ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN f^p] vraagt praktijkbegeleider m/v voedings-en huishoud- assistenten m/v NOORDWIJK badplaats vrouw hoofd directie reiniging, havens en warenmarkten Endocrinologie en Haematologie Ten behoeve van de afdeling Endocri- nologie/Haematologie is de vacature ontstaan voor een (part-time, 24 uur per week) vac.nr. 89.V.77.45.LD Het theoretische gedeelte van de op leiding tot A-verpleegkundige wordt in regionaal verband verzorgd door de Centrale School Nieuweroord. Het praktische gedeelte van de opleiding voor ca. 250 leerlingen wordt verzorgd door praktijkbegeleiders o.l.v. een opleidingscoördinator. Het takenpakket bestaat o.m. uit: - begeleiden van leerling-verpleeg kundigen, HBO-V en MBO-V-stagiaires; - leiden van en deelnemen aan evaluatie gesprekken; - nakijken en beoordelen van verslagen; - controleren van het Overzicht Praktische Opleiding en het praktijk Opleidings Boek; - deelnemen aan eindgesprekken; - adviseren van verpleegkundigen op de verpleegafdelingen m.b.t. de werk begeleiding van leerling-verpleeg kundigen; - deelnemen aan overlegsituaties ter bevordering van de integratie van het theoretische en het praktische onderwijs; - deelnemen aan overlegsituaties op de afdelingen. Wij komen graag in contact met kandidaten die aan onderstaande eisen voldoen: - diploma A-verpleegkundige danwel MBO-V of HBO-V; - een voltooide docentenopleiding; - ervaring als praktijkbegeleider. Salaris: max. f 4144 bruto per maand, afhankelijk van ervaring en opleiding. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. G.G. van Breukelen-van Heusden, opleidings coördinator (071 - 26 37 32) of bij mevr. H.S.M. Poell-Naeyé, personeelsconsulente (071 - 26 25 44). Divisie I - Orthopaedie Verpleegafdeling Op deze afdeling ontstaan binnenkort 2 vacatures voor part-time vac.nr. 89.L.84.45.LD De functie omvat o.m.: - onderhoud van de afdelingskeuken; - serveren van maaltijden en andere verstrekkingen aan patiënten; - verrichten van voorkomende huis houdelijke werkzaamheden; - invoeren van gegevens in de computer (keuze-maaltijden). De werkzaamheden vinden zowel overdag als 's avonds plaats volgens een wisselend rooster van 16.00-22.30 uur en van 7.30- 15.00 uur. Tevens wordt de bereidheid tot het verrichten van weekend-diensten (dagdienst) vereist. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die in het bezit zijn van het diploma verzorgingsassistent (O.V.D.B.). Aanstelling geschiedt voor 19 uur per week. Salaris: max. f 2589 bruto per maand bij een voltijdsaanstelling. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. G. de Kloe, verpleegkundig hoofd Orthopaedie a.i. (071 - 26 20 66) of bij de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071 -26 36 16). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN GEVRAAGD assistente in huisartsenpraktijk voor 25 uur per week ingaande januari 1990 Brieven onder nummer 77637 gemeente Burgemeester en wethouders van Noordwijk roepen gegadigden op voor de vakature van arts m/v die zitting heeft in de gemeentelijke indicatiecommissie. De indicatiecommissie heeft tot taak advies uit te brengen over ver zoeken van bejaarden om opneming in een bejaardenoord of opneming of dagbehandeling in een verpleeginrichting. Tevens adviseert de commissie over de mogelijkheden tot intra- en extramurale hulpverlening. De commissie bestaat uit vier leden, namelijk een arts, een maatschap pelijk werkende, een wijkverpleegkundige en een funktionaris van het gecoördineerd ouderenwerk. De arts heeft tot taak om tezamen met de andere commissieleden de toestand van de verzoeker te beoordelen. Hij/zij bezit de medische gegevens die over de verzoekers bekend zijn en stelt zonodig zelf een onderzoek in naar hun lichamelijke en geestelijke gesteldheid. De te benoemen arts dient bevoegd te zijn tot het uitoefenen van de geneeskunst in Nederland en te beschikken over kennis (geriatrisch en psycho-geriatrisch) en ervaring inzake de problematiek van de ouder wordende mens. Verder wordt de voorkeur gegeven aan een arts, die vrij is van bindingen met personen of organisaties, welke belang hebben bij de door de commissie te geven adviezen. De te verlenen diensten (keuringen) zullen overeenkomstig de lande lijke tarieven worden vergoed en voor het bijwonen van de vergaderin gen wordt presentiegeld verleend. