HOOGVLIET f sb Randstad heeft volop werk ir randstad uitzendbureau NOORDWUK badplaats 'Wij hebben altijd plaats voor mensen met kwaliteit." VERK00P- i MEDEWERKER (m/v) Bewezen de goedkoop^ bedrijfsadministrateur (m/v) leerling zieken verzorgende m/v docent organisatiekunde en marketing (v) docent Engels (v) Werken waar het om de mensen gaat. Albert Heijn zoekt mannen en vrouwen met of zonder diploma's of ervaring Leeftijd van 16 tot 23 jaar, een volledige werkweek als verkoopster of verkoper op diverse afdelingen. Bel of kom langs bij Albert Heijn Schoolstraat 1 in Voorschoten. Tel.: 01717-5022 Hr. Zondervan. Het Instituut voor Nederlandse Lexicologie vraagt t.b.v. de Afdeling Woordenboek der Nederlandse Taal (WNT) een ASSISTENT MATERIAALVERZAMELING (v/m) Taak: het terugzoeken en in context brengen van woordvindplaatsen uit het bronnenmateriaal en het fotokopiëren en ordenen daarvan. Het inlezen of intikken van teksten met behulp van leesapparatuur of de computer. Vereist: HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Taalkundige belangstelling. Typediploma en ervaring met tekstverwerking via de computer strekken tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. 2.993,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Schriftelijke sollicitaties inzenden vóór 18 november 1989 aan: Instituut voor Nederlandse Lexicologie t.a.v. dr A. Moerdijk, wnd. hoofdredacteur WNT Postbus 9515 2300 RA Leiden. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer A.K. Verschelling, tel. 071-272492. Gevraagd full-time KASSIÈRE (v) Leeftijd 18-20 jaar. Tevens voor onze groente- en fruitafdeUng CHEF-A.G.F. Leeftijd tot 25 jaar Ervaring gewenst SPAR SUPER Dorpsstraat 19 Zoeterwoude. Tel. 01715-2408 of 01802-1578 (na 19.00 uur) inl. R. v. Vliet. gemeente Voor de nieuw te starten openbare scholengemeenschap voor VWO-HAVO-MAVO te Noordwijk worden sollicitanten opgeroepen voor de betrekking van rektor v/m Algemene informatie: - De school wordt per 1 augustus 1990 afgesplitst van de openbare scholengemeenschap Louise de Coligny te Leiden. - De school zal vermoedelijk starten met vijf brugklassen. - De school is per 1 augustus 1990 een zelfstandige school onder bevoegd gezag van de gemeente Noordwijk. - Gestreefd zal worden om de rektor zo spoedig mogelijk te benoemen doch uiterlijk per 1 augustus 1990. - Van de rektor wordt verwacht dat zij/hij bereid is reeds voor indienst treding mee te werken aan de profilering van de nieuwe scholengemeenschap. Funktie-eisen: Het bezit van een eerstegraads onderwijsbevoegdheid. Daarnaast moet de rektor: - voorstander zijn van openbaar onderwijs en in het funktioneren blijk geven daarnaar te handelen; - een open instelling bezitten t.a.v. te onderscheiden levensbeschouwin gen en maatschappelijke waarden zoals die leven in de Nederlandse samenleving; - enthousiast zijn en een inspirerende rol kunnen vervullen bij de op bouw en verdere uitbouw van de school; - een duidelijke visie hebben op onderwijskundig gebied; - ervaring hebben in een leidinggevende funktie, bij voorkeur in het voortgezet onderwijs; - een uitgesproken kijk hebben op schoolmanagement en over aantoon bare managementkwaliteiten beschikken; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd tot ca. 45 jaar. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Informatie over de funktie, school en procedure kan worden ingewonnen bij de heer drs. L.J.M. Borsboom van Hilferink Croonen/organisatie adviseurs (tel. 055-215157 of 01731-8380 na kantoortijd). Sollicitaties met opgaaf van referenties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, kunnen vóór 13 november a.s. worden ingezonden aan Hilferink Croonen/organisatieadviseurs (ter attentie van de heer drs. L.J.M. Borsboom), Postbus 10412, 7301 GK Apeldoorn. Medewerker tekstverwerking m/v Verkoper m/v U gaat werken in een team van 15 personen bij een leuk bedrijf in Leiden. Behalve tekstverwerken is het de bedoeling dat u het archief gaat reorganiseren. Duur: ca. 3 maanden. Informatie bij Meta Dijkstra of Monique Struch, tel. 071-14 95 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Bent u in het bezit van een rijbewijs, dan kunt u aan de slag in een audio-speciaalzaak in Leiden. Ervaring is een pre. Bent u enkele weken