Jonge energieke Medewerkers COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v Junior Assurantie-adviseur voor het Districts Assurantiekantoor Leiden. De Koning vraagt: bel de banenlijn 071/141845 Geerlings-Bergamo b.v. Hillegom TANDARTS-ASSISTENTE riagg 18 zuid-holland noord SEKRETARIAATSMEDEWERKER (M/V) HET RIJNLANDS LYCEUM TE WASSENAAR vraagt in verband met zwangerschapsverlof met ingang van 18 december een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) voor de onderwijsadministratie Het betreft een full-time vacature (vervanging) tot medio april. Daarna behoort aanstelling in een part-time betrekking (50°/o) tot de mogelijkheden. Gegadigden voor deze functie dienen accuraat en zelfstandig te kunnen werken, een flexibele werk houding te bezitten en over goede contactuele ei genschappen te beschikken. Ervaring met het werken met computers (o.a. tekstverwerking Wordstar/Word Perfect) strekt tot aanbeveling. Salaris nader overeen te komen, afhankelijk van leeftijd, opleiding (min. Havo) en ervaring. Sollicitaties kunnen tot 10 november worden ge richt aan de rector, Drs. J.J. Mos, Backershagen- laan 5, 2243 AB WASSENAAR(tel. 01751-10400). Verhees en Van der Plas Notarissen te Katwijk vragen een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V met HAVO of MEAO-opleiding (leeftijd: indicatie 18/23 jaar) Geboden wordt een zelfstandige administratieve functie, waarvoor een grote nauwkeurigheid een vereiste is. Ervaring met of belangstelling voor tekstverwer king strekt tot aanbeveling. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan Verhees en Van der Plas Notarissen, Postbus 514, 2220 AM Katwijk. Voor nadere informatie i A. Rueb, 01718-71646. t u ook bellen r 24 uur per dag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen '<tm V-" ->r randstad uitzendbureau Voor werkzaamheden in de bloembollenexport vragen wij: Bergamolaan 29, Voorhout, tel. 02522-11156 Vihamij B.V. is een landelijk werkende groothandel in de volgende branches: - sanitair - centrale verwarming - hang- en sluitwerk, ijzerwaren gereedschappen - elektrotechnisch installatiemateriaal - horeca-grootkeuken Vihamij heeft vestigingen in: Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Assen, Bergen op Zoom, Capelle a/d IJssel, Deventer, Eindhoven, Emmen, Geleen, 's Gravenhage, Groningen, Harderwijk, Heereveen, Heerlen, Helmond. Hengelo, 's Hertogenbosch, Hoogeveen, Hoogezand, Leeuwarden. Lichtenvoorde, Nijmegen, Oldenzaal, Sassenheim, Spijkenisse, Tilburg, Vlissingen, Weert, Wormerveer, Zutphen, Zwolle. VIHAMIJ vraagt: voor haar vestiging te SASSENHEIM een ervaren en/of aankomend t.b.v. de technische groothandel Tot de werkzaamheden van de commerciële medewerker behoren o.a. verkoop, voorraadbeheer, kredietbeheer en beperkt klantenbezoek. Funktie-eisen: - leeftijd tot 30 jaar - commerciële instelling en een sterke ondernemingsgeest de wens om zelfstandig te werken - bereidheid een studie te volgen om zich de branche en artikelkennis eigen te maken enthousiasme en een flexibele instelling - ervaring bij voorkeur bij bouwmarkt of technische groothandel De Amro Bank is één van de grootste assurantietussenperso nen in Nederland. Deze voor aanstaande plaats willen wij continueren en verder uitbou wen door de assurantiedienst verlening voortdurend af te stemmen op de wensen van de relaties. Dit bereiken wij door een doelgerichte en klantgerich te organisatie met veel aandacht voor kwaliteit en snelheid dicht bij de relaties. Eén van de belangrijkste doelstellingen voor de komende jaren is de vergroting van ons marktaandeel in de verkoop van de assurantiebemiddelings dienst, gericht op de zakelijke markt. Om hieraan mede gestal te te geven zoeken wij een junior assurantieadviseur (m/v) voor de Districts Assurantie Afdeling van het district Leiden. De Districts Assurantie Af deling werkt als profit centre zelfstandig binnen het markt gebied van het district. De functie Uw taken zijn als volgt te om schrijven: - het uitbouwen, beheren en onderhouden van de assuran tieportefeuille in het district; - het signaleren van behoeften aan overige bankdiensten; - het onderhouden van contacten met onze assuran tiecentrale en specialisten van maatschappijen; - het ondersteunen van de cliëntenadviseurs binnen het district bij de afzet van assurantiën. Wat wij vragen - een opleiding op minimaal HAVO-/MEAO-niveau; - ten minste het assurantie B-diploma en bereid zijn tot het volgen van een studie voor het assurantie A-diploma; - een commerciële en flexibele instelling; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; - enige jaren relevante werk ervaring in het assurantievak; - leeftijd 25 jaar; - ambitie en het vermogen door te groeien naar de functie van zelfstandig assurantieadviseur in de buitendienst. Wat wij bieden Een vast salaris, 8% vakantie toeslag, een zogenaamde 13e maand, een aandeel in de winst en prima secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een bijdragevrije pensioenregeling, ten minste 25 vakantiedagen en een goede studiekostenregeling. De sollicitatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Het resultaat van het onderzoek kunt u met het onderzoekbureau bespreken alvorens rapportage aan ons plaatsvindt. Voor meer informatie kunt u bellen met: de heer B.EL. Kamphuis, hoofd Districts Assurantie Afdeling, telefoon 071-160290. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Amro Bank, Afdeling Personeel- zaken, t.a.v. de heer J. 't Jong, Stationsweg 31-33, 2312 AT Leiden. Amro Bank y Opleiding: MDS MTS Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding bestaan er reële en snelle doorgroeimogelijkheden naar funkties als filiaalchef en vertegenwoordiger. Kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring, te zenden aan: VIHAMIJ B.V. Postbus 5169, 6802 ED Arnhem T.a.v. afd. Personeelszaken Aan de openbare basisschool Rembrandt, gele gen in de wijk Elsbroek, is een vacature ontstaan voor een GROEPSLEERKRACHT m/v Naast de wettelijke bevoegdheidseisen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij beschikken over ervaring in de bovenbouw. Aangezien aan de school vrij veel (part-time) leer krachten zijn verbonden is het zich thuis voelen in een groter team een pré. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de adjunct-directeur, mevrouw E.I.J. de Lange- Bronsveld, telefoon 02520-17748 (school) of tele foon 02508-1164 (privé). Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Hil- legom, Hoofdstraat 115,2181 EC Hillegom. N.B. Bij gelijkwaardige geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten afkomstig uit groepen die tot nu toe binnen de or ganisatie zijn ondervertegenwoordigd, zoals vrouwen, culturele minderheden en gehandi capten. Gemeenle Stichting Muziekvereniging Zoeterwoude vraagt per 1 december a.s. een volledig BEVOEGD GITAARLERAAR (klassiek/modern) voor 9 lesuren op maandag en dinsdag Ervaring met ensemblelessen is een voordeel. Boekhouder PD Voor een relatie te Leiden zoeken wij per zo spoedig mogelijk een boekhouder PD. De werkzaamheden zullen bestaan uit het bijhouden van journaalposten, kontroleren van rekeningen, tikken van invoices en het kontroleren van bank-, kas- en giro-verkeer. Enig inzicht en/of ervaring met computers is een vereiste. Leeftijd ca. 25 jaar. Deze baan is voor hele dagen en gaat. zeer lange tijd duren. Direktiesekretaresse Voor een bedrijf t£ Voorschoten zoeken wij met ingang van 8 november a.s. voor een periode van ca. T/i week een direktiesekretaresse. Naast alle voorkomende sekretaresse- werkzaamheden zullen ook stenograferen, notuleren, aannemen van de telefoon, faxen, telexen en tekstverwerken (MS WORD is een pre) tot de taken gaan behoren. Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar. Er wordt hele dagen gewerkt. Sekretaresse Bij een bedrijf te Leiden kunnen wij per direkt een sekretaresse plaatsen voor een periode van minimaal 3 maanden. Het'gaat om het uitvoeren van de normale sekretaresse-werkzaamheden en het tekstverwerken op een Wang. Vereisten zijn: ervaring als sekretaresse, een zeer flexibele instelling; perfekte beheersing van de Engelse taal. Deze funktie rs voor hele dagen. Administratief medewerkster Per direkt kunnen wij plaatsen in Leiden een administratief medewerkster voor zeer lange tijd. De juiste kandidaat heeft minimaal een middelbare schoolopleiding, ruime werkervaring, werkt zelfstandig en toont veel initiatief. Het gaat om het bijhouden van de gehele administratie. Deze funktie is in principe voor hele dagen en start zo spoedig mogelijk. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden Telefoon 071 -144143. TANDARTS R. P. SNOEP vraagt een tweede part-time/full-time Haar taak bestaat uit: het assisteren bij patiëntenbehandeling het voeren van geautomatiseerde administratie secretaresse werkzaamheden regionale instelling voor ambulante geestelijke gezondheidszorg Voor het direktiesekretariaat van de RIAGG Zuid-Holland Noord zoeken wij een 16 uur per week (4 middagen) Tot de taken van deze medewerker behoren: de sekretariële ondersteuning van één van de adjunkt-direkteuren, die o.a. registratie en onder zoek in zijn portefeuille heeft; de sekretariële ondersteuning van de stafmedewerker registratie; het voorbereiden en notuleren van vergaderingen met betrekking tot registratie; het typen van o.a. registratiegegevens op tekstverwerker; overige voorkomende sekretariaatswerkzaamheden. Funktie-eisen: HAVO-diploma sekretaresse-opleiding; goede beheersing van de Nederlandse taal; uitstekende typevaardigheid en ervaring met tekstverwerkende apparatuur; enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. Arbeidsvoorwaarden: konform CAO/AGGZ, salariëring, afhankelijk van opleiding/ervaring, maxi maal 3.541,98 bruto per maand bij full-time dienstverband. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw J. von Stockhausen, plaatsvervangend hoofd van het direktiesekretariaat, telefoon 071-350665. Sollicitatiebrieven binnen 14 dagen te richten aan: Stichting RIAGG Zuid-Holland Noord, t.a.v. Drs. A. Samsom, algemeen direkteur, Postbus 1172, 2302 BD Leiden.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 14