PSYmeer geluk dan wijsheid ,V>^f Tegenslag voor FC Groningen SPOoTTV Superieur Milan is te lief voor Real Werder laat zien hoe het moet Partizaii scoort drie keer: 4-3 Mechelen p d( weer o goede weg Onnavolgbaar Steaua verzuimt kansen te benutten -/I DONDERDAG 19 OKTOBER 1989 SPORT PAGINA 21 GRONINGEN (GPD) - De videotheek van het CIOS in Heeren veen krijgt binnenkort aanvulling. Omdat hij intens van die wed strijd had genoten, had Hans Westerhof onlangs de band van Cel- tic-Partizan Belgrado in de verzameling van de Friese sportacade- mie op laten nemen. Maar FC Groningen-Partizan (4-3) kan nau welijks minder spektaculair zijn geweest dan de Schots-Joegosla vische 5-4 botsing van vorige maand. De toeschouwers kregen gis teravond alles te zien wat voetbal zo leuk kan maken en verlieten na afloop met hoogrode koontjes van opwinding het Oosterpark. Hoewel FC Groningen de trouwe kelkamp-Hennie Meijer is er rots- aanhang en televisiekijkend Neder- vast van overtuigd in de Joegoslavi- land een spetterende partij voor- sche hoofdstad één of twee goaltjes schotelde, moet toch ook geconclu- mee te pikken. Eykelkamp: „Ik deerd worden dat de Europese weet zeker dat wij daar scoren, die overlevingskansen van de noorder- verdedigers zijn doodsbang lingen gering zijn. Een krachttoer van jewelste is vereist om tot de der de ronde van het EC Il-toernooi door te stoten. In het Stadion van hadden wij het vanavond al af kun het Leger in Belgrado, waar 50.000 nen maken", geestdriftige supporters soms voor De uitblinkende Meijer een sinister sfeertje zorgen, kan het gezellig volle Oosterpark flink spoken. AS Roma en Celtic kwartier in vuur en vlam Hij kunnen daarover meepraten. geerde toen attent een van d „Er is sprake van een Engelse en- terugketsende inzet van Theo tourage aldus Westerhof, die twee Caat, 1-0. Met zijn vijfde Europa- weken geleden de bekerwedstrijd Cupdoelpunt in noordelijke dienst, tussen Partizanen Dynamo Zagreb nam de donkere aanvaller plaats aanschouwde. „Voor de spelers naast Peter Houtman moet het een stimulans zijn in zo n Van omgeving een topprestatie te leve- ^jst. MILAAN (GPD) - Real Madrid zag bij AC Milan gisteren de felbe geerde Europa Cup flonkeren, maar dan alleen op de shirts van zijn tegenspeler. De bekerhouder won verdiend met 2-0 ep lijkt zich daarmee een gunstig uitgangspunt te hebben verschaft om voor de tweede keer in dit kalenderjaar Madrid te overtreffen in het Europa-Cup-I-toernooi. zouKoevermans (2) scoorthetvierde doelpunt i En Meijer: „Wij maken daar nojkovic kunnen dat met verhinderen. goede kans. Het is dat wij veel gisteravond inderdaad niet kapot te Vlak voor de rust showde Milko kanten". Dat bleek na de pauze op- het EC_ U-toernooi domme pech hebben gehad, anders krijgen. Zij knokten met een enor- Djurovski even waarom hij als de nieuw, toen Jos Roossien, de klein- me bezieling voor iedere vierkante vedette van de ploeg geldt. Met een ste man van het veld, ongehinderd centimeter grond en stegen ook paar schitterende bewegingen leg- mocht inkoppen.Een kwartier voor De uitblinkende Meijer zette het voetbaltechnisch ver boven de tot de hij Jan van Dijk en Harrie Sink- tijd leek FC Groningen de verdien- dusver geetaleerde competitievorm graven in de luren en liet ook Lode- de beloning te gaan incasseren voor uit. Niemand viel bij hen uit de wijks geen kans, 2-2. de sprakelende vertoning. Koever- de lat toon, °°k de