full-time beschikbaar, neem dan snel contact op. Informatie bij Jacqueline van Meeuwen of Loes ledema, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Boekhoudkundig medewerker m/v Per direct zijn wij op zoek naar een boekhouder voor een trans portonderneming nabij Leiden. Het werk omvat o.a. debiteuren/ crediteurencontrole, het checken van de urendedaraties van chauffeurs, maandreportage, etc. Deze functie vereist minimaal PD-niveau, evt. aangevuld met een MBA-diploma. Leeftijd: 20-30 jaar. Het betreft een baan voor een lange periode. Informatie bij Gérard Beck of Regina de Vreede, tel. 071-14 22 41, Leiden. Kort Rapenburg 6. Afwashulp m/v Per direct voor een hotel in de omgeving van Leiden. U gaat werken in 2-ploegendienst; van 10.00-18.00 uur of van 14.00- 23.00 uur. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Madeleine Bader of Marjan Mullié, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3A. Inpakkers m/v U kunt full-time of part-time gaan werken bij een bedrijf in Leiden. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Informatie bij Madeleine Bader of Marjan Mullié, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3A. Instellingskok m/v Voor een instelling in Leiden zoeken wij een zelfstandig werkende kok, die ervaring heeft met diëten. Werktijden: 07.30-15.45 uur. Deze baan is voor enkele maanden. Informatie bij Jacqueline van Meeuwen of Loes ledema, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3A. Elektromonteurs m/v Voor zowel hulpmonteurs als 1e monteurs zijn er mogelijkheden om te werken tot het einde van het jaar. Het betreft banen voor een nieuwbouwproject in Dordrecht. Informatie bij Inge Citroen of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. Reparatietechnicus m/v Een afwisselende baan voor iemand met ervaring met het verrichten van reparaties aan audio- en video-apparatuur. Het betreft een baan voor een lange periode. Informatie bij Inge Citroen of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. Instrumentenmaker m/v Voor een metaalbewerkingsbedrijf in Voorschoten. U gaat zich bezighouden met alle voorkomende werkzaamheden, waaronder draaien en frezen. Wij denken aan iemand met eert LTS Metaal-diploma. Informatie bij Inge Citroen qf Roer Rietman, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. Groepsleider m/v Voor een psychiatrische instelling in Leiden. U gaat werken op een opname-afdeling. Opleiding: HBO-IW, HBO-V of een diploma B-verpleging. Deze baan is per direct, voor een lange periode, 80%. Informatie bij Ingeborg Vergunst of Monique Baas, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3A. f 'in ons filiaal te Rijnsburg is plaats voor een voor de tabak-, lectuur- en fotoshop. De verkoopmedewerker is verantwoordelijk voor een optimale produktpresentatie. Hij heeft een klantgerichte instelling en laat dus geen vraag van een klant onbeantwoord. Als u zelfstandig kunt werken en ervaring en/of affiniteit heeft met de verkoop van tabak-, lec tuur- of fotoprodukten, dan bent u de persoon die wij zoeken. Wij bieden u een verantwoordelijke positie in een plezierige en dynamische werksfeer. Met een goed salaris. I I I 1 i I Uw schriftelijke sollicitaties richt u aan Hoogvliet B.V., t.a.v. de heer A. Ruts, Produktieweg 16,2382 PB Zoeterwoude. £en winkel die topkwaliteit levert en toch bewezen de goedkoopste is, vergt gekwalificeerd personeel. Kritische mensen die met de ogen van de klant naar "hun" winkel kijken. Want "waar vers verkocht wordt, is het een goede winkel", luidt al 20 jaar het devies van Leen Hoogvliet. En dat moet zo blijven, natuurlijk. Vicon B. V. Landbouwwerk tuigenindustrie ontwikkelt, fabriceert en distribueert werktuigen voor de gewas teelt, ruwvoederoogst en high-tech farming. De Vicon bedrijven behoren fot Greenland N.V., een agrarisch-industriële groep die marktleider is in Europa en Noord-Amerika en in 1988 een omzet realiseerde van f 744 miljoen. Bij Greenland werken ruim 3500 mensen. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. Binnen de afdeling Bedrijfsadministratie van de Landbouwwerktuigenfabriek is een vacature voor de functie van die zal rapporteren aan de controller van de Landbouwwerktuigenfabriek en leiding zal geven aan 2 medewerkers. Hoofdtaken zijn: maken van produktiestatistieken/voorcalculaties; ontwikkelen van budget- en zorgdragen voor bedrijfseconomische analyses; verwerken van produktiegegevens; samenstellen van de financiële rapportering. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste kandidaat met een afgeronde HEAO-opleiding, met enige jaren bedrijfservaring. De juiste kandidaat beschikt over de volgende eigenschappen: accuratesse; analyserend vermogen; flexibele instelling; initiatiefrijk; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden u een goede salariëring, afhankelijk van opleiding en/of ervaring, en een pakket uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Vicon B.V, Postbus 1000, 2150 BA Nieuw-Vennep. t.a.v. mevrouw A.P.K. de Zanger, afdeling Personeelszaken. Voor inlichtingen betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer drs. H.G.Th.M. Meijsen, controller van de Landbouwwerktuigenfabriek, (02526)6 24 53. Katholieke Stichting Huize st-bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In ons 114 bedden tellende somatische verpleeghuis vindt de opleiding plaats voor welke per 26 maart 1990 weer van start gaat. Voor deze opleiding kunnen wij nog een aantal jonge mensen van minimaal 16 jaar en 8 maanden plaatsen, die minstens een L.H.N.O. opleiding, waarvan 2 vakken op C-niveau en de andere vakken op B-niveau, met goed gevolg hebben afgelegd. De opleiding begint met een beroeps voorbereidende periode van 30 weken theo retische basisopleiding. Tijdens deze be roepsvoorbereidende periode ontvangt u een zakgeld van I 395,- per maand en kunt u eventueel aanspraak maken op kinder bijslag. Het volgen van de beroepsvoor bereidende periode is onder bepaalde voorwaarden mogelijk met behoud van de (n)WW-uitkering. Daarna wordt de opleiding 2 jaar voortgezet in de vorm van het z.g. inservice-systeem. In deze periode gelden salariëring en secundaire arbeidsvoorwaar den volgens de GA.O.-Ziekenhuiswezen. Mogelijkheid tot interne huisvesting is aanwezig. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij de opleidingskoördinatrice mevrouw A.B. Wildoër-van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de heer P.H.J.M. ter Linde, koördinerend hoofd verplegingsdienst. De Suze Baartschool is een gemeentelijk insti tuut en een vakopleiding voor volwassenen, die opleidingen verzorgt voor herintredende vrouwen. Momenteel zijn dat een opleiding Computergebruik en een opleiding Begelei ding pc-gebruik. Voorts wordt in het kader van het ISO-project meegewerkt aan een informatica-opleiding voor werkloze of met werkloosheid bedreigde docenten. Onder voorbehoud van goedkeuring van sub sidieaanvragen ontstaan m.i.v. 1 januari ten behoeve van de opleiding Begeleiding pc-ge bruik vacatures voor de functie van: voor 5 klokuren per week Taken: - Het verzorgen van de lessen organisatiekunde en marketing - Verder ontwikkelen van het lesprogramma - Deelname aan intern overleg Vereisten: - Relevante opleiding op HBO-niveau - Didactische vaardigheden. Bij voorkeur opge daan in het lesgeven aan volwassenen - Enige kennis van automatisering - Het liefst ervaring in het bedrijfsleven voor 3 klokuren per week Taken: - Verzorgen van lessen Engels (mogelijk ook ten behoeve van cursisten Computergebruik) - Verder ontwikkelen van het lesprogramma - Deelname aan intern overleg Vereisten: - Relevante opleiding op HBO-niveau - Didactische vaardigheden. Bij voorkeur opge daan in het lesgeven aan volwassenen - Enige kennis van informatica. Geboden wordt: Een aanstelling op tijdelijke basis, voor de duur van de opleidingen (1 jaar). Een verlenging is niet uit- Inschaling vindt plaats in schaal 7 tot 9, maximaal f 4.757,— per maand bij een 38-urige werkweek. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de di recteur van de Suze Baartschool, mevrouw A. Juf fer tel. 071 - 142529. Aangezien de gemeente Leiden er naar streeft meer leden van etnische minderheidsgroepen in dienst te nemen, worden geschikte kandidaten uit deze groepen met name verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschij nen in dit blad onder vermelding van vacaturenummer OND 1035 gericht te worden aan de direc teur van de Suze Baartschool, Duivenbodestraat 11a, 2313 XS Leiden.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 24