L'ORÉAL LORÉAL Ervaren medewerker personeelszaken (m/v) ZELFSTANDIGE KOK M/V METZELAAR STAALBOUW b.v. ALL ROUND PLAAT/BANKWERKERS SERVICE REPRESENTATIVE m/v O MANPOWER ELEKTROTECHNISCH MEDEWERKER (M/V) r— F~ T r opleiding tot ziekenverzorgende Verpleeghuis Velserduin L'Oréal Nederland is een dochter onderneming van L'Oréal Parijs. Internationaal behoort L'Oréal met meer dan 100 vestigingen tot de grootste cosmeticaconcems ter wereld. Met een eigentijdse markt benadering heeft L'Oréal ook in Nederland een toonaangevende positie verworven met een verscheidenheid aan cosmetische produkten. L'Oréal brengt in Nederland een groot aantal bekende merken op de markt, waaronder Elnett, Allurelle, Gemey, Elsève, Studio Line, Elect, Récital Performance, Ambre Solaire, Phyto-Kur, Si Naturelle, Lumi Blonde, Lumi Soleil, Free Style, Energance, Dédicace, Plenitude, Gloria Vander- bilt, Daniël Hechter en Kérastase. Daarnaast is L'Oréal de naam achter een uitgebreid assortiment technische produkten voor kap salons. L'Oréal Nederland bestaat uit 2 operationele divisies: de divisie Consumentenprodukten en de divisie Coiffure. Voor de afdeling Personeelszaken zoeken wij een die zal worden belast met de uit voering en het mede vormgeven van het vastgestelde personeels beleid. Rapporterend aan het Hoofd Personeelszaken heeft u binnen deze functie te maken met vrijwel alle aspecten van het personeels werk, met name: - werving en selektie - introduktie - toepassing arbeidsvoorwaarden - (geautomatiseerde) personeels administratie - verslaglegging en periodieke rapportage met betrekking tot het personeelsbeheer - uitvoering opleidingsbeleid Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met - een M.B.O.-ap/pb of -p.w.-oplei- ding - enkele jaren relevante ervaring - goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid - een zakelijke en dynamische instelling - uitstekende contactuele eigen schappen Voor de juiste man of vrouw is dit een veelzijdige functie, in een prima werkomgeving. Bij ons bedrijf kunt u te allen tijde verze kerd zijn van een goede toekomst Naast een goed inkomen bieden wij uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Bent u geïnteresseerd en tussen de 25 en 30 jaar dan kunt u uw solli citatie richten aan: L'Oréal Nederland B.V., Postbus 44,1420 AA Clithoom, ta.v. mevrouw C de Jong, Hoofd Personeelszaken. Met spoed gevraagd bij voorkeur S.V.H. opleiding tot 25 jaar. Sollicitatie na telefonische afspraak. Tel. 01729-8103. Dhr. Hofman, Restaurant 't Oude Raedthuyg, Raadhuisstraat 2, uu^ 2481 BE Woubrugge. RaetftJUtys K.M.B.0. "Het Groene Hart" vraagt voor de lokatie Lei derdorp: DOCENT m/v Machineschrijven voor 2 lesuren per week. Sollicitaties te richten aan de directeur van de school de heer W.M. Blok, Lange Groenendaal 46, 2801 LTGouda. Tel.: 01820-14155. Plaat-, Konstruktie- en Apparatenbouw Coornwallstraat 7-9, 1976 BD IJmuiden Telefoon 02550-34414 Metzelaar Staalbouw b.v. is een ruim 25 jaar bestaand bedrijf in IJmuiden, dat zich beweegt in plaat- en konstruktiewerk en apparatenbouw voor zowel de offshore als verdere takken van in dustrie. Tevens heeft hij een eigen montageafdeling. In verband met toenemende ordergroei vragen wij voor spoedige of onmiddellijke indiensttreding In aanmerking komen zij die een ruime ervaring bezitten en zelfstandig kunnen werken, om zodoende een goed gekwalificeerd produkt af te kunnen leveren. Salariëring, vakantiedagen volgens de C.A.O. klein metaal. Wilt u werken in een modem bedrijf met 20 tot 25 ('s avonds J. Bos 02510-40411). 's, schrijf ons of bel ons: 02550-34414 Xer uitbreiding van haar vestigingen in de Randstad In de functie van Service Representative realiseert u zich dat al uw activiteiten vanzelfsprekend zijn gericht op het vergroten van het marktaandeel van de vestiging. Vanuit dit standpunt gaat u met een grote mate van zelfstandigheid: - Telefonisch en persoonlijk contacten onderhouden met onze cliënten - Uitzendkrachten werven, selecteren en uitzenden - De verantwoording dragen over de administratieve verwerking van de uitzendingen Manpower is 's werelds grootste uitzendorganisatie met circa 1500 vestigingen in 34 landen. In Nederland heeft zij momenteel 29 vestigingen en dit aantal blijft groeien. Voor deze commerciële spilfunctie verwachten wij van u: - Een enthousiaste, innemende persoonlijkheid - Resultaatgericht handelen - Flexibele instelling - Werkervaring in commerciële functies - Opleiding op MBO niveau - Leeftijd circa 25 jaar - Marketing gericht denken en handelen Bent u de ambitieuze kandida(a)t(e) die wij zoeken, dan kunnen wij u het volgende bieden: - Een uitgebreid opleidings- en begeleidingstraject - De know how van 's werelds grootste uitzendorganisatie - Een goede werksfeer - Goede doorgroeimogelijkheden - Een ruime mate