HierisJe scheerkwast. NODIG! Intercare B.V. I Gratis boekje over dementie. Werken waar het om de mensen gaat. Albert Heijn zoekt mannen en vrouwen met of zonder diploma's of ervaring Leeftijd van 16 tot 23 jaar, een volledige werkweek als verkoopster of verkoper op diverse afdelingen. Bel of kom langs bij Albert Heijn Schoolstraat 1 in Voorschoten. Tel.: 01717-5022 Hr. Zondervan. zoekt met spoed: PARTTIME SCHOONMAAKSTERS voor de avonduren, omgeving Hazerswoude-dorp. Inlichtingen: 020-423254 of 423297 Publikatiëaangeboden door dil blad in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame. Het kan gebeuren dat iemand er even niet helemaal bij is en scheerkwast en tandenborstel door elkaar haalt. Een onschuldige verstrooidheid? Dat is heel goed mogelijk. Maar bij oudere mensen zou het ook om iets ernstigere kunnen gaan. Misschien een eerste teken van beginnende dementie. Zeker wanneer zulke dingen regelmatig voorkomen. Het verloop van dementie is zo geleidelijk, dat vaak pas laat duidelijk wordt wat er aan de hand is. Als iemand echt rare dingen doet. De greep op de werkelijkheid kwijtraakt. En het dagelijks leven niet meer aankan. Zo'n patiënt zou beter geholpen zijn wanneer de ziekte eerder was onderkend. In een derde van de gevallen zijn de verschijnselen in een vroeg stadium met succes te behan delen. Voor de overige gevallen bestaat op dit moment nog geen genezing, maar door de juiste verzorging is er toch grote verbetering mogelijk. Vergeetachtigheid of gekke vergissingen zouden bij oude ren wel eens op dementie kunnen wijzen. Wees er alert op in uw omgeving. Durf er over te praten. En waarschuw in elk geval de huisarts. Dementie is een verraderlijk ziekteproces dat veel ver warring brengt. Maar als we de verschijnselen eerder herken nen, zijn we beter in staat om te helpen. IMeer over dementie leest u in een gratis boekje dat wij u toe- zenden wanneer u deze bon in een gefrankeerde enveloppe stuurt naar SIRE. p/a-Postbus 1,3417 ZG Montfoort. Wilt u I f 1,75 extra aan postzegels plakken voor de verzendkosten? INaamLeeftijd: AdresI Postcode: Woonplaats: SIRE I Van de laars van Italië tot de kop van Overijssel - de Ford Escort kom je overal tegen. Niet voor niets is het één van de meest verkochte auto's in Europa. Daarom-heeft Ford de Escort Bravo en de Orion Bravo nu omgedoopt tot Escort Europa en Orion Europa. En dan mogen we gerust spreken van een Europa met alle voor zieningen. Loopt u even met ons mee. Groen getint glas rondom. Twee van binnenuit verstelbare buitenspiegels in de carrosseriekleur. Fraaie rode biezen op flank- beschermstrippen en bumpers. Éen wis/was- installatie op de achterruit (niet op de Orion). Een toerenteller. Speciale witte wielsierdeksels en brede 175/70 banden. Allemaal standaard. Motorkap open: de Escort/Orion Europa is - ook al standaard - uitge voerd met een pittige 1.6 liter motor terwijl u betaalt voor een 1.4 liter. U kunt hem ook in een nog pittiger uitvoering bestellen, of met een dieselmotor. U heeft de keus uit 14 uitvoeringen (waarvan drie met automaat: Continu Variabele Transmissie) die vrijwel allemaal voldoen aan zeer strenge milieu-eisen. Motorkap dicht. U krijgt standaard een levenslange k garantie op reparaties en een 6-jarige carrosserie-garantie. Bovendien kunt u uw garantie tot maximaal 4 jaar uitbreiden met de speciale Ford Garantie Extra. U heeft een Escort Europa al vanaf f 24.990,-. En een Orion Europa van af f25.870,-. De Ford Dealer is uw Europaspecialist. •k -k Bij hem kunt u terecht voor een proef rit. En hij kan u uitgebreid informeren over de manier waarop u uw Europa precies kunt aan passen aan uw specifieke wensen. Want Ford s Europa erkent één ko- FORD ESCORT/ORION mng. En dat is de klant. EUROPA He t Leidsch Dagblad, we kunnen 'm geen dag missen. Wie wil er nu niet precies weten, wat zich in de direkte omgeving afspeelt? Daarom besteedt het Leidsch Dagblad veel aandacht aan al die zaken, die u direkt raken. Dat betekent veel nieuws, tips en wetenswaardigheden uit uw eigen omgeving. Dat is dus meteen al een goede reden, waarom u het Leidsch Dagblad nodig heeft. 'to HocUq J 'eatAp/e-ho/e -jle buurt

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 6