UVS geeft er de brui aan Docos pakt LDWS Lugdunum is ongrijpbaar Roodenburg blijft weer niet bij de les Dure nederlaag voor SJC OPVALLEND AANWEZIG Neptunus profiteert maar half MAANDAG 23 OKTOBER 1989 SPORT PAGINA 15 Meerburg en Foreholte delen LEIDEN - In een boeiend duel in de vierde klasse zondag deelden Meerburg en Foreholte de punten (2-2). Docos nestelde zich met een 1-O-winst uit tegen LDWS vaster op de tweede plaats. SVLV bleef in het spoor door een 2-0-overwinning op Alphen. VIERDE KLASSE (zo) ven minuten voor het slot had dat via een treffer van Stan Uljé het ge- UDU-SJZO-l wenste resultaat: 2-2. Theo van Een duel waarm het snelle verhes Rampen trof nog de doellat. terwijl bij het toch al gehandicapte UDO ook Ton Arroyo nog dichtbij de roos i spits Ruud Stuifzand zwaarder woog dan de uiteindelijke neder laag. Een onfortuinlijke botsing te gen laatste man Peter Pieterse van SJZ had tot gevolg dat Stuifzand reeds na acht minuten met een dub bele beenbreuk van het veld ge voerd diende te worden. SJZ cre ëerde zich daarna tegen de aange slagen thuisclub volop kansen, maar Joost Vink, Peter Pieterse en Harry Berg misten de nodige scherpte. Vijf minuten ze was het alsnog prijs, toen de sterk bekende 'dan ook debuterende Erik Oleyerhoek tekende dan ook LDWS - Docos 0-1. De Vhetclub was in de confronta tie met Docos in de eerste helft niet in staat om enige klasse te etaleren. Veelvuldig balverlies bood Docos de gelegenheid om de aanval te zoe ken. Het solide optreden van libero Bennie de Roo vormde echter een te grote hindernis voor de Morschbe- woners. Dat de pupillen van Docos- rfp'nafr trainer Mugge een drietal minuten j de leiding kwamen be- gepaste belo- twpp met Harrv Bern ning' De hardwerkende Edwin wf Klaassen kopte een hoog voorgege ven bal van Paul Dirkse, na een combinatie tussen Herman van Marwijk en Peter van der Kooij, achter de goed keepende aanging en beheerst afrondde. Na de pauze herstelde UDO zich enigszins, zonder evenwel een ech te vuist te kunnen maken. Wel stel- Een kwartier 1 wedstrijd te beslissen. Marco Rotte- boomTrordTs1érkeD:coKs-v:ïïe: c Tr7 j zenen van jsrut van aer w bro^ Bart, Joop Tegelaar en Ro- nald Mink werden echter gedwars- i handsbal van Ronald de Jong toegekende penalty door goalie Mi chel van Haaren gekeerd. Meerburg - Foreholte 2-2 diging (Herman van Marwijk, Ron van Polanen). Met onder gericht schot van Rob Reizevoort (in de plaats gekomen Woerden aan flarden gespeeld WOERDEN De beladen uitwed strijd tegen SC Woerden was voor Lugdunum niet de zware hindernis stond Lugdunum op sprong en leek zich de thuisclub af te gaan spelen ,-5-voor- rug tot 3-5. Trainer De Klerk had debacle hier flink de smoor over in: "We hadden te veel spelers voor de bal. als mocht worden verwacht. De fa- Een schitterende één-twee-combi- iedereen wilde aanvallen waardoor natieke aanhang van de thuisclub natie tussen Edwin Verhoogt en De de verdediging werd verwaarloosd, kon de ploeg van trainer De Klerk Vos werd afgerond door Verhoogt En dan loopje tegen een aantal on- niet verontrusten en met de gebeur- (1-4). De achterhoede van Woerden nodige tegengoals op. Dat mag tenissen van verleden seizoen werd was hardleers want in de 55e mi- nooit gebeuren". De thuisclub definitief afgerekend. De verdedi- nuut werd nu Hoekstra vrijge- scoorde uit twee vrije trappen, toe ging van Woerden werd bij vlagen speeld door