spo0Rrrv Chelsea koestert 'koopje' Monkou Vraagtekens bij prestaties DDR Van der Pauw is concurrentie voor Under krijgt half miljoen 'Als er één speler is die Feyenoord niet had moeten verkopen...' Revanche van handbalsters VRIJDAG 10 NOVEMBER 1989 PAGINA 17 Na onthulling over dopinggebruik LONDEN (Rtr) De bekentenis van woensdag dat Oostduitse atle ten doping hebben toegepast ver sterkt het vermoeden dat de grote sportsuccessen van de DDR in de afgelopen twintig jaar op een kunst matige - en verboden - manier tot stand zijn gebracht. Velen hebben van aanvang sceptisch gestaan te genover de opkomst van de DDR als één van de super-grootmachten op het gebied van de Olympische sporten. Maar het bewijs werd zelden gele verd. De sport-autoriteiten van de DDR hebben de beschuldigingen altijd ontkend. Maar toen de vroege re wereldkampioene zwemmen Renate Vogel naar het westen uit week, was het eerste dat zij uitriep, dat aan de andere kant veelbeloven de zwemtalentjes geinjecteerd wer den met een geheimzinnig „race- poeder" om het zelfvertrouwen op te vijzelen, voordat bij het meer seri euze werk anabole steroiden op het menu kwam. Door de onverwachte onthulling van Oostduitse autoriteiten, dat ei gen atleten in het door de IOC er kende laboratorium van Kreischa zijn betrapt, kijkt men toch wat an ders tegen de klinkende toppresta ties van de laatste twintig jaar aan. Een relatief klein land als de DDR met slechts zeventien miljoen inwo ners veroverde twaalf jaar na het Olympisch debuut van 1968 bij de Spelen van 1980 in Moskou in totaal 126 medailles, waaronder 47 gou den. Maar de echte krachtproef kwam vorig jaar bij de Spelen van Seoul. De DDR legde beslag op de tweede plaats achter de Sovjetunie, maar vóór de Verenigde Staten met een totaal van 102 medailles, waarvan 37 gouden. Heldin van de Spelen van Seoul was Otto. De laatste super-ve dette in een lange opeenvolging van Oostduitse medaille-winnaressen won zesmaal goud. Sinds de eerste wereldkampioenschappen van 1973 heeft de DDR bij de vrouwen die tak van sport beheerst. In Belgrado wonnen DDR-zwemsters tien» van de veertien onderdelen. Het succesverhaal gold ook voor andere takken van sport. De kunstrijdster Katerina Witt en hard- rijdster Karin Kania grepen bij de winterspelen goud, de tweemans bob van Wolfgang Hoppe eveneens. Vijf maanden geleden echter be schuldigde de uitgeweken Hans- Jürgen Noczenski, voormalig voor zitter van de Oostduitse judo fede ratie, de Oostduitsers ervan oneer lijk spel te spelen. „Elke atleet, die bij internationale wedstrijden voor de DDR uitkomt, heeft dope ge bruikt. Niemand uitgezonderd," verklaarde hij tegenover het West- duitse Bild. Nauta zeilt maar net langs ijsveld DEN HAAp (ANP) - Dirk Nauta en zijn bemanning van de Equity Law II zijn op de elfde dag van de tweede etappe van de zeilrace rond de wereld ongemerkt langs een groot ijsveld gevaren. Het ijs was gesignaleerd door een ander jacht, dat enkele mijlen achter het schip van Nauta voer. Het schip, de Liver pool Enterprise, gaf de positie van het ijsveld, zoals dat reglementair is voorgeschreven, door aan de rest van de vloot. Dirk Nauta realiseerde zich na de melding van de concurrent, dat zijn jacht zich enkele uren tevoren in zeer dichte mist bij het ijsveld had bevonden. Ondanks het feit dat voortdurend een van de elf beman ningsleden op de uitkijk staat, was het ijsveld niet opgemerkt. Het schip van Nauta heeft geen radar- apparatuur aan boord. In de non-maxi divisie heeft Nau ta zijn voorsprong op het Engelse jacht Maiden vergroot tot bijna 400 zeemijl. Haz.Boys tegen Lisse in LD-Cup LEIDEN Hazerswoudse Boys krijgt morgen hoog bezoek. In de strijd om de Leidsch Dagblad Cup komt de zaterdagsectie van FC Lisse