onervaren Harrie Sink- In de kleedkamer, liet Westerhof mans legde al zijn gram in de halve Theo ten graven niet, die de geschorste aan- naderhand weten, had hij in de rust omhaal waarmee hij voor 4-2 zorg- voerder Edwin Olde Riekerink naar een aangeslagen groep aangetrof- de. Maar in de slotfase werd het behoren verving. fen. „Ik heb de jongens voorgehou- feest op de tribune opnieuw door Theo ten Caat bracht FC Gronin- den dat we Partizan met 5-2 konden Djurovski getemperd. Lodwijks v de kop gen opnieuw aan de leiding, maar verslaan. Want de verdediging van was tegen diens schuiver wederom de Europese clubtopscorers- de vreugde was van korte duur. die Joegoslaven rammelde aan alle kansloos. En dat zullen we ook zeker doen. Zij moeten het van individue- Gflj S le uitschieters hebben, wij spelen Geruggesteund door de snelle met ons hart. Ons coUectief zal zege- sprong liet FC Groningen, i vieren competitie met negen punten uit DEN HAAG (ANP) - Het meeste pu- Rooskleuriff evenzovele wedstrijden tot dusver bliek in het Europese toernooi der een grijze muis, het gebrul van een bekerwinnaars werd geteld bij de Het moge duidelijk zijn, de Gronin- hongerige leeuw horen. Eykelkamp wedstrijd Panathinaikos tegen Di- (2x) en Jos Roossien (tegen de lat) i dichtbij 2-0 en 3-0. Maar de ger trainer gelooft nog heilig in rooskleurige afloop. Maar welke wumIPHL-v »PPIP««»cu trainer doet dat niet? Nogmaals wankelende Joegoslaven, die Vuja- schouwers Hans Westerhof: „Gezien de moeite cic ook nog bijna paniekerig in ei- met onze speelwijze hadden, gen doel ^gen schieten, bleven Bukarest (0-2). De Roemenen ir 60.000 Griekse toe- niet verkroppen goede uitgangsposi- ijzeren staaf n de return over veertien da- povere gezelschap voetballers van Austria Wien: 5-0. Een onverlaat in het Ajax-publiek kon drie weken geleden de dreigen- vrije trap: 1-0. de uitschakeling van zijn favorieten De voetballers gooide met Namens Zaragoza bediende oud-in ternational Senor twee minuten tijd de Bulgaar Sirakov uit een de staart y doelman Wo- petitie meedoen, zagen gen. kan ik me niet voorstellen dat we overeind veertien dagen geen goal ma- Een geweldige blunder van Wim ken. En gebeurt dat, dan zie ik niet KoTvermanThfeVdfi'pïoeg' in waarom wij met verder zouden Balkan zowaar weer in het zadel. De kunnen komen .Ook de spelers libero liet een onschuldig diepte- Dat kan ook gezegd worden van Re- a j gq„ passje knullig onder zijn voet al Valladolid dat thuis het Zweedse kant, zoals hij dat trouwens drie wé- hlfahrt. Het kostte Ajax een jaar uit sluiting in Europees verband. Vijf maal werd de keeper nu ge- Napoli spelen. Wettingen was uitge- r twee weken nog wel gat in. Het gisteravond levensge vaarlijke koningskoppel René Ey- doorglippen. Voor Milorad Bajovic Djurgaarden met 2-0 versloeg. Ook ken geleden in de Meer ook s het vervolgens een koud kunst- Anderlecht heeft ning van 2-0 op FC Barcelona goede rn moment wÜ womiteichtent op ie kwartfinale. Arie Haan won met VfB stuttgart jders zijn". Admira Wacker heeft nog lang de. uitwedstrijd tegen Zenit Le- Westerhof maakte de mistastende geen zekerheid over de overlevings- ningrad met Karl Allgöwer je doelman Lodewijks te passeren. Koevermans: „Op je het liefst ergens anders zijn" DEN HAAG (ANP) - Vijf clubs heb ben in de tweede ronde van het toer nooi om de Europese beker voor landskampioenen een geruststel lende voordelige marge van twee