Voetballers staan te trappelen voor WK ATP-punten duur in Valkenswaard Van Rossum beschuldigt faculteit van wanbeleid S^ÏÏTV Sponsors in nieuw bestuur Den Bosch Sepp Piontek bedenkt zich Libregts wacht moeilijke keuze Snookerzaal opent deuren Nederlandse tafeltennisteams stellen teleur VRIJDAG 17 NOVEMBER 1989 SPORT PAGINA IV VALKENSWAARD (GPD) Het plan van de Internationale Ten nis Federatie (ITF) om komend jaar een supertoemooi met een prijzengeld van zes miljoen dollar te organiseren, heeft het beeld dat proftennissers in vergelijking met sommige sportcollega's wel heel gemakkelijk hun geld verdienen alleen maar versterkt. Voor de beste spelers van de wereld gaat dat inderdaad op, maar het me rendeel van het 'tennispeloton' (zo'n 95 procent) knokt vrijwel da gelijks voor een enigszins draaglijk bestaan. Een contingent van deze ploeteraars is deze week in Valkenswaard, waar het Peugeot Dutch Indoor wordt afgewerkt, neergestreken. In de Valkencourt-hallen zijn 32 tennissers maandag begonnen aan het gevecht om de zo felbegeerde ATP-punten. Want daarom draait DEN BOSCH (ANP) - Het bestuur van BW Den Bosch is met onmid dellijke ingang teruggetreden. De bestuurders uit Den Bosch maken plaats voor mensen uit het Brabant se bedrijfsleven, van wie het gros al aan de club is verbonden als spon- De lopende zaken worden voorlo pig waargenomen door voorzitter Van der Heijden, penningmeester Doeser en een vertegenwoordiger van shirtsponsor Panasonic. In een verklaring zegt het terug getreden bestuur dat BW Den Bosch zich gedragen moet weten door voldoende financiële steun uit het bedrijfsleven. "Om die sponsoring voor de toe komst te waarborgen moeten de fi- nancierders de mogelijkheid krij gen het beleid van de club te bepa len", aldus het oude bestuur. Volgens manager Ad Zonderland zal de samenstelling van het nieuwe bestuur binnen een week bekend zijn. "Deze ontwikkeling is een logi sche, want de sponsors willen we ten wat met hun geld gebeurt", al dus Zonderland. Beste Italiaanse basketballers tegen Oranje ROME (AFP) De Italiaanse bas- ketbalploeg komt op 29 november op volle sterkte naar Den Bosch voor de kwalificatiewedstrijd tegen Nederland voor de eindronde van de Europese titelstrijd 1991. Bonds coach Gamba wil niets aan het toe val overlaten omdat de Italië over twee jaar de eindronde in eigen land wil houden. Vedette in de Italiaanse tien- mansploeg is de 27-jarige scherp schutter Riva, die aan het begin van het seizoen voor een astronomisch bedrag overstapte naar Milan. Nieuw in de ploeg is de 2 meter 7 lange Rusconi van Varese. Dubbel succes Fleur Bakker LZ LEIDEN Aan een midweekse avondwedstrijd in het Vijf Mei-bad in Leiden, waaraan Donk uit Gouda, DZV uit Delft en LZ 1886 deelnamen, hebben zwemmers van het Leidse LZ een kringrecord en zeven nieuwe .startbewijzen voor de Nationale Winterkampioenschap pen (NWK) in Drachten overgehou den. Fleur Bakker was dubbel succes vol met een tijd van 2.16,6 op de 200 meter vrije slag. Haar tijd was niet alleen een limiet voor de NWK, maar bleek tevens een nieuw kring- record bij de meisjes van twaalf jaar te zijn. Hiermee completeerde zij de meisjes estafetteploeg voor de 4x200 meter vrije slag. Richard van Duyvenbode verbe terde zijn persoonlijk record op de 200 meter vrije slag met 5,6 secon den en kwam uit op 2.18,7, wat ook genoeg was voor de NWK. De jon gens geboren in 1975, Dennis en Mark Schouten en Christian de Groot, moesten een tijd van 2.08,0 zwemmen op de 200 meter vrije slag om ook te mogen starten op die af stand in Drachten. Zij vochten ge drieën een fel duel uit en wilden niet voor elkaar onderdoen. De tij den die zodoende op de klokken kwamen waren respectievelijk 2.07,1, 2.07,1 en 2.07,3, alle drie bin nen