Verhoogt. Ook hij profi- gekend na overtredingen aan flarden gespeeld getuige de 3-6- teerde van de gatenkaas overwinning voor de Kikkers. Woerden. Vorig seizoen was Woerden op Voor de rust was Foreholte de be- boom), bleef het tot het einde span- Sjors van der Heijden haalt uit namei Hoogen- doeip unt zou deze pog ing n iet opleveren. tere ploeg, waarbij deze na ruim een nend. De kwartier spelen aan de leiding Ben de Roo kwam. Nico van Rijn klopte bewa ker Fred Hagenaars op snelheid en gaf ook doelman Peter van der Heij den het nakijken: 0-1. Verdere kan sen strandden vervolgens echter wel op Van der Heijden. In het tweede part kwam Meerburg met de wind in de rug sterker opzetten. Het was in de 60ste minuut Edw gesnelde ging tegen Jelle Raap. De bemoei- slecht wegwerken fraktie om alsnog de gelijkmaker binnen te schieten. SVLV - Alphen 2-0 De Voorschotenaren openden de ze wedstrijd, ondanks het gemis de andere zijde zuchtige Van der Zijl en Alphen seconde te laat Anton de Leeuw mochten daarop van de goed leidende arbiter De Jong de kleedkamer opzoeken. het veld ook geen struikelblok, toen werd met 1-3 gewonnen, maar later voor de tuchtcommissie was zij een geduchte tegenstander. Woerden poogde toen de overwinning van de Leidenaars ongedaan te maken toen zij lucht kreeg van het feit dat een speler van Lugdunum (Harm de Vos) een verkeerde naam aan de scheidsrechter had opgegeven. Zonder resultaat overigens. Gisteren was de thuisclub geen partij voor de Leidenaars, die sinds een paar weken weer in hun sterk ste formatie kunnen spelen. Woerden had geen antwoord op de vlotte combinaties van de Lugdunum-voorwaartsen, vooral Harm de Vos en Edwin Verhoogt waren ongrijpbaar, die zich naar hartelust konden uitleven in de speeltuin van Woerden. Enige smet op het optreden van de groen-witten was het aantal on nodige tegendoelpunten. Driemaal Meerburg tegen Foreholte. Een kon Woerden tot scoren komen via een vrije trap waarbij de Lugdunum-muur er slecht uitzag, de defensie Het eerste doelpunt van Woerden geboekt) en De r tijd bekroonde Woerden was voor'een aanhanger Verhoogt zijn uitstekende optreden van de thuisclub reden om met zijn me' een grandioos doelpunt. Twee .vakke prestatie (hij werd hiervo Rooy. Vijf minuten zoontje het veld in te lopen. Op de middenstip haalde hij een blauw wit shirt uit zijn tas en stelde verdedigers stuurde hij het bos i en voor de zesde maal mocht de ge woonlijk in Woerden 4 acterende zijn ongeveer 4-jarige spruit op doelman Gutis Rijkhoek de gang het ge richting uitgang, maar niet zonder lijke spel van Olympia heeft eerst enkele afkeurende gebaren Lugdunum zelfs nog een kleine richting spelersbank te maken. Bui ten de lijnen liet de teleurgestelde fan zijn broek nog eens zakken, om vervolgens met zijn kroost huis waarts te keren. kans op de eerste periodetitel, over in het komend weekeinde de beslissing zal vallen. Maar dan dient er door de Leidenaars wel gewon- ften te worden van WSB en moet Woerden, mogelijk geïnspireerd Olympia (tegen SJC) wederom door de thuisclub met een doelpunt mag doelman Rob Plu zich aanreke- werd afgestraft: 1-0. Daarna werd de wedstrijd levendiger, met Nispen-zijde onder Hij bedacht zich toen hij uit n Van wilde trappen. Vervolgens pakte hij goede de bal weer vast, iets wat scheids- LEIDEN - SJC leed gisteren in de derde klasse een kostbare neder laag (4-2) in de uitwedstrijd tegen