doelpunten opgebouwd. Twee duels bleven in evenwicht, waarbij de bezoekers' ongetwijfeld het meest content waren. Ruud Krol heeft zich met KV Mechelen een rooskleurige uit gangspositie verworven. De 0-0 is hetzelfde resultaat als de Belgische club in de eerste wedstrijd voor de eerste ronde tegen een andere, maar veel zwakkere Scandinavische club (Rosenborg Trondheim), behaalde- verdediger naderhand geen enkel kanse"- De zege van 1-0 op Ferenc verwijt. „Zulke dingen gebeurennu ™ros kwam pas twee minuten eenmaal in het voetbal. Je zult de het slot tot stand. schouders er dan onder moeten zet- ,,7 ten, want je moet verder. Wat dat W6TClGr betreft wil ik mijn spelers een groot Werder Bremen heeft Ajax gisteren mpliment maken, ze hebben zich stof tot nadenken gegeven. De voor- fantastisch gezet". De wilskrachtige Groningers die tegenslag heen- malige kampioen uit het noorden van de Bondsrepubliek liet UEFA-Cup-strijd niets heel v stadion Letzigrund de toeloop van mensen Kutzop uit een strafschop. Toch op te vangen. Ruim 22.000 kwamen, hij de beste man aan Weense onder wie Steffi Graf, kwamen vooral op de kleine ster af, maar za gen geen doelpunten: 0-0. Een andere mini-voetballer had wel succes. De Portugees Rui Bar ros zette Juventus in de zetel naar de volgende ronde, door het enige doelpunt van de uitwedstrijd tegen Paris St Germain te maken. Club Brugge, dat in de eerste ron de FC Twente met 4-1 van het veld speelde, verloor in het Olympia Park verrassend met 1-2 van Rapid Wien. Brugge leidde lange tijd door een doelpunt van Christiaens. In de de eind- laatste drie minuten zorgden Kegle- vits en Krancjar voor de Belgische deceptie. maakte vlak voor het einde de enige treffer, toen een directe vrije trap van richting werd veranderd. FC Köln won met 3-1 van Spartak Moskou. Fedor Tsjerenkov maakte 0-1. Nog voor rust bogen Sturm en Görtz de stand om. Ordenewitz zorgde na de pauze de stand, iet Alleen Hamburger SV verloor. Tegen de 5-0 van het afgelopen vooijaar steekt de 2-0 mager af. Zelfs het feit dat de voorsprong dank zij treffers van Rijkaard en Van Basten - al na een kwartier was bereikt, kan de titelverdediger aan het twijfelen brengen in de ko mende veertien dagen. Echter de superioriteit die de rood-zwarte ploeg in de beginfase van het duel in het zinderende stadion demon streerde moet voldoende zijn om de tweestrijd in Madrid in haar voor deel te beslissen. Real Madrid ontkende voor het duel dat het een complex had over gehouden aan het pak slaag v^n april. Maar eenmaal op het veld, in een vijandige ambiance die Real zelfs in Barcelona niet vaak mee maakt, moeten alle spelers er meteen aan hebben teruggedacht. De superieure Spaanse kampioen oogde als een koninklijke ruïne die bij de eerste de beste aanvalsgolf wankelde. AC Milan rook bloed en opende in een hoog tempo met een furieus offensief. Frank Rijkaard (spelend dank zij een pijnstillende injectie) en Marco van Basten gin gen voorop in de strijd en joegen de Madrilenen de stuipen op het lijf. In de achtste minuut was het al raak. Van Basten speelde de Argen tijnse 'wereldkampioen' Oscar Rug- geri bij de cornervlag uit en gaf de bal voor, die door Rijkaard keihard tegen het net werd gekopt. De arme tegenspeler van Van Basten, Hierro (samen met Ruggeri de enige nieu weling bij Real in vergelijking met het duel van april), vergreep zich meteen aan het Utrechtse wonder kind en kreeg van de