De Sleutels slaat belangrijke slag Leiden mist kans op een bekerstunt lOPVALLEND aanwezig] Weinig bekerverrassingen VTL neemt afstand van Randstad Sport Oegstgeest herovert leiding MAANDAG 9 OKTOBER 1989 SPORT PAGINA 15 Den Haag 2 koeler in afwerking LEIDEN - Het zou zonder meer verdiend zijn geweest wanneer Leiden afgelopen zaterdag in de wedstrijd uit de derde ronde van de distrietsbeker tegen FC Den Haag 2 (2-3) juichend het veld zou zijn afgestapt. Op grond van de inzet en de uitgespeelde kansen. Zo ver kwam het echter niet in dit duel, dat een half uur te laat be gon omdat scheidsrechter Van Rooyen om nog onbekende rede nen niet kwam opdagen (Leidenaar Wim van Duivenbode verving hem voortreffelijk) omdat de Hagenaars op de beslissende mo menten toonden het hoofd koel te kunnen houden. Buiten die momenten maakte de 'machtige' opponent, met erkende eredivisievoetballers als Danny Hoekman. Bram Rontberg en Edwin Post in de voorste lijn, niet de indruk uit profvoetballers te be staan. Een team dat op het hoogste amateurniveau wellicht aardig zou kunnen meekomen, maar dat in de betaalde rangen niets extra's te bie den heeft. "Het liep gewoon niet lekker", erkende Remco Torken (af komstig uit de jeugd van Leiden en via UVS bij Den Haag terechtgeko men). "Het vastzetten lukte niet, het pressen lukte niet. We waren er niet bij met het hoofd". Een kwestie van concentratiege brek. meende de 17-jarige voorstop per, die verbeten duels uitvocht met Leiden-spits Rob Bink "Maar we hebben Leiden zeker niet onder schat. Ik ken de ploeg natuurlijk, wist hoe er werd gevoetbald. Hun spel is gebaseerd op inzet. Daarvoor heb ik mijn teamgenoten gewaar schuwd". Zoals echter zo vaak gebeurt bij de profs wanneer een op papier veel zwakkere tegenstander moet wor den bestreden, maakte de voorzich tigheid ook nu weer plaats voor een misplaatst superioriteitsgevoel: balletje rondspelen, de tegenstan der laten lopen, een beetje dollen. Nederland wint leum-toernooi HEEMSTEDE (ANP) - Het Neder landse amateurelftal heeft het ter gelegendheid van het 100-jarig be staan van de KNVB gehouden toer nooi in Heemstede gewonnen. Oranje bleef zaterdag ongeslagen door ook de Nederlandse Antillen te verslaan. Eerder hadden de Ne derlandse amateurs gewonnen van de Suriname en verrassend ook van de Öostduitse selectie. De Oost europeanen eindigden óp de twee de plaats door zaterdag Suriname met 3-0 te verslaan. jubile Naam: Aad van Meurs Club: VTL Leeftijd: 30 jaar Beroep: Muskusrattenvanger Bij de Leidse afdelingsclub VTL vangt Aad van Meurs bal len, in het dagelijkse leven vangt hij ratten als ambtenaar bij de Provincie Zuid Holland. Vorige week verdedigde de in Leidschendam woonachtige Van Meurs voor de 250e keer het doel van VTL. Voorlopig denkt hij nog rliet aan stoppen, zeker niet nu het zijn club zo voor de wind gaat. Gisteren won zijn elf tal de uitwedstrijd tegen Ber- nardus met 0-2. Hoeveel doelpunten heb je in je loopbaan tegen gekregen "Ik zou het echt met weten, ik sta sinds mijn achttiende al in het eerste. Vorig seizoen waren het er in ieder geval' heel wat. Toen zijn we ook gedegradeerd. Tegen VVSB kreeg ik er zelfs zes om mijn oren. Dat was in ie der geval mijn grootste neder laag". Heb je ooit gescoord in die 250 wedstrijden? "Ja. Twee jaar geleden tegen Unitas. Ik trapte de bal uit en die stuiterde toen over de keeper heen. We wonnen die wedstrijd met 7-1, dus een belangrijk doel punt was het niet". Wat is tot nu het mooiste mo ment in je voetballeven geweest "Het kampioensschap met VTL