de gestelde tijdslimiet. Dit trio zal, gecompleteerd met Van Duy venbode, de jongens estafetteploeg vormen op de 4x200 meter vrije slag tijdens de NWK. Het aantal startbe wijzen voor LZ is hiermee gekomen op dertig. KOPENHAGEN (AFP) - Sepp Piontek blijft bondscoach van de Deense nationale voetbalploeg. De 49-jarige Westduitser had woensdag na de ontluisterende uitschakeling van het Deense elftal in Roemenië aangekondigd zich te bezinnen of hij zijn contract met de Deense voetbalbond zou uitdienen. Piontek heeft een verbintenis van zes jaar. Eind volgend jaar loopt die af. Piontek, die sinds 1979 bonds coach van het Deense elftal is, kwam gisteren op zijn beslissing om op te stappen terug. het. Hoe meer punten, hoe hoger op de wereldranglijst, hoe meer geld er binnenstroomt. De weg naar de top- dertig vergt echtfer, vooral in men taal opzicht, veel energie. Eindeloos trainen, over de wereld van toernooi naar toernooi reizen en dan maar hopen dat je ver komt. De deelne mers aan het Challenger-toernooi in Valkenswaard, waar de winnaar veertig punten krijgt, weten stuk voor stuk wat dit inhoudt. Karei Novacek knikt bevestigend met zijn hoofd. De Tsjech die in het enkelspel-toernooi verloor van de Fransman Eric Winogradsky maar gisteren aan de zijde van Marina Va- jda de derde ronde bij de dubbels bereikte (7-6,4-6,6-4-winst op Engle Shelton), bezette ooit de 24ste plaats op de wereldranglijst. Vorig jaar zakte hij naar de 127ste stek. "Ik kampte met enkele blessures en had problemen met mijn coach Petr Hutka. Daardoor kwam ik bij na niet aan spelen toe. Het gevolg was een behoorlijke duikeling op de ranglijst", verklaart Novacek, die dit jaar goed terugkwam en in Hil versum de sterkste bleek. Tegen woordig staat hij 63e. "Ik word nu getraind en gecoached door mijn vriendin Maya. Dat maakt het rei zen tevens minder eenzaam". Door de nieuwe opzet van de spe lersvakbond ATP, die komend jaar het circuit organiseert, zal dit 'ge vecht op leven en dood' nog erger worden. Dan tellen immers alleen de beste veertien toernooi-resulta- ten. "Ik verwacht dat er dan vanaf de dertigste plaats nog grotere schommelingen te zien zijn", vertelt Piet van Eijsden. "Maar de toer- nooi-directeuren kunnen wel op een beter deelnemersveld rekenen. De spelers zullen toch aan hun pun ten moeten komen". Ook Tom Kempers sloeg gisteren aan het rekenen. Door zijn verlies tegen de Westduitser Michael Stich (7-5, 6-4) in de tweede ronde streek de tennisser uit Putten slechts vijf punten op, maar zijn succes met Cristian Feenstra een dag eerder (het duo versloeg verrassend het als derde geplaatste tweetal Dan Gol- die Patrick McEnroe) doet de Gelderlander op de dubbelranglijst in elk geval een leuk stuk stijgen. "We krijgen natuurlijk ook nog bo- nuspunten, want McEnroe staat aardig hoog (zeventiende, red.)", Schaduw over presentatie Dopingalmanak UTRECHT Volgens dopingdeskundige professor Van Rossum heeft de faculteit farmacie van de Rijksuniversiteit Utrecht jarenlang "een financieel wanbeleid gevoerd. 'Ze' zijn incompetent en pro beren hun eigen 'mismanagement' nu op mij te verhalen". Van Rossum, die de leiding heeft gen overstapte naar Utrecht, stoort Van Rossum, dan bestaat de moge- het enige Nederlandse onder- hij zich aan de bestedingsbeperking lijkheid dat het enige officiële IOC- en het 'mismanagement'. Volgens laboratorium uit Nederland ver- Van Rossum heeft hij "louter met dwijnt. Volgens Van Rossum is een ambtenaren te maken". onderzoekscentrum persoonsge bonden. "Het IOC heeft natuurlijk ffphrpk- wel in de gaten dat hef 'n Nederland VjreiageDreK n-e^ g0ecj loopt. Als ik niet meer in Het geldgebrek van de faculteit far- Utrecht aan de slag mag, dan houdt macie heeft tot gevolg dat Van Ros- de