofferen'... Miljoenen dollars voor internationale profcompetitie UEFA blijft tegen vrij verkeer van voetballers WOENSDAG 22 NOVEMBER 1989 SPORT PAGINA 17 Geen belangstelling voor duel tegen Milan MILAAN (GPD) Het affiche van de Supercup-finale 1989 mag er zijn: Barcelona-AC Milan. Een topduel dat morgen via de satellie ten de hele wereld overgaat, maar de belangstelling in de Catalaan se havenstad is nihil. De kaartverkoop verliep zo teleurstellend dat de clubleiding van Barcelona heeft besloten het publiek mor gen gratis toe te laten in het Nou Camp-stadion. De trouwe aan hang die wel een kaartje had gekocht kan in ruil voor dat bewijs vandaag z'n geld terugkrijgen. derde Nederlander speelde vorig seizoen al trofee en verloor toen Mechelse broer Erwin. "Het De reden van deze opmerkelijke daad is dat Barcelona weigert te spelen in een leeg stadion, zoals in de afgelopen jaren vaker het geval was bij Europacup-wedstrijden. Ze ker nu de tegenstander AC Milan heet en het internationale prestige van de club na de uitschakeling door Anderlecht in de Europacup-2 alleen maar via deze wedstrijden kan worden opgevijzeld. "We heb ben de steun van onze aanhang voor dit duel hard nodig", meent Cruijff. Is dit het einde van een overbodi ge wedstrijd waaraan de UEFA nooit een echte identiteit heeft ge geven of is Cruijffs krediet langza merhand totaal verspeeld. In ieder geval kan de Catalaanse club nog een paar miljoen gulden als gederf de inkomsten in de boeken schrij ven. Drie weken geleden haalde Re- al Madrid in totaal 10 miljoen gul den binnen bij het bezoek van AC Milan. Voor AC Milan komt de wedstrijd een beetje ongelegen, nu ook Fran co Baresi met ernstige blessure (een jaar geleden_ met armbreuk) is weggevallen. De aan voerder is de veertiende speler die in dit nog prille seizoen vanwege een blessure voor lange tijd weg valt. In Milaan wordt dan ook spot tend gesproken over de Rottoneri (kapot) inplaats van Rossoneri. Ba resi'hoopt in Tokio zijn rentree te De stemming bij AC Milan is on danks het wegvallen van Baresi zeer goed. De reden is de 3-0-zege op Inter, waardoor de spelers er weer in geloven om net als twee jaar gele den een forse achterstand in de competitie op Napoli in te lopen. Berlusconi heeft alvast de kampi oenspremie verhoogd tot drie ton per speler. Voor Cruijff is de Supercup de laatste kans om internationaal aan zien te verwerven. Voor het eerst moest hij voortijdig het Europacup- 2-toernooi verlaten met z'n club. In de competitie gaat het ook niet goed. Zaterdag leed Barcelona na weer een vlakke uitwedstrijd z'n vierde nederlaag. Het ook matig spelende Real Madrid staat alweer drie punten voor. Pikant is natuurlijk het duel tus sen de trainer Cruijff en zijn voor malige pupillen Rijkaard en Van Basten. Het drietal won de Europa cup-2 met Ajax en ieder ging d VFB Stuttgart heeft gisteravond in het toernooi om de UEFA-beker de ne derlaag in de uitwedstrijd tegen Antwerp FC beperkt weten te houden. In zijns weegs. Ronald Koeman de de Bosuil werd het 1-0. Het doelpunt viel na negen minuten en werd ge- het veld, maakt door Lehnhoff, een in Belgische dienst spelende Westduitser. Op de om deze foto zijn Nils Schmaler van Stuttgart (links) en Alex Czerniatinsky van van zijn Antwerp (rechts) in duel om de bal. a ie- Stuttgart, geschrokken van de nederlaag (2-4) van zaterdag in de bun der geval een wedstrijd die veel desliga tegen het beperkte Homburg, werd verder niet veel in problemen ge- emoties 'zal oproepen en daarom bracht. De ploeg van Haan, vorig jaar in dit toernooi verlieze'nd finalist te gen Napoli, ontsnapte alleen halverwege de tweede helft aan een grotere' achterstand. Czerniatinsky, de oud-international die dit seizoen nog zing i de PSV-coaches Hiddink welijks in actie kwam, kopte de bal in riante positie net naast het doel i Immel. Ook de