'My Home is my Castle' MENS m 7LKTzflTËRDflG~TJ? H Woonpark Beerendrecht woonhuizen makelaardij bv stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 MAKELAARDIJ B.V. ■JU»lutAmJuH—nfalifc Suin.iirMuiiii.'iniri.-iiBiuii.iiiiui.'iiftiuiiiiiii.UiiiiBiiiiiii'iiiji.'iiii.n.iiiiiiiiB.'i.fitBj Laatste fase woonpark in kasteeltuin Beerendrecht. Luxe en zeer/royale Heereweg 326, 2161 BV Lisse, telefoon 02521-19135. NOORDWIJK - HOOGWAKERSBOSSTRAAT 2 Uitstekend gelegen royale hoekwoning met inpandi ge dubbele garage en voortuin op het zuiden. Inde ling: entree, hal, garage, toilet, wasruimte (tevens douche), open hardhouten trap naar ruime L-vormi- ge woonkamer (totaal ca. 45 m2) met plavuizen vloer, open haard en gedeeltelijk verlaagd plafond, nieuwe luxe open keuken (eiken) met diverse appa ratuur. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e etage: vaste trap, ruime slaapkamer met dakkapel, veel berg ruimte. Diverse extra's: gedeeltellijk thermopane, spouwisolatie, 2 badkamers etc. vraagprijs 359.000,- k.k. VOORHOUT- ORANJE NASSAULAAN 63 Moderne tussenwoning met aangebouwde stenen berging, bouwjaar 1970 op 140 m2 eigen grond, achtertuin op het zuid-oosten. Indeling: tocht- portaal, hal, toilet, bergkast, witte keuken, doorzon- woonkamer. Gehele parterre voorzien van isoleren de beglazing. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met wastafel, 1 met vaste kast en 2 met een kasten- wand, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e etage: overloop met c.v.-ketel, deze is van 1986, voorts grote zolderkamer met dakkapel. Buiten goed binnen matig onderhouden. vraagprijs 152.000,- k.k. ZWAANSHOEK - GOUDRIAANSTRAAT 66 Moderne perfect onderhouden hoekwoning met grote uitbouw aan de zijkant en achterliggende ga rage, op 369 m' grond, bouwjaar 1973. Indeling: en tree, hal met rookglas spiegelwand, vernieuwd toi let, grote woonkamer met zij-uitbouw en open haard, deur naar terras. Open keuken (1985) met in- bouwapparatuur, alles wit. Gehele parterre voorzien van eiken parket. 1e etage: 2 slaapkamers elk ca. 3x3 m. en grote slaapkamer, alsmede bergzolder boven de uitbouw. Badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, alles wit sanitair. 2e etage: overloop met aansluiting voor de wasautomaat en c.v.-ketel, als mede gasboiler en zolderkamer met dakkapel. Tuin op het zuiden, prima onderhouden. vraagprijs 358.000,- k.k. HILLEGOM - WEERESTEINSTRAAT 108/ WEERLAAN 4 Sfeervol plekje met oude, romantische, witte wo ning, in L-vorm gebouwd, zonder poespas maar charmant met o.a. dubbele carport en zeer vrije goed aangelegde tuin. Bouwjaar oorspronkelijk ca. 200 jaar geleden en totaal op 1230 m eigen grond. Indeling: entree, toilet, woonkamer met leistenen vloer, ruime woonkeuken, badkamer met douche, bijkeuken met c.v.-ketel, voorts 2e woonkamer met parketvloer en extra entree alwaar ook toilet. In de ze woonkamer trap naar overloop en kamer onder het schuine dak, voorts 2e trap naar nog 2 slaapka mers. Woning voorzien van c.v.-gas, ketel van 1987. vraagprijs 475.000,- k.k. LISSE-ORANJELAAN 40 Allercharmantst hoekpand met carport, garage wel ke grotendeels bij de huiskamer getrokken is, uitge bouwde woonkeuken, bijkeuken en tuin op het zui den met zwembad en optimale privacy, op 283 m2, bouwjaar 1953. Deze, vooral voor gezin met kinde ren, zeer aantrekkelijke, sfeervolle woning heeft een ruime woonkamer met open haard, eethoek in de woonkeuken, 5 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, centraal verwarmd enz.enz. Bekijken zeker waard. vraagprijs 298.000,- k.k. Sluitingstijd voor advertentie donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)161400 