op bezoek bij de zater dagvierdeklasser. De promo vendus doet het momenteel niet slecht in de KNVB-contreien, na een verblijf van een aantal seizoenen in de Leidse afdeling. Dank zij de trefzekerheid van Leon Laros hebben de Hazers- woudenaars een positie in de middenmoot verworden. Dat geldt ook voor FC Lisse, maar die club opereert drie klas sen hoger. De ploeg van Wim Ei lander maakte afgelopen zater dag geen beste beurt. Thuis te gen hekkesluiter Kozakken Boys verloor de Lisser formatie met 1-3. Hazerswoudse Boys - FC Lis se betreft een duel in een tussen- ronde.. De tweede ronde vindt volgend jaar plaats. Het meren deel van de overgebleven 32 teams bindt in het weekeinde van 6 en 7 januari de strijd aan met elkaar. Het lag in de bedoeling dat de duels Foreholte-RCL en Altior- Alphense Boys ook dit weekein de afgewerkt zouden worden. Door competitieverplichtingen zijn die LD-bekerconfrontaties evenwel geschrapt. Die beschuldiging wordt ge steund door Hans-Georg Aschen- bach, een vroegere Oostduitse Olympische kampioen ski-sprin gen. die vorig jaar uitweek. Hij ver telde de krant, dat hij en andere sportsterren tijdens hun hele sport- carriere gedwongen werden tot het gebruik van anabole steroiden. Aschenbach noemde Otto en Witt onder degenen, die dope hadden ge bruikt en verklaarde in Bild am Sonntag: „Doping was verplicht. Degenen, die niet gehoorzaamden, werden uit de nationale selecties en hun clubs gegooid en het leven werd moeilijk voor hen gemaakt." Het Oostduitse antwoord op de beschuldigingen was voorspelbaar. Aschenbach werd uitgemaakt voor leugenaar, Otto dreigde met een rechtszaak en Witts trainster Jutta Müller wees zijn aantijgingen als belachelijk van de hand. Nadat hij woensdag hoorde van de veertien positieve gevallen zei Aschenbach: „Dit is pas de eerste stap. Ze zullen nu wel met de waar heid voor de dag moeten komen. Ik blijf bij mijn overtuiging dat alle Oostduitse sterren hebben moeten slikken. „Kreischa is ééii van de centra waar Oostduitse atleten naartoe moeten om er zeker van te zijn, dat zij 'schoon' zijn als zij hun land in het buitenland vertegen woordigen. De veertien gevallen, waarover is gerapporteerd, zijn hoogstwaarschijnlijk atleten, van wie de trainers een foutje in de voor bereiding maakten." STUTTGART (SID) VJB Stuttgart heeft de Zuidduitse broedertwist met Bayem München glansrijk doorstaan. De club van Arie Haan won in de achtste finales van het toernooi om de nationale beker van de Bondsrepubliek met 3-0 van de landskampioen. Het Neckar-stadion was met 67.750 toeschouwers tot de laatste plaats bezet. Fritz Walter (op de foto derde van links, met verder v.l.n.r. Buchwald, Hartmannen F rontzek) was de grote man bij de thuisclub. De spits maakte het eerste en het laatste doelpunt. Hartmann tekende voor het tweede. Arie Haan toonde zich vooral verheugd over het feit, dat Stuttgart nog op drie fronten actief is. In de nationale bekerstrijd, op Europees niveau en in de vaderlandse competitiewaar de rol bovenin ook nog niet is uitgespeeld. Ook de nummer twee uit de competitie van afgelopen seizoen werd uitgeschakeld. FC Köln verloor bij Kai- serslautern met 1-2. Kuntz en Roos zorgden voor 2-0, weer Kuntz bracht in de laatste minuut met een eigen doel punt de eindstand op het bord. EINDHOVEN (ANP) - Mogelijk wordt het marathonseizoen 1989/90 toch minder saai dan is voorzien. De giganten die het vorige schaatsjaar volledig naar hun hand zetten, staan vooralsnog in de schaduw. Yep Kra mer en Richard van Kempen mis ten gisteren in Eindhoven de slag. Andy van der Pauw werd de derde winnaar in drie wedstrijden. Eerder gingen Robert Vunderink (Assen) en Geert Kuiper (Haarlem) als eer ste over de streep. Kramer bleef lei der