GEZOCHT UITVOERDER DeRiethoek RAAD telefonist v/m SECRETARESSE detam chef (m/v) GTO-drukker BOUW BV III t DE RAAD BOUW B.V. ziekenverzorgende/ aktiviteitenbegeleider (m/v) - so% ADVERTISING WORKSHOP Met héél véél spoed Drukkerij van Oorde BV swz Een nieuwe kans voor oud-verpleegkundigen Wie van alle markten thuis is kan bij Dagmarkt carrière maken. VAKATURES VftKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATURES donderdagmiddag 15.3i e adverlentie-afdeling: SANDTLAAN 36 - 2223 GG KATWIJK POSTBUS 171 - 2230 AD RIJNSBURG mwa mmm mm mam» s&mmz DE RAAD BOUW BV, gevestigd te Katwijk is een middelgroot bouw- en aanne mingsbedrijf en is vnl. werkzaam in de utiliteits- en woningbouw in de driehoek Haarlem-Alphen a/d Rijn-Den Haag. Op dit moment hebben wij een vakature voor een ervaren De uitvoerder is belast met de dagelijkse leiding op het werk, gesteund door het bedrijfsburo. Van belang zijn: commercieel inzicht en klantgericht meedenkend; leidinggevend vermogen en goede contactuele eigenschappen; voldoende theoretische en praktische kennis. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met onze bedrijfsleider, de heer A. Wendt, telefonisch bereikbaar onder abonn.nummer 01718-51433 of privé: 01719-10134 (na 20.00 uur). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Postbus 171, 2230 AD Rijnsburg Bij de directie Woonruimteverdeling is een vacature voor de functie van voor 19 uur per week Functie-informatie: Bij de telefooncentrale van de directie Woonruimteverdeling werken twee medewerkers. Samen zijn zij verantwoordelijk voor de verwerking van bin nenkomende gesprekken. Daarnaast worden ook eenvoudige administratieve werkzaamheden ver richt. De werktijden voor bovengenoemde functie vallen in principe in de middaguren, maar in roulerende ochtend- en middagdienst werken is ook mogelijk. Functie-eisen: Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij beschikken over: - een voltooide opleiding op MAVO-niveau; - een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - een flexibele houding, met riame met betrekking tot de werktijden. Een mondelinge uitdrukkingsvaardigheidstest is onderdeel van de selectie procedure. Van de kandidaat wordt tevens verwacht dat hij/zij bereid is om enige een voudige administratieve werkzaamheden te verrichten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt voor 19 uur per week maximaal f 1377,50 bruto per maand (schaal 4). De gemeente Leiden wil meer groepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die i doelgroepen te behoren, wordt met name ver en leden van etnische minderheids- i tot (één van) deze Verpleeghuis "DE RIETHOEK" te Gouda is een verpleeghuis met een capaciteit van 200 bedden (100 somatiek en 100 psychogeriatrie) en een afdeling dagbehandeling met 15 plaatsen. Het verpleeghuis ligt in de nieuwbouwwijk Bloemendaal en is goed bereikbaar, ook met het openbaar vervoer. Het aantal personeelsleden is circa 300. Per 1 januari 1990 zal op de afdeling DAGBEHANDELING een vacature ontstaan voor de functie van Voor deze functie zoeken wij iemand die in het bezit is van het diploma Ziekenverzorging, Ziekenverpleging B of Aktiviteiten- begeleiding en beschikt over ervaring in de begeleiding van psychogeriatrische patiënten. De werktijden liggen tussen 09.30 en 17.00 uur op drie dagen per week. Algemene omschrijving van de functie: begeleiden van de bezoekers bij alle op de dagbehandeling voorkomende aktiviteiten; participeren in de organisatie van de dagbehandeling, voor wat betreft: het verzorgen van observatieverslagen deelnemen aan teambesprekingen voorbereiden van en deelname aan bezoekersbesprekingen. Arbeidsvoorwaarden: conform de CAO-Ziekenhuiswezen in functiegroep 35: minimaal f. 2.267,- en maximaal f. 3.216,- op full-time basis. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevrouw L.E.A. Bellemakers, hoofd dagbehandeling, telefoon (01820) 3.30.1 T, toestel 143. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de afdeling Personeel Organisatie, Ridder van Catsweg 258, 2804 RS Gouda, t.a.v. de heer M.L. Hoogerwerf. OP EEN RECLAMEBUREAU Advertising Workshop is een klein, erkend reclame- en marketingadviesbureau in Leiden. Wegens vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij op korte termijn een secretaresse. Een pittige en representatieve medewerkster van rond de 22 jaar met belangstelling voor reclame. Op ons bureau krijgt zij alle gelegenheid om tot allround reclamevrouw uit te groeien. De baan is bijzonder afwisselend. De ene keer zit je achter de tekstverwerker, de andere keer ben je met de administratie bezig, terwijl er ook nog allerlei andere dingen te doen zijn. Zoals teksten en drukproeven nakijken, bewijs nummers controleren, afspraken regelen, klanten te woord staan, etc. Je snapt, dat daar wel het één en ander voor nodig is. Naast minimaal een HAVO-diploma, vragen we steno- Nederlands, een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zelfstandig kunnen werken, ervaring met tekstverwerking, goede contactuele eigenschappen en organisatietalent. Heb je'zin om je verder in het reclamevak te bekwamen, dan zijn wij bereid de cursuskosten te betalen. Is dit helemaal de baan die jij zoekt? Stuur ons dan snel een bondige brief met vermelding van opleiding en ervaring. Beschik je al over enige reclame-ervaring, dan zou dat natuurlijk perfect zijn. Oude Vest 187, Postbus 2143,2301 CC leiden, telefoon 07! -143205. Als bedrijfsvereniging voor De tailhandel, Ambachten en Huis vrouwen, is de Detam belast met de uitvoering van sociale verze keringswetten voor een om vangrijk deel van het bedrijfs- en beroepsleven. Als grootste zelf- administrerende bedrijfsvereni ging is zij sociaal steunpunt voor 60.000 werkgevers en ruim 600.000 werknemers. Door een geregionaliseerde en verre gaand geautomatiseerde werk wijze vervult zij in de uitvoerings wereld een voortrekkersrol in kliëntgericht werken en efficiënte bedrijfsvoering. In totaal zijn rond 1750 medewerkers werkzaam op het hoofdkantoor in Utrecht en de 23 perifere vestigingen. Voor ons nieuw te openen distriktskantoor/informatiecentrum in Leiden is een vakature voor een Als eerstverantwoordelijke man of vrouw hebt u de leiding over de werkzaam heden van een 22-tal medewerkers op het distriktskantoor. Daarnaast treedt u in kontakt met werknemers, werkgevers en instanties en vertegenwoordigt u de bedrijfsvereniging in regionale beleidsvoorbereidende kommissies. Als intermediair tussen de Detam en haar doelgroepen bent u in staat binnen het wettelijk kader de wederzijdse belangen op korrekte wijze te behartigen. Als HBO-er die in het bezit is van het diploma Sociale Verzekeringswetgeving, of bereid dit betreffende vakdiploma te behalen, legt u op gemakkelijke en ple zierige wijze kontakten en bezit u uitstekende kommunikatieve vaardigheden. Als u meent dat u voor deze boeiende en representatieve funktie in aanmerking kunt komen dan willen wij graag met u kennismaken. Een psychotechnisch onderzoek is onderdeel van de selektieprocedure. Kandidaten dienen in Leiden of binnen een straal van 12 km te (gaan) wonen. Het aanvangssalaris is afhankelijk van uw ervaring. In de funktie is thans een salaris bereikbaar van maximaal f 5.192,- bruto per maand (eksklusief 8% vakantietoeslag en een 13e maand). Meer inlichtingen over de funktie kunt u inwinnen bij de heer Mr. R.G. Ertner (chef buitendienst) of de heer W.J. van der Sluijs, afdeling Personeelszaken, telefoon 030-453555. Aan hem kunt u ook vóór 5 november a.s. uw schriftelijke sollicitatie richten. Bedrijfsvereniging voor Detailhandel, Ambachten en Huisvrouwen. Nijenoord 1,3552 AS