Nederlander Frans van Rooy was één keer gevaarlijk, als gebrui- koop in de Sinterklaastijd vergele- kelijk met een schot van zijn linkervoet. Immel liet zich niet verrassen. ken, die weinig voorstelt en alleen Stuttgart, dat eerder Feyenoord uitschakelde, had bovendien het geluk dat maar geld oplevert. In Barcelona de gevaarlijkste aanvaller van de thuisclub, Claesen, ontbrak. De i blijkt het omgekeerde het geval. tional was geschorst. <i Voetballer dient klacht in wegens mishandeling DORDRECHT (ANP) - Erik Spruit van de Dordtse derde klasser ASW heeft bij de politie in zijn woonplaats een klacht wegens mishandeling inge diend tegen de speler Neral van DESV/Schiebroek. Spruit be weert zondag tijdens de wed strijd tussen beide verenigingen dusdanig door de tegenstander te zijn getrapt dat verwondin gen in zijn gezicht op negen plaatsten moesten worden ge hecht en dat werken voor hem op dit moment onmogelijk is. Het incident vond plaats in de laatste minuten van de wed strijd, toen een massale kloppar tij was ontstaan nadat DESV uit een strafschop op 2-1 was geko men. Na de vechtpartij werd het duel gestaakt. Secretaris Ruts van DESV ontkent dat Neral een tegen stander zou hebben mishan deld. Volgens hem was de situa tie zo onoverzichtelijk dat het onmogelijk is te bepalen wie verantwoordelijk is voor de ver wondingen van Spruit. ZEIST (GPD) Voor Rinus Michels bestaat er geen enkele twijfel dat Thijs Libregts volgend jaar bij het WK in Italië de eindverantwoordelijkheid draagt over het Nederlands elftal. Zelf zal hij zitting nemen in een werk groep, die de bondscoach met raad en daad terzijde staat. "Hoewel het niet direct het werk van een bestuurder is'\ erkende de voormalige.bondscoach in het tv-programma Sport Studio, "heb ik er geen bezwaren tegen om de technisch directeur bij het WK dagelijks te ondersteunen". Michels noemde het een 'soort opoffering'. "Na 25 jaar zou ik er de voorkeur aan hebben gegeven wat meer op afstand te blijven. Nu het echter gaat om een andere oplossing, en er zoveel om de hoek komt kijken, ben ik bereid met m'n rugzak vol ervaring wat dichterbij te komen. In het belang van een goede gang van zaken rond het elftal. Het WK bevat een heel pakket aan werkzaamheden en staat los van het normale werk bij het Neder lands elftal en zijn technisch directeur". - Libregts ziet de samenwerking met Michels al helemaal zitten. "Ik vind het alleen maar fijn dat hij mij gaat ondersteunen. Hij weet precies wat de functie van bondscoach inhoudt". Libregts herhaalde nog eens dat hij nimmer heeft overwogen de handdoek in de ring te gooien. "Daar ben ik helemaal het type niet naar. Het was voor mij eerder een uitdaging om te laten zien dat ik het wel kan. In de afgelopen tijd heeft iedereen geleerd hoe het wel en hoe het niet zou moeten", reageerde hij indirect op de kritiek vanuit de spelersgroep en de ve nijnige perskritieken die daarvan het gevolg waren. "Je hebt mondige spelers nodig om jouw ideeën uit te voeren", legde Michels tussen een partijtje golf met Libregts uit. "Het nadeel is dat ze tamelijk veeleisend zijn, vooral materieel, en datje ze niets meer wijs kunt maken. Als trainer moetje daarom voortdurend op je quivive zijn en dien je heel sterk in je schoenen staan. Je moet precies weten watje wilt en hoe je dat de spelers gaat vertellen. Dat moetje helder voor ogen staan. Mon dige spelers eisen duidelijkheid". En daar ontbrak het de onder Libregts nog wel eens aan. Wat betreft de schrale opvoeringen van Oranje kreeg Libregts de steun van Michels. "In de kwalificatie wedstrijden is het resultaatvoetbal ten koste gegaan van het kijkspel, dat is jammer. Maar dat was niet de op dracht. Het publiek heeft bij het EK een Nederlands elftal leren kennen dat in staat was beide te doen, resul taat en aantrekkelijk voetbal. Dat was het grote winstpunt van het