Westduitse scheidsrechter Schmidhuber geel te zien. Madrilenen wisten niet hoe ze het hadden. Het slach tingsritueel werd vervolgd toen Gordillo zich liet verrassen door Rijkaard, die met een sliding Van Basten een vrije doorgang bood. De Real-doelman Buyo kwam fel zijn doel uit en riskeerde een rode kaart om Van Basten af te stoppen. Scheidsrechter Schmidhuber ken de geen genade en bood Van Basten de gelegenheid om vanaf elf meter voor de tweede treffer te zorgen. Wanhoop Real-trainer John Toshack was de BOEKAREST De ontmaskering van PSV kon het dag licht in Boekarest nauwelijks verdragen. Over veertien da gen in Eindhoven zal het onder de felle schijnwerpers in het Philips-stadion een hels karwei worden om de schade, open vooral in mentaal opzicht, te repareren die het vaak onna- wedstrijd van, met ïviaimo voortdu- volgbare Steaua Boekarest gistermiddag heeft aangericht, rend dank zij een grotere homogeni- Dat de averij op papier beperkt zette combinaties veelal bleef tot een 1-0-nederlaag Beide teams maakten teit wat r mirakel. De peperdure en volledig PSV bijna wekelijks aan de dag legt i de vaderlandse competitie maak- uit het lood geslagen formatie het duo Hiddink-Dorjee dankte dat te het Nederlandse vlaggeschip voornamelijk aan de goedgeefsheid de keerzijde van de medaille van Steaua Boekarest en de toleran te arbitrage van Bo Karlsson. Met meer geluk dan wijsheid behield PSV daardoor toch nog uitzicht op een plaats bij de laatste acht in het toernooi der landskampioenen. De pijn van de afstraffing in de Roemeense klei was er niet minder om. "We zijn hier verschrikkelijk weggekomen", doorzagen Anders Guus Hiddink zag het pal na afloop allemaal net even anders, en deelde ook geenszins de mening dat PSV was weggespeeld. "Dan zou het geen 1-0 maar 4-0 zijn geworden. Steaua heeft geen echte open kan sen gehad, alleen maar halve kan- In werkelijkheid resulteerde i de aanval. De pupil- de Engelse coach Roy Hodgson kregen verscheidene kan sen tegen het door de afwezigheid van Erwin Koeman en Ohana (zon dag nog met Israël in Colombia) - beiden zaten wel op de bank - ge handicapte Mechelen, dat zijn twin tigste Europese bekerwedstrijd speelde. Nilsson, Schwarz en Lind- man faalden echter in de afwerking. In de tweede helft konden de Bel gen zich wat onder de druk uitwor- stelen, maar ook Bosman c.s. kwa men niet tot scoren. Bayern München had thuis on verwachte problemen met het nieti ge Nentori uit Albanië. Het werd uiteindelijk bescheiden 3-1 na een ruststand van 2-1. Na doelpunten van Kögl (strafschop) en Mihailovic deed Minga verrassend iets terug voor de bezoekers. Mihailovic was de enige, die voor Bayern na rust het net achter Mersini vond. Benfica is al 27 jaar op zoek naar voltooiing van de trilogie. De Portu gezen wonnen in 1961 en 1962 de be langrijkste Europese beker, maar werden daarna afgelost door AC Milan. Honved kon Benfica giste ren in het eerste duel voor slechts 8.000 toeschouwers in Budapest niets in de weg leggen. Het werd simpel 2-0 voor de bezoekers door Eindhoven afreist. In het met 32.000 libero gaan spelen", treffers van Pacheco (in de eerste toeschouwers bijna uitverkochte Door het raffinement Lerby en Van Breukelen aanvanke- het Roemeense machtsvertoon lijk als enigen dat PSV aan een cata- strofe was ontsnapt. Pas aan boord van de 'Nelli Cooman' drong ook tot benut, misschien wel de minste Guus Hiddink en de rest van de