'Er is niets meer te verzinnen TOTO 'Wat bij Ajax is gebeurd is misdadig' SpooTTV de yjLlji' Duel Feyenoord verschoven Burgemeesters tegen stopzetting competitie betaald voetbal Engelse voetbalfans eisen uitsluiting van Nederland Amsterdam stelt geen nieuwe eisen aan beveiliging Ajax-stadion DINSDAG 24 OKTOBER 1989 SPORT PAGINA 17 DEN HAAG (GPD) De gemeenten mogen niet zwichten voor het toenemend geweld van voetbalvandalen. De natio nale voetbalcompetitie moet normaal doorgang vinden. Er is geen enkele aanleiding om in te gaan op de suggestie van Ajax-directeur Arie van Eijden om de competitie geduren de een halfjaar stop te zetten. Dat blijkt uit een telefonisch onder zoek onder de zeventien burge meesters van steden met clubs die uitkomen in de eredivisie van het betaald voetbal. De burgemeesters Brokx van Tilburg (Willem II) en Van Zwieten van Den Bosch (FC Den Bosch) waren niet voor com mentaar bereikbaar. Sommige burgemeesters noemen het idee van Van Eijden volstrekt absurd. „Ik begrijp de reactie van Ajax, maar het is niet goed", zegt burgemeester Westendorp van Edam/Volendarri. „Je kunt zoveel voetballiefhebbers niet de dupe la ten worden van een relatief kleine groep vandalen. Wat zondag in Am sterdam is gebeurd, is een afschu welijke zaak. Dat is puur vandalis me, bijna terrorisme". Ook burgemeester Van Kemena- de van Eindhoven vindt het niet verstandig de competitie stil te leg gen. „Je zou dan toegeven aan een paar vandalen, terwijl je gelijkertijd een heleboel mensen het voetbal- plezier ontneemt". Burgemeester Staatsen van Groningen laat weten dat 'voetbal moet blijven'. „We moe ten dat niet laten verstieren door een paar enkelingen". Volgens bur gemeester Smeets van Kerkrade lost de suggestie van Ajax het pro bleem niet op. „Niet adequaat", al dus de Limburgse burgervader. Loco-burgemeester Etty van Am sterdam vindt dat de samenleving nog lang niet toe is aan zo'n maatre gel. „Je moet voetbalwedstrijden al leen verbieden, als er concrete fei ten zijn dat er iets op handen is. Wat bij Ajax is gebeurd, heeft niets te maken met het voetbalvandalisme. Dat was puur misdadig". De eerste burger van de Residen tie, Havermans van Den Haag, heeft Speculaties over opzet Prost bij ongeluk Senna SUZUKA (AFP/ANP) - De Inter nationale Automobiel Federatie (FIA) behandelt vrijdag het protest van McLaren tegen de diskwalifica tie van de Braziliaan Ayrton Senna in de Grote Prijs van Japan. Senna, die als eerste over de streep kwam, werd uit de uitslag van de race ge schrapt omdat hij na een botsing met teamgenoot Alain Prost op een verkeerd gedeelte van het circuit zijn race hervatte. Zijn Franse team collega greep door de uitsluiting van Senna de wereldtitel. In Japan vraagt men zich af of Alain prost bewust heeft aange stuurd op een ongeluk met zijn teamgenoot Ayrton Senna. In het motorhome van McLaren werd zon dagavond lang nagepraat over de manoeuvre van Prost, die Senna uiteindelijk de winst kostte. De Fransman reed op het circuit van Suzuka een voor zijn doen onge kend agressieve race. maandag uitvoerig contact gehad met zijn Amsterdamse collega. Ha vermans, tevens voorzitter van de Vereniging van Nederlandse Ge meenten (VNG) wilde zich op de hoogte stellen van wat er voor, tij dens en na het duel tussen Ajax en Feyenoord heeft plaatsgevonden. Op 10 november zullen de burge meesters van steden met eredivisie voetbal zich beraden over het van dalisme, aldus de Haagse burge meester. „We wachten de uitkomst van dat beraad af. Het idee van Ajax-directeur Van Eijden is voor alsnog voorbarig". Burgemeester Peper van Rotter dam zou de competitie onmiddel lijk willen stilleggen, als hij ervan overtuigd zou zijn dat dat zou hel pen. „Maar ik geloof er niet in. Je komt dan tegemoet aan de terreur van een kleine groep en dat is een slechte zaak". Het college