Soccer Boys. WSB en DOSR (2-2) deelden, evenals ONA en FC Lisse (0-0), de punten. DERDE KLASSE (zo) schoten van Rob van Saasse en Paul rechter Van Rooden niet was ont- Janssen. Die troffen echter juist gaan. Van tien meter haalde Arjan Boys - SJC 4-2. Voor rust leek er voor SJC geen vuiltje aan de lucht. Een licht veld- spits John van Veen (blessure) (9e minuut) van Jos Oliehoek uit de de sterk acterende keeper Martin derlij ke blunder beging Plu Hans van Gils (werk), furieus. Al de andere zij- Millenaar keihard uit: 1-1. De kin- overwicht werd beloond met doelpunt van Robert Pont: 0-1. Per- Hillebrand die een slechte uittrap phen-goalie Matthijs van der Doef van keeper Ralph Verhulst handig zijn ploeg voor een achterstandna- afstrafte: 1-1. In de 75ste minuut dat Stephan Roodakkers oog m oog een corner van Rob Doelman (1-0), Duivenvoorden verdere schade kon kwartier spelen. Hans van As had SOOnlijke fouten van de Noordijkers i^ende minuut behoedde Al- sloeg de thuisclub munt uit de lou- voorkomen kwam er geen wijziging Lugdunum al na zeven minuten op stelden Bart van Dijk na rust in met hem was verschenen. Maar lutt- het tele minuten later werd Van der - - - - snoeihard ging Edwin Hillebrand sing met Ronald Verhart strafschopgebied onderuit, waarop Doef verslagen door Fred Hagenaars de toegekende schot van J—"J- strafschop benutte: 2-1. Met de ge- aangeven routineerde Ton Arroyo als invaller, «Isite Raap) ter tegen -zichzelf spelende Kana ries. Het initiatief dat LFC dan toch nog ondernam strandde bovendien bij de zestienmeter. Het sterke op- Vennepers het meest gevaarlijk wa- niets er op dat Lugdunum Woerden Tussen de de 55ste minuut treden van doelman Jan Groene- weg ontzenuwde de enige vrije dorf betekende dezelfde Roodakkers (na schietkans van Peter Gijsman. Na- 0-1. opgekomen dat Peter Bregman door Loek van bezoekers der Post (voor rust een boeking) in konden de Voorhouters nog een slo- moesten vijf minuten later lijdzaam de 82ste minuut onreglementair t" -- was gestuit, verdween een door Jos Oliehoek genomen vrije trap pegel- hard achter doelwachter Peter van der Wal: 2-0. Het machteloze LFC verloor niet alleeiï de wedstrijd, maar zag pal voor het einde ook nog ENSCHEDE (GPD) - Mika Lippo- Edwin Bekkering (in de twee- Een kopbal van Victor Hemen- naast zich zou moeten dulden voorsprong gezet, en uit de gelijk- staat tweemaal te scoren. Een eigen maker putte de thuisclub weer doelpunt van Peter Alkemade zette de gastheren op een 3-2 voorsprong. door scoorde toffensief uit de doos tove Ze- Naam: Mare Rothuizen Club: LSVV Leeftijd: 21 jaar Beroep: Student Rechten Voor Mare Rothuizen had de (afdelings)wedstrijd tegen Lugdunum wel een heel pijnlijk staartje. De doelman van Kikkers, Karei Groenendijk, pakte Rothuizen zaterdag' bij het scoren van het vierde doel punt bij de edele delen. Dat ge beurde op een zo krachtige wij ze dat de ongelukkige student na afloop zich naar het Acade misch ziekenhuis1 moest bege- Je voelde je zeker zwaa het kruis getast? "Nou en of. Die doelman hield mij bij het kruis vast waardoor mijn scrotum werd beschadigd. Bij het douchen zag ik opeens allerlei enge draadjes loshan gen. Het bloedde een klein beetje. Er zitten daar kleine bloedvaatjes dus dat viel Hoe pijnlijk is het? "Dat valt ook wel mee. Zitten gaat wel, maar bij het opstaan voel je het wel. Ik heb dit nog niet eerder meegemaakt". Hoe