spe- de vijf. lersgroep langzaam maar zeker het besef door, dat het maar bitter wei nig heeft gescheeld of de return nog slechts weest. De score vertekende de kelijkheid maar kon de waarheid niet verdoezelen Het was geen toeval dat Gheorg- he Hagi aan de basis stond van de vroege treffer van Lacatus. De pas formaliteit zijn ge- 24-jarige' international, een kanjer van een middenvelder, die terecht het rugnummer 10 draagt, zwierf het hele veld en bezorgde PSV De legerploeg uit Boekarest, die nachtmerries. "Het is een gewelde naar, een wereldvoetballer", prees met rood 1980 voor het laatst thuis ropese bekerwedstrijd verloor, Hiddink het brein van Steaua. De heeft het echter op de eerste plaats trainer van PSV had hem bewust helft uit een strafschop) en de Brazi liaanse middenvelder Valdo na rust. Invaller Chalana miste vijf mi nuten voor tijd nog een strafschop. Sparta Praag leek in Trnava even eens op weg naar een duidelijke ne derlaag tegen Sredets Sofia. De Bul garen, ook bekend als CSKA, ston den na 57 minuten met 2-0 voor door doelpunten van Stoitsjkov en Kostadinov. De nog geen 8.000 toe schouwers konden in het laatste kwartier dgn toch nog juichen voor treffers van Bilek (strafschop) en Skoeravy (vijf minuten voor tijd). Dnepr Dnepropetrovsk won wel thuis, met 2-0 van Fc Tirol, de club van Ernst Happel. Joedin scoorde voor rust, Son er na. Ook Olympique Marseille hield het voor eigen publiek op 2-0 tegen AEK Athene. Na de openingstreffer van de dit seizoen veel scorejide Pa pin (zestien treffers al) in de 56e mi nuut hadden de Fransen de hulp van de Griek Manolas nodig, die zijn eigen doelman passeerde. noeg ingrepen, dreigde PSV hij misschien wel als speelbal te worden van de ontketen de Roemenen. Steaua ging koorts- Hagi, achtig op zoek naar het tweede doel- Stadionul demonstreerden de tech- de snelheid van Lacatus en de onbe- punt, Lerby schold, raasde en tierde om de ploeg weer in de rails te krij gen. Vergeefs. "Tachtig procent van de wed- nisch vaardige en bezielde Roeme nen hun macht en klasse, maar stierven de vaak schitterend opge- rekenbaarheid van Dumitrescu het strafschopgebied PSV een komen en gaan van Roe- uit balans was, kwam vooral verde digend tekort. Hiddink wilde na af loop de aanvallers, van wie Kieft in het eerste part onbetaald verlof had genomen, en R9mario het lijf aan lijf gevecht schuwde, niet al te zeer tegen de haren in strijken. "De spit sen werden niet goed aangespeeld, daar lag het probleem bij ons". Tottenham houdt Arsenal eronder LONDEN (Reuter) - Tottenham Hotspur heeft stadgenoot Ar senal in een sensationele wed strijd, waarin vijf spelers een boeking kregen, van de koppo sitie in de Engelse league gehou den. De 'Spurs' wonnen in deze 105e Londense derby tussen beide teams thuis met 2-1. Door twee doelpunten van Samways en Walsh binnen vier minuten nam de thuisploeg in de eerste helft een verrassende voorsprong van 2-0. Na de rust deed Thomas namens Arsenal snel iets terug. Vanaf de eerste minuut. Op strijd heb ik alleen maar Roemenen de linkerflank werd Heintze aan alle op me af zien komen", gruwelde kanten voorbij gelopen door Laca- Van Breukelen na afloop. "Onze RllSt tus, aan de overkant was Gerets met spitsen hebben meer moeten verde- was geen mst m de ploeg, we handen en voeten gebonden aan digen dan ze aanvielen. Dat bewijst kwamen gewoon niet aan voetbal- Dumitrescu en waagde de Belg zich hoe goed