van b. en w. van Haar lem praat vandaag over het vanda lisme en wil daarom met vooruitlo pen op de uitkomst van dat overleg. Utrecht onthoudt zich voralsnog van commentaar. „We hebben laatst problemen gehad met sup porters van FC Den Haag. Daarover gaan we binnenkort praten met het gemeentebestuur van Den Haag. Een verdere aanpak hangt af van het verloop van dat beraad", aldus de zegsman van de gemeente. „Het is geen oplossing", zegt bur gemeester Scholten van Arnhem. „Maar er moet wel over worden na gedacht. Vooral door Ajax en Feye noord. Het probleem ligt helemaal bij de risicoclubs en wordt door plaatselijke omstandigheden be paald". Uit het onderzoek blijkt dat problemen met voetbalvandalen zich met name afspelen in de Rand- Loco-burgemeester Etty van Amsterdam vindt dat Ajax de staanplaat-m sen moet vervangen door zittribunes. Ook andere maatregelen zijn nodig om te trachten nieuwe incidenten te voorkomen. Op de foto ontruimt de ME de staantribune in 'De Meer' nadat Feyenoord 'supporters' twee fragmen- tatiebommen in een vak met Ajax-fans gegooid hebben. (foto anp) stad. Burgemeesters van steden als Maastricht (MW), Nijmegen (NEC), Sittard (Fortuna SC) en Waalwijk (RKC) hebben over het al gemeen weinig hinder van voetbal vandalisme. Namens burgemeester Dales van Nijmegen meldt een woordvoerder dat NEC niet veel last heeft. „Wij hebben een wielerbaan tussen het veld en de tribunes en dat helpt. De Goffert is een groot stadion, dat lang niet altijd vol is. Het is vrij ge makkelijk om rivaliserende suppor ters te scheiden. Tot nu toe hebben we nauwelijks problemen gehad". In Kerkrade (Roda JC) komen niet zoveel vandalen, meldt de woordvoerder van de burgemees ter. „Er komen hier nooit zoveel vandalen. Voor de meesten is Kerk rade te ver weg en omdat de risico- wedstrijden op doordeweekse da gen worden gespeeld, is de belang stelling van de vandalen helemaal gering". In Sittard (FSC) hanteert de gemeente een draaiboek voor het politietoezicht. „Sindsdien hebben we hier geen problemen". Het Maastrichtse MW roept re gelmatig de hulp in van suppoosten van PSV, die meer ervaring hebben met voetbalvandalen. „Het zou ver standig zijn als de uitspelende club z'n eigen suppoosten meenam", zegt de kabinetschef van de burge meester van Maastricht. „Die ken nen de supporters en kunnen de rel schoppers er zo uithalen". De risico wedstrijden in Maastricht worden, na overleg met het bestuur van MW, alleen op vrijdagavond ge speeld. „En er wordt dan geen alco hol verkocht". Veel burgemeesters pleiten voor een hardere bestraffing van de da ders van geweld. Burgemeester Westendorp van Edam/Volendam: „We moeten de daders pakken en zwaar straffen. We zijn in dit land veel te tolerant. Alleen harde maat regelen helpen". Ook burgemeester Wierenga van Enschede heeft zijn twijfels over de strafmaat. „Ik heb begrepen dat degene die onlangs bij Ajax een stalen staaf gooide een al ternatieve straf van 80 uur heeft ge kregen. Evenals bij die fragmenta- tiebom gaat het hier toch om het be wust toebrengen van ernstig letsel. Dat zou in de bestraffing tot uit drukking moeten komen". In Groningen voert men al jaren een lik-op-stuk-beleid. „Er is ver scherpt toezicht en we proberen de relschoppers zo snel mogelijk te pakken. Er is contact met de officier van justitie om de vandalen snel voor de rechter te brengen. Zo leren ze 't af. En echt, het werkt, we heb ben sindsdien minder agenten no dig", zegt de gemeentelijke woord voerder. Alle gemeenten met eredivisie clubs zijn het erover eens dat de pakkans moet worden vergroot. In Rotterdam overlegt de gemeente vandaag met de korpschef van poli tie en de hoofdofficier van justitie. „We moeten de relschoppers duide lijk maken dat ze altijd worden ge pakt. Technisch is het mogelijk om de pakkans op 100 procent te krij gen", meent de zegsman