in de rangschikking, de achter stand van Kuiper en Van der Pauw is echter minimaal. De 23-jarige Van der Pauw boekte in de marathon om de Lichtstadtro fee zijn eerste zege op kunstijs. In februari werd de Ankevener win naar van de 100 kilometer lange Winterlude-marathon in Ottawa. Binnen het peloton van A-rijders stond de Noordhollander vooral be kend als een stayer op natuurijs. Daarmee blijkt hij niet naar waarde geschat. In de ploeg van Aegon blijkt Van der Pauw voor eigen kansen te mo gen rijden. Ploegleider Hans Veld kamp weigert Van der Pauw noch Kuiper, Lammert Huitema en An- dries Kasper een beschermde posi tie te geven. Dat was vorig jaar wel anders toen Van der Pauw geheel in dienst stond van sprinter Van Kem pen. Zijn Canadese triomf, door de fans beschouwd als een heuse we reldtitel, maakte weinig indruk bij ploegleider Geijsel van Sony. Door die onverschilligheid en de interes se van de KNSB-geldschieter was de transfer snel een feit. Van der Pauw heeft er zin in, daarvan ge tuigde al de derde plaats die hij za terdag in Haarlem behaalde. ROTTERDAM (GPD) - Direc teur technische zaken W. van Kal ken van het Stadion Feyenoord vindt dat met het bevestigen van de zeventig meter lange en zes meter hoge netten in de Rotter damse Kuip 'een grens is bereikt.' „De minnen winnen het van de plussen", zo geeft hij zijn negatie ve gevoelens omtrent het treffen van de zoveelste maatregel in 'zijn' stadion weer. „Kijk", legt hij uit, „uiteindelijk geef je weer toe, zet je er weer een hek bij. Dadelijk wil men midden op het veld ook nog een net. Zo blijf je aan de gang. En waar is het eind?" Omdat de interland Nederland- Finland, aanstaande woensdag in de Kuip, voor voetbalminnend Nederland zo belangrijk is heeft Van Kalken het netten-idee van 'Deze netten in Kuip zijn uiterste grens' de KNVB door de vingers gezien. Of dit het laatste is wat hij in het Feyenoord-stadion zal toelaten? Van Kalken: „Dit is inderdaad weer een behoorlijke knieval on zerzijds. Maar zo kan het echt niet verder gaan. Men moet maar eens andere oplossingen zoeken. Ik zeg nooit nooit, maar één keer is het echt afgelopen". De aluminium-constructie, voorzien van donkere nylon net ten, moet volgens de KNVB de spelers op het veld beschermen tegen allerhande projectielen die van de tribunes worden gewor pen. „Het is 'n directe bescher ming van de spelers", zegt Van Kalken, „die staan met de rug naar het publiek, en zien dergelij ke dingen meestal niet aanko men. Ze worden zo beter be schermd". De netten, die dertig duizend gulden kosten, worden overigens na de wedstrijd weer weggehaald. „Als ik er niet meer in kan mee gaan", zegt Van Kalken, „is 't uit. Het stadion heeft alle normale veiligheidsvoorzieningen getrof fen. Daarna komen de abnormale maatregelen. Dat is voor mij de grens. Je moet nooit toegeven aan geweld. Dat is en blijft het voor naamste. Juist het kwaad moet worden aangepast.." AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet Kurt Linder binnen twee weken een kleine half miljoen gulden betalen. Dit is de - ver vroegde - uitspraak van de presi dent van de arrondissements rechtbank in het kort geding, dat de oud-trainer had aangespan- De Westduitse trainer, woon achtig in Bern, kreeg in het kort geding in alles zijn zin. Hij had nog 453.610 gulden aan salaris te goed, hij ontving pas 146.390 gul den. Ajax staakte de betalingen na het ontslag van de trainer, drie maanden na zijn indiensttreding op 1 juli 1988. Mr. Crul, die de club vorige week tijdens de zitting ver dedigde, voerde aan, dat Ajax een beslissing van de inspecteur der belastingen afwachtte. Ajax en Kurt Linder waren, zo bleek vorige week tijdens de zit ting, een speciale overeenkomst aangegaan. De trainer