IOC-erkenning op. Dat zou een sum alleen dopingcontrole kan ver- heel slechte zaak zijn voor Neder- richten. Voor research is geen geld. land. Wat dopingonderzoek betreft zoekscentrum met een erkenning van het Internationaal Olympisch Comité, mag sinds dinsdag zijn ei gen laboratorium niet meer in. Hij is geschorst door de Utrechtse univer siteit. Van Rossum wordt ervan be schuldigd dat hij enkele tienduizen den guldens, inkomsten uit doping onderzoeken, op een aparte reke ning zou hebben gestort. Volgens secretaris Koning van de faculteit "Het is zinloos om dopingcontrole heeft mijn laboratorium enig i farmacie zou Van Rossum hebben geweigerd hierover informatie te verstrekken. De hoogleraar zelf stelt dat hij slechts een aparte rekening heeft geopend om zich te verzekeren van de bijdrage van het Instituut voor Doping en Drugs Research. Van Rossum zegt dat te hebben gedaan uit bescherming van zijn eigen, on afhankelijk werkende dopinglabo- ratorium. "Ik heb geen zin om op te draaien voor het financiële wanbe leid van de faculteit farmacie. Bo vendien hadden we afgesproken dat we aan het einde van deze maand een gesprek zouden hebben over de bestedingen. In plaats daar van krijg ik nu te horen dat ik ben geschorst. Dat vind ik niet erg ele gant van de heren". De hoogleraar noemt de beschul digingen 'valse insinuaties'. Hij zal dan ook niet schromen om Koning uit te voeren als je geen mogelijk heid hebt voor wetenschappelijk onderzoek. Er zijn schulden, maar dat kan ook niet anders als je een miljoen betaalt voor een apparaat waar niemand iets aan heeft. Is echt lk zo gebeurd. Daarom heb ik wat geld elders apart gelegd. Anders verdwijnt het de wereld" Incompetent mijn werkzaamheden best Nederland willen voortzet- dan moet ik de zekerheid bodemloze put. Natuurlijk hebben dat er een bepaalde struc- bestaat de mogelijkheid om een tuur in zit. Kortom, dat ik meer vrij- WVC-subsidie aan te vragen. Maar heid heb dan de laatste jaren daar schiet je niet veel dat er geen basis is. Ze proberen nu de door hun zelf gemaakte schulden op mij te verhalen". De beschuldiging aan het adres Utrecht het geval was. Ik heb geen zin om nog langer met incompeten te mensen te moeten werken. Het Rijksinstituut voor de Volksge zondheid is nog een mogelijkheid. de hoogleraar viel gelijk met de Wordt dat ook niets, dan bestaat de presentatie van Van Rossums Do- kans dat België de IOC-erkenning pingalmanak gisteren in de sport- krijgt", aldus Van Rossum, die i school van Anton Geesink. Het Ne derlandse IOC-lid mocht het eerste exemplaar in ontvangst Van een feestelijke gebeurten echter geen sprake. De overhandi- wegens smaad voor de rechter te da- ging werd overschaduwd door de gen. "Best mogelijk dat we elkaar schorsing van Van Rossum. "Vol- nog voor de rechter treffen. Ik speel gens mij heeft Koning dit gepland in elk geval met de gedachte om een advocaat in de arm te nemen". Sinds Van Rossum twee jaar gele den van de universiteit van Nijme- Secretaris Koning, die vorig jaar de opdracht kreeg de faculteit te sa neren, is van mening dat de officiële IOC-status juist is gekoppeld aan een instituut. "We hebben de sport bonden en het IOC op de hoogte ge steld dat het onderzoek gewoon doorgaat". Hij verwacht dat de offi ciële erkenning van het laboratori- Utrecht in januari met een glundert de twintigjarige Kempers na afloop van de partij tegen Stich. Evenals Feenstra is Kempers een pupil van Ron Timmermans. "Ik ben de eerste speler die als full-prof met Ron in zee is gegaan. We wer ken nu bijna drie jaar samen en dat gaat prima". "Ron benadert zijn pupillen op een aparte manier", vervolgt de hui dige nummer 324 op de wereldrang lijst. "Bij veel spelers blijkt die aan te slaan. Jongens die bij