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de afdeling Sociale Zaken, de heer W. van Es, telefoon 01719- 60221. Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een sollicitatiebrief, in te zenden aan burgemeester en wethouders, afdeling Personeelszaken, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden "sollicitatie". een instituut voor de behandeling en begeleiding van ca. 60 moeilijk lerende jongeren in de leeftijd van 6 tot 21 jaar zoekt op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (40 uur per week) Functie-informatie - Verwerking administratie via geautomatiseerd systeem - Werkzaamheden t.b.v. patiëntenadministratie - Verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. personeels cq. salarisadministratie Functie-eisen - Opleiding minimaal MEAO of Praktijkdiploma Boekhouden - Ervaring in gelijksoortige functie - Kunnen werken in teamverband Wij bieden - Een zelfstandige functie - Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 2.476,- en 3.461,- bruto per maqnd conform CAO-Ziekenhuiswezen - Deelname in het Pensioenfonds P.G.G.M. Uw sollicitatie kunt u voor 20 november richten aan de directie van de Stichting Lidwinahuis, Zoeterwoudsesinge134, 2313 EJ Leiden. DE JEUGDHAVEN, Breestraat 19, 2311 CG Leiden, tel. 071-122000 Binnenkort wordt in Leiden een stedelijke Stichting voor So ciaal Kultureel Werk opgericht. Buurthuizen, jongerencen tra en enkele andere voorzieningen zullen daarin worden samengevoegd. Ook de werkeenheden en het bureau van De Jeugdhaven zullen aan deze stichting worden overge- Door het bureau van de stichting zal ondermeer de financië le administratie van alle centra verzorgd worden. In ver band met vertrek van een medewerkster zoeken wij voor dit bureau per 1 januari 1990 een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER - 20 UUR De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het vastleggen van financiële gegevens en het beheer van komputerbestanden. Gezien de beperkte omvang van het administratieve team worden soms taken van kollega's overgenomen. 1 Voor deze funktie is minstens 2 jaar ervaring in boekhou ding met behulp van een komputer (finister) vereist. Erva ring in boekhoudkundige kontröles en het opstellen van fi nanciële rapportages en verslagen strekt tot aanbeveling. Andere vereisten zijn: Minimaal mavo en pd-boekhouden. Leeftijd minimaal 21 jaar. Woonachtig in Leiden of omgeving. Aanstelling zal plaatsvinden bij de Stichting Sociaal Kultu reel Werk te Leiden. De CAO-Welzijnswerk is van toepas sing; funktiekode Ac. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 1.305 en maximaal 1.668 bruto per maand, exkl. 8% vakantietoeslag. Inlichtingen telefonisch bij De Jeugdhaven (Tom Fluitsma) op 14 november tussen 9 en 13 uur. Uw sollicitatiebrief kunt u tot 22 november sturen aan de sollicitatiekommissie op bovenstaand adres. □P-INDUSTRIES □UIJVELAAR POMPEN Duijvelaar Pompen is een dynamisch groeiende en internationaal opererende fabrikant van hoogwaardige vertikale meertraps centrifugaal pompen en Hydro-unit drukverhogingsinstallaties. Belangrijke toepassingsgebieden zijn drinkwater voorziening, beregening in de tuinbouw, ketelvoeding, autowasstraten en als voeding/hogedrukpomp in de apparatenbouw. Onze pompen worden hoofdzakelijk vervaardigd van roestvaststaai plaatmateriaal. Dit gebeurt door middel van vormpersen, forceren en speciale lasmethoden. Wegens voortdurende uitbreiding van de werkzaam heden dient ons team op korte termijn te worden versterkt met een TECHNISCH/COMMERCIEEL BINNENDIENSTMEDEWERKER M/V Voor interessant werk op de verkoopafdeling. Zoals het telefonisch contact onderhouden met de afnemers en het zelfstandig uitwerken van offertes. Opleiding: MTS-WTB/E. In aanmerking komt een pittige, enthousiaste medewerker met een leeftijd tot 25 jaar, de nodige akkuratesse en teamgeest. Ervaring met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. In ons bedrijf heerst een prettige, collegiale werksfeer. Het