Rabobank Leiden en Oegstgeest klaar voor de toekomst Efficiënte vooruitstrevendheid in een persoonlijk jasje OFFICIËLE OPENING U SPEELT DE HOOFDROL GELD OPNEMEN MET DE GELDAUTOMATEN Modern bankzaken doen heeft alles te maken met meer aandacht voor de cliënt persoonlijk. Particulieren zowel als bedrijven kunnen bij ons rekenen op maatwerk qua adviezen en dienstverlening. Bankzaken doen is en blijft mensenwerk. Dat klinkt misschien een beetje vreemd op het moment dat wij onze bank met computer-terminals en de modernste elektronische snufjes uitrusten. Toch geeft die techniek ons de tijd en ruimte om alle aandacht te richten op persoonlijke advisering. Dat immers vormt de basis voor een goede vertrouwensrelatie met u. Woensdag 25 oktober 1989 gaan de deuren van onze geheel vernieuwde Rabobank aan de Stationsweg 39 feestelijk open! Mr. C.H. Goekoop, burgemeester van de gemeente Leiden gaat de officiële opening verrichten. Door een gift aan de plaatselijke gemeenschap zal de Rabo bank opnieuw onderstrepen, dat zij primair werkt in en ten behoeve van de eigen gemeenschap in Leiden en Oegstgeest. In onze geheel gemoderniseerde bankhal hebben wij al het mogelijke gedaan om u goed van dienst te kunnen zijn; pro fessioneel en service-gericht! Meest in het oog springend is de nieuwe balie-indeling met - bedieningssysteem voor cliënten, waarmee u kunt aan geven wat voor bankzaken u wilt doen of met wie u een afspraak heeft - 4 geldhandelingenbalies voor snelle transacties - reizenbalie voor het boeken van al uw vakantiereizen - 3 adviesbalies, geschikt voor alle andere transacties - geldhandelingenbalie bedrijven, uitsluitend bedoeld voor onze zakelijke rekeninghouders - adviesbalie beleggingen voor informatie over effecten etc. en het doen van transacties. - spreekkamer voor vertrouwelijke gesprekken. Zowel binnen als bij de entree hebben we een geldautomaat geplaatst, zodat u snel geld kunt opnemen. Vanaf woensdag 25 oktober kunnen onze cliënten in Leiden high techbankieren. Of, in goed Nederlands, hun bankzaken perfect regelen. In het hoofdkantoor zijn 2 geldautomaten in gebruik. Eén in de bankhal en één naast de entree van de bank. Deze nieuwe service van de Rabobank maakt het mogelijk om 7 dagen per week en 24 uur per dag eenvoudig en vlot geld op te nemen. Op een tijdstip dat het u uitkomt. Natuurlijk kunnen cliënten van andere banken met hun pasje bij onze geldautomaat terecht. Ook in het weekend.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 24