speelde Lugdunum ei genlijk tegen jullie? "Hun spel kenmerkte zich niet zozeer door hun voetbal kwaliteiten. Ze schelden veel op elkaar. Achterin speelden ze stevig maar niet gemeen. Dat waren mannelijke duels, zal ik maar zeggen". Heb je Groènendijk nog ge sproken? "Ja, hij excuseerde zich nog. Hij zei dat we verdiend hadden gewonnen maar ook dat hij. mij mooi te pakken had. Hij wist dat hij mij goed beet had. Vanaf de kant werd er luid gejuicht toen het gebeurde". Hoe ben je behandeld? "Er zitten dertien hechtingen in. Net als bij Sumo-worstelaars hebben ze de teelbal in mijn buikholten moeten stoppen. Om geen wrijving te veroorza ken zit er een plastic kapje om heen dat is vastgetaped. Over drie dagen moet ik terugkomen en ik denk dat over een week de hechtigen eruit mogen. Ik heb ook een buisje megekregen waarin ik drie keer moet plassen om te kijken of er niets met mijn urine aan de hand is. Voorlopig sta je dus buiten spel? "Ik zit minimaal twee weken langs de kant. Ik heb ook verke ring en er worden aardig wat grapjes over het voorval ge maakt". Je hebt wel andere hobbies? "Ik doe nog wat aan golf en biljarten. Bovendien ga ik ook nog uit in l'Esperancë. "Absoluut niet. Het was gi oon een ongelukkige greep", toezien toen Raap met een slimme pass invaller Hans Douw bediende, die met een schijnbeweging John van der Zijl de gelegenheid gaf om de 2-0 aan te tekenen. Het was ver volgens Van der Doef die zijn ploeg voor een grotere nederlaag afhield. Zo weerde hij wijze een inzet Het eenrichtingsverkeer in de twee de helft leidde echter niet tot meer doelpunten. Wel ontstond er vlak voor tijd opschudding toen Hans -Verkerk een grove overtreding be- Mika Iipponen naar FC Aarau de rust op fraaie de helft ingevallen, Corrie Klaassen. heid van vijf wedstrijden) véld verwijderd. De Brug - Van Nispen 1-0 Na een rommelige eerste helft ke ken de Zilkers al snel na de hervat ting tegen een achterstand aan; toen medio 1992. vanmorgen afgereisd afwezig- Zürich, waar hij vandaag, na een Vos profiteerden het medische keuring, zijn handteke ning zet onder een contract bij Aar au. De Finse international werd het voorsprong gingen rusten. Enschede mondeling al verbintenis met In de laatste tien minuten eerste helft trok Lugdunum het ini tiatief weer naar zich toe. Dat was in een hectische periode waarin André Hoekstra een kleine ruzie uitvocht met de heetgebakerde Ruud van Leeuwen. Uiteindelijk ontsnapte Hoekstra aan een boeking, zijn te genstander werd echter op de bon geslingerd. Terwijl het publiek zich ging roeren sloeg Lugdunum twee maal toe. Ton de Rooy en Harm de twee zwakke momenten van de thuisclub, zodat de Leidenaars met een terechte 1-3- Ruud Alkemade het tweede doel punt voor SJC. In de slotminuten scoorde Soccer Boys via Onno Ja cobs nog een vierde goal. WSB - DOSR 2-2. Een aanvallend WSB liet de kan sen met name in de eerste 45 minu ten liggen. In de tweede helft scoor de DOSR 0-1 via Dick van der Meer. Enkele minuten hierna kwam WSB weer langszij via een straf schop van John Jansen. Frank Ui- tenboogaard was gevloerd. Het aan vallende spel werd weer door een counter van de gasten door Van der Meer afgestraft: 1-2. Paul Warmer dam stelde voor de thuisclub in ie der geval nog een punt veilig. ONA - FC Lisse 0-0. Tegen het hard spelende ONA had Lisse zijn handen vol. De snelle rechtervleugel van ONA stelde Frans Wessels herhaaldelijk