IK II II ALL ROUND KONSTRUKTIEWERKER FIEEi /1KM. HEMBRUG chef produktie (m/v) Hillegom Waterleidingbedrijf Zuid-Kennemerland Luba Uitzend Buro UITZENDCONSULENTE (V/M) LUBA MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Rhijnwijck Verkopers Binnendienst M/V topa verpakking bv HAARLEM TC HOLLAND HAARLEM-HOLLAND FIGEE en NKM ontwerpen en vervaardigen hijs- en transportinstal laties in diverse uitvoeringen. Hierbij moet men denken aan haven kranen voor stukgoed- en grijperbedrijf, kontinu laad- en losappara- tuur, kontainerkranen en kranen voor de aluminiumindustria Hembrug ontwerpt en vervaardigt numeriek bestuurde gereed schapswerktuigen en speciaalmachines. Wij vragen op korte termijn voor de produktie-afdeling van Figee een ervaren op HTS-niveau Voor deze veelzijdige funktie gaan onze gedachten uit naar iemand met een gedegen kennis van de moderne fabrikage-, montage-, en verbindingstechnieken. Werkvoorbereiding, planning en automati sering zijn belangrijke aandachtsgebieden. De funktionaris geeft leiding aan ca. 40 medewerkers en houdt toe zicht op het werk dat door onderleveranciers wordt verricht Goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kwaliteiten zijn essentieel om de funktie naar behoren te kunnen vervullen. Leeftijd ca. 30-45 jaar. Desgewenst wordt vooraf nadere informatie verstrekt door de heer E. Versnel (023-319174). Schriftelijke sollicitaties, die vertrouwelijk zullen worden behandeld, kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan FIGEE/NKM/HEMBRUG, Postbus 531,2003 RM Haarlem. Vemat B.V te Cruquius (nabij Heemstede) is een onder- houds- en reparatiebedrijf van materieel en installaties, welke gebruikt worden door de tot het Vermeer-concern behorende werkmaatschappijen, werkzaam in de bouw grond-, weg en waterbouw- en pijpleidingensektor. Ten behoeve van onze werkplaats zoeken wij op korte termijn een die geheel zelfstandig (zo nodig aan de hand van tekeningen) alle las-, bank- en konstruktiewerkzaamheden zal verrichten. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat in de leeftijd van 30-40 jaar, met een vakopleiding Bemetel, SOM of gelijkwaardig en minimaal 5 jaar ervaring met boven genoemde werkzaamheden. Voor uw sollicitatie en inlichtingen kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer L.A.M. Smal, 023 - 290034 of na 20.00 uur 02294 -1459. M/V VEMAT BV BEHOREND TOT P VERMEER VERENIGDE Afd. Personeelszaken Postbus 10 2130 AA Hoofddorp Op de afdeling Financieel Beleid van de gemeente Hillegom is een vacature voor de functie ,van Financieel beleidsmedewerker/ster Functie-informatie De functionaris zal onder andere worden belast met: - het mede samenstellen van de gemeentebegroting van de Algemene Dienst en een aantal takken van dienst, met inbegrip van de meerjarenbegroting, het investeringsplan en de nota van aanbieding; - de financieel-economische advisering aan het college van burgemeester en wethouders inzake beleidsvoorstellen; - werkzaamheden op het terrein van woningbouwaangelegenheden, subsidie regelingen, gemeentegaranties aan instellingen, de algemene uitkering uit het gemeentefonds etc. Functie-eisen a. ervaring in het samenstellen van de gemeentebegroting en wijzigingen daar op; b. enige ervaring met de overige genoemde werkzaamheden; c. een op de werkzaamheden afgestemde M.8.0./H.B.O.