voorbeeld voor het eerst met hem naar het bui tenland gaan, komen vrijwel altijd met positieve verhalen terug. Ron weet keihard werken en plezier hebben blijkbaar perfect te combi- Ondanks de uitschakeling door Stich lijkt Kempers klaar voor het (iets) grotere werk. "Ik probeer zo ver mogelijk te komen", geeft het lid van Jong Oranje te kennen. Damtweekamp in Amersfoort AMERSFOORT (ANP) - De twee kamp om de wereldtitel dammen tussen uitdager Ton Sijbrands en de Sovjetrussische wereldkampioen Hij was waarschijnlijk bang dat ik de pers op de hoogte zou stellen van het conflict. Dus probeert hij mij een stap voor te zijn". Van Rossum is van mening dat hij de faculteit op geen enkele wijze jaar zal worden verlengd verantwoording schuldig is. Hij is twee jaar geleden benoemd in een Volgens Van Rossum komt het nul-aanstelling, wat betekent dat hij dopingonderzoek echter volledig geen salaris ontvangt. Van Rossum stil te liggen. "Best mogelijk dat er wordt nog betaald door de universi- in het laboratorium nu een urine- teit van Nijmegen waar hij destijds staal ligt van een sporter die positief op wachtgeld werd gesteld. is. Maar daar kunnen ze niets mee "Dus ben ik ook helemaal niet doen omdat alle officiële formulie- i plan om dienstopdrachten uit te voeren. Ik ben slechts verant- worden woordelijk voor mijn eigen labora- AlexeiTsjizjov wordt in Amersfoort torium. Ik weet hoe er met geld mijn handtekening moeten FRED SEGAAR i 27 januari tot 27 fe- gehouden bruari. Sijbrands en Tsjizjov maken partijen uit wie de nieuwe wereld kampioen wordt. Sijbrands mocht nige dingen". wordt omgesprongen door de facul teit. Ik heb er voor willen waken dat 20 ook het geld voor mijn laboratori- worden besteed aan onzin- Tsjizjov uitdagen omdat hij i tember Anatoli Gantwarg in ee tweekamp met 7-5 had verslagen. Mocht het conflict niet op korte termijn de wereld uit zijn, en dat zit er dik in gezien de uitspraken van ROTTERDAM De dans om het mogelijk Gouden, maar in ieder geval financieel aantrekkelijk Kalf, is woensdagavond in de Rotterdamse Kuip ook door de vaderlandse topvoetballers ingezet. De groep spelers die volgend jaar in aanmerking komt voor een snoepreis naar Italië, bedraagt aanzien lijk meer dan 22, het aantal beschikbare tickets voor negentien spelers en drie keepers. In de toe komst al dan niet gesouffleerd door een secondant heeft bondscoach Thijs Libregts een legpuzzel voor gevorderden onder de neus geschoven gekregen. Ten zij blessures zijn taak verge makkelijken, kan Libregts kiezen uit een potentieel van tussen de 35 en 40 gegadigden. Vooral club- coaches zullen dit seizoen van het grote aanbod kunnen profiteren. Geen enkele speler kan het zich in de concurrentieslag bij zijn club im- Voetbalduel loopt slecht af voor arbiter MEDELLIN (DPA) - De Co lombiaanse scheidsrechter Al- varo Ortega is na de voetbalwed strijd tussen Independiente Me dellin en America de Cali (0-0) woensdag in Medellin ver moord. Volgens de politie werd de 32- jarige scheidsrechter bij terug keer in zijn hotel door drie onbe kende mannen onder vuur ge nomen. Hij was op slag dood. Aan vrienden had Ortega ver teld dat hij twee maanden gele den telefonisch al met de dood was bedreigd. De anonieme bel ler had de scheidsrechter be- schuligd Independiente in een eerdere wedstrijd tegen Ameri ca de Cali benadeeld te hebben. Eind vorig jaar had de drugs- mafia uit Medellin de Colom biaanse scheidsrechters ge waarschuwd tegen zes clubs, waaronder Independiente, geen nadelige beslissingen te nemen als hun het leven lief was. De zes verenigingen worden gefinancierd door de invloedrij ke drugssmokkelaars uit Medel lin. Twee andere clubs worden 'gesponsord' door een concurre rende bende uit Cali. De politie sluit niet