voor problemen. Lisse kwam goed weg in de eerste helft met de 0-0-stand. Na de rust kreeg Lisse meer grip op het spel. en kreeg via Paul Pijpers nog een riante kans op de overwin ning. ONA speelde de laatste tien minuten, een speler van hen werd het veld uitgestuurd, met slechts tien man. tweede helft walste looptijd tot Lugdunum over Woerden heen. Na RIJSWIJKR00denburg liep giste- n minuten m de tweede helft i„ tegen Rijswijk na negentig LEIDEN - Op de straatste nen komen de voetballers van UVS tegenwoordig be ter uit de voeten. Zaterdag was de ploeg bij de estafette loop Dwars door Leiden nauwelijks af te stoppen, maar een dag later op het gras tegen Neptunus waren de hardlopers niet meer vooruit te branden. Uitge zonderd een sterk openings kwartier leverde UVS een wanprestatie van de eerste orde. Met de 1-1 kwamen de Leidenaars er in eigen huis. nog genadig van af. UVS heeft dit seizoen de terugkeer naar de hoofdklasse als doel. In de ze vorm lijkt het raadzaam het uit gangpunt bij te stellen, want meer opvoeringen als gisteren leveren de blauwwitten- ongetwijfeld een plaats in de degradatiezone op. In deze klasse kun je niet ongestraft ■met het hoofd in de wolken lopen. Vorige week kreeg de hooghartige Leidse ploeg van Rkavv reeds de deksel op de neus. Trainer Ruud de Groot hoopte dat zijn formatie le ring zou trekken, uit die onnodige nederlaag (2-1), maar de waarschu wing in Leidschendam bleek aan dovemansoren gericht. Ook gisteren gaf UVS er na een kwartier de brui aan. De treffer minuten spelen tegen derlaag aan; De beide ploegen zitten in het zelfde schuitje in de tweede klasse. Twee elftallen die steeds achter de middenmoot aanhobbe len, maar vlak voordat ze daar aan komen onderuit gaan. De begaafde voorhoedespelers slagen er name lijk maar niet in voldoende treffers te produceren om de vele tegen doelpunten te compenseren. In een onderling duel zou de ploeg die de eerste tot scoren kwam dan ook verreweg de beste papieren moeten hebben. Toch slaagde Roodenburg er niet in een verdien de 1-0-voorsprong helft vast te houden. Het zelfvertrouwen van de Leidse blauw-zwarten had vorige week wat meer inhoud gekregen door een vinning op VUC, dat samen werd overgenomen. Ze waren niet bij de les". Na een kwartier spelen, net op het moment dat Roodenburg de wedstrijd leek te controleren, viel de eerste tegentreffer van Toet. Rijswijk had de strijd met tien man moeten eindigen, toen een een zaam solerende Duncan Alberga tussen drie verdedigers zo'n schop kreeg dat hij binnen een paar minu ten gewisseld moest worden. De scheidsrechter liet het bij een boe king, maar vergat in de consternatie wel zijn stopwatch weer aan te zet ten na de blessure-behandeling. Na de 2-1 (in de dertigste minuut) perste Roodenburg er een krachtig slotoffensief uit met vier corners en de tweede evenzovele kansen. De aanvallen liepen echter dood in de verwarring die ontstond over de speelduur van het restant, waardoor de strijd enige tijd stil lag. Volgende week moet Roodenburg weer op zoek naar her met Overmaas hopeloos onderaan stel tegen Tonegido. staat in de tweede klasse. In de uit wedstrijd tegen Rijswijk bleef Roodenburg dan ook een helft lang goed overeind. Het aanvangsoffen- sief van de Rijswijkse aanvoerder Ed de Maat en de zijnen liep dood op een stabiele defensie. Rond de twintigste minuut kreeg Roodenburg zelf zijn eerste kans. Een strakke