Als uitvinders van de Spaarhypotheek hebben we heel wat stof doen opwaaien. Wij houden ook van vernieuwing. Net als u. stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 woonhuizen makelaardij bv De Nutsspaarbank doet meer voor een eigen huis. ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENOGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENOGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)161400 I OEDONROEREND GOED data verhoeven LEIDEN Burggravenlaan 46 heel zelfstandige woonunit. Voor zien van centrale verwarming en vloerverwarming op de parterre. Gesitueerd op goede stand in de burgemeesters/professorenwijk. Tuin op het zuiden. Tevens voor zien van dubbele beglazing op de parterre. Ind.: beg.gr.: L-vormige woonkamer met open haard, keuken met diverse inbouwappa- ratuur, hal en toilet. Etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met lig bad en 2 toilet, aparte doucheka mer, overloop en balkon. Vliering. Indeling appartement: woonka mer, slaapvide, keuken, douche- /toilet, wasruimte, bergzolder. Vraagprijs ƒ490.000,- k.k. Coornhertstraat 5 Vrijstaand royaal herenhuis met garage in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien vén centra le verwarming, dakisolatie en dubbele beglazing. Grondopper- vlakte 318 rrT. Inhoud ca. 650 m3. Ind.: beg.gr.: woonkamer (10.00x4.00 m), keuken, hal, toi let en entree. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop en balkon. 2e Etage: 2 kamers, berging, voorzolder. Vraagprijs 395.000,- Stokroos 6 Royaal uitgevoerd herenhuis met garage en centrale verwarming. Diepe zonnige tuin op het westen met achterom. Ruime parkeerge legenheid aan de voorzijde. Voorzien van muurisolatie en da kisolatie. 5 schuifpuien zijn voor zien van dubbele beglazing. Aparte vormgeving en indeling. Tevens voorzien van 2 balkons en een terras. De gehele parterre heeft een plavuizen vloer. Ind.: beg. gr.: woonkamer met open haard, apart eetgedeelte, eiken houten keuken met inbouwappa- ratuur, hal en toilet. 1e etage: 4 slaapkamers, 2 badkamers (een met ligbad en toilet en een met douche en toilet), overloop. 2e etage: slaap/studeerkamer, C.V./warmwaterapparatuur-ruim- te. berging. Vraagprijs" 379.000,- k.k. Kruisbes 27 Royaal hoekherenhuis met apar- e vormgeving en tuin op het z overdekt winkelcentrum, sporthal en tennisvelden. Ind.: beg.gr.: L- vormige woonkamer met open haard, keuken, hal, toilet en in pandige berging. 1e Etage: 3 rui me kamers, badkamer met ligbad en douche, apart toilet, overloop. 2e Etage: zolderkamer, berging met C.V./gas-boiler. Vraagprijs ƒ345.000,- k.k. Troelstraplein 23 Perfekt onderhouden 3-kamerap- partement op de begane grond met zonnige tuin op het westen. Voorzien van centrale verwar ming en eigen parkeerplaats. Aantrekkelijke, rustige stand met de uitvalsweg in de direkte nabij heid, Tevens voorzien van spouwmuur- en vloer-isolatie en dubbele beglazing. Ind.: L-vormi ge woonkamer met open haard, en parketvloer, 2 slaapkamers, keuken met diverse inbouwappa- ratuur, badkamer met ligbad en 2e toilet, apart toilet en hal. Ber ging aan de tuinzijde. Berging in de woning en fietsenberging. Vraagprijs ƒ240.000,- k.k. Nieuwe Rijn lOO/IOOa Uniek gelegen grachtenpand op de hoek van de Nieuwe Rijn en de Herengracht. Zeer geschikt voor kantoor/praktijkruimte aan huis. Het dak en het elektra zijn in 1984 vernieuwd. Ind.: onderver dieping: ruime werkplaats en kel derruimte, toilet. Beg.gr.: kamer, opkamer, pantry. 1e Verd.: 2 ro- yale kamers, kleine zijkamer, keuken, toilet. 2e Verd.: mogelijk heid voor het maken van meerde re kamers, douchekabine. De ge vel is in 1984 opnieuw gevoegd. De begane grond is voorzien van plintverwarming. Op de 1e ver dieping heeft de verwarming plaats d.m.v. gaskachels. Vraagprijs ƒ235.000,- k.k. nieuwd schuurdak. De uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag en winkelcentrum in direkte nabijheid. Tevens voorzien van dubbele beglazing. Ind. beg.gr.: woonkamer met open haard, mo derne witte keuken met inbouw oven, kookplaat, koelkast, hal n toilet. 