Utrecht. Teelmanstraat 1 1431 GL Aalsmeer Tel. 02977-24506 Project Scholing en Wederinschakeling in de Zorgsector Herintredingscursus voor A-verpleegkundigen Met subsidie van het Gewestelijk Arbeidsbureau Leiden wordt medio januari 1990 weer een herin tredingscursus gestart voor A-verpleegkundigen die langere tijd uit de verpleging zijn en weer graag als verpleegkundige willen werken. Cursusinformatie: - 30 lessen van een halve dag (2 lessen per week) zowel theorie als praktijk met een korte oriëntatiestage; - voor u geen kosten aan verbonden; - locatie: Centrale School Nieuweroord te Leiden; - bij afronding ontvangst van een verklaring. Voorwaarden: - Het Nederlands diploma A-verpleegkundige; - 5 jaar of langer niet meer als verpleegkundige werkzaam; - de bereidheid 20 uur of meer per week te gaan werken in de zorg sector; - de bereidheid onregelmatige diensten te verrichten. Hebt u belangstelling, kom dan naar onze informatie ochtend op: donderdag 26 oktober a.s. Plaats: Sportzaal in de Personeelsflat van het St. Elisabeth-ziekenhuis te Lei- derdorp(niet zoals foutief in de Vakaturekrént is vermeld in Nieuweroord te Leiden). Aanvang: 9.30 uur (zaal open om 9.00 uur met koffie). Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u bellen 071-454529. Dagmarkt is een onderdeel van de Vendex Food Groep. De Dagmarkt-formule kenmerkt zich door haar brede en diepe DKW-assortiment en haar uitstekende vers-afdelingen. Bij diverse vestigingen van Dagmarkt in de regio Leiden en Bollenstreek is plaats voor: PLAATSVERVANGEND BEDRIJFSLEIDERS M/V Voor deze baan vragen wij mensen met een afgeronde voort gezette opleiding, ervaring in de levensmiddelen-detailhandel, en een service-gerichte mentaliteit. Men moet bereid zijn tot het volgen van verdere studie. Wie geïnteresseerd is in een verantwoordelijke baan met volop carrièremogelijkheden, kan een brief schrijven naar: Dagmarkt, t.a.v. de heer J.B. Alders, Reaktorweg 178. 3542 AD Utrecht. Aannemingsbedrijf J. G. Nel» bv, stoat voor een gezonde groep van maatschoppijen die olie aspekten van de bouwnijverheid innoverend heeft verenigd. Sterk in de bouw. Sterk in grond-, weg- en waterbouw. Kracht zit nu eenmoal in de kombinatie. J. G. Nelis, Partners in projekten, samenwerken van idee tot realisatie. PARTNERS IN PROJEKTEN J. G. Nelis Bouw bv, dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J. G. Nelis bv, realiseert bouwprojecten in de industriële-, utiliteits- en woningbouwsekfor. In verband met de gestage groei van deze onder neming zoeken wij O Hoofd Kalkulator (m/v) Samenwerkend met en leidinggevend aan een team, draagt hij/zij de verantwoordelijkheid voor het tot stand brengen van ramingen, kostprijs berekeningen voor grote utiliteitswerken. In voor komende gevallen vertegenwoordigt hij/zij het bedrijf in bouwteamvergaderingen alsmede bij overige externe kontakten. Funktie-eisen: H.T.S. Bouwkunde met daarnaast een vakgerichte studie; (zeer) ruime ervaring in soortgelijke funktie; goede kontaktuele eigenschappen; woongebied in het westen van het land of bereidheid zich daar te vestigen. b> Zelfstandig Kalkulator (m/v) Werkend in een team is hij/zij verantwoordelijk voor het tot stand brengen van ramingen en komplete prijsbegrotingen. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een computer. Daarnaast levert hij/zij een bijdrage aan een efficiënte kosten- en materialendokumentatie. Funldie-eisen: opleiding H.T.S./M.T.S. Bouwkunde (evt. W&W); ruime ervaring op het gebied van prijs vorming in een bouwbedrijf; woongebied in het westen van het tand of bereidheid zich daar te vestigen. Sollicitanten dienen zich schriftelijk te wenden tot Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, afdeling Perso neelszaken, Postbus 802,2003 RV Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 26