hoekschop Ouwerkerk werd door Marcel der Burg hard en fraai ingekopt, waarna de bal via een Rijswijks been in het doel belandde: 0-1. Van der Burg bewees daarmee weer zijn REMMELT OTTEN Blauw Zwart komt in de problemen LEIDEN Blauw Zwart dreigt dit .i Jaar hetzelfde te overkomen als vo rig seizoen. Zelfs een tree lager, in de tweede klasse, slaagt de Wasse- naarse ploeg er niet in een positief saldo op te bouwen. Zelfs de aanwe- - T", j- 'zigheid van klasse-speler Wijnand onschatbare waarde. De aanvoerder Bakker kan het tij niet altijd keren is de laatste weken de enige die de uit in Rotterdam, bij Spartaan '20] ballen er in schopt. Met de wind mee bleven de Lei- denaren overtuigend en goed geor- kon de ploeg van Peter Ciere giste- de afwezigheid van Peter van der Ploeg en Ruud Luyken (ge- Na het sterke openingskwartier kampen met hetzelfde euvel. Op te krijgen. De zaalvoetbalinternatio- evenwicht te blijven. ErsinBozkort van Neptu- (foto Loek zuyderduin) zetten, aangezien het de rest eerste helft geen kansen te scheppen. Pas na een doorkop festival waarbij vier hoofden ganiseerd voetballen. De onnozele, schorst) niet camoufleren. Op velé lange halen van Rijswijk werden fronten werd Blauw Zwart afge- eenvoudig opgevangen door het troefd 6-1 lenveld, waar Richard De eerstf les Verver en de uit het Lagenberg gekomen Jan Krom- Eduard Boom via de paal en de wijk voor iedere meter vochten, hand van doelman Kees Nieuwdorp Toch kreeg Roodenburg ook niet de vanuit de rebound inschoot. Na de kans de wedstrijd naar zijn hand te pauze liep Spartaan binnen tien r Valk na 6 minuten (doelman Frans zakte het Leidse spel paar een be- een gegeven moment zie je dat Schouten verkeek zich op een vrije denkelijk peil. De aanvankelijk acties mislukken. Dat komt enkel weergaloze Marcel Valk, de enige en alleen door speler bij UVS die dit seizoen prima ning". Over ze presteert, kwam nauwelijks meer in meester van dit 'probleem' verlost. het stuk voor, zoals ook Gerry Jan- Van Dijk en De Kruijs zwaaien dan gras. Dat de Rotterdammer niet de nuten uit naar 4-0. Eerst kopte Mi st chel Spierings in, daarna schoot Ton Lubbe in eigen doel op een in- Ger van Tol, en tot slot c nal boezemde Neptunus kennelijk betrokken kreeg Van der Burg nog derschepte Spierings een te zachte trap) v r de blauwwit op de zonovergoten Kikker polder op de lauweren te gaan rus ten. "Onbegrijpelijk", tastte ook Ruud de Groot naderhand in duis ter over de arrogante houding van zijn discipelen. "We speelden Nep tunus in het eerste kwartier volledig van de mat. Krijgen legio kansen op 2-0 en opeens houden ze er mee op. Vraag me niet naar het waarom". Ziekte Van oudsher heeft UVS de hinder lijke gewoonte om wedstrijden te- gen opponenten van minder kaliber hoop je op angst in. Want voordat de Leidse eenmaal de mogelijkheid uit te ha- ïn gebrek aan trai- krullebol gevaarlijk kon worden, ien. Hij schoot een meter naast.' weken is de oefe- schopte Ronald Ouwerkerk zijn te- vlak genstander onbarmhartig tegen het schoor terugspeelbal. Bakker deed iets te rug door een indirecte vrije schop in rust werd John Ver- de kruising te draaien, maar de Rot- uit gelopen door Toet, terdammers vierden feest met twee onder zijn r bleef ste- af en Marcel Valk wordt binnenkort het boekje van invaller-arbiter De schot toch nog te blokkeren. Rijs- 1 hij herstelde zich door het laatste treffers van Eduard