1e etage: 3 kamers, badka mer met ligbad en 2e toilet, over loop. 2e etage: kamer, zolderber ging. Vraagprijs ƒ219.000,- k.k. Herengracht 90 Aantrekkelijk in het centrum gele gen grachtenpand. De woning is pas geheel gerenoveerd. Tevens geschikt voor studentenhuisves ting. Ind.: woonkamer met open Vraagprijs 179.000,- k.k. Korevaarstraat 29b Royale en bijzonder luxe 3-ka- mermaisonette met leuk uitzicht over het centrum van Leiden. Voorzien van de volgende ex tra's: open haard, keuken met granitoblad en de volgende appa- met 3 li dubbele spoelbak. De lichte bad kamer is uitgerust met ligbad, aparte douche en dubbele wasta felcombinatie. Indeling: woonka mer met open keuken, badka mer, terras en entree. Etage: 2 ruime slaapkamers, toilet, ber ging met C.V.-combiketel, over loop. Tevens berging bp de bega ne grond. Vraagprijs 179.000,- k.k. Kneppelhoutstraat 47 Aan plantsoen gelegen hoekeen- gezinswoning. Leuke tuin met achterom en aangebouwde ber ging. In de direkte nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Ind.: beg.gr.: woonkamer, keuken, douche met toilet en entree. 1e Etage: 2 kamers, overloop, bal kon. 2e Etage: zolderberging (ge schikt voor het maken van een kamer) met dakkapel. Vraagprijs 165.000,- k.k. Marepoortkade 16 Moderne 3-kamermaisonnette met lift en centrale verwarming. Gelegen op de 1 e en 2e etage, op eigen grond, op steenworp af stand van het station. Balkon op het zuiden. Bijna geheel voorzien van dubbele beglazing. Ind.: 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, hal en toilet. 2e Etage: woonkamer (met leuk uitzicht over de gracht), keuken en bal- i bijdrage partement op de 4e etage. Extra lichttoevoer door zijraam en keu kenraam. Voorzien van C.V./W.W. -combiketel en lift. Zonnig balkon. Direkt bij het sta tion. Academisch Ziekenhuis en het centrum van Leiden. Ind.: woonkamer, 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad, keuken, gang en toilet. Berging op de parterre. Gedeeltelijk voorzien van dubbe le beglazing. Maandelijkse bijdra ge aan Vereniging van eigenaars 120,- (onderhoud, verzekering enz.). Erfpachtcanon ƒ1.841,92 per jaar. Vraagprijs 127.000,- k.k. Morsweg 300 Keurig gemoderniseerde boven woning met balkon op het zuid oosten. Leuk uitzicht over de Rijn. Direkt bij een belangrijke verbin dingsweg door Leiden. Ind.: beg.gr.: entree. 1e Etage: woon kamer (9.00x3.50 m), zijkamer, keuken, toilet, overloop en bal kon. 2e Etage: 3 kamers, badka mer met douche en overloop. Vraagprijs 110.000,- k.k. Schubertlaan 201 4-Kamerappartement op de 5e woonlaag met prachtig uitzicht over de Vliet en Voorschoten. Voorzien van centrale verwar ming en balkon op het Z-W. Ber ging op de begane grond. Ind.: woonkamer, zijkamer, 2 slaapka mers, keuken, badkamer met lig bad. toilet en hal. De service- en verwarmingskosten bedragen 265,- per maand. Vraagprijs 109.000,- k.k. Rosmolen 156 Modern 2-kamerappartement op de 3e etage in terrasvormig ap partementencomplex. Voorzien van centrale blokverwarming en dubbele beglazing. Zonnig terras op het westen. Diverse faciliteiten in het gebouw. Ind.: L-vormige woonkamer, slaapgedeelte, keu ken, badkamer met ligbad, toilet en hal. Overdekt winkelcentrum, sporthal en tennisvelden in de di rekte omgeving. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 202,- per maand incl. stookkosten. Vraagprijs 105.000,- k.k. Wagnerplein 54 4-kamerappartement met ber ging op de parterre op de 3e woonlaag. Voorzien van centrale blokverwarming met warmteme ters. Tevens voorzien van lift en dubbele beglazing. Weids uitzicht aan de voorzijde. Aantrekkelijke ligging met ruim voldoende par keergelegenheid. Winkels in dg direkte nabijheid. De servicekos ten bedragen 270,- per maand (incl. verwarming). Ind.: woonka mer, eetkamer, 2 slaapkamers, Vraagprijs 8 Hoge Rijndijk 158a Royale bovenwoning, gelegen aan de uitvalsweg naar de rijks weg Amsterdam-Den Haag. Het centrum van Leiden dichtbij. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Ind.: beg.gr.: entree. 1e etage: L-vormige woonkamer (11.00x6.50/3.90), zijkamer, keu ken, toilet, overloop. 