van burge meester Peper. „Maar ik weet niet of de voorzieningen in de stadions in Rotterdam daartoe zijn uitge rust". De steden met de grootste proble men zijn druk doende extra maatre gelen te treffen. Loco-burgemeester Etty van Amsterdam wil dat Ajax de staanplaatsen vervangt door zit tribunes. „Ook moet er een sleuf ko men tussen het veld en het tribune- hek. Een soort tweede hek dus, waartussen de mobiele eenheid kan worden opgesteld". In Rotterdam overweegt men de staantribunes niet meer tot de laatste plaats te vul len, zodat de politie sneller ter plek ke kan zijn. LONDEN (GPD) - De federatie van Engelse supportersclubs zal bij de UEFA aandringen op het weren van Nederlandse clubs uit de Europa Cup. Bij monde van voorzitter Tony Kershaw eiste de belangenorganisatie gisteren in Londen naar aanleiding van het bom-incident in de Watergraaf smeer snelle maatregelen van de Europese voetbalbond. „Want het had niet veel gescheeld of Ne derland had een soortgelijke tra gedie meegemaakt als wij in Shef field". Het is de Engelsen, zelf sinds mei 1985 (Heizel-drama) verban nen uit Europa, een doorn in het oog dat Nederlandse clubs on danks de vele incidenten nog niet geweerd zijn van de Europese vel den. „Aan die rechtsongelijkheid moet een einde komen", aldus de National Federation of Football Supporters' Clubs. Kershaw: „De UEFA moet zo spoedig mogelijk in actie komen tegen de Neder landse supporters en de clubs. Slechts dank zij heel veel geluk is een ramp zondag bij Ajax uitge bleven. De Nederlanders verdie nen dezelfde straf als de Engel sen. Waarom zij niet en wij wel? Het zou niet meer dan terecht zijn als de UEFA de Nederlandse clubs keihard aanpakt". De UE FA liet eerder overigens al weten zich niet met ordeverstoringen in nationale competities te zullen bemoeien. De Europese voetbal bond straft alleen naar aanleiding van ordeverstoringen tijdens Eu- ropa-Cup-duels en interlands. Enquête Heeft de Leidse sport eigenlijk wel enig vertrouwen in de Leidse Sport FederatieJe vraagt het je zo langzamerhand af Om de gemeente Leiden te kun nen adviseren over de wijze waarop het weinige beschikbare geld voor de sport in de komende jaren het best kan worden aange wend, hield de LSF eind vorig jaar een enquete onder de vereni gingen om daarvoor de nodige ge gevens op tafel te krijgen. Vooral van belang was de financiële pro blemen van de clubs goed in kaart te brengen. Die enquete leek een even nuttige als noodzakelijke stap, want wie in overleg met de gemeente niet beslagen ten ijs komt, zal nooit wat bereiken. Van die enquête is tot dusver bitter weinig terecht gekomen, zoals het pagina-grote stuk in de krant van zaterdag pijnlijk aan toonde. Vooral de voetbalclubs hebben het laten afweten. Acht van de twaalf verenigingen lieten niets van zich horen. Als je de ex cuses van sommige bestuursleden hoort, weet je niet of je in lachen moet uitbarsten of in droef ge peins verzinken. Het is allemaal zo armoedig. Bij LFC heeft men de enquête "wel ingevuld, maar nog niet op gestuurd". Hoe lang moet dat nog duren, denk je dan. Het gaat om een enquete die een jaar geleden is uitgeschreven. Als secretaris en penningmeester één avond bij el kaar gaan zitten, is het karwei ge piept. Meer is er echt niet voor no dig. Bij Lugdunum hetzelfde laken en pak: "De enquete ligt klaar, is nog niet opgestuurd". Het pikante hier is dat de voorzitter van Lugdunum tevens de voorzitter van de LSF is..: Phil Verstraaten heeft zijn mede-bestuursleden van de LSF wel wat uit te leggen, vrees ik. Bij Leidsche Boys blijken ze bij kans over universitaire kwalitei ten te beschikken om zo'n enquete weg te moffelen. Volgens de secre taris zou het jeugdbestuur de en quête invullen en het jeugdbe stuur zegt op zijn beurt: we weten van niks. Klassewerk. Daar zou promotie op moeten staan. Bij