WIÊÊÊÊ m HOOGVLIET? 1! §§i gjP ill 1 mÊ, 'Wij hebben altijd plaats voor mensen met kwaliteit." ASSISTENT-CHEF UITGAANDE j GOEDERENCONTROLE (m/v) Bewezen de goedkoopje, adviseur computergebruik (v/m) Res topic, OPROEP- MEDEWERKER (flexitimer) m/v 3jp «0^3bsst elke zaterdag Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15.30 uur. !ele(oon7o71)1V61400 9 vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures In ons distributiecentrum te Zoeterwoude is plaats voor een Tot uw taak behoort het verrichten van controles op de uitgaande goederen. U vervangt I de Chef Uitgaande Goederencontrole bij diens afwezigheid. Voor deze functie is het van belang I dat u praktisch en zelfstandig kunt werken. U bent opmerkzaam en accuraat en u beschikt over goede contactuele eigenschappen. Enige administratieve vaardigheid is onontbeerlijk. Wij bieden u een verantwoordelijke baan in een plezierige en dynamische werksfeer. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Levensmiddelen- bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hoogvliet B.V., t.a.v. de heer AF. de Vrij, Produktieweg 16,2382 PB Zoeterwoude. en winkel die topkwaliteit levert en toch Abewezen de goedkoopste is, vergt gekwalificeerd personeel. Kritische mensen die met de ogen van de klant naar "hun" winkel kijken. Want "waar vers verkocht wordt, is het een goede winkel", luidt al 20 jaar het devies van Leen Hoogvliet. En dat moet zo blijven, natuurlijk. Research voor Beleid is een jong bedrijf. Het instituut verricht sociaal wetenschappelijk onderzoek. Research voor Beleid vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding voor de afdeling veldwerk èn data verzameling een: medewerker veldwerk m/v functie-informatie: Onder leiding van het hoofd van de afdeling uitvoeren van voorkomende werkzaamheden, zoals: - leiding geven aan het telefonisch veldwerk, waaronder het beheer van het interviewersbestand, het onder houden van contacten met interviewers. - het uitvoeren en organiseren van alle voorkomende werkzaamheden, waaronder het opstellen van code boeken, het organiseren van instructies en het begeleiden van interviewers. Zonodig worden-werkzaamheden in de avonduren of op zaterdag verricht. functie-vereisten: Onze gedachten gaan uit naar kandidaten van circa 25 jaar die beschikken over een opleiding op middelbaar niveau (HAVO, MEAO of vergelijkbaar). Een ruime administratieve ervaring en een goede typevaardigheid zijn vereist. Bekendheid met WordPerfect strekt tot aanbeveling. Kandidaten dienen bereid te zijn tot het uitvoeren van de werkzaamheden in avonduren en op zaterdag. enquêteurs/enquêtrices De werkzaamheden worden in ploegen van maximaal vier uur per dag uitgevoerd. Afhankelijk van de aard der werkzaamheden wordt er in de ochtend-, middag- en avonduren gewerkt. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op middelbaar niveau, een goede mondelinge uitdrukkings vaardigheid en een goede typevaardigheid. Ervaring met WordPerfect strekt tot aanbeveling. administratief medewerker m/v functie-informatie: Het uitvoeren van voorkomende werkzaamheden, zoals: - financiële administratie - project administratie - personeelsadministratie - secretariële werkzaamheden functie-vereisten Opleiding op MEAO, VWO niveau, goede kennis van administratie, bekendheid met WordPerfect, leeftijd ca. 25 jaar. telefoniste/receptioniste functie-informatie: - bediening van de telefoon-installatie - ontvangen van gasten - beheer van de centrale agenda functie-vereisten Opleiding op HAVO niveau, ervaring als telefoniste/ receptioniste, leeftijd ca. 25 jaar. contactpersoon: Uw schriftelijke reactie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan: mevr. R. Mertens voor de functies medewerker veldwerk en enquêteur m/v, mevr. E. v.d. Spek voor de functies administratief medewerker en telefonist m/v. research voor beleid bv Schipholweg 13 - 15 2316 XB Leiden postbus 985 2300 AZ Leiden telefoon: 071 - 25 37 37# ZDG Ziekenhuis Diensten Groep b.v. is een schoonmaakonderneming werkzaam in gezondheidszorginstellingen. Ten behoeve van de aan ons toevertrouwde verzorgingstaken in een instelling in Alphen a/d Rijn zoeken wij part-time medewerk(st)ers voor het verrichten van schoonmaakwerk- zaamheden. Werktijden: van maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 20.00 uur. Belangstellenden kunnen op werkdagen tussen 11.00 en 12.00 tele fonisch contact opnemen met mevrouw Jas, tel. 01720-74855. WL Een internationaal werkend consultancy en research instituut met vestigingen in Delft en de Noordoostpolder. In totaal zo'n 550 medewerkers. Gespecialiseerd in klantgerichte adviezen over vraagstukken gerelateerd aan water en andere vloeistoffen. Op basis van processimulatie, numeriek en experimenteel onderzoek. De afdeling Automatisering, ter grootte van in totaal 40 medewerkers, voorziet marktgerichte sectoren van optimale ondersteuning in automatisering en informatica op de gebieden van beheer, ondersteuning, ontwikkeling en advisering. Voor de in Delft gevestigde sectie Beheer en Ondersteuning vragen wij een In het algemeen ondersteunt en adviseert u de gebruikers van personal computers, zowel bij de juiste keuze van toepas singsprogrammatuur als in het optimale gebruik daarvan. Wij denken daarbij aan: - eindgebruikers-ondersteuning; - advisering bij het selecteren van eind- gebruikers-software; - eindgebruikers-trainingen; - ondersteuning bij het ontwikkelen van applicaties door eindgebruikers. Van de kandidaat verwachten wij kennis en ervaring met PC-gebruik in zowel een administratieve als technisch- wetenschappelijke omgeving met een opleiding op MBO/HBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een informatica-opleiding. Voor deze functie geldt dat de kandidaat goede contactuele eigenschappen heeft evenals een goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid. Gebruikelijk binnen onze organisatie is een aanstelling op basis van een arbeids overeenkomst voor twee jaar. Daarna wordt u zo mogelijk een dienstverband voor onbepaalde tijd aangeboden. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer drs. R. Dekker, sectieleider Beheer en Ondersteuning, telefoonnummer 015-569353. Sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 9.260 kunt u richten aan de heer drs. A.C. op de Weegh, van de afdeling Personeel en Organisatie van het Waterloopkundig Laboratorium, Postbus 177, 2600 MH Delft. waterloopkundig laboratorium |wl GEMEENTE OEGSTGEEST Bij het bureau Algemeen Juridische Zaken binnen de hoofdafdeling Algemene Zaken is plaats voor een technisch medewerker milieuzaken m/v Functie-informatie: - Behandelen van vergunningaanvragen ingevolge de Hinderwet; - Controle op de uitvoering en naleving van geldende voorschriften; - Technische advisering in het kader van de overige milieuwetgeving; - Behandelen van klachten betreffende het milieu; - Het verrichten van geluidsmetingen en het adviseren over geluidshinderaspecten; - Bijwonen van regionaal milieuoverleg. Functie-eisen: - Technische opleiding op HTS-niveau, bij voorkeur uitgebreid met applicatie-cursussen op het gebied van milieu; - Ervaring met hinderwet- en milieuzaken; - Bij voorkeur ervaring met automatisering; - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris: Inschaling zal plaatsvinden, afhankelijk van opleiding en ervaring, in de aanloopschaal (niveau 7: minimaal f. 2.755,-- tot maximaal f. 3.641,-- bruto per maand) of functieschaal (niveau 8: minimaal f. 3.231,-- tot maximaal f. 4.144,-- bruto per maand). Inlichtingen: Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer J.P.M. Straatman, technisch medewerker milieuzaken (071-172121 tst. 249) of mevrouw mr. E.C.B. ten Cate, chef hoofdafdeling Algemene Zaken (071-172121 tst. 250). Bij de selectie zullen medewerkers van de afdeling worden betrokken. Schriftelijke