flüHet Motorhuis -Een talentvolle- -junior-verkoper- kan dit alvast— in z'n zak steken.- WERKTEKENAAR m/v VERKOPERS 7 OPEL-0- Vondellaan 80. 2332 AH LEIDEN, telefoon 071 - 769 313 Noord ■UJolland Medewerk(st)er kadastraal beheer en zakelijke lasten Project Engineer Gebak atelier ENGLEBERT EEN VAKKUNDIG WERKNEMER A. Schoonmakers m/v B. Meewerkend voorman m/v C. Full-time schoonmaker m/v GDU B.V. Top- verkopers(sters) GDU B.V. Opel is al jaren marktleider in nieuwe en gebruikte personenauto's. Met keer op keer de bekroningAuto van het Jaar"En de cijfers blijven stijgen. Het lijkt alsof de Omega's, Corsa's Senators, Vectra 's en Kadetts zélf onze show room uitrijden. Maar zo is het natuurlijk niet Voor elke verkoop moet hard worden gewerkt Daarom zoeken wij nieuw verkooptalent We zetten een Opel van de zaak alvast klaar voor Je hebt na je HAVO- of MBO- opleiding enkele jaren ervaring opgedaan Je bent ongeveer 25 jaar oud, representatief, treedt doortas tend, maar met de nodige flexibiliteit op en je wilt in deze veeleisende com merciële funktie alles geven. Wij stellen daar het nodige tegen over. Je kunt direkt aan het werk bin nen een enthousiast bedrijf. Tegen een prima salaris, met nogal wat extra's die groeien met de resulta ten. Je kunt aan een interessante carrière bouwen. Je krijgt een uitstekende begeleiding met aanvullende trainingen. En natuurlijk die Opel. Als jij het juiste ver kooptalent bent voor Europa's meest talentvolle auto, stuur je een handgeschreven brief met motivatie, curriculum vitae en foto aan onderstaand adres, tav. de direktie. PROVINCIE Dienst Wegen, Verkeer en Vervoer De provinciale organisatie bestaat uit zes diensten, twee ziekenhuizen en twee bedrijven, waar in totaal ongeveer 5600 mensen werken. Vijf diensten - met ongeveer 1300 medewerk(st)ers - vormen samen de Algemene Oienst. Dat zijn de Centrale Bestuursdienst, en de diensten Welzijn, Economie en Bestuur, Milieu en Water, Ruimte en Groen en Wegen, Verkeer en Vervoer. Bij het bureau Grondzaken van de afdeling Algemeen Verkeers- en Vervoers beleid worden onroerende goederen aangekocht, beheerd en verkocht en wordt een administratie bijgehouden van het totale bestand aan provinciaal onroerend goed (ca. 15.000 objecten). Tevens worden hier voor die onroerende goederen de aanslagen behandeld van zakelijke lasten (water schapslasten, onroerend-goedbelastingen e.d.). In verband met het aanstaande vertrek van de huidige funktionaris wordt gevraagd een - Het beheren van het kadastrale eigendoms (tekeningen)-bestand. het in verband hier mee uitvoeren van kadastrale en hypothecaire recherches en het verstrekken van in lichtingen betreffende kadastrale gegevens; - Het controleren van aanslagen van zakelijke lasten, het voeren van overleg met gemeenten en waterschappen om tot fiscale compromissen te komen, het eventueel indienen van bezwaar- en beroepschriften tegen onjuiste aanslagen en het vertegen woordigen van de provincie bij de behandeling daarvan; - Het verwerken van kadastrale en hypothecaire gegevens en gegevens betreffende zakelijke lasten in de eigendomsadministratie. funktle-eisen: - HAVO. MEAO bestuurlijke richting of Bestuursacademie, aangevuld met de interne kadasteropleiding I 2; het bezit van het diploma Heffingsambtenaar lagere over heden strekt tot aanbeveling; - tenminste drie jaar kadastrale ervaring; .- affiniteit met en enige kennis van automatische gegevensverv^rking. Verder dient de gezochte kandidaat besluitvaardig te zijn ên in zijn of haar kontakten met andere overheden fiscale compromissen te kunnen bereiken. salaris: Het maximaal in deze funktie te bereiken salaris bedraagt ca. f. 4.750,-- bruto per Inlichtingen: Nadere inlichtingen betreffende deze funktie kunt u krijgen bij het hoofd van het bureau Grondzaken, de heer mr. J. Kooistra (tel. 023-174356), of bij de heer B.J. Coops van het stafbureau Personeelszaken (tel. 023-1 74233). Belangstellenden kunnen tot twee weken na het verschijnen van deze vakature hun sollicitatiebrief, onder vermelding van het vakaturenummer, zenden aan het stafbureau Personeelszaken van de Dienst Wegen. Verkeer en Vervoer. Postbus 205. 