Een prachtig projekt in Alphen aan den Rijn. In de roemruchte geschiedenis van het voormalige Slot Beerendrecht speelt de grote, fraai gesitueerde kasteeltuin een voor name rol. Deze lokatie aan de oever van de Oude Rijn was en is bijzonder bekoorlijk. Op één van de mooiste plekjes in dit projekt worden 57 schakel villa's gebouwd, waarvan een aantal villa's uitzicht hebben over de Oude Rijn. Ja, leven in Woonpark Beerendrecht heeft het niveau dat u zoekt. Temeer omdat in de direkte omgeving alles aanwezig is om het leven aangenaam te maken. De belangrijkste gebieden in de Randstad zijn zowel met het openbaar vervoer als met de auto goed bereikbaar. Het ruime comfort van een echte schakelvilla. De allure van een villa (van ruim 600 m3) en dat is geen woord te veel gezegd: een living met een breedte van 8,5 meter, een schuif pui naar het terras, een luxe SieMatic-keuken met inbouw- apparatuur, een inpandige garage; op de verdieping: 4 grote slaap kamers, een complete badkamer, apart 2e toilet, zonneterras; daar boven een bijzonder grote zolder, waarop nog twee extra kamers gemaakt kunnen worden. Architectonische schoonheid met opmerkelijke accenten. De architectuur is van een bijzon dere schoonheid en getuigt van een groot praktisch inzicht; de ruimte is maximaal benut. De fraaie vormgeving maakt deze schakelvilla een extra aantrekkelijk. GIW Garantie Natuurlijk krijgt u de volledige garantie van het Garantie-Instituut Woningbouw. Dat is wel zo zeker. Koopsommen v.a. f 380.000,- v.o.n. Bekijk het Woonpark Beeren drecht tot in details in ons infor matiecentrum op de bouwplaats aan de Raadhuisstraat/Paltrok- molen. Geopend maandag t/m vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Of informeer bij één van de makelaars: Rob Muns' Makelaarshuys 01720-93942 Ruyssenaars Makelaardij o.g. 030-282387 V.o.f. Beerendrecht is een samen werkingsverband van Projektont- wikkelingsmaatschappij Amro B.V. en Wilma Vastgoed B.V. data verhoeven onderhoud. Voorzien van centra le verwarming, dakisolatie en dubbele beglazing. Grondopper- vlakte 318 m2. Inhoud ca. 650 m Ind.: beg.gr.; woonkamer (10.00x4.00 m). keuken, hal. toi let en entree. 1 e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop en balkon. 2e Etage: 2 kamers, berging, voorzolder Vraagprijs 395.000,- 27 isolatie. Gesitueerd in moderne ming en eigen parkeerplaats. Aantrekkelijke, rustige stand met de uitvalsweg in de direkte nabij heid, Tevens voorzien van spouwmuur- en vloer-isolatie en dubbele beglazing. Ind.: L-vormi- ge woonkamer met open haard, en parketvloer, 2 slaapkamers, keuken met diverse inbouwappa- ratuur. badkamer met ligbad en 2e toilet, apart toilet en hal. Ber ging aan de tuinzijde. Berging in de woning en fietsenberging. Vraagprijs ƒ240.000,- k.k. haard, keuken, hal. toilet en in pandige berging. 1e Etage: 3 rui me kamers, badkamer met ligbad en douche, apart toilet, overloop. 2e Etage: zolderkamer, berging met C.V./gas-boiler. Vraagprijs 345.000,- k.k. Troetetraplein 23 perfekt onderhouden 3-kamerap- partement op de begane grond met zonnige tuin op het westen. Uitstekend onderhouden eenge zinswoning met tuin op het zuid westen. Voorzien van 2 jaar oude C.V.-warmwa- Recentelijk ver nieuwd schuurdak. De uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag en winkelcentrum in direkte nabijheid. Tevens voorzien van dubbele beglazing. Ind. beg.gr.: woonkamer met open haard, mo derne witte keuken met inbouw oven, kookplaat, koelkast, hal n toilet. 