Pocorni woedend op judocoach Van der Reijden krijgt volmacht S"°£TV Steun eredivisieclubs voor plan-Nordholt Finse selectie kent weinig verrassingen Kloppenburg voert Oranje langs Duitsers Engeland wil 'supporters' buitensluiten Maradona slaat opdringerige fan Ik geen mentaliteit? Anderen zouden er allang mee zijn gekapt' Materiaalpech voor Nauta Den Helder 'glijdt' naar kwartfinales VRIJDAG 3 NOVEMBER 1989 SPORT PAGINA 17 DEN HAAG (ANP) De achttien betaalde clubs uit de ere divisie zijn massaal voorstander van verregaande maatrege len om de veiligheid in en om de voetbalstadions te verbete ren. Dat blijkt uit een enquete van het actualiteitenpro gramma Achter het Nieuws, waarvan de resultaten gisteren door de VARA-televisie werden bekend gemaakt. De ondervraging was gebaseerd op staanplaatsen willen vervangen de plannen van de Amsterdamse door zitplaatsen, antwoordden ze- hoofdcommissaris van politie drs. ventien met ja. Alleen PSV, dat zegt E. Nordholt. Die is van mening dat het te eenvoudig is om een tijdje te stoppen met betaald voetbal. Als ui terste stap is Nordholt voorstander van het invoeren van een magneet kaart, waarmee supporters alleen het stadion van de eigen club kun nen bezoeken. Voor het zover is, wil de commis saris proberen of het geweld met zachtere maatregelen ingetoomd kan worden. Op de vraag van de VARA of de achttien clubs alle HELSINKI (Rtr) De Finse voet- balcoach Jukka Vakkila heeft zijn selectie voor het kwalificatie-duel met Nederland, op 15 november in Rotterdam, nauwelijks gewijzigd. De oefenmeester had daar mogelijk aanleiding voor, na de 6-1 nederlaag tegen de Bondsrepubliek in Dort mund. „Na elke nederlaag is de verlei ding om het mes in de ploeg te zet ten groot", aldus Vakkila. „maar ik heb me weten te beheersen. We zijn op de goede weg, daar ben ik van overtuigd. Ik laat me door het ver lies tegen de Westduitsers niet van de wijs brengen." De selectie van 18 spelers is op slechts twee plaatsen gewijzigd. Vuorela (HJK Helsinki) en Alaten- sio (van het Zweedse IK Brage) zijn nieuw. Nederland heeft aan een punt voldoende om zich te kwalifi ceren voor de eindronde in Italië. Vakkila is ervan overtuigd dat Oranje zal slagen. „Ik kan me eerlijk gezegd niet voorstellen dat wij win nen." De selectie bestaat uit de volgende spe lers: Laukkanen, Huttunen, Holmgren, Heikkinen, Europaeus, Kanerva, Petaja, Tarkkio, Tauriainen, Tomvall, Ukkonen, Myyry, Lius, Paatelainen, Lipponen, Vu- orella, Ikalainen, Alatensio. LINZ (ANP) - Miijam Kloppen burg heeft de nationale vrouwen- ploeg naar de laatste vier van het landentoernooi in de open Oosten rijkse tafeltenniskampioenschap pen geloodst. De natibnaal kam pioene bleef gisteren in Linz onge slagen. Ze behaalde in de kwartfina les de eerste overwinning in haar loopbaan op de Westduitse Olga Ne- te werken aan een eigen plan, liet de vraag open. Vijftien clubs willen uitbreiding van de bewaking. Metaaldetectoren bij de ingangen van de stadions moeten wapens helpen opsporen. Elf clubs zijn voor het weren van supporters van de uitspelende vere niging. De andere zeven vrezen, dat de inkomstenderving bij deze maat regel te groot is. Alle clubs willen bij elke wedstrijd het gedrag van de aanhangers op video registreren, wat de bewijslast bij overtredingen vergemakkelijkt. Magneetkaart Pas als dit pakket van maatregelen geen s,ucces heeft, pleit Nordholt voor het invoeren van de magneet kaart. Elf clubs gaan met hem mee in dit voorstel. De overige zeven denken dat het een onwerkbaar sys teem is. De magneetkaart staat voor het lidmaatschap van een club. Het bezoeken van uitwedstrijden is daarmee uitgesloten. Nordholt vindt dat de clubs niet moeten zeuren over de kosten van de maatregelen. „Voetbal is een commercieel bedrijf. Dat betekent dat clubs niet alleen moeten inves teren in spelers, maar