LDWS kunnen ze zich zelfs niet eens meer herinneren waar om de enquete niet is ingestuurd: "Zeker ergens blijven hangen". Die vereniging heeft wel meer last van een opmerkelijk slecht geheu gen. Bij VTL is de enquête "langs ons heengegaan". Nou ja, het is ook vaak winderig aan de Voor- schoterweg. En bij VNL, bezig zich op te stellen als "een goede fusie partner", hebben ze "wel wat be ters te doen dan die enquête in te vullen". Moeder, wat een labbekakke- righeid. Ja, ik zou het natuurlijk wat eleganter moeten zeggen, maar een beter woord schiet me niet zo gauw te binnen. Niet al leen veel voetbalverenigingen zijn overigens vervuld van onver schilligheid waar het 't algemeen belang aangaat. De zwemvereni ging De ZijllLGB kan er ook wat mee. Die wil niet eens een reden opgeven "waarom we het zaakje niet hebben ingevuld". Merk waardig toch. Herhaaldelijk hoor je dat de zwemverenigingen het financieel zo zwaar hebben. En dan zou je toch denken dat elke steun in de rug meegenomen is. Maar misschien wil men dat juist helemaal niet. Het kan ook zijn dat De ZijllLGB zijn zaken liever in een één-tweetje met de gemeen telijke dienst sport en recreatie af handelt, wel wetend dat als het om zwemmen gaat de gemeente tot véél bereid is. Doorgaan? Een jaar lang soebatten om een enquête in te vullen en dan zulke antwoorden krijgen voor het LSF-bestuur is, denk ik, de tijd ge komen om zich te bezinnen op de vraag of het wel nut heeft door te gaan. Geduld kan ophouden een deugd te zijn. Men kan zeggen: het zijn voor namelijk voetbalverenigingen die ófte weinig vertrouwen in de LSF hebben óf de LSF als overbodig beschouwen en daar behoeven an dere, constructiever ingestelde krachten toch niet onder te lijden? Het is maar hoe je er tegenaan kijkt. De LSF staat voor het ge heel, kan zij daar niet voor staan dan kan zij niet functioneren. Ik bedoel maar: op een stoel met drie poten kun je onmogelijk zitten. Misschien is het beste dat de di verse takken van sport in de toe komst apart met de gemeente on derhandelen over hun wensen en verlangens. Dat wordt dan belan genbehartiging in engere zin en geeft de gemeente een weelde aan manipideer-mogelijkheden, maar goed, dat moet dan maar. Zó doorgaan heeft voor de LSF weinig zin. Dat wordt jaar op jaar moeizaam door stroop wa den. RUUD PAAUW AMSTERDAM (GPD) Voor de gemeente Amsterdam vormt het bom-incident tijdens de voetbalwedstrijd Ajax- Feyenoord geen aanleiding om nieuwe eisen te stellen voor zijn" uitgekiende rijstijl de beveiliging in en rondom het Ajax-stadion. Wel heeft lo- wor'dt genoemd, leek onbedreigd co-burgemeester Walter Etty het Ajax-bestuur dringend ge- op de zege en de wereldtitel af te ste- vraagd te onderzoeken of de staantribune kan worden ver- De „professor", zoals de Frans- tot Senna zes ronden i einde de aansluiting bewerkstellig de en in de chicane een poging deed zijn rivaal te passeren. Prost stuurde zijn bolide an'derd in een galerij met zitplaatsen. spoedoverleg gisteren met de gemeente en de politie zegde Ajax binnenkant, waardoor de McLarens weliswaar toe de mogelijkheden met elkaar in aanraking kwamen, van de verbouwing te bekijken, Het duo schoof recht door. Senna maar algemeen directeur Van der kon na enig duwwerk van de baan- "'Eijden toonde geen groot enthou- commissarissen de race weer her- siasme voor het voorstel. De renc vatten, de Fransman bleef ontgoo- vatie zou voor de club een grote ir cheld achter. „Een bewuste actie vestering betekenen op een mc van Prost", fluisterden boze tongen ment dat er nog geen beslissing i in het kamp van McLaren. Prost: gevallen over de bouw van een g€ „Ik mag toch proberen hem van de heel nieuw stadion. Wel toonde Van wedstrijd 330 politiemensen op de winst af te houden. Maar ook zonder der Eijden zich bereid ook bij vol- been zijn, er vangnetten worden op- het