1e etage: 3 kamers, badka mer met ligbad en 2e toilet, over loop. 2e etage: kamer, zolderber- 9'n9- Vraagprijs ƒ219.000,- k.k. Jacob van Campenlaan 62 Aantrekkelijk gelegen 3-kamer- hoekappartment (was 5 kamers) op de 7e etage. Voorzien van centrale blokverwarming (nieuwe radiatoren) en voorzetramen. Ruim balkon op het zuiden. Het komplex is uitgerust met lift. Di- rekt bij de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Rotterdam. Ind.: L-vormige woonkamer (10.60x3.90/6.00). 2 slaapka mers, keuken, badkamer met lig bad, toilet en entree. Bergipg op de parterre. Vraagprijs 185.000,- k.k. Herengracht 90 Aantrekkelijk in het centrum gele gen grachtenpand. De woning is pas geheel gerenoveerd. Tevens geschikt voor studentenhuisves ting. Ind.: woonkamer met open keuken, badkamer met douche en toilet, entree. 1e etage: 2 ka mers en overloop. 2e etage: 1 rui me kamer en bergruimte. Vraagprijs 179.000,- k.k. met leuk uitzicht over het centrum van Leiden. Voorzien van de volgende ex tra's: open haard, keuken met granitoblad en de volgende appa ratuur: keramische kookplaat, af zuigkap, combi-oven, diepvriezer met 3 laden, ruime koelkast en dubbele spoelbak. De lichte bad kamer is uitgerust met ligbad, aparte douche en dubbele wasta felcombinatie. Indeling: woonka mer met open keuken, badka mer, terras en entree. Etage: 2 ruime slaapkamers, toilet, ber ging met C.V.-combiketel, over loop. Tevens berging op de bega- Bachstraat 33 Eengezinswoning in componis- tenbuurt (Zuidwest) met zonnige tuin op het Zuidwesten. Dichtbij wijkwinkelcentrum en de uitvals weg naar de rijksweg Amster dam-Rotterdam. Ind.: woonka mer, keuken, hal en toilet. 1e eta ge: 3 kamers, badkamer met dou che, overloop, vaste trap naar: 2e etage: kamer met dakkapel, zol derberging. Vraagprijs 175.000,- k.k. Kneppelhoutstraat 47 Aan plantsoen gelegen hoekeen- gezinswoning. Leuke tuin met achterom en aangebouwde ber ging. In de direkte nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Ind.: beg.gr.: woonkamer, keuken, douche met toilet en entree. 1e Etage: 2 kamers, overloop, bal kon. 2e Etage: zolderberging (ge schikt voor het maken van een kamer) met dakkapel. Vraagprijs 165.000,- k.k. Morsweg 300 Keurig gemoderniseerde boven woning met balkon op het zuid oosten. Leuk uitzicht over de Rijn. Direkt bij een belangrijke verbin dingsweg door Leiden. Ind.: beg.gr.: entree. 1e Etage: woon kamer (9.00x3.50 m), zijkamer, keuken, toilet, overloop en bal kon. 2e Etage: 3 kamers, bad- Aloélaan 22 Goed onderhouden eengezins woning voorzien van centrale verwarming. Ideaal gelegen ten aanzien van het station, Acade misch Ziekenhuis en het centrum van Leiden, het interieur heeft moderne liche tinten. Ind.: beg.gr.: ruime woonkamer (8.60x4.25/3.25m), keuken, dou che, toilet, bijkeuken, entree en een klein plaatsje. 1e etage: 2 slaapkamers (3.60x4.25m en 2.45x3.85m), ruime overloop met veel kastruimte. 2e etage: vliering met stahoogte. Vrije vestiging. Vraagprijs 110.000,- k.k. Schubertfaan 201 4-Kamerappartment op de 5e woonlaag met prachtig uitzicht over de Vliet en Voorschoten. Voorzien van centrale verwar ming en balkon op het Z-W. Ber ging op de begane grond. Ind.: woonkamer, zijkamer, 2 slaapka mers, keuken, badkamer met lig bad, toilet en hal. De service- en verwarmingskosten bedragen 265,- per maand. Vraagprijs 109.000,- k.k. Rosmolen 156 de 3e etage in terrasvormig ap- partmentencomplex. Voorzien van centrale blokverwarming en dubbele beglazing. Zonnig terras op het westen. Diverse faciliteiten in het gebouw. Ind.: L-vormige woonkamer, slaapgedeelte, keu ken, badkamer met ligbad, toilet en hal. Overdekt winkelcentrum, sporthal en tennisvelden in de di rekte omgeving. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 202,- per maand incl. stookkosten. Vraagprijs 105.000,- k.k. Wagnerplein 54 4-kamerappartement met ber ging op de parterre op de 3e woonlaag. Voorzien van centrale blokverwarming met warmteme ters. Tevens voorzien van lift en dubbele beglazing. Weids uitzicht aan de voorzijde. Aantrekkelijke ligging met ruim voldoende par keergelegenheid. Winkels in de direkte nabijheid. De servicekos ten bedragen 270,- per maand (incl. verwarming). Ind.: woonka mer, eetkamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, ruime keu ken, hal, toilet en balkon. Vraagprijs 89.000,- k.k. Mozartstraat 163 3-kamerhoekappartement, voor heen 4-kamerappartement, op de bovenste verdieping met inpandi ge berging op de parterre. Voor zien van C.V.-gas. Gelegen in de componistenbuurt. Indeling: woonkamer. 2 slaapkamers, bal- b achterzijde, hal, keu- Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437. Op zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00-15.00 LD-04-11-'89 Hoge Rijndijk 158a Royale bovenwoning, gelegen aan de uitvalsweg naar de njks- weg Amsterdam-Den Haag. Het centrum van Leiden dichtbij. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Ind.: beg.gr.: entree. 1e etage: L-vormige woonkamer (11.00x6.50/3.90), zijkamer, keu ken, toilet, overloop. 2e etage: 2 kamers, badkamer met ligbad, overloop. Vraagprijs 79.000.- k.k. Langegracht In het centrum van Leiden bieden wij enkele 1- en 2-kamerapparte- menten aan. Het complex is mo- lift, centrale blokverwarming, ge meenschappelijk dakterras en fietsenberging in de kelder. Ide aal gelegen t.o.v. winkels, station en Academisch Ziekenhuis. Alle appartementen hebben een rui me living, badkamer met douche en toilet, open keuken met elektri sche kookplaat, berg- en kast ruimte en entree. VRUE VESTI GING. Tevens een goede beleg ging voor studentenouders. Prijs vanaf 57.000,- k.k. - 75.000,- k.k. Bach straat 112 Appartement met balkon op het oosten, groot zonneterras op het dak en fietsenberging op de par terre. Voorzien van C.V. (blok), lift en gedeeltelijk van dubbele be glazing. Gelegen op de 4e etage, indeling: L-vormige woon/slaap kamer, keuken, douche met toi let, entree, balkon. Ind: netto maandlast bij volledige financie ring 250,- per maand. Service- en verwarmingskosten 290,- per maand. Het appartement v keert in een goede staat van c derhoud. Vraagprijs 42.000,- k.k. ZOETERWOUDE- DORP Stompwijkseweg 4 Vrijstaande, perfekt onderhou den bungalow met inpandige dubbele garage. In direkte nabij heid van de provinciale weg Lei- den-Zoetermeer. Geisoleerd t.a.v. dak, vloer, spouwmuur en beglazing. Uiteraard voorzien van centrale verwarming. Prach tig ontwerp. Ind.: beg. gr.: L-vor mige woonkamer met open haard, studeer/werk/slaapkamer, badkamer met ligbad en 2e toilet, apart toilet, keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken, dubbele garage met bergzolder en hal. 1e etage: 3 kamers, bad kamer met douche en 3e toilet, berging, overloop. Vraagprijs 475.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN Parit to Horn 8 In villapark gelegen geschakelde villa met garage en mooie tuin op het zuiden. Gunstig gelegen aan een singel, op rustige stand. Aan trekkelijke vormgeving. Voorzien van dakisolatie en dubbele begla zing op de parterre. De C.V.-in- stallatie en gasboiler zijn prak tisch nieuw. Het geheel is uitste kend onderhouden. Ind.: beg.gr. royale L-vormige woonkamer (50 m2), werk/studeerkamer, keu ken, bijkeuken, toilet en entree. Etage: 2 kamers (waarvan een heel ruim), badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vide. Vraagprijs 395.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 44