uit dat de moord op Or tega het werk is van de drugs- mafia uit Medellin. mers permitteren te verslappen. Trainers als Beenhakker, Hiddink, Verbeek, Krol en Vonk zouden Lib regts daarvoor dankbaar moeten zijn. Vooral de twijfelgevallen zul len zich, al dan niet gesteund door journalisten, in de kijker van Zeist willen spelen. Een identiek spel was ook in 1974 en 1978 populair. De vijandelijkhe den tussen Ajax en PSV leidden in 1974 tot het afvallen van Willy van der Kuylen en Jan van Beveren en ook Jan Mulder en Barry Hulshoff moesten van Rinus Michels thuis blijven. Vier jaar later, in Argenti nië, waren Johan Cruijff en Wim van Hanegem de meest prominente afwezigen. Een actie van de TROS 'Trek Cruijff over de streep' be roerde de ganse natie, maar mocht niet baten. De spoeling voor Italia 1990 is dik. Met Gullit, Kieft en Vanenburg, we gens blessures tegen Finland afwe zig, waren woensdagavond in Rot terdam reeds negentien gegadig den, elf in het veld en vijf op de re servebank, aanwezig. Het legioen door Libregts genegeerde spelers telt een groot aantal 'buitenlanders'. Wilbert Suvrijn, gevlucht naar het Franse Montpellier en tijdens het EK nog van de partij, wacht met Begin voorverkoop jubileurninterland ZEIST (ANP) De KNVB start zater dag 18 november de voorverkoop voor de jubileumwedstrijd Neder land - Brazilië. Houders van een clubkaart kunnen die dag vanaf 8.30 uur een kaart bestellen op het spe ciaal daarvoor bestemde 06-num- mer. De jubileumwedstrijd wordt op 20 december in de Kuip ge speeld. Nadat de houders van de clubkaart gebruik hebben gemaakt van de voorrangsregeling, kunnen overige supporters vanaf 10 decem ber terecht bij de voorverkoop adressen van Stadion Feyenoord. smart op een telefoontje vanuit Zeist. Hetzelfde geldt voor Rob Reekers van Vfl Bochum, Hendri Kruzen (KV Kortrijk) en doelman Theo Snelders (Aberdeen), met Stanley Menzo en Ruud Hes'p in de markt om als derde keeper richting Rome te reizen. Opgebloeid LEIDEN Leiden krijgt opnieuw een snookerzaal: De Center Snook er Club aan het Levendaal. Deze zaak opent op 19 november zijn deuren vanaf 14.00 uur. Op die dag zijn twee instructeurs aanwezig, die aan de hand van een demonstratie uitleg zullen geven over het spel en de regels. Vanaf 16.00 uur is er gele genheid om gratis te spelen. Met de opening van Center Snooker Club heeft Leiden nu drie snookerzalen. Fietscrossdag in Groenoordhallen LEIDEN De Groenoordhallen staan morgen in het teken van de fiets. De fietscrossvereniging De Bollenstreek organiseert nationale indoor fietscrosswedstrijden met deelnemers uit binnen- en buiten land. Daarnaast geven enige Engel se wereldkampioenen een demon stratie freestyle. De nationale fiets- cross selectie geeft bovendien de monstraties in het kader van deze nationale promotiedag voor deze jonge tak van sport. Richard van Kempen, de schaatser/wielrenner uit Nieuwveen, zet het evenement met zijn aanwezigheid luister bij. In interviews lieten Frans van Rooy (Antwerp), door de technische staf van de KNVB stelselmatig over het hoofd gezien, en Kenneth Monkou, opgebloeid bij Chelsea, onlangs we ten ook wel wat te voelen voor een tripje naar Italië. Als het bij Aber deen een beetje mocht vlotten, zal Hans Gilhaus ongetwijfeld de vol gende in dat naar internationale er kenning hunkerende clubje zijn. En dan hebben we Mario Been (Pisa) ook nog. In eigen land zijn' voor Libregts de komende maanden wekelijks di verse velden de moeite van een visi te waard. Op de wip zitten onder meer Sonny Silooy (Ajax) en John van Loen (Roda JC), momenteel ge blesseerd. De linkerspitsen Pieter Huistra (FC Twente) en Bryan Roy (Ajax) zijn recentelijk weggewerkt door Juul Ellerman en Rob Witsch- ge en zullen de komende maanden