van zelfstandigheid. INTERESSE? Dan kunt u a.s. maandag telefonisch contact opnemen met mevrouw Haccou of de heer Udema. Telefoonnummer: 020-912266 MANPOWER MANAGEMENT B.V. Hogehilweg 4, 1101 CC Amsterdam Z.O. UITZENDORGANISATIE Stromag Stromag NV te Katwijk aan Zee is de Nederlandse vestiging van het Duit se Stromag concern en de Nederlandse vertegenwoordiging van Pintsch Bamag GmbH. De aktiviteiten omvatten het offreren, engineeren, produce ren. inkopen en installeren van produkten in de sektor verkeerstechniek. De afdeling VERKEERSTECHNIEK houdt zich bezig met import, handels- aktiviteiten en produktie, en levert een uitgebreid pakket aan nautisch equip ment. zoals zonne-energie gevoede lichtbakens, boeien, vuurtorens, als mede verkeerssignaleringssystemen voor het weg- en waterverkeer en de luchtvaart. Er zijn momenteel 14 medewerkers direkt bij de produktie en ver koop van verkeerstechniek produkten betrokken. De grote kracht van Stromag NV is de absolute kwaliteit van haar produkten en de 24 uur per dag stand-by zijnde servicedienst. Ter versterking van dit dynamisch team, alsmede door de uitbouw van inter nationale aktiviteiten komen wij graag in kontakt met sollicitanten voor de funktie van: De funktie: - het vervaardigen en installeren van elektrotechnische apparatuur - het onderhouden van komplete systemen ten bate van verkeerstechni sche doeleinden in zowel de binnen- als buitendienst - het modificeren van installaties - het inregelen van apparatuur De funktionaris werkt onder leiding van de chef technische dienst verkeers techniek en verricht zijn werkzaamheden in samenwerking met de overige technische dienst medewerkers. Funktie-eisen: - opleiding op LTS/MTS-niveau elektrotechniek/elektronica of gelijkwaardig - ervaring in een dergelijke funktie - grote mate van flexibiliteit - ervaring met elektronica en besturingstechniek strekt tot aanbeveling - leeftijd tussen de 20 en 35 jaar - wonende binnen een straal van 30 km vanaf Katwijk, of bereidheid tot ver huizen Wij bieden: - een baan met een hoge mate van zelfstandigheid, waarin u uzelf kunt waar maken en uw ideeën kunt verwezenlijken - een gemotiveerd team van medewerkers - een goed salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden goede doorgroeimogelijkheden Stromag NV, t.a.v. de direktie. Postbus 524, 2220 AM Katwijk. U kunt voor nadere informatie bellen met de heer A.C. de Ruiter, tijdens werkuren 0-1718-23711 en na 18.30 uur 01719-11987. rjpp f MAKELAARDIJ O.G. B.V. Rijnsburgersingel 61, Leiden. Tel. 071-225135. Crab is een gerenommeerd makelaarskantoor en houdt zich bezig met de bemiddeling van aan- en verkoop, huur en verhuur van woningen en bedrijfsobjecten, alsmede taxaties, hypotheken, en beheer. Wij zoeken ter versterking van ons team een ADMINISTRATIEVE, COMMERCIËLE MEDEWERKER (M/V) met belangstelling voor en/of ervaring in de makelaardij. Wij bieden: een veelzijdige en zelfstandige functie leuk salaris en bijkomende re gelingen Functie eisen: MEAO/HAVO diploma leeftijd ca 21 jaar ervaring met tekstverwerking commerciële instelling Uw schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan: CRAB MAKELAARDIJ O.G. BV t.a.v. de heer F.H. v.d. Horst sr Rijnsburgersingel 61 2316 XX Leiden Postbus 2100 2301 CC Leiden In maart 1990 starten wij wederom met de De opleiding is als volgt opgebouwd: a. een zgn. beroepsvoorbereidende periode van 7 maanden; b. een eerste leerjaar van 12 maanden; c. een tweede leerjaar van 11 maanden Gedurende de beroeps voorbereidende periode volgt u voornamelijk lessen aan de Regionale Oplei dingsschool "Buitenrust" te Haarlem, onderbroken door 4 stageweken in het verpleeghuis en 3 weken vakantie. Tijdens deze periode ontvangt u een zakgeld van f 395; naast dit zakgeld kunt u in veel gevallen in aanmerking komen voor kinderbijslag. Gedurende de twee leer jaren werkt u voornamelijk als leerling in het verpleeg huis, onderbroken door lesdagen op school. Tijdens het eerste leerjaar ontvangt u een salaris van f 1.205,- bruto per maand, tenzij het wettelijk minimum (jeugd)loon voor u hoger is. In dat geval ontvangt u het voor uw leef tijd geldende minimum loon Als minimum-vooropleiding geldt; - diploma L.B.O., waarvan tenminste 2 vakken op C-niveau met voldoende resultaat, de overige vakken minimaal op B-niveau; - diploma I.N.T.A.S.; - diploma M.A.V.O.; - andere, hiermee gelijk te stellen diploma's. U moet geboren zijn vóór 1 oktober 1972 Nadere inlichtingen worden u desgewenst graag verstrekt door de heer B. Peters, (tel 02550-6 55 00 toestel 501). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden Het Verpleeghuis Velserduin, (200 bedden) behoort evenals het Zeeweg Ziekenhuis (220 bedden) tot de p Stichting Medisch Centrum Velsen

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 28