ook in de randvoorwaarden", zei hij in Achter het Nieuws. Als vertrouwensman Feyenoord ROTTERDAM (ANP) Drs. Joop van der Reijden is vanaf 6 no vember gevolmachtigd vertrouwensman van Feyenoord. Dat wil zeggen dat hij alle beslissingen binnen de club mag nemen. Hij hoeft alleen verantwoording af te leggen aan de beheerstichting. De leden van dat orgaan hebben hun zetels wel ter beschikking ge steld, maar blijven voorlopig demissionair aan. PARIJS John McEnroe mag dan een jaartje ouder worden en niet langer de eerste plaats innemen in de ten niswereld, in het gooien en smijten met rackets en het uitschelden van scheidsrechters is Big Mac' nog altijd koplo per. Gisteren was het weer raak niet Parijs, waar McEnroe in het met 1,3 miljoen dollar (zo'n 2,6 miljoeii gulden) rijkelijk gedoteerde toernooi in sportpaleis Bercy, uitkwam tegen de Oostenrijker Horst Skoff. De oude vos, die wel zijn haren, maar niet zijn streken verliest, betwistte de beslissing van de umpire met een karakteristieke hande ling. Eenmaal weer tot rust gekomen won McEnroezijn partij met 7-6 (7-3), 6-0. Ook de Australiër Masur (via winst op Mancini) en de Westduitser Boris Becker (langs Forget) kwamen een ronde verder. (foto ap) Tot de aanstelling van Van der Reij den, die onlangs werd benoemd tot voorzitter van een commissie die de club moest doorlichten, werd giste ren besloten tijdens een vergade ring van de beheerstichting in Rot terdam. Volgens voorzitter Ger van Welsenes van de beheerstichting stellen de leden van de Stichting Feyenoord, de Stadion NV en de Beheerstichting hun zetels met on middellijke ingang ter beschikking, om Van der Reijden met een schone lei aan het karwei te laten beginnen. Het is de bedoeling, dat NOS- voorzitter Van der Reijden vanaf 6 november als spreekbuis van de club optreedt. De vergadering be paalde ook, dat de voetbalprestaties sterk moeten verbeteren. Van Wel senes: „We begrijpen ook wel dat Feyenoord geen kampioen meer wordt, maar we gaan er toch vanuit dat een plaats boven de midden moot haalbaar moet zijn. Over het bereiken van Europees voetbal heb ben we onze twijfels." Feyenoord bezet momenteel, na de nederlaag van 0-2 tegen FC Den Haag woens dag, de vijftiende plaats in de eredi visie met acht punten uit twaalf duels. LONDEN (GPD) Engelse voet balsupporters die zich tijdens het komende wereldkampioenschap in Italië misdragen, moeten er re kening mee houden dat zij moge lijk vijfjaar lang geen uitwedstrij den van het Engelse elftal kunnen bijwonen. Met deze stok achter de deur hoopt de regering-Thatcher een einde te maken aan het mas sale wangedrag van Engelse voet balsupporters in het buitenland. De maatregel is vooral bedoeld voor het eindtoernooi om het we reldkampioenschap voetbal in Italië, waarvoor Engeland zich in middels heeft geplaatst. Op korte termijn zal overleg plaats vinden met Italiaanse officials, als die naar Londen reizen voor de vriendschappelijke wedstrijd En- geland-Italië op 15 november in het Wembleystadion. De Engelse regering hoopt dat die straks ook streng zullen optre den tegen buitenlandse voetbal vandalen en hen voor Italiaanse rechters zullen brengen. De rege ring-Thatcher wil een aanvullen de bepaling in de nieuwe wet voor voetbaltoeschouwers, die het mogelijk maakt veroordeelde voetbalvandalen te dwingen om zich op de dag van internationale uitwedstrijden bij de politie in hun woonplaats te melden. Daar mee wil men voorkomen dat zij voor een bepaalde periode de uit wedstrijden van het Engelse elf tal kunnen volgen. NAPELS (AFP/Reuter) De ge beurtenissen van woensdag heb bel Diego Maradona kennelijk zeer aangegrepen. De Argentijnse sterspeler raakte gisteren op nieuw in een onverkwikkelijke affaire verwikkeld. Na de och tendtraining zou Maradona, die woensdag voor het UEFA-cup duel van Napoli tegen Wettingen (2-1) door manager Moggi naar huis werd gestuurd, voor zijn wo ning een 15-jarige supporter heb ben geslagen. De fan, Diego Minieri, had Maradona op zijn bromfiets naar huis gevolgd. Aangekomen bij zijn garage liet Maradona in niet misverstane woorden blijken de overdreven adoratie van de jon gen niet op prijs te stellen. Toen deze geen gehoor gaf aan het bevel weg te gaan, stapte de verwende vedette, volgens de jongen, uit zijn auto en sloeg de supporter vol in het gezicht. De jongeman moest in het zieken huis worden behandeld. Zijn va der deed aangifte bij de politie en overweegt een schadeclaim in te dienen bij Maradona. Maradona ontkende donderdag in alle toonaarden dat hij de jon gen heeft aangeraakt. „Ik heb nie mand geslagen", reageerde Mara dona op de beschuldiging. „Die jongen heeft mij vanaf het trai ningsveld tot aan mijn woning achtervolgd. Ik heb hem vriende lijk verzocht te vertrekken. Ik kende hem niet. Ik ben zelfs niet uit mijn auto gestapt. Kennelijk zijn er mensen die me door het slijk willen halen", aldus het ver weer van Maradona, die in gezel schap was van zijn fysiotherapeut Signorini toen hij op de jonge supporter stuitte. Volgens manager Mogg: en Maradona zijn de problemen van woensdag met Napoli uitgepraat. De zakelijk leider van de koplo per in de Italiaanse competitie liet weten dat Maradona zondag te gen Lecce gewoon weer mee speelt. „Dat is voor ons het be langrijkste", aldus de manager die geen woord vuil maakte aan de affaire waarin Maradona nu weer verwikkeld is. SPIJKENISSE (GPD) Op Ben Spijkers na, die net naast de wereldtitel greep, presteerden de Nederlandse judoka's De vrouwenploeg versloeg de niets bij de recente WK in Belgrado. Bondscoach Willem metlY.Ktoppenburg'ïS'temetde Visser, pas benoemd, haalde aan het eind van een droevig overtuigende zege op Nicole Struse. weekje genadeloos uit. Niet naar de ploeg in z n geheel, waarna Emily Noor verloor van Ne- maar uitsluitend naar de kleinste van het stel, de lichtge- mes. Het dubbel was voor Neder- wicht Guno Pocorni (voorheen Berenstein). Slechte menta land, slissing forceeSeTSetUdUeiemIt liteit, ongedisciplineerd gedrag - daar kwamen Vissers Nemes. De speelster van het Leidse verwijten wel zo ongeveer op neer. De pupil van Chris de Scylla maakte tegen de voor haar Korte behoorde met onmiddellijke ingang niet meer tot de tot dan onbespeelbare ex-Roe- basis en zou zijn leven wel heel snel moeten beteren, wilde OTzelXe^ekerde0?ndmrNawmsnt hÜ n°ê v00r uitzending naar EK of WK in aanmerking ko- in de eerste game (21-13) verloor ze men. de tweede met grote cijfers (9-21). Is Guno Pocorni weer eens het zwarte schaap? Aan de Het deerde haar niet. In de derde vooravond van de strijd om de nationale titels (morgen in WIn^e^lfwartfinales legde Klop- Nieuwegein)bijt het spektakelmannetje fel van zich af. En penburg tegen Hongarije wederom zijn moeder bijt mee, met overgave, de basis voor de overwinning met 3- 1. Ze opende met 21-17, 21-15 tegen jeugdspeelster Wirth. Noor verloor van oud-Europees kampioene Ba- torfi, waarna het dubbel in Neder lands voordeel uitviel. Kloppen burg had tegen het Hongaarse op- slagwonder Batorfi weinig proble men. In de tweede game verspeelde ze een 18-12 voorsprong maar sloeg in de verlenging alsnog toe (22-20). In de halve finales ontmoet de ploeg van coach Vlieg vandaag de Sov jetunie. De mannen haalden de laatste acht. Na de zege op Italië (3-0) werd het duel tegen de Bondsrepubliek verloren met 3-1. Het winstpunt kwam op naam van het gelegen- heidsdubbel Haldan/Heister. Het tweetal versloeg de Westduitse we reldkampioenen Rosskopf en Fetz- ner met tweemaal 21-19. In de en kelspelen was Van Haren kartsloos tegen Böhm (1-21 10-21). Vlieg: „hij raakte echt geen bal". Haldan speel de goed, maar niet goed genoeg te gen Rosskopf en Böhm. Vlieg: „Hij had last van de nieuwe tafels en bal len. Die bleven te veel hangen". Wat hem nog het meest dwars zit: „Ik zou mentaal de minste zijn. Nou, dat slaat nergens op, of Visser moet er een andere definitie van mentaliteit op na houden. Ik heb het beoefenen van topsport altijd als een soort experiment gezien. Met een minimum aan middelen het maximum bereiken, en dat kan eenvoudig niet als je niet over de juiste mentaliteit beschikt". „Ik heb vorig jaar de gok geno men om te proberen me in korte tijd te kwalificeren voor de Olympische Spelen. Een gok, omdat ik het moest combineren met een moeilij ke studie als bestuurlijke informati ca. Zonder sport is dat al lastig ge noeg, maar ik heb een Spartaans schema gevolgd, ben elke morgen om zes uur opgestaan en heb me in derdaad voor Seoul geplaatst. En, ondanks de depressie daarna, heb ik toch nog tien vakken gehaald. Vervolgens ben ik bij een multina tional gaan werken, werd ik gepas seerd voor de EK, heb ik een kort geding* daarover verloren, met alle spanningen vandien, maar heb ik FREMANTLE (ANP) Dirk Nauta is met zijn schip Equity Law II in de Non maxi divisie nog steeds koploper. Ondanks het feit dat een meetin strument in een van de masten defect was geraakt, behield Nauta de eerste plaats in de tweede etappe van de zeilrace rond de wereld van Punta del Este naar Fremantle. Het instrument, dat de windrichting en snelheid meet, raakte onklaar doordat de hoge en korte golfslag trillingen in de mast had veroorzaakt, Het instrument kon niet meteen vervangen worden door e< exemplaar omdat de weersomstandigheden te slecht waren moest Nauta een tijd zonder windinformatie varen. Nauta heeft besloten om een zuidelijkere koers te varen om gelijk de hindernis te overwinnen en de afstand te verkleinen. toch weer drie vakken gehaald. En dan praat ik nog niet eens over alle toestanden, die ik als adspirant heb meegemaakt, de dubieuze gronden waarop ik destijds voor de EK ju nioren ben gepasseerd, en ga zo maar door. Anderen zouden er al lang mee zijn gekapt, zeker na wat er nu weer in de kranten is versche nen. En dan zou mijn mentaliteit niet in orde zijn...?" Cynisch Guno Pocorni lacht, maar het is geen vrolijke lach, eerder een cyni sche. De kritiek, die bondscoach Willem Visser na het mislukte WK judo over zijn hoofd heeft uitge stort, is bij hem in het verkeerde keelgat geschoten. Toegegeven, hij héëft slecht gepresteerd in Belgra do, maar was hij de enige? En waar om golden voor anderen wél excu ses en voor hem niet? „Het zwarte schaap misschien?" Weer dat cyni sche lachje. Zijn moeder, feller nog dan hij: „Er moeten geen onwaarhe den worden verteld". Zij drong bij Visser aan op een ge sprek, dat er inderdaad kwam op de avond van het jubileumgala van de 50-jarige Judo Bond Nederland. Daar. in Nieuwegein. ontkende de Nijmegenaar glashard zich in be woordingen als geciteerd in de meeste kranten over de lichtge wicht te hebben uitgelaten. Zou Guno de waarschuwing voor Botev, de Bulgaar, in de wind heb ben geslagen omdat het toch pas in de halve finale echt belangrijk snelheid meet, raakte onklaar werd? Hadden ze niet van hem. Zou het zwaartepunt naar z'n hoofd zijn 4 lcat%lvc' gestegen? Hoe verzonnen ze het! Daardoor Ongedisciplineerd, lui, slechte mentaliteit? Allemaal leugens. Als d snel mo- hij nje^ tevreden was over een judo ka, zou hij hem zélf wel op het matje roepen, daar had hij de kranten niet voor nodig. De moeder: „Als mijn woorden zo verkeerd waren weergegeven, zou ik het er niet bij laten zitten. Dan maakte ik er werk van. Zou hij doen, beloofde Visser, maar tot op de dag van vandaag heb ik geen rec tificatie gezien". Wig Ze heeft haar conclusies al getrok ken. „Visser is er van meet af aan op uit geweest een wig te drijven tus sen Guno en Chris de Korte. Tijdens het Tournoi de Paris, in