incident was ik wereldkam- gende risico-wedstrijden minder gehangen en dat het publiek wordt pioen geworden. Ik heb geen onge- mensen op de staantribunes toe te gefouilleerd". Een strengere visita- luk nodig om te bewijzen dat ik de laten. Met het oog op eventuele pro- tie van de toeschouwers en het beste ben." blemen waren de staanvakken.afge- plaatsen van metaaldetectors jziet Bij McLaren was men niet echt lopen zondag voor het eerst slechts hij niet als oplossing eenstemming, nadat bij de Europa Cup-wedstrijd tegen Austria Wien de Oostenrijkse doelman werd ge troffen door een uit het hekwerk ge rukte staaf. Etty zei dat hiermee een grens is bereikt van maatregelen die geno men kunnen worden. „Er is ook niet meer te verzinnen. Het is al een dwaze situatie dat bij een voetbal- r driekwart gevuld. Extra hek overtuigd van de woorden Fransman. Prost had zich bij de drie voorafgaande Grote Prijzen louter geconcentreerd op finishen en zag Tijdens het overleg is opnieuw afge- zijn Braziliaanse teamgenoot steeds sproken dat er aan het eind van het dichter naderen. Met twee zeges in jaar een extra hek voor de staanvak- komen van problemen. „In gevan genissen gebeurt het fouilleren heel zorgvuldig, maar niettemin worden drugs binnen gebracht". In plaats van het nemen van nieuwe veilig heidsmaatregelen vindt Etty het be- Unicum legt Schuilenburg en Zonderop vast LEIDEN Kees-Jan Schuilenburg en Bionda Zonderop, de districts tenniskampioenen (B) laten zich overschrijven naar hoofdklasser Unicum. Het afgelopen seizoen kwam het duo uit voor De Munnik. Schuilenburg en Zonderop hebben gisteren een overeenkomst voor twee jaar getekend met Unicum, dat in ruil voor de diensten van het talentvolle tweetal de (tennis) oplei ding vergoedt. Het is de bedoeling dat voor het einde van de overschrijvingster mijn (1 november) nog meer tennis sers Unicum komen versterken. De Leidse club zoekt daarbij naar een regionale inslag. Met het aantrek ken van Schuilenburg en Zonder op, die als reserves voor de hoofd macht zullen optreden, is daarmee de eerste stap gezet. Peter Klein, tot vorig seizoen coach van Unicum, is nauw bij de plannen („een nieuw beleidsplan") en het nog samen te stellen pro gramma betrokken. „Op dit niveau is het niet mogelijk om alle spelers uit de eigen gelederen te halen of zelfs uit de eigen regio. Enige in breng van buiten blijft noodzake lijk, maar daaraan moeten wel hoge eisen gesteld worden." der Eijden (links) gisteren tijdens een persconfentie i Japan en Australië kon Senna zijn ken staat en dat er ook netten zijn ter als Ajax een sfeer weet te schep- wereldtitel nog prolongeren. Zijn opgehangen die moeten voorko- verbluffende inhaalrace op het cuit van Suzuka leek hem een eind op weg te helpen. dat allerlei materiaal op het speelveld wordt gegooid. Over deze veiligheidsmaatregelen was al over- Afgelopen zondag had PBJW Kg Hn *n niemand 12 goed in de Toto. Daarom pakt de Toto deze week twee keer uit. Met 'n beetje geluk wint u de hoofd prijs incl. de jackpot van circa f 50.000,-. t/~stO Dus als u 'ns echt uw slag wilt slaan... I Ufcv Volgens Etty wil de gemeente Amsterdam geen voetbalwedstrij den verbieden. Die stap wordt pas gezet als er concrete aanwijzingen zijn dat zoiets in verband met de openbare orde noozakelijk is. „Het bom-incident ligt echter niet in de sfeer van de openbare orde. Het valt ook niet binnen de termen van het voetbalvandalisme. Het gooien van de bommen is een puur misdadige handeling". Alternatief De Amsterdamse loco-burgemees ter vindt dat de KNVB zo snel mo gelijk met een alternatief voor de mislukte pasjesregeling moet ko men. Hij kondigde aan dat de bur gemeesters van gemeenten met een voetbalclub in de eredivisie op 10 november bespreken hoe de orde beter kan worden gehandhaafd. Amsterdam is nog steeds voorstan der van