zou wor den uitgeleend door zijn instituut voor fysiotherapie in Bern, de PBW A.G. Als vergoeding zou Ajax het instituut 600.000 gulden overmaken. Linder zou zijn sala ris van de PBW A.G. blijven ge nieten. CHELSEA (GPD) Kenneth Monkou was bij Feyenoord vorig seizoen een van de meest ondergewaardeerde spelers. De lange verdediger was volgens zijn eigen collega's beter dan de meeste aankopen van Hans Kraay, maar diende op de bank plaats te nemen, omdat een speler die voor enkele tonnen is binnengehaald niet direct kan worden gepas seerd. Kenneth John Monkou was in de zomer van 1985 bij de Haagse amateurclub WP voor niets weggekaapt. Als zich een koper meldt, zo redeneerde Hans Kraay, is elk be drag dat op tafel komt pure winst. Daarom deed Feye- noords directeur hem meteen van de hand, toen manager Bobby Campbell namens Chelsea 100.000 pond (amper 350.000 gulden) bood. Een weggeefprijs, zo meent de hui- ken. Daarmee wil Chelsea voorko- dige technische staf van Feyenoord, men dat de ex-Feyenoorder vroeg- die Monkou op dit moment graag in tijdig voor minder dan een miljoen huis had gehad. „Want," zegt trainer gulden wordt weggekocht. Pim Verbeek, „als er een speler is die men niet had moeten verkopen, is het Kenneth Monkou wel. Een speler met een geweldige, mentali teit, die is uitgegroeid tot een bik kelharde en atletische verdediger." Ovatie Monkou kreeg onlangs een staande ovdtie van de 6000 meegereisde Chelsea-fans na zijn optreden in de neth Monkou kreeg begin dit sei- uitgever Robert Maxwell. Monkou staat inmiddels bovenaan in de En gelse eerste divisie en de Britse een transferbedrag sportpers heeft Monkou alleen nog acht miljoen gulden, maar lovende kritieken gegeven. 'Koopje' „Kenny? That's our bargain of the Glasgow Rangers en 65-voudig year." De paar woorden die Bobby ternational) in het centrum Campbell kwijt wil zeggen veel, zo niet alles, over Kenneth Monkou. 'The boss' op Stamford Bridge, het stadion van Chelsea in het hartje van Londen, zou je niet direct bij de meest spraakzame managers Maar Monkou heerst naast aan voerder en inspirator Graham Ro berts (ex-Tottenham Hotspur en defensie. Met zijn 1.93 meter wint hij elk kopduel, vandaar ook dat hij bij alle hoekschoppen en vrije trap pen van Chelsea naar voren wordt gedirigeerd. Saunders, een maand geleden voor Wales als enige schit- Engeland plaatsen. Zo spontaan als terend tegen Oranje, wordt door zijn zoon Greg was bij Sparta, zo stug lijkt de manager van de 'Blues'. Maar onsympathiek is-ie nu ook weer niet. Gelukkig als hij is met de koppositie in de league houdt hij er niet van zijn spelers 'een hoop veren in hun kont te steken'. „Bobby Campbell," zal Kenneth Monkou, 'het koopje van het jaar' dus, vertellen, „valt wel eens uit de toon. In de rust van een competitie wedstrijd ging hij pas nogal tekeer tegen ons. Toen ik als enige wat te rug wilde zeggen, riep hij: 'Shut up, you bloody foreigner". Maar meestal meent hij het niet. Hij heeft het bes- „In maart te met ons voor." Dat Campbell dik 'tevreden is over zijn 'donkere parel', lijdt ook geen twijfel. Want: Kenneth Mon kou, die in maart van dit jaar een contract tot juli '92 bij Chelsea te kende, kreeg deze week tot zijn eigen verbazing te horen dat hem volgende maand een forse salaris verhoging wacht en dat zijn con tract tussentijds wordt opengebro- Monkou moeiteloos aan banden ge legd en Goddard is in de slotfase niet meer in zijn buurt te vinden. „Voor mijn gevoel," zegt Mon kou, „speel ik elke zaterdag een Eu ropa Cup-wedstrijd. Het gaat er ver schrikkelijk hard aan toe en het het tempo in de Engelse league ligt heel hoog. Na afloop ben ik helemaal ka pot en ik heb meestal de hele zon dag nodig om bij te komen, maar ik beleef op dit