februari, stuurde hij daar al op aan en bij zijn benoeming beweerde hij zelfs, dat Gilno naar 'n andere club was over gestapt. Er klopte niks van dat be richt. Waarom zou Guno weggaan bij Chris? Daar was geen enkele aanleiding toe". De judoka: „Ik ben heel serieus aan sprinttraining gaan doen, bij Spark in Spijkenisse. De Korte laat me daar vrij in, zoals hij er altijd vanuit is gegaan, dat ik moest doen wat ik dacht dat goed voor me was. Niet het vele is goed, maar het goe de is veel. Niet het goede heeft altijd resultaat, het juiste meestal wel". „De avond, voordat ik de mat op moest in Belgrado, vroeg Visser door wie ik gecoached wilde wor den, door De Korte of door hem. Door Chris, zei ik, die kent me het beste en is speciaal voor Theo Meij er en mij, en voor Carla van Game ren. hierheen gekomen. Op eigen kosten. Oké, zei hij, dan ga ik naar bed". De moeder: „Had Guno De Korte dan moeten negeren? Dat zou pas ongedisciplineerd en onfatsoenlijk zijn geweest. Als Visser dat met mentaliteit bedoelt...". Professioneel De judoka: „Chris, Carla en ik heb ben videobanden bekeken. Zooo, zei Hans Buiting die op een bepaald moment binnen kwam, jullie zijn professioneel bezig! Da's nota bene een pupil van Visser. En dan zou ik me als een toerist hebben gedra gen? Hij heeft z'n pak niet aan ge had, zei Visser ook. M'n judopak niet, nee, maar wel m'n trainings pak. Ik heb elke dag gelopen. Maar met wie had ik de mat op moeten gaan? Anthonie Wurth was na mij de lichtste, maar altijd nog achttien kilo zwaarder. Dat is vragen om blessures". De moeder: „De Open Westduit se, waar Guno zich moest kwalifice ren, zou een leeggelopen toernooi zijn geweest, met in Duitsland wo nende gastarbeiders die zich onder hun eigen vlag hadden ingeschre ven. Maar Visser was daar met veer tien man, waaronder vijf van zijn ei gen school. Als het dan zo weinig voorstelde, waarom hebben zij daar dan niks gepresteerd? Guno won er goud, Theo Meijer (ook van Chris de Korte) zilver en verder waren er nog twee bronzen medailles. Dat had voor Visser een teken aan de wand moeten zijn". De judoka: „Voor drie van de vier man in Belgrado had Visser een ex cuus. Würth had een rugblessure, Meijer was aan een hernia geope reerd en aan 't omschakelen naar een ander soort judo en Buiting ver loor van de zenuwen gewicht. Maar over mijn voetblessure, opgelopen in Westduitsland, hoorde je hem niet. Terwijl ik de laatste weken echt de mat niet op kon". Invaliden De moeder: „Het leek wel het WK voor invaliden, als je Visser hoorde. Maar het was alleen bedoeld om te verhullen, dat zijn aanpak fout is. Je moet een volgroeide boom niet om hakken om er een plantje van te ma ken. Bijschaven moet je 'm, snoei en, dan wordt-ie perfect. Visser wil andere judoka's van ze maken, de basis veranderen en dat kan niet. Als hij zo doorgaat, is dat funest voor het Nederlandse judo". De judoka: „Chris de Korte blijft mijn coach. Als hij er is, wil ik door hem begeleid worden. Daar moeten toch goede afspraken over te maken zijn, zodat iedereen weet waar hij aan toe is?" De moeder: „Aan 't eind van dat gesprek in Nieuwegein zei Visser, dat Guno die avond en straks bij de kampioenschappen de kans kreeg de krantejongens de mond te snoe ren. Laat zien wie je bent en bewijs, dat ze het in Belgrado bij het ver keerde eind hadden. Guno won met ippon en moest het Nederlands team (met drie jongens van Vissers school) over de streep trekken. En morgen, bij de NK, staat hij er wéér. Niet om jullie van de krant 'n lesje te leren, maar Willem Visser". De judoka: „Hard werken, niet zeuren en je plaats afdwingen, dat is altijd mijn stelregel geweest". Van Welsenes sluit een wijziging in het technische beleid niet uit. „Hoewel ik besef dat de juiste man waarschijnlijk niet voor het nieuwe seizoen te vinden is." Die laatste op merking vindt de