uit de wachtkamer moeten kruipen om mee naar Italië te mogen. Het zelfde geldt voor het legioentje dat alleen in beeld zal komen als een blessuregolf mocht toeslaan; René Eijkelkamp, Addick Koot, Henk Fraser, Wim Koevermans en Edward Metgod. Thijs Libregts, geplaagd door blessures, deed in de zes kwalifica tieduels een beroep op 24 spelers. Alleen interim-aanvoerder Ronald Koeman was van begin (tegen Wales) tot eind (tegen Finland), 540 minuten lang, van de partij. Frank Rijkaard kreeg 495 speelminuten, Berry van Aerie en Marco van Bas ten 470. De lijst verder: Hans van Breukelen en Adri van Tiggelen 450 minuten, Erwin Koeman 430, Ge rald Vanenburg 329, Jan Wouters 360, John Bosman 225, Wim Kieft 204, Graeme Rutjes 185, Wim Hof- kens 195, John van 't Schip 169, Aron Winter 160, Juul Ellerman 146, Ruud Gullit 124, Joop Hiele, Sonny Silooy, Hendrie Kruzen en Addick Koot 90, Pieter Huistra 82. Rob Wit- schge 81 en Renë Eijkelkamp 15. Bosman werd met slechts twee treffers, uit tegen Wales en thuis te gen Finland, topscorer van Oranje. Rutjes, Van Basten, Gullit, Kieft en Erwin en Ronald Koeman zijn de andere zes schutters die Thijs Lib regts de komende maanden met luxe problemen opzadelden. PAUL ONKENHOUT BUDAPEST (ANP) Het gemis aan een eindschot heeft de nationa le tafeltennisploegen op de eerste dag van de open Hongaarse kam pioenschappen de das omgedaan. Het mannen- en vrouwenteam wer den gisteren in Budapest in de eer ste ronde van het landentoernooi met 1-3 uitgeschakeld. De teleurstellende start was bij de mannen voorzien. Coach Vlieg had niet de beschikking over zijn kop man Haldan en diens luitenant He ister. Toch hadden Bakker en Keen winstkansen tegen Italië. Gerard Bakker verspeelde in de derde ga me tegen de Italiaanse kampioen Costantini de voorsprong van 20-14 Zaterdag 18 november Waterpolowedstrijd Zijl LGBI - Polar Bears I Zwembad DE ZIJL Aanvang 20.00 uur u aangeboden door: GRAFISCH TEKSTVERWERKINGSBURO JJW, Joop Bsighonwt bel Bakker/De Vrind slaagde er in een winstpunt te bemachtigen. De nederlaag van de vrouwen te gen Joegoslavië kwam hard aan bij coach Tigerman. Vooral de manier waarop. Van de elf games werden er vijf in de verlenging beslist. Gerdie Keen verloor de eerste partij tegen de linkshandige Poljak onfortuin lijk (22-24 21-16 19-21), waarna Mir jam Kloppenburg overtuigend ge lijk maakte tegen Fazlic. In het dub bel won Kloppenburg/Keen de eer ste game met 21-15 en verspeelde in de tweede op 20-17 drie matchpun- ten (20-22). het drama herhaalde zich in de derde (20-22) en in de par tij van Kloppenburg tegen Poljak (20-22 21-11 20-22). VRIJDAG 15 15-16.50 BBC 2: Sport on Friday met paarderennen in Ascot en zwemmen. 16 00-16.30 EURO Motor Sports News. 16.30-17.00 EURO Surfer Magazine 18.00-19.00 EURO: Acrobatiek. World- cupwedstri|den in de Sovjetunie. 18.50-19.20 RTL V-Match I 19.00-20.00 EURO: Tafeltennis: Groot- Brittanniê-Sovjetume. 20.00-21.00 EURO Rugby League hoog- I tepunten 20.15-21 50 Did 1 Sport extra: tennis. Be nefietwedstrijd vanuit Kiel tussen Bons Becker en Stefan Edberg. 21.00-23.00 EURO Golf: World Cup. 22 45-23.15 Ned 2 Sport 22.50-23.15 Did 2 Die Sport-Reportage: met o.a. Bundesligavoetbal (FC St. Pauli- Fortuna Dusseldorf. FC Nurnberg-FC Kai- 23 00-00 00 EURO Voetbal samenvat tingen van kwalificatiewedstrijden voor het WK. j 23.25-23.50 Did 1 Sportschau. 00.00-00.30 EURO: Rally Challenge. I 00.30-01 00 EURO Surfer Magazine. 12.10-12.40 RTL V Aanvallen: quiz. 12.40-13.10 RTL V: Sporttretten. 13.00-16 00 EURO Golf in Spanje. 13.15-18.00 BBC 1 Grandstand: voetbal, paarderennen in Ascot, a races, rugby union (lerland-Nieuw land) en zwemmen. 13.25-14.30 TV 5 Sport Loisirs.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17