moment de mooiste periode in mijn Reserve i dit jaar heeft Bobby Campbell me tijdens een wedstrijd tussen Feyenoord 2 en Sparta 2 ont dekt. Hij kwam kijken naar zijn zoon Greg. Later nam hij contact op met Dave Mitchell en vervolgens was de zaak snel rond. Natuurlijk kun je zeggen dat de interesse van Chelsea voor mij een geschenk uit de hemel was. Bij Feyenoord kreeg ik geen eerlijke kans en moest ik elk seizoen opboksen tegen de nieuwe Kenneth Monkou; bij Feyenoord veroordeelt tot een plaats op de bank, bij Chelsea in de basis en aan kop van de Engelse league. (foto gpdj twee bekercompetities (League Cup en FA-Cup, red.), waar we aan meedoen." Monkou zegt helemaal ingebur gerd te zijn in Groot-Brittannie en geniet met volle teugen van het suc ces dat hij in Engeland heeft. „Op sportief gebied heb ik het geluk ge had, dat ik met Graham Roberts mag samenspelen. Een betere prof bestaat er volgens mij niet. Ze noe men hem hier Captain Marvellous, omdat-ie zoveel voor de ploeg bete kent. Voor iemand die voor het eerst kennis maakt met het Engelse profmilieu, is hij een prima leer meester. Ik vind het een ideale situ atie." Volgens Monkou is de mentaliteit van zijn Londense collega's vele malen beter dan bij menige Feye- noorder. „Feyenoord is een grote club, maar de wil om de top te berei ken ontbreekt bij de meeste jon gens. Hier zit je aan het brood van een ander als je het in het veld laat afweten. Je wordt in de groep afge maakt als je niet presteert. Daar heb ik in het begin even aan moeten wennen, maar het sluit goed aan bij mijn eigen opvattin gen. Al zou je op zaterdagmiddag rond een uur of twee soms denken dat de jongens helemaal niet met een wedstrijd bezig zijn. Na de be spreking en de lunch, waarbij ieder een beans on toast zit te vreten en ik steevast een bord spaghetti met kip bestel, wordt de tijd gedood met grappen en grollen'en wordt er in de kleedkamer gewed op paarden races, die op dat moment via de tele visie zijn te volgen. Om kwart voor drie begint de helft aan een war- ming-up en neemt de rest een warm bad of een uitgebreide massage. Maar om klokslag drie uur staat ie dereen op scherp." 'Kenny' Monkou zien we voorlo pig niet meer terug op de Neder landse velden. Wim Jansen vroeg hem na de benefietwedstrijd tussen Oranje en het Kleurrijk elftal, waar in Monkou een helft acte de presen ce gaf, of hij eerst contact met SW wil opnemen als hij zou besluiten terug te keren naar Nederland. SW's slimme technisch-directeur zal waarschijnlijk veel geduld moe ten hebben. Met Herbert Dijkstra, Piet Kleine en outsider Arnold Stam zorgde Van der Pauw in Eindhoven na zes tig ronden voor de beslissende de marrage. Het kwartet nam zonder enige moeite een ronde voorsprong en verdeelde en passant een premie van 1500 gulden. In de slotronden probeerde Klei ne tot twee keer toe de overige drie af te schudden. De vroegere Olym pische tien-kilometerkampioen bleek kansloos. Met overtuiging toonde Van der Pauw, die zich als laatste bij de koplopers had ge voegd, zich de beste sprinter. Ik wist dat Dijkstra en Kleine minder snel waren, alleen Stam was een vraagteken", aldus de winnaar, die aanzienlijk opfleurt nu hij geen vuil knechtenwerk behoeft te verrich ten. „Bij deze ploeg zijn we allemaal de baas. Dat is een hele opluchting." Op bescheiden wijze maakte Gos- ka Tomporowska werk van de zo fel begeerde internationalisering van het marathonschaatsen. De in de Lisse wonende Poolse zegevierde voor Petra Grimbergen en Petra Moolhuizen. In het klassement is Boukje Keulen eerste. Tom porowska, die vorig jaar na de we reldbekerfinale in Nederland ach terbleef en nog steeds slechts een voorlopige verblijfsvergunning heeft, bezet de tweede plaats. TRONDHEIM (ANP) - Het