2e etage: 2 kamers, badkamer met ligbad, overloop. Vraagprijs 79.000,- k.k. Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437. Op zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00-15.00 LD-21-10-'89 Langegracht In het centrum van Leiden bieden wij enkele 1- en 2-kamerapparte- menten aan. Het complex is mo dern van opzet en is voorzien van lift, centrale blokverwarming, ge meenschappelijk dakterras en fietsenberging in de kelder. Ide aal gelegen t.o.v. winkels, station en Academisch Ziekenhuis. Alle appartementen hebben een rui me living, badkamer met douche en toilet, open keuken met elektri sche kookplaat, berg- 1 ging voor studentenouders. Prijs vanaf 57.000,- k.k. - ƒ80.000,- k.k. Joseph Haydnlaan 64 2-Kamerappartement met inpan dige berging. Voorzien van c.v. gelegen op de 1e etage. Op rusti ge stand in componistenbuurt. In deling: woonkamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet. Info: ser vice- en verwarmingskosten 160,50 per maand. Vraagprijs 57.000,- k.k. ZOETERWOUDE- DORP Stompwijkseweg 4 Vrijstaande, perfekt onderhou den bungalow met inpandige dubbele garage. In direkte nabij heid van de provinciale weg Lei- den-Zoetermeer. Geisoleerd t.a.v. dak, vloer, spouwmuur en beglazing. Uiteraard voorzien van centrale verwarming. Prach tig ontwerp. Ind.: beg. gr.: L-vor mige woonkamer met open haard, studeer/werk/slaapkamer, badkamer met ligbad en 2e toilet, apart toilet, keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken, dubbele garage met bergzolder en hal. 1e etage: 3 kamers, bad kamer met douche en 3e toilet, berging, overloop. Vraagprijs 475.000,- k.k. De Nutsspaarbank ontwikkel de als eerste bank een hypotheek- vorm die de voordelen van de annuï teitenhypotheek koppelde aan die van de traditionele levenhypotheek. We noemen deze hypotheek de Spaarhypotheek. Een moderne kombinatie van lenen en belastingvrij sparen, waar mee u over de gehele looptijd aantoonbaar voordeliger uit bent. Zó voordelig, dat het wel eens een hele dakkapel, een garage de overheid dit "oversluiten" alleen nog dit jaar accepteert. Wilt u meer informatie, stap dan eens binnen bij een van onze 9 distriktskantoren. De adviseur van de Nutsspaar bank kan dan met behulp van zijn computer haarfijn uitrekenen hoeveel geld u zich van jaar tot jaar kunt besparen. Voor het aanvragen van doku- mentatie kunt u gebruik maken van onderstaande bon. Voorbeeld. Man van 30 jaar, hypotheekbedrag f 150.000,-. Looptijd 30 jaar, gemiddeld fiskaal voordeel: 42%. Totaallasten over 30 jaar Annuïteitenhypotheek 8.2% Spaarhypotheek 8,4% Traditionele Levenhypotheek" Rente Aflossing Premie ORV* Premie Spaarhypotheek Bruto Voordeel rente-aftrek Netto f253.787 150.000 13.050 n.v.t. f378.000 n.v.t. n.v.t. 50.102 f f416.837 106.591 f428.102 158.760 f f 310.246 f 269.342 Totale besparing maar liefst f 40.904,- f 'ORV: Overlijdensrisico-verzekering. "Graag zouden wij in deze tabel ook een vergelijking hebben laten zien met een Levenhypotheek van een andere maatschappij. Helaas is dat in Nederland wettelijk niet toege staan. Vraag daarom offertes op en maak de vergelijking zelf. Kenmerken Spaarhypotheek: op basis van levensverzekering rendement op spaardeel premie Spaar hypotheek is gelijk aan hypotheekrente fiskaal al aantrekkelijk vanaf gemiddeld belastingvoordeel van 32% lage premie en duidelijke premie-opbouw 100% uitkering op einddatum of eerder bij overlijden rente 5 of 7 jaar vast met meeneemfaciliteit. of een nieuwe keuken kan schelen. Het rekenvoorbeeld in deze advertentie spreekt voor zich. De Spaarhypotheek wint het op alle fronten. En niet alleen bij een nieuwe lening. Ook als u al een hypotheek heeft afgesloten, bent u met het omzetten in een Nutsspaarbank Spaarhypotheek heel wat voorde liger uit. Dat moet u dan wel snel doen, want de kans is groot dat r Stuurmij a.u.b. meer informa-~j tie over de Spaarhypotheek. Naam:m/v Adres: Postcode: Plaats: I I Telefoon: In een envelop zonder post- zegel zenden aan de Nutsspaar- j bank, t.a.v. afd. Cliëntenzaken, I Antwoordnummer 1980, 2501 j^C Den Haag. ïïJ

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 32