HET MOTORHUIS KAMSTEEG DE GROOTSTE TWEE IN DE GROENOORDHALLEN! Donderdag, vrijdag en zaterdag aanstaande presenteren Kamsteeg en Het Motorhuis samen alle nieuwe Volkswagens, Audi's, Opels en US Cars van General Motors in één unieke autoshow! Komende dagen bent u van harte welkom voor een weergaloos evenement in de Leidse Groen- oordhallen. Daar presenteren Volkswagen en Audi dealer Kamsteeg en Het Motorhuis als Opel en US Car dealer samen al het nieuws van de twee meest verkochte automo- bielmerken ter wereld! Dat is nog nooit eer der vertoond! Een grandioze show dus, waarbij bei- dedealers óók hun totale gezamenlijke auto park aan gegarandeerde BOVAG-occa- sions in de aanbieding brengen. Een enorme keus aan perfecte wagens van alle merken en in alle prijsklassen, waaronder tal van jonge demonstratiewagens van de eigen merken. Dus komt dat zien, meer keus en voor deel vindt u in de auto-wereld nooit meer zó spectaculair bij elkaar! Aan alles is gedacht. Natuurlijk is de kans groot dat u bij zo veel keus en voordeel precies de auto ontdekt die u graag wilt hebben. Te meer omdat u tijdens deze heel speciale show 'n extra hoge inruilprijs voor uw huidige auto wordt geboden... Plezierig dat u dan ook meteen kunt beslissen, want desgewenst kunnen financie ring en verzekering direct ter plaatse voor u worden geregeld. En kiest u 'n occasion, dan krijgt u schriftelijke zekerheid: minimaal 3 maanden officiële BOVAG-garantie volledig en 9 maanden aanvullende BOVAG-garan tie op alle vitale onderdelen! Spanning en verrassing voor groot en klein. Voor alle jongste bezoekers ligt een leuke ver rassing klaar.Dus breng gerust uwgezin mee! En u doet zelf natuurlijk mee aan het spannen de Stokkenvangspei van de TV! Daar kunt u prachtige prijzen mee winnen. Elke volwas sen bezoeker mag meedoen, gratis! Kopers kunnen f500,-aan accessoires winnen. Zorg dat u er bij bent! Zoveel autonieuws en -voordeel is zeker 'n leuk weekenduitstapje waard. Dus let u voor al even op de openingstijden om ervoor te zorgen dat u tijd genoeg hebt om alles te bekijken. Want dat is veel... héél veel! Dit zijn de openingstijden: op donder dag 19 oktober van 14.00 tot 22.00 uur. Op vrijdag 20 oktober van 10.00 tot 22.00 uur. Op zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 1700 uur. Toegang gratis, vrij parkeren.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 30