Boom: 6- r Den Haag. makkelijk op te nemen. Het ziekte die kennelijk ongeneeslijk is. Waar een surplus aan klasse UVS geconstateerd, vroeger nog op de been kon hou den, is de Kikkerpolderploeg tegen woordig verplicht tot het verzetten Voor het tegenvallende spel i i arbeid. En als dat niet gebeurt Hans de Kruijs had De Groot ken. Na vijf duels tandenknarsend overgeplaatst aan de kant te hebben gestaan, -rr„i ruimde De Groot weer een plaats in KCGpOFSWCrk voor zijn vliegensvlugge flankspe- Dat UVS een nederlaag werd be ier. Jansen echter kwam in het stuk spaard, dankte de ploeg aan het goe- niet voor. "Een tegenvaller", vond de keeperswerk van Marijn Mok- De Groot, die ook niet te spreken veld en het gebrek aan slagvaardig- was over de inbreng van Marcel heid bij Neptunus, de rivaal van het Valk, Marcel Tolsma en Hans de succesrijke verleden. De voorwaart- Kruijs. "Als de ploeg niet draait, sen van de ploeg van ex-Sparta- bevlieging van de doelman Pim Doesburg faalden ho- ■oorwaartsen. Ze kwamen er van- peloos. Het was dan ook niet ver daag niet aan", had ook De Groot wonderlijk dat de gelijkmaker door machtig toonde. een verdediger (Ger van der Hei- den) op schitterende wijze achter de kansloze Mokveld werd geschoten. Graaf uit Stompwijk werd geno- wijk had even later nog gelijk kun- teerd was de enige smet op de pres- nen komen als dezelfde Toet niet tatie van de leidsman. De Graaf net naast de paal had gekopt, maakte zijn fout later goed door de De tweede helft startte Rijswijk wraakoefening van Faber (die even wederom furieus. Een afstands- later weer plaatsmaakte voor Frans schot van De Maat in de eerste mi- van der Zeeuw) op een van de Rot- nuut scheerde de lat. Als snel ver- terdamse benen niet met een prent viel de thuisploeg echter in dezelfde te betraffen. fout ais Voor de rust en werden de Gevoetbald werd er nauwelijks iange ballen vanuit de verdediging meer in de rommelige slotfase. in het strafschopgebied van de te- met name UVS zich on- genstander eenvoudige prooien voor doelman Marcel Vink. Leiden ontmoet RB in halve finale Zilveren Molen LEIDEN - De elflallen van Leiden en Rijnsburgse Boys bekampen el kaar morgenavond in de eerste hal ve finale van het Zilveren Molen- de lucht, toernooi, dat dit jaar zijn 39ste editie beleeft. Het duel, dat wordt UVS niet veel ïiddelmafig ploegje, plausibele verklaring. "Hij zit in dienst. En hoe je het ook wendt of die het tegen elke eersteklasser keert, dat zie je terug i moeilijk heeft. strijd. Marcel Valk en Rick v Met nog een kwartier boeg stond de voor Alex Leeflang ingevallen Mario Faber voor de uit moeilijke taak UVS weer op de rails Het weerhield Ruud de Groot er naderhand niet van om de Leidse doelstelling van Er leek geen vuiltje dit seizoen nog eens woordelijk te Totdat er tweemaal simpel onderstrepen. "De hoofdklasse bal werd weggegeven aan de linker- speeld op het terrein van het organi- blijft het doel. Of dat nu recht- kant en de opgeschoven verdedi- serende LFC, begint om 20.00 i de streeks of via de periodetitels ge- ging vervolgens achter de feiten In de andere halve beurt, maakt me helemaal niets moest aanhollen. "Twee verdedi- gingsfouten", zo vond trainer Wim staan Katwijk en Quick Boys tegen- ROB ONDERWATER Rijsbergen, "waarbij er niet goed over elkaar. eindstrijd, die volgende week wordt verspeeld,

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15