Opel-topman geen motie van wantrouwen aan het adres van trainer Pim Verbeek. „We willen de huidige technische staf versterken." Volgens Van Welsenes is over die mogelijkheid gesproken door Van der Reijden met Verbeek. De trainer zou niet ongelukkig zijn met de optie. De zakenman sluit niet uit, dat de selectie van Feye noord binnenkort versterkt wordt. Het is de bedoeling dat de com missie Van der Reijden begin de cember klaar is met de beoogde ver betering en vereenvoudiging van de structuur binnen de club. „We zijn op de goede weg met de besprekin gen, maar er moet nog veel gebeu ren", aldus Van Welsenes. „We we ten wel wat we precies willen, maar dat kunnen we nog niet naar buiten brengen omdat het over de invul ling van namen gaat." MECHELEN (ANP) - Slippend en glijdend hebben de basketballers van Commodore/Den Helder de fi nalepoule van de Europese beker voor landskampioenen bereikt. De ploeg van Ton Boot bleef tegen en in Mechelen ondanks de spekglad de vloer gemakkelijk op de been. De thuisoverwinning van 99-70 vormde gisteren in de return van de achtste finales een solide en rustge vende basis. Het werd in Mechelen 84-70 voor Racing Maes na de rust stand van 50-38. Den Helder controleerde de wed strijd in Mechelen. Het besefte dat het 28 punten mocht verliezen om nog de plaats bij de laatste acht vei lig te stellen. Zover als in het duel uit de eerste ronde tegen Bayreuth liet de ploeg van Boot het niet ko men. De achterstand schommelde in België altijd rond de tien, twaalf punten. Negen seconden na de rust werd de wedstrijd stilgelegd. Door lek ken in het dak van de speelzaal viel het regenwater in kleine stroompjes op de vloer. De Luxemburgse FI- BA-gedelegeerde Urtz greep in. Hij laste een dweilpauze van ruim der tig minuten in. Daarna kreeg het du el een komisch tintje. De spelers gleden en slipten over de vloer. Van uitgespeelde, snelle combinaties was geen sprake meer. Het hoge scoringstempo van de eerste twin tig minuten (50-38) werd niet meer gehaald en gevolgd door 34-32 in het tweede deel. Bij Mechelen was vooral de Ame rikaan Bill Varner op schot. Hij tel de 32 punten achter zijn nummer. Bij Den Helder was zijn landgenoot Rob Jones topscorer met 19 punten. In de finalepoule volgt Den Helder Den Bosch op. Het zal een hele com petitie aangaan met de topteams van Europa: Milan, Jugoplastika, Barcelona, Maccabi Tel Aviv, Aris Thessaloniki, Limoges en verras send het Poolse Lech Poznan. De Poolse ploeg schakelde in de thuis wedstrijd Stroitel Kiev uit. De Sov jets hadden in de Ukraine een gat van zestien punten geslagen, maar verloren in Polen met zeventien punten (101-84). Maes Mechelen (Bel) - Noordkop Den Helder (Ned) 84-70 (50-38). Scores Mechelen: Struelens 5, Snijders 6. Bayer 12, Lenaerts 6, Varner 32, Van den Bos 12, Duda 11 Den Helder: Van Rootselaar 8, Duyvelshof 3, De Waard 16, Wingard 6, Jones 19, Lagrand 2, Cooper 14. Te Velde Bom in voetbaltrein DEN HAAG (ANP) De spoorweg- recherche heeft woensdagmiddag in de trein van Rotterdam naar Den Haag een vuurwerkbom gevonden. Dat heeft de Rotterdamse politie gisteren bevestigd. Het projectiel werd bij een controle aangetroffen in de coupé waarin supporters van FC Den Haag hadden gezeten. De explosievenopruimingsdienst on derzoekt op verzoek van de Rotter damse politie de bom. De uitkomst daarvan is nog niet bekend. VRUDAG 14.00-18 00 SKY Tennis Open kam pioenschappen voor mannen in Parijs. 15.15-18.30 BBC 2 UK Indoor Bowls 18.00-19.00 SKY: Paardesport: WK twee- Ryder Cup. 21.00-23.00 SKY Tennis Open kam pioenschappen voor mannen in Parijs. 22.50-23.15 Did 2 Die Sport-Reportage met o.a Bundesligavoetbal. 23.00-00.00 SKY. Paardesport' samen vatting van het internationale Concours Hippique in Amsterdam. 23.25-23.50 Did 1Sportschau.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17