Neder landse vrouwen handbalteam heeft gisteren op de tweede dag van het toernooi om de Polar Cup revanche genomen voor de nederlaag, die het op de openingsdag tegen Noorwe gen leed. Oranje versloeg Denemar ken met 28-24. Nederland begon aanvallend slor dig maar na een omzetting naar twee cirkelloopsters ging het aan merkelijk beter. De aanvankelijke achterstand van 1-3 werd na twaalf minuten genivelleerd: 6-6, waarna Oranje uitliep tot 12-9 bij de rust. In het eerste kwartier van de tweede helft werd Denemarken door de uitstekend draaiende Ne derlandse ploeg bij vlagen over speeld. Na een voorsprong van 19- 13 slopen weer onnauwkeurighe den in het Nederlandse spel. Dene marken profiteerde, nadat. Oranje op 18-24 was gekomen, daarvan maar kwam toch niet dichterbij dan vier treffers: 28-24. Volleybalteam mag naar Goodwill Games WOERDEN (ANP) - De Neder landse mannen-volleybalploeg is uitgenodigd voor deelneming aan de Goodwill Games van 1990 in Se attle. De deelnemerslijst bestaat verder uit de Verenigde Staten, de Sovjetunie, Frankrijk, Brazilié, Ja pan en Cuba. Voor de ploeg van bondscoach Harrie Brokking betekent de uitno diging erkenning als lid van de we reldtop. De Goodwill Games is een internationaal sportevenement, waarvoor topatleten uit 21 takken van sport worden uitgenodigd. Oranje speelt de twee plaatsings wedstrijden tegen Finland voor de B-wereldtitelstrijd op 28 en 30 janu ari. Bij winst mag Nederland naar het wereldkampioenschap voor B- landen. De beste drie van dat evene ment mogen zich later in 1990 in Brazilië meten met de A-landen. Testverbod Prost ROME (Reuter) Wereldkampioen Formule I Alain Prost mag geen testritjes* maken met de auto van zijn nieuwe werkgever Ferrari. Zijn huidige baas McLaren heeft hem dat verboden, omdat Prost nog tot het einde van dit jaar onder contract staat bij de firma. Dat heeft Ferrari gisteren bekend gemaakt. Woordvoerder Franco Liistro van de Italiaanse renstal verklaarde dat, indien McLaren vasthoudt aan zijn standpunt, Ferrari met gelijke munt zal terug betalen. Dat houdt in, dat de Oostenrijker Berger dan ook niet mag proefdraaien voor McLaren. aankopen. Maar ik ben een knokker en ik vind dat ik mijzelf heb ver kocht. In alle wedstrijden bij de re serves heb ik me volledig gegeven, omdat je nooit wist welke trainers er langs de kant stonden. Dat houd ik nu de jongens voor, die hier in het tweede elftal spelen." De in Suriname geboren en in de Haagse Transvaalbuurt opgegroei de Hollander bewoont samen met zijn hond net buiten Londen, in het graafschap Surrey, een riant (huur- )huis. Op een steenworp afstand van Dave Mitchell, met wie hij dage lijks op en neer naar de training rijdt. „We trainen een keer per dag. Dat lijkt niet veel voor een full-prof, maar je speelt hier veel meer wed strijden. Tussen kerst en nieuwjaar bijvoorbeeld staan er drie duels op het programma. Daarnaast zijn er Tb VRkJDAG 15.15-17.10 BBC 2: Paarderennen in Cheltenham. 16.00-18.00 EURO: Snooker: Dubayy Open. 18.00-19.00 EURO Bobsleeën Wortd- Cup twee man vanuit Altenburg in de DDR. 18.50-19 20 RTL V: Match. 19.00-20.00 EURO: Admiral's Cup Yacht Open. 22.00-23.00 EURO Tennis: Open kam pioenschappen vanuit Stockholm. 22.45-23.15 Ned 2: Sport met Marco van Basten. Nederlands tafeltenniskampioe- ne Mirjam Kloppenburg, EC-volleybal tus sen Rentokill/ZVH en het Finse Rantaper- kiom, ijshockey, en het laatste zeilnieuws over de Whitbread round the world race met schipper Dirk Nauta. 22.50-23.15 Did 2' Die Sport-Reporlage: met o.a. DFB-Cup voetbal en Bundesliga ijshockey. ZATERDAG 10.30-11 00 EURO Rally Challenge. 11 00-13,00 EURO' Snooker Dubayy Open. 11.00-13.00 EURO: Snooker.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17