salaris is afhankelijk van uw leeftijd en ervaring. De secundaire voorwaarden zijn goed geregeld. Bent u geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief dan snel naar onderstaand adres, t.a.v. de heer C.H. Duijvelaar. □P-INDUSTRIES □UIJVELAAR POMPEN Kalkovenweg 13, 2401 LJ Alphen aan den Rijn Tel. 01720-37034* - Telefax 01720-33137 In verband met het vertrek in mei 1990 van het huidige hoofd zoeken wij een voor de functie van voor 36 uur per week Algemene informatie: De directie Reiniging, Havens en Warenmarkten heeft 150 medewerkers. De directie is opgesplitst in 4 afdelingen, t.w. Reiniging, Havens en Waren markten, Werkplaats en Administratie. Daarnaast is er één voorlichter en een secretariaat, bestaande uit twee medewerkers. De werkzaamheden van de afdeling Reiniging bestaan in hoofdzaak uit het verwijderen van afval, het reinigen van openbare wegen, het bestrijden van ongedierte en gladheid en het geven van voorlichting hierover. De afdeling Havens en Warenmarkten heeft o.a. tot taak het regelen van de markten en het toezicht houden op de markten, openbare wateren en brug gen. De gemeente Leiden maakt deel uit van de Gemeenschappelijke vuilverbran ding Leiden. De directievoering hiervan, evenals die van een regionale stort plaats, is opgedragen aan het hoofd van de directie R.H.W. In de komende jaren wordt een nieuwe vuilverbrandingsinstallatie gebouwd in samenwer king met 34 andere gemeenten. De totstandkoming van deze gezamenlijke installatie en de daarbij behoren de plannen met betrekking tot gescheiden inzameling, worden mede voorbe reid door het hoofd van de directie R.H.W. Door de toegenomen belangstelling de laatste jaren voor het milieu, worden aan de directie steeds meer eisen gesteld t.a.v. afvalstoffenverwerking en milieuhygiëne. Dit heeft tot gevolg dat er een verschuiving heeft plaatsge vonden van voornamelijk uitvoerende taken naar steeds meer beleidsmatige taken. Functie-informatie: Het hoofd van de directie Reiniging, Havens en Warenmarkten: - draagt de eindverantwoordelijkheid voor de aan de directie opgedragen taken; formuleert hiertoe doelen en beleid - is verantwoordelijk voor het personeel - is verantwoordelijk voor goed gebruik en beheer van de middelen van de directie: geld, materiaal en gegevens - draagt zórg voor een efficiënte delegatiestructuur en is eindverantwoor delijk voor kwaliteit, kwantiteit en tijdige uitvoering van werkzaamheden - heeft zitting in diverse stuur- en overleggroepen, zowel op regionaal als landelijk niveau, waarin beleidsstandpunten van de gemeente Leiden moeten worden uitgedragen en waarin ontwikkelingen op het vakgebied worden geïnitieerd, c.q. kritisch bekeken op haalbaarheid in de praktijk. Functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau en in staat zijn om zich in korte tijd de specifieke kennis op het vakgebied eigen te maken - aantoonbare leidinggevende kwaliteiten - een participerende stijl van leidinggeven - goed improvisatie- en organisatievermogen - goede contactuele eigenschappen - gevoel voor spanningsveld; bestuur-beleid-uitvoering Aan deze functie is een maximum salaris verbonden van f 8.674, bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 15). Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de salarisinpassing plaatsvinden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectieprocedure zijn, naast een delegatie van medewerkers van de directie, een lid van het college van B&W, de plaatsvervangend secretaris en drie raadsleden betrokken. Omdat er zeer weinig vrouwen op managementniveau werkzaam zijn en het college zich een forse uitbreiding daarvan ten doel stelt, worden alleen vrou wen tot de sollicitatieprocedure toegelaten. Voor meer informatie over bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met de heer M.A. Logtenberg, hoofd van de directie R.H.W, tel. 071-252181, of de heer F.J. Kuijers, wethouder Cultuur, Volksgezondheid en Groen, tel. 071-254229. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan de directie Personeel en Organisatie, post bus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer 89.058.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 28