die ploeg is". Aan mikaze-actie i het slotkwartier ste keer over de middenlijn. In het Lacatus op slag centrum lekte de verdediging als een vergiet en werden de beperkin gen van Koot pijnlijk bloot gelegd. Nielsen, die met een verdovende in jectie speelde, was in z'n eentje niet dat m,oment nodig. Ik hield zelfs in staat de gaten te dichten. Koeman "In een wedstrijd als deze", meende Lerby, "missen wij Koeman. Niet alleen vanwege zijn lange trap, maar vooral als het gaat om de orga nisatie in de verdediging". Na de treffer van Lacatus, waarbij Heintze en Van Breukelen niet kordaat ge- - len toe", refereerde Heintze j de doelman, die tweede part, dat iets minder drama- rust op de rand tisch verliep dan de eerste helft, het^ strafschopgebied J»rpe- toen PSV het water aan de lippen J-..,... stond. In het slotkwartier kreeg de eigen land oppermachtige ploeg deerde, dankte PSV het dat Steaua niet met een 2-0 voorsprong de rust jh w inging. "Ik vond die overtreding op zelfs tot twee keer toe uitzicht op de o, gelijkmaker. Beide keren werd Po- kening met rood Het bleef bij geel vlsen die op slag van rust een prima pijnlijke elleboog. kans had verprutst, echter duidelijk In feite kreeg PSV gistermiddag gemaakt dat in het internationale de rekening gepresenteerd voor het topvoetbal andere wetten gelden. onevenwichtige aankoopbeleid Vier wereldaanvallers in de groep is leuk voor de Nederlandse competi tie, internationaal gelden echter an dere maatstaven. De ploeg, die als Ungureanu en doelman Lung tor pedeerden de Deen probleemloos. Ungureanu hield er geel aan over, net als eerder Heintze die driekwart de wedstrijd met een gebroken wanhoop nabij en liet zijn libero Schuster vallen voor een extra mid denvelder. Julio Llorente, waarmee de Brit zichzelf een brevet van on vermogen schonk. Hij was het im mers die met een afwachtend sys teem de fout van Leo Beenhakker (te aanvallend voetbal in Milaan) zou goedmaken. Het was niet deze wissel, maar het overdadige zelfvertrouwen bij de Italianen die een spontaan eind maakte aan de inmaakpartij. Van Basten ging in de 23ste minuut weer alleen op Buyo af, maar liet zich de ze treffer ontfutselen omdat hij een mooi schot in gedachten had. De oud-Ajacied was daarna toch vooral op mooie staaltjes uit en zorgde daarom ook nauwelijks meer voor het echte gevaar. De tifosi namen de spits niets kwalijk, ze raakten bij kans in een delirium bij zoveel tech nische hoogstandjes. Een andere ster. Franco Baresi, bezondigde zich ook aan slordig spel, hoewel hij zijn verdediging weer foutloos leid de. Real kreeg zelfs hoop, toen San chez een schoonheidsfout van Bare si afstrafte en Paco Llorente bijna liet scoren. Costa Curta moest aan de noodrem trekken en kreeg ook een gele kaart te zien. Real zou bij een treffer de uitgangspositie zoda nig verbeteren dat AC Milan geen ri sico's meer wilde nemen. Het duel werd na het eerste halfuur toch al zeer grimmig, hetgeen zich het bes te vertaalde in de reeks officiële waarschuwingen. Er zouden er nog vijf volgen. Met het oog op de terug wedstrijd kan de tegenstander van de winnaar in de kwartfinale daar uit het meeste profijt trekken. Mi chel Colombo en Paco Llorente kre gen het geel voor onoirbaar spel. AC Milan, met de weer herstelde Donadoni op de plaats van Rijk aard, toonde zich na de pauze attent en liet zich met behulp van de bui- tenspelval terugzakken naar de ei gen helft. Real