2050 AE EDILON B.V., is een producent van hoogwaardige twee-komponenten hechtmiddelen, mortels en elastomeren die uiteenlopende toepassingen vinden in de industrie en bouw met als grootste specialisme de spoorbouw. Met name in deze laatste sector neemt de nationale zowel als internationale oelangstelling voor onze produkten snel toe, dit mede in verband met de vergrote belangstelling voor openbaar vervoer en de daarmee samenhan gende milieuproblematiek. Met name dit laatste aspekt is van groot belang omdat een groot deel van onze produkten geluid- en trillingsabsorberend zijn. Naast deze aktiviteiten zal de funktie eveneens werkzaamheden bevatten ten behoeve van onze bouwkundige projecten, zoals het maken van bereke ningen, planningen etc.. vanuit ons kantoor te Haarlem. Voor deze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een Functie-eisen: - Afgeronde HBO-opleiding. bv HTS/wtb/wwb. - Commerciële instelling. - Goede communicatieve instelling. - Kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Spaans is een groot pré. - Bereidheid tot reizen, met name binnen Europa, maar soms ook daarbui ten. - Ervaring in berekeningen met statische zowel als dynamische belastingen c.q. verplaatsingen. - Ervaring met spoorwegtechnieken strekt tot aanbeveling. - Praktische tekenkundige vaardigheid. - Leeftijd 35-40 jaar. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan: Edilon B.V. Postbus 1000. 2003 RZ HAARLEM, t.a.v. de heer R. Vogelaar. Hoofdsrat 44,2JSI AL LEIDERDORP. 07MII027 vraagt voor zo spoedig mogelijk die ook goed zelfstandig kan werken. Een goed vakman wordt door ons goed beloond. Houwaart, schoonmaakbedrijf vraagt voor direct: voor in de avonduren 17.30 tot 19.30 17.30 tot 19.30 uur - wisselende tijden - met rijbewijs - leeftijd vanaf 19 jaar Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande vacatures, neem dan contact met ons op. Tel. inlichtingen: 071-155894 b.g.g. 154819. STADIUMDESIGNt Stadium Design b.v. werkt aan een gevarieerd pakket projekten voor grote en middelgrote opdrachtgevers in binnen- en buitenland. Deze projekten kunnen worden onderverdeeld in; het initiëren en ontwikkelen van nieuwe produkten, verpakkings- en displaysystemen; het ontwerpen en verzorgen van kampagnes; ontwikkelen'van huisstijlen en hun toepassingen, zoals brochures e.d. Wij hebben op korte termijn behoefte aan een Wij denken aan iemand van 20-25 jaar, met een grafische opleiding. Hij/zij heeft affiniteit met vormgeving en kan binnen afzienbare tijd zelfstandig perfekte werktekeningen vervaardigen, waarbij het gebruik van de komputer erg belangrijk is. Enige ervaring is gewenst, belangrijker vinden we precisie en gevoel voor detail. Wij stellen hoge eisen aan de kwaliteit van onze produkten, dus ook aan het nivo en de kwaliteit van onze medewerkers. De faciliteiten die ons buro biedt kwa kennisnivo, organisatie en automatisering, leveren hierin een belangrijke bijdrage. Hiertegenover staan een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zelfstandigheid in kombinatie met werken in teamverband biedt de mogelijkheid tot verdere ontplooiing en groei in funktie. Hebt u belangstelling, schrijf dan een kort briefje aan Wim Vermeulen, Stadium Design b.v.. Postbus 408, 2180 AK Hillegom. Stadium Design b.v. werkt o.a. voor: Albert Heijn Albert Heijn Bloemencentrale Andrelon Cosmetics BV* Astraco BV* Bond van Bloembollenhandelaren Citroen Nederland BV* Drukkerij van Elburg B V Duif Convenience Foods B V Duthler Intermode B.V Hema B.V. Hillen Roosen Bouw B V. Melkunie Holland BV* Mens Makelaars B V E Merck Nederland BV* Nederlandse Cosmetica Vereniging Polyvroom BV* Banketbakkerij Ravensbergen B V Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven Sidonius BV* N V Spaas Kaarsen Special Products n Team BV Uniekaas BV* Voges Verpakking BV* Westside Investments BV* Wouters van Laatum Zeefdruk B V W L S. Technics Elstlaan 6 2252 LC Voorschoten 01717-4097 DE NUTSBASISSCHOOL VRAAGT INVALLERS Soms zijn de eigen leerkrachten afwezig vanwege buitengewoon verlof of ziekte. Vooral bij ziekte ontstaat er voor de school een lastige situatie, 's Avonds of 's morgens vroeg moet dan een vervanger worden gezocht. Soms lukt dat, maar vaak niet. Daarom zoeken wij leerkrachten voor wie het mogelijk is ook op onverwachte momenten in te springen. Wilt U vaste invaller worden op de Nutsschool Neem dan contact op met de directeur, dhr. Th. v. Everdinck, tel. 01717-4097 (school). vraagt voor haar districtuitgever van het Zakelijk Telefoonboek voor de bewerking van het gebied Lei den, Alphen, Bollenstreek. Tegenover werklust, representatief voorkomen en bezit eigen auto stellen wij een hoog inkomen. Indien het bovenstaande U aanspreekt, schrijf dan aan: Raadgevend Buro voor Organisaties, Ginnekenweg 275,4835 NC Breda. Bloemenexportbedrijf, gevestigd te Rijnsburg, zoekt een LIJNRIJDER (m/v) voor de Franse markt Wegens uitbreiding en splitsing van onze verkoopactiviteiten in Frankrijk zoeken wij een verkoper/chauffeur die ervaring heeft in de snijbloemenbranche, met name in het lijnrijden. Kennis van de Franse taal is een pré, maar niet noodzakelijk. Geboden wordt een hoog basissalaris, aangevuld met een zeer gunstige provisieregeling. Brieven onder nummer 76042.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 20