EK. Daar werd echter door elk land offen sief gespeeld. Maar ook de tijd van voorbereiding speelt een rol. Bij een interland is die te kort om de kleinig heden aan te scherpen en te anticiperen op watje te wachten staat. Bij het WK, waar je betrekkelijk veel tijd hebt, wordt de benadering van de ploeg heel anders". Taai-kwestie (1) Als het aan Dick Barnhoorn, voorzitter van De Sleutels, ligt fluiten 'vreemde' scheidsrechters niet meer in de Leidse afdeling. Afgelopen zaterdag schitterde de Haagse fluitist Taal door afwezig heid op sportpark De Vliet. Daar door konden toeschouwers en de voetballers van De Sleutels en SVOW eerder richting kantine en kleedkamers inrukken. Praeses Barnhoorn stelde zaterdagmid dag nog alles in het werk om het duel door een andere scheids rechter te laten leiden. Het lukte de clubleiding weliswaar om een andere arbiter (Koppel uit Oegst- geest) aan de haak te slaan, maar de beste man betrad het sport park te laat. Bestuurders, trainers en aanvoerders kwamen om 15.00 uur tot de conclusie dat de wed strijd maar beter kon worden af geblazen. Tien minuten later kwam Koppel met z'n tasje aan gerend. Vergeefs dus. Barn hoorn: "Voor die man vond ik het lul lig. Toen wij 'm belden, wilde hij direct komen, maar moest er een oppas voor z'n kind worden gere geld. Dat is hem uiteindelijk ge lukt. Tsja, als zo'n man dan uit eindelijk te horen krijgt dat alle moeite voor niets is geweest, komt dat niet leuk over. Ik heb het nog goed willen maken met een flesje wijn". Niet alleen invaller-leidsman Koppel, maar ook Barnhoorn zelf baalde als een stekker. "Ik vind het prima hoor, die uit wisseling van scheidsrechters. Maar dan moeten de zaken wél goed geregeld worden. Ik heb er zaterdag alles aan gedaan om die Taal te pakken te krijgen. Maar die vent was niet te bereiken". Het contact kwam niet tot stand omdat het adres van Taal onbekend was en het telefoon nummer niet klopte. Zodat de volgende vraag ge rechtvaardigd is: bestaat scheids rechter Taal eigenlijk wel? Hij bestaat, al blijkt het onmo gelijk de 'boosdoener' zelf aan de lijn te krijgen. Taal is door de Haagse aanstellingscommissie wel degelijk verzocht om zater dag te fluiten bij De Sleutels- SVOW. Alleen heeft Taal niet zo goed op de uitnodiging gekeken, zo vermoedt aanstellingscommis saris Bakvis: "Ik denk dat-ie 'm niet heeft ge zien. Maar het fijne weet ik er niet van. Ik moet 'm nog spreken". Dat wordt, aangezien Taal niet bereikbaar is, een moeilijke zaak. Navraag leert dat de Taai-kwestie niet op zichzelf staat. De fluitist was in het afgelopen weekeinde niet de enige dissonant. Bij een Haagse afdelingswedstrijd bleef een Goudse scheids zonder op gaaf van redenen weg. Bakvis wordt per 1 januari voorzitter van de Haagse aanstellingscommissie en is vast van plan de moeilijkhe den uit de wereld te helpen. Tot zolang zitten clubs als Sleutels en SVOW met de gebakken peren. Dick Barnhoorn: "Als wij geen grensrechter heb ben, krijgen wij daarvoor een boe te. Maar wat gebeurt er met scheidsrechters die niet komen op dagen"? Krijgen die een nieuwe tele foon misschien? Taai-kwestie (2) Het wegblijven van Taal heeft overigens vervelende gevolgen voor het verloop van de competi tie, in casu de tweede periode. SVOW is daarin kanshebber, maar loopt nu een duel achter. De concurrentie speelt zaterdag de laatste wedstrijd voor de tweede periode. Bij winst van SVOW valt de beslissing over het tussenkam- pioenschap pas op 13 januari. De competitieleider had weinig trek om het programma voor komen de zaterdag te wijzigen. De huidige koploper van de tweede periode, MVKV, ligt niet wakker van de onverwachte ont wikkeling. een tussentitel aan het eind van het seizoen de mogelijkheid om voor de derde keer in de heen en weer te stappen. Eerder kwamen de Katwijkers twee keer uit de de zaterdagvierdeklasse. In beide