-opleiding. Arbeidsvoorwaarden De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring maxi maal f 4.144,- bruto per maand (salarisschaal8), danwel f 4.757,-- bruto per maand (salarisschaal 9). Inlichtingen en overige informatie Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling Financieel Beleid, de heer S. de Kruijfofhel hoofd van de Hoofd afdeling Financiële Zaken, de heer D. Griffioen (telefoon 02520-77271 resp. 77273). Bij gelijkwaardige geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten af komstig uit groepen die lot nu toe zijn ondervertegenwoordigd in de organisatie, zoals vrouwen, culturele minderheden en gehandicapten. Sollicitatie Sollicitatiebrieven kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan; Burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. Gemeente Wie durft mee te groeien met Infotheek? Infotheek Groep N.V., gevestigd in Leiden en bestaande uit een aantal bedrijven, is de meest vooraanstaande leverancier van totaaloplossingen op automatiseringsgebied. De geschiedenis van dit uiterst nuchtere bedrijf laat zich kenschetsen als een succesverhaal; nog onlangs werden Computer Centrum Info B.V. en Microland B.V. overgenomen, waardoor het personeelsbestand tot 450 is toe genomen. Infotheek is de belangrijkste PC leverancier van Nederland. Er zijn vesti gingen in Leiden, Rotterdam, Den Haag, Nieuwegein, Eindhoven, Amsterdam en Zwolle. Infotheek Groep N.V. staat genoteerd op de Parallelmarkt van de Amsterdamse Effectenbeurs. Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren Personeelsadministrateur (m/v) voor de afdeling Personeelszaken. Tot het takenpakket zal onder an dere behoren: beheer van volledige personeels administratie; medeverzorging van periodieke managementinformatie inzake perso neelsgegevens; aanleveren van maandelijkse muta ties ta.v. salarisadministratie; systeembeheer van het personeelsin formatie systeem (ervaring met APAS voorkeur); uitvoer van ad hoe rapportages; berekenen van uit te keren provisies en bonusuitkeringen; interne controle werkzaamheden. Onze verwachtingen ten aanzien van de kandidaat zijn: enige jaren ervaring met verwerking van mutaties van personeelsgegevens tb.v. de salarisadministratie; middelbare opleiding, bij voorkeur MEAO aangevuld met een opleiding op vakgebied; ervaring met geautomatiseerde ge gevensverwerking is noodzakelijk (Dbase, Lotus 1-2-3); leeftijd tussen de 25 en 30 jaar, zelfstandig kunnen werken, zeer accuraat en integer. De kandidaat zal rapporteren aan de Persoueelsmanagers en heeft een directe lijn met de Controller. Voor inlichtingen kunt u telefo nisch contact opnemen met mevrouw Y. Wassenaar, Personeelsfunctionaris, telefoon: 071-256462. Schriftelijke reacties kunt u richten aan Infotheek Groep N.V., Postbus 527, 2300 AM Leiden, ta.v. mevrouw Y. Wassenaar, Personeelszaken. Al Het Waterleidingbedrijf Zuid-Kennemerland verzorgt, op basis van een gemeenschappelijke regeling, de produktie en distributie van drinkwater in de gemeenten Bloemendaal, Haarlem, Velsen en Zandvoort. Het bedrijf telt ca. 145 personeelsleden en beheert ca. 90.000 aansluitingen. Op de afdeling Boekhouding, bestaande uit 8 personen, is een funktie vakant voor: groepsleider komptabiliteit v/m vakaturenr. A 018 Funktie-inhoud: - begeleiding en kontrole van de werkzaamheden van 3 medewerk sters; - assisteren bij het opstellen van de jaarrekening en de begroting; - meewerken aan budgetbewaking. Funktie-eisen: - minimaal HAVO alsmede het MBA- of MEAO-diploma; - bij voorkeur studerend voor SPD; - ruime ervaring in het boekhoudvak en kennis van geautomatiseerde boekhoudsystemen; - ervaring met het opstellen van jaarrekeningen en begrotingen strekt tot aanbeveling; - leeftijd minimaal 25 jaar. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f3.641bruto per maand (schaal 7). Een uitloop tot maximaal f. 4.144,-- bruto per maand (schaal 8) behoort tot de mogelijkheden. Voor deze vakature geldt voorts: Informatie over de funktie kunt u verkrijgen bij de afdeling Personeelszaken. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het WLZK streeft er naar om meer vrouwen in dienst te nemen, daarom worden zij uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Een psychologische test kan tot de procedure behoren. U kunt solliciteren door binnen 10 dagen na deze publikatie te schrijven onder vermelding van het vakaturenummer. Uw brief, voorzien van een beknopte levensbeschrijving en uw sollicitatiemotieven, kunt u richten aan de direkteur van het WLZK. Antwoordnummer 1106 2000 VE HAARLEM Tel. 023-24 04 24. INFOTHEEK Luba Uitzend Buro is een all-round dienstverlener op het gebied van tijdelijk werk. De activiteiten zijn ge concentreerd in het westen van het land. De organisatie kenmerkt zich door professionaliteit, creativiteit, enthousiaste inzet en korte communica tielijnen. Ter versterking van onze bezetting op het filiaal, gevestigd aan de Nieuwe Rijn in Leiden, dat gespecialiseerd is in de sectoren horeca, agrarisch technisch en industrieel, komen wij graag in contact met gegadigden voor de functie van Van de uitzendconsulente verwachten wij dat zij door haar achtergrond en ervaring in staat is kwaliteit-plus te leveren in het bemiddelingsproces tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk. De wijze waarop zij werkzoekenden en opdrachtgevers van dienst is moet een belangrijke aanbeveling zijn om naar Luba Uitzend Buro te komen. Haar werkzaamheden bestaan uit het werven, selec teren, het begeleiden van de uitzendkrachten en de administratieve verwerking daarvan. Zij is tevens actief betrokken bij het gaven tein voor lichting, de plaatsing van advertenties en gerichte acties. Van de sollicitanten vragen wij ten minste een VWO- opleiding en minimaal 5 jaar werkervaring (bij voor keur in de commerciële dienstverlening), uitgespro ken sterke contactuele eigenschappen, snelheid, stressbestendigheid, accuratesse en ambitie om zich een eigen plaats te venverven binnen onze organisatie. Het rijbewijs B is noodzakelijk, een eigen auto wenselijk. Leeftijdindicatie vanaf 25 jaar. Behalve een uitdagende functiê, bieden wij een goed salaris, een dertiende maand, 8% vakantiegeld en 25 vakantiedagen. Daarnaast regelingen voor reis- en studiekosten. Uw bondige sollicitatie voorzien van relevante gegevens en pasfoto graag richten aan: mevrouw L. Hoogenboom, Luba Beheer BV, postbus 1133,2302 BC Leiden. Wij bevestigen u de ontvangst van uw brief. Luba Uitzend Buro is aangesloten bij de Algemene Bond Uitzendondernemingen/ABU. 23 23 3 2S 3 Chr. Scholengemeenschap voor MDG0 en ander Voortgezet Onderwijs Postbus 106. 2300 AC Leiden tel. 071-769343 Dir. dhr. K. Zwitser Uitgaande van de Vereniging voor Prot. Chr. Beroeps- ep ander voortgezet Onderwijs voor Leiden en Omstreken vraagt zo spoedig mogelijk een medewerker voor de schoonmaakdienst m/v. ca 20 uur in ons gebouw Potgieterlaan 7 Van de sollicitanten word verwacht dat zij het christelijk karakter van on ze scholengemeenschap zullen ondersteunen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. P. Bey, adj. dir. personeelszaken (071-769343) Schriftelijke sollicitaites binnen 5 dagen te richten aan de heer K. Zwitser, direkteur. O Topa Verpakking b. v. is toonaangevend in de ver pakkingsbranche en weel zich gesteund door het Topa Instituut, bestaande uit een produkttechno- logisch centrum, en een studiecentrum waar com putergestuurd onderwijs wordt gegeven op het gebied van verpakken en logistiek. Topa Verpakking b.v. is door haar innoverende werkwijze sterk ex panderend. Wij zoeken op korte termijn Functie-omschrijving: - telefonisch kontakt onderhouden met klanten - ondersteunen verkoop buitendienst - begeleiden en verwerken van binnengekomen opdrachten via een geavanceerd computersysteem. Functie-eisen; - HAVO - kennis Duitse taal - commerciële aanleg - leeftijd 18-25 jaar Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten ter attentie van de heer A.G. Kerkhof. Veerpolder 7, 2361 KX Warmond. Tel.: 01711-19316. PERSONEELS ADMINISTRATEUR m/v

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 26