sollicitaties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publicatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord sollicitatie op de enveloppe. Luba Uitzend Buro Turfmarkt 11, Leiden Telefoon: 071-149745 administratief 071-131046 (para)medisch Alle funkties zijn M/V purchasing administrator Voor een groot internationaal bedrijf in Zoe terwoude zijn wij op zoek naar een pur chasing administrator. De werkzaamheden bestaan uit het kontroleren en bewaken van de bestelling met behulp van de kom- puter, veel telefonisch kontakten met klan ten en leveranciers. Leeftijd tot 25 jaar. Op leiding MEAO-BE of -CE en drie jaar admi nistratieve werkervaring is gewenst. Deze funktie is voor zeer lange tijd. Bel voor meer informatie. telesales- vertegenwoordigers Per direkt kunnen wij een groot aantal tele- salesvertegenwoordigers plaatsen bij een koeriersbedrijf in Hoofddorp. Wij zijn op zoek naar mensen met verkoopervaring binnendienst. Vereist is een HAVO-diplo- ma en bij voorkeur ir» het bezit van een Nl- MA-A diploma,'maar als je nog met deze opleiding bezig bent, kun je ook in aanmer king voor deze funktie komen. ••••••••••••••••••••••A* maar een dagje? Heb je ervaring als verpleeghulp en ben je zo nu en dan een dagje beschikbaar, dan ben je toch van harte welkom bij ons. Er is namelijk volop werk bij diverse instellingen in en rondom Leiden. Kom langs en infor meer naar jouw mogelijkheden. wie is er gemotiveerd? Bij diverse instellingen in Leiden zoeken wij mensen voor de huishouding en de keuken, die voor onbepaalde tijd beschik baar zijn. Het gaat hier om funkties voor zo wel korte als langere periode. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. 3 TEIDEM B.V./DONCA WEAR Een internationaal georiënteerd textielimportbedrijf zoekt, ter versterking van de verkoopafdeling een wilskrachtige ASSISTENT VAN DE VERKOOPLEIDER (M/V) Tot zijn/haar afwisselende taak behoort o.a.: - het administratief begeleiden van verkooporders; - het kontakt onderhouden met de.buitendienst; - ingeschakeld te worden bij de binnenverkoop. Voor deze veelzijdige funktie zoeken wij kandidaten die aan de volgende profielschets beantwoorden; - goede kontaktuele eigenschappen; - opleiding op Havo/Mavo-niveau; - leeftijdsindicatie 19-25; Heeft U belangstelling voor deze funktie, waarbij doorgroeimoge lijkheden binnen ons bedrijf aanwezig zijn, dan kunt u kontakt op nemen met Dhr. P.M.L. Ikkersheim. Tel. 071-899245 tst. 58. Of schrijven naar Teidem B.V./Doncawear, Postbus 180. 2350 AD Leiderdorp. Restoplan «s «en organi satie gespecialiseerd in het opzetten en beheren Zo neemt Resloplan direkfiw van bedrijven een Bnonciöle en organi satorische zórg vit han den. Een centrale ral in b afctfv e medewerkers die gekenmerkt zijn door een grote kundig heid om het klimaat in bedrijfsrestaurants te optimaliseren. Als u flexibele werktijden op prijs stelt is deze advertentie misschien iets voor u. Wij zoe ken namelijk voor een van onze bedrijfsrestau rants in Leiden/Alphen o/d Rijn een enthou siaste, U kunt op wisselende tijden worden opge roepen voor de volgende werkzaamheden; het serveren van koffie en thee, hef bereiden en ver zorgen van de lunch volgens het self-service systeem en hei verlenen van assistentie bij recep ties en gasfenlunches. Het gaqt om een dienstverband met een minimum garantie van 8 uur perweek. Wij denken aan een representatieve me- dewerk(st)er tussen de 18-35' jaar met een flexibele instelling, die dienstverlenend naar onze gasten optreedt, efficiënt kan werken en in de regio Leiden/Alphen a/d Rijn woont. Uw salaris wordt bepaald volgens de richtlijnen van de catering CAO. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Restoplan, Postbus 4512260 AL Leidschen- dam, t.a.v. de heer H.P.M. Buts, tot uiterlijk 4 no vember a.s. U kunt ook bellen met onze afdeling Personeels zaken, tel.: 070-209277.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 24