gevallen was het optreden niet langer dan éën seizoen bescho ren. Dorresteijn: "Ik zie wel waar het schip strandt. Als ik de ploegen bekijk, denk ik dat we bij de eerste vijf ho ren. Meer zul je uit mijn mond niet horen". Benauwd "Wij TAVV en gebeurt", zegt trainer Jan Dorresteijn. Opmerkelijk trouwens, de kop positie van de Katwijkse club in de tweede periode. De afdelings club begon de competitie met de weinig imponerende reeks van drie punten uit zes wedstrijden. Inmiddels scoort de frontlinie van MVKV aan de lopende band en is de club aan een imponeren de opmars begonnen. Dorres teijn, na vier jaar Kagia weer te ruggekeerd op het marine-nest: "Die tegenvallende resultaten hebben zwaar op mijn maag gele gen. MVKV is geen topclub. Het is ook een vereniging met een be perkte accommodatie. Ik wist dat me dat allemaal te wachten stond. Maar ik had nooit verwacht dat we zó slecht zouden beginnen. Achteraf heb ik er een verklaring voor. Het is een jeugdig team, wat aanvankelijk zonder zelfvertrou wen speelde. Toen we eenmaal de eerste overwinning hadden ge pakt, gingen we draaien als een trein". Met de eerste plaats in de twee de periode als gevolg. Anders ge zegd: MVKV heeft ingeval van Soms zijn elftallen helemaal geen elftallen, ook al heten ze zo. Bij een wedstrijdje tussen twee lage re voetbalteams wil het nog wel eens gebeuren dat één van de twee ploegen niet het gewenste aantal van elf spelers bereikt. Niettemin wordt er doorgaans toch maar aan het partijtje begon nen door het incomplete zooitje. Bij vaandelteams komen deze praktijken zelden voor. Toch wa ren ze bij LDWS afgelopen zon dag kort voor de derby tegen LFC allesbehalve zeker van een elftal. Trainer Cees Vermeulen kreeg het behoorlijk benauwd toen hij kort voor de aftrap van deze toch niet onbelangrijke pot in de vier de klasse slechts tien spelers regi streerde in de kleedkamers van de Kanaries. Opvallendste afwe zige was zijn aanvoerder Bennie de Roo die in geen velden of we gen te bekennen was. Waren enkele Leidse voetbal lers de weg kwijt geraakt tussen De Vliet en de Boshuizerkade? Of nam LDWS het duel zo licht op dat men het wel met tien man dacht te kunnen klaren? Niets van dit alles, zo leert na vraag bij Vermeulen. "Het was een samenloop van omstandigheden. Ons tweede staat bovenaan en die heb ik op volle oorlogsterkte naar Kickers in Leimuiden gestuurd. Twee spe lers daarvan had ik 's middags ook nodig en die waren wat te laat. Dat was allemaal geen pro bleem geweest als Bennie de Roo was gekomen. Bennie was echter naar het ziekenhuis met zijn schoonmoeder die een hersen bloeding had gekregen. Hij had geen kans meer gezien om te bel len natuurlijk. Toen zaten we even met de handen in het haar". De twee spelers van LDWS 2 werden met open armen ontvan gen waarna de derby alsnog met 22 spelers begon. LDWS leek be paald niet aangeslagen door de commotie vooraf. Met twee pun ten en twaalf spelers verliet men de Boshuizerkade. Nederland speelt niet AMSTERDAM (GPD) De vierentwintig beste Neder landse American footballspelers wordt vriendelijk ver zocht hun baan op te zeggen, dan wel een heel speciale rege ling te treffen met hun werkgever of zich te melden bij een uitzendbureau. Van half maart tot begin juni kunnen zij na- meer tegen Uruguay melijk als full-prof door het leven stappen als speler van het zürich (ANP) - Het .Nederlands Amsterdamse team in de International League of American voetbalelftal speelt niet tegen Football. Uruguay. De UEFA heeft dinsdag in Zürich besloten het duel tussen Die ILAF gaf gisteren in het Olym- voormalig coach en scout de kampioen van Europa en die van Zuidamerika niet te laten doorgaan. Het was niet mogelijk een geschikte tekst en uitleg over de ambitieuze. Hij datum te vinden. plannen voor een volwassen foot- ILAF een toekomst heeft in Europa. ball-competitie in