een verbeterde pasjesrege ling. Etty had over het bom-inci dent uitvoerig overleg gepleegd met burgemeester Van Thijn, die thans in Japan verblijft. Het inci dent had ook in Japanse kranten de voorpagina's gehaald. ROTTERDAM (GPD) - De compe titiewedstrijd Feyenoord-FC Den Haag, die komende zondag in de Kuip zou worden gespeeld, is na overleg tussen KNVB, burgemees ter Peper van Rotterdam en de Maasstedelijke politie verschoven naar woensdagmiddag 1 november. Het duel, dat op last van de KNVB zonder publiek moet worden afge werkt, begint om twee uur. Alleen journalisten en bestuursleden van de twee clubs krijgen toegang tot de Kuip. Feyenoord heeft de NOS voorge steld om de wedstrijd rechtstreeks op.de televisie uit te zenden. Men hoopt daardoor te bereiken dat de supportersgroepen van de twee risi coclubs inderdaad thuisblijven. De supporters van Den Haag kon digden afgelopen zondag via een pamflet aan dat ze toch naar Rotter dam zouden gaan om op 'vreedza me wijze' tegen het besluit van de tuchtcommissie van de KNVB te protesteren. „Uitgerekend wij zijn weer de dupe", aldus de supporters vereniging van Den Haag. De politie juicht het toe dat de wedstrijd naar de woensdagmiddag is verschoven. „Op zondagmiddag zou iedereen naar het feest zijn ko men kijken", aldus commissaris Jaap de Leeuw van het bureau Groot-I Jsselmonde. „Bovendien hebben we op woensdag meer per soneel beschikbaar". Fred Blankemeijer, de veilig heidscoördinator van Feyenoord, had nog liever gezien, dat de wed strijd op maandagmiddag zou zijn gespeeld. „Dan zouden nog minder mensen gelegenheid hebben gehad om naar het stadion te komen". Maar daar zouden weer andere pro blemen tegenover hebben gestaan. De stadiondirectie voor zover die nog aanwezig is zou dan in het voorafgaande weekend voor bewa king van de Kuip hebben moeten zorgen om te voorkomen dat sup porters zich in het stadion zouden verstoppen. Co Adriaanse, de trainer van FC Den Haag, is niet gelukkig met de verschuiving van de wedstrijd. Hij wijst erop dat een groot deel van zijn spelers semi-prof is. Zij moeten 's morgens werken of de club moet werkverlet voor hen betalen. Bo vendien vindt hij het bezwaarlijk dat FC Den Haag nu twee wedstrij den in vier dagen zal moeten spelen. Dat geldt overigens ook voor Feye noord, want de ploeg van Pim Ver beek wacht op zondag 5 november de derby tegen Sparta. Feyenoord loopt overigens de kans een tweede wedstrijd zonder publiek te moeten spelen. De Rot terdammers hebben na de ongere geldheden tegen Fortuna S ook nog een voorwaardelijk duel zonder pu bliek tegen zich uitgesproken ge kregen. Na 'Ajax' zou Feyenoord opnieuw Verantwoordelijk kunnen worden gesteld voor de gebeurte nissen vanuit het Feyenoord-sup- portersvak. Het criterium is, dat het verloop van de wedstrijd moet zijn beïn vloed. Van het rapport van de KN- VB-waarnemer hangt het af, of de tuchtcommissie zich er alsnog over zal buigen. DINSDAG 15.00-17.00 SKY: ECC Tennistoernooi in Antwerpen, 17.00-19.00 SKY: Basketbal: McDonalds Open uit Rome. 17.40-18.05 Ned 1: Sport op 1: met WK windsurfen voor professionals. 18.45-19.25 BRT 1Paardengala Azelhof: reportage. ECC Tennistoernooi 19.00-20.00 SKY: 19.20-19.50 RTL in Antwerpen. 19.50-20 20 RTL V Aanvallen: quiz. 20.00-22.00 SKY: ECC Tennistoernooi ii Antwerpen. 20.00-22.00 BRT 2: ECC Tenni in Antwerpen. 20.00-00.10 Super: Ultra Sport: met Sports. quiz. 22.00-23.00 SKY: Golf: Open Kampioen schappen vanuit Portugal. 23.00-23.30 Did 3: Sport-Platz. 23.00-00,00 SKY; Autosport: samenvat ting van de GP van Japan. ECC Tennis- WOENSDAG 10.00-12.00 SKY: Basketbal: McDonalds Open uit Rome. 12.00-13.00 SKY: Golf: Open Kampioen schappen vanuit Portugal. 13.00-14.00 SKY: Autosport: ting van de GP van Japan. 14.00-15.00 SKY: Judo WK ii

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17