kreeg daardoor wel het initiatief, zonder dat evenwel in kansen tot uiting te brengen. AC Milan mag nog een andere Ne derlander dankbaar zijn. De afwe zigheid van Gullit werd aan de an dere zijde gecompenseerd door de absentie van Butragueno. Ronald Koeman ontnam met zijn overtre ding van anderhalve week geleden de Koninklijke zijn angel om Milan na de rust in verlegenheid te bren gen. Real Madrid kan uit de achteraf meevallende score de inspiratie putten voor een glanzende wed strijd in de eigen omgeving. De ploeg toonde gisteren vooral dat het niet heeft geleerd van Beenhakker. Voordat 'Don Leo' aan de slag ging, waren slechte uit-beurten van Real meer regelmaat dan uitzondering. Gisteren het ouderwets. In de tussenliggende jaren onder de Nederlander ging Real (afgezien van de 5-0 bij Milan) nooit meer pijnlijk onderuit. Van het bij vlagen prachtige spel dat de Koninklijke in de afgelopen jaren liet zien bleek geen spoortje over. De club zal zich daarom gelaten neerleggen bij de superioriteit van het majestueuze Milan. Beide clubs troffen elkaar in de afgelopen anderhalf jaar vijf keer. Vier keer won Milan, één keer bleef de score in evenwicht. De to taalscore van deze confrontaties laat geen twijfel bestaan over wie de beste is: 13-2 voor AC Milan. los zand aan elkaar hing en volledig middenhandsbeentje speelde. Een dat hij overhield duel met Hagi. "Gezien de omstandigheden ben ik tevreden met dit resultaat", kon Hiddink niet om de realiteit heen. "In de tweede helft heb ik zitten ho pen op 1-1. Daar waren we ook maar een stap van verwijderd, toen Povl- sen werd neergehaald". Een pun- tendeling was echter wel het laatste dat PSV verdiende. "We raakten steeds de bal kwijt en moesten er daardoor steeds achteraan lopen. We kwamen daardoor nooit aan voetballen toe", vatte Nielsen het verschil tussen PSV en Steaua Boekarest in twee zinnen samen. Permitteren "We kunnen ons in Eindhoven niets permitteren", zag Hiddink het ge vaar van de uitslag in. "Het wordt voor ons verschrikkelijk moeilijk", is Van Breukelen al evenmin gerust op de afloop van de vervroegde hal ve finale. Met de doelman voorop klampte PSV zich gisteravond vast aan de traditie van Oosteuropese clubs, dat zij buitenshuis vaak on- herkebaar zijn. Net als PSV gister middag in Boekarest. ALBERT GEESING DONDERDAG 16.00-17.00 SKY: Trans World Sport. 17.00-16.00 SKY: Turnen: WK in Stuttg- 18.00-19.00 SKY: Tennis: finale van de Federation Cup in Tokyo. 18.10-18.30 Ned 2: Van Thuisbridger tot clubbridger: cursus. 18.50-19.20 RTL V: Match: Het verhaal van... (sportportretten van Jackie Stewart en Grete Waitz. 19.00-19.30 SKY: Motor Sport News. 19.30-20.00 SKY: Surfer Magazine 20.00-22.00 SKY: Turnen. WK in Stuttg- 22.55-00.00 Did 2: WK turnen: finale voor mannen in Stuttgart. 23.00-00.00 SKY: voetbal: kwalificatie wedstrijden voor het WK. 23,15-23.55 Ned 3: Studio Sport: WK tur nen in Stuttgart. 00.00-01.00 SKY: Judo. 00.00-01.05 BBC 2: Snooker: GP in Reading. 01.00-??.?? RTL V: World Series honkbal in de Verenigde Staten tussen Oakland Atlèthics en de San Francisco Giants (nr. 5, alleen indien noodzakelijk), live. .03-12.10 Did 2: WK turnen in Stuttgart: finale heren. 12 00-14.00 SKY: Turnen: WK in Stuttg- 14.00-15.00 SKY: Indy Car World Series. 14.00-17.00 Did 3: Sport 3 extra: tennis. 14.15-17.25 BBC 2. Snooker. Grand Prix in Reading.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 21