Europa. Behalve Financieel hoeft men zich in eerste in Nederland zullen in het vooijaar instantie weinig zorgen te maken, van 1990 teams gaan spelen in Enge- want een drietal investeerders, die land (Londen en Birmingham), Fin- hun sporen hebben verdiend in de land (Helsinki), Italië (Rome en Mil- Amerikaanse sportbusiness, pisch Stadion, waar 'Amsterdam' New York Jets in de Amerikaanse zijn wedstrijden zal gaan spelen, National Football League (NFL). illen blijven, pot gevuld, die liefst 23 aan), Westduitsland (München) Spanje (Barcelona). Als de plannen slagen is de ILAF miljoen dollar bevat, de eerste professionele multinatio- "Dat is voldoende nale sportleague ter wereld. Hoewel Europees zal de gehele organisatie "Wij denken ongeveer een miljoen geschoeid zijn op Amerikaanse dollar per jaar per team nodig te leest. Grote baas i ZURICH (AFP) - De Europese uit vijf Denen, twee Fransen, twee Voetbalunie blijft tegenstander een vrij verkeer van spelers* binnen de Europese Gemeenschap. Het da- Belgen en twee Italianen". De Europese Voetbalunie heeft het volgende toernooi om het Eu- gelijks bestuur zal de vergadering ropese landenkampioenschappen op 28 november te Frankfurt van de voor jeugdploegen aanzienlijk meer vijftien bonden uit de twaalf landen gewicht gegeven. Het toernooi de Gemeenschap e geling voorstellen. "De UEFA wil het aantal buiten- de teams van spelers tot 21 jaar zal gelden als Olympische kwalificatie toernooi. De deelnemende Europe se landen zullen in acht groepen 5 spe- Carroll Hunter, hebben. Voorlopig zullen de salaris sen bescheiden blijven. Maar de spelers verdienen in elk geval ge noeg om van te kunnen leven". Voor iets minder dan vier maan den tenminste, want de mannen van gewapend beton zullen de rest van het jaar ander werk moeten zoe ken. Voor de twaalf Amerikanen die de nationale groep zullen aanvullen is dat niet zo'n groot probleem. Voor hen vormt de ILAF mogelijk een tussenstation op weg naar de NFL (de Amerikaanse profleague, red.), ge gages worden uitgekeerd. Lukt dat niet dan zullen de knapen, die de meeste gevallen net Leidse tennissers snel uitgeschakeld in toernooi Bussum LEIDEN - De twee Leidse deelne mers aan het A-tennistoernooi in Bussum hebben gisteren de kwali ficatieronden niet overleefd. Kees- Jan Schuilenburg moest op het ten nispark Bosheim het onderspit del ven tegen Niels de Kok in twee sets: 3-6 en 4-6. Eén servicedoorbraak in beide reeksen bleek voldoende voor de hard serverende De Kok. Marquerite Pattiawael wist in het vrouwenenkel haar eerste duel in de kwalificatieronde te winnen te gen Evelein Podzinek (6-7, 6-3 en 7- 5). In de volgende wedstrijd ging zij echter kansloos onderuit tegen San dra van der Aa, getuige de setstan den van 2-6 en 3-6. Het toernooi in Bussum is het eni ge A-toernooi voor vrouwen in deze winter. De mannen spelen nog twee kleinere toernooien. rof American Football in Europa, inclusief Nederland. "Mede door de show c riante tot onbeschoftho- bliek te kunnen trekken dat we nodig hebben om quitte te kunnen spelen". Of de mooie droom van de Ameri- school kaan en locale fanaten gestalte komen, normaal de maatschappij krijgt moet blijken in het weekein- regeling te treffen voor één of twee voor een man die niet de nationaliteit bezit- eindstrijd, ten van het land waar zij spelen, sing r wel al vijf jaar in dat land spe- plaats in de halve ïaar tevens voor plaat- de Spelen van 1992, waar naast Spanje nog vier Europese lan- moeten binnenstappen Uitkering Voor de Nederlanders Europeanen liggen de zaken 14 april, wanneer in Amster dam, Birmingham, Milaan en Bar celona de eerste speelronde van de 'erige ILAF gepland staat. American foot ball is behoorlijk populair in Enge- zich dat het niet eenvoudig zal zijn sinki, Barcelona, München en Am- zijn dat de Olympische Sta- i in Londen zal het fameuze stadion van Chelsea, Stamford Bridge, worden bespeeld. De acht overal veel mensen op de tribu- sterd s te krijgen. "Voor velen is Ameri- dions i Football een onbekende sport. Maar mede door de show i de wedstrijd heen denken we het pu- teams spelen in twee div bliek te kunnen trekken, dat w Uite thuis tegen de ploegen uit de eigen tuurlijk heel anders. Spelers zonder land, Finland en Italië. De publieke spelen. We zijn daarnaast heel dig hebben om quitte te kunnen (noord- dan wel zuideuropese) afde- werk zouden via de ILAF een aardi- belangstelling daar zal op zijn minst ge aanvulling op een uitkering kun- redelijk zijn. Maar of de club ling i i twee of één keer tegen de de onderhandelingen met tv-sta- clubs uit de andere groep. Aan het tions (Sky, Super, maar ook locale einde volgens er playoffs en tenslot- len", lichtte voorzitter Jacques Ge- den worden toegelaten. pakken. Maar of degenen met Hunter in Amsterdam de gewenste zenders), waardoor de sport beken- te de grote finale. Tegen die tijd "De Unie heeft ook tot taak het De loting voor het toernooi om het Europese jeugdkampioenschap i 1992 zal op 2 februari in Göte- nataionale voetbal en 'de landen- borg plaats vinden. Gelijktijdig ploegen te beschermen. Het dient tot ieder prijs vermeden te dat een clubelftal in bijvoorbeeld de schap, vindt de groepsindeling plaats i het "gewone" Europese kampioen- de eindronde Luxemburgse competitie bestaat 1992 in Zweden plaats vindt. een normale baan de nek uit willen 15.000 toeschouwers ooit op de tri- der kan worden. Marketing en pro steken is nog maar de vraag. Want bunes van het Olympisch Stadion motie gaan het hele jaar door". Carroll Hunter mocht dan verkon- zal krijgen, moet worden betwij- digen dat hij zelf tijdens zijn actieve feld. KpU7P loopbaan ook een baantje buiten Vastgesteld kan wel worden dat xvcuz't: het seizoen moest aannemen, hij de ILAF de zaken serieus en groots Dat de ILAF er veel aan gelegen is vergat zich te realiseren dat in Euro- aanpakt. Er komt full-time perso- te slagen, moge bijvoorbeeld blij- pa een dergelijke vorm van semi- neel met Amsterdam als basis voor ken de keuze van de stadions professionalisme onbekend is. het league-office. Hunter realiseert waar gespeeld zal worden. In Hei- moet Nederland een sport, die Verenigde Staten mateloos popu lair is, aan het hart hebben gesloten. Er wacht de Nederlandse Ameri can Football Federatie, die tot nu toe vooral gebakken lucht heeft ge produceerd nog een pittige, maar schone taak. JAN VAN DER NAT' WOENSDAG 18.00-19.00 EURO: Turnen. 18.50-19.20 RTL V: Match Vrije Tijd. 19.00-20.00 EURO: Trans World Sport. 20.00-. BRT 2: Sportavond: UEFA-cup- voetbal (Rapid Wien-FC Luik). 20.00-21.00 EURO: Paardesporl: con cours hippique in Hannover. 20.15-22.30 Did 1: Sport extra: recht streeks verslag van de eerste wedstri|d in de derde ronde van het EC-3 toernooi tus sen HSV-FC Porto en samenvattingen \ten Napoh-Werder Bremen, Rode Ster Belgrado-FC Köln. 20.40-21.00 BBC 2: Autoraces: laatste dag van de vierdaagse RAC Lombard Ral ly door Engeland. 21.00-22.00 EURO: Tennis: wedstrijden 21.50-22.30 Ned 2: Autostrandrace: ver slag. 22.00-00.30 EURO Voetbal: UEFA-Cup- voetbal. 22.30-23.10 RTL V Match extra. 22.45-23.15 Ned 3: Studio Sport. 23.20-00.45 BBC 1Sportsnight: met UE- FA-voetbal en ABA-boksen. 00.30-01.00 EURO: RAC Rally. 01.00-01.10 BBC 2: Autoraces: samen vatting van de laatste dag van de vier daagse RAC Lombard Rally door Enge land. DONDERDAG 10.00-11.00 EURO: Trans World Sport. 11.00-12.00 EURO: Paardesport: con cours hippique in Hannover. 12.00-13.30 EURO: Voetbal: UEFA-Cup- 14.00-18.00 EURO: Tennis: Masters voor vrouwen in Essen. 15.30-17.15 Did 1: Sport Extra: tennis (Masters voor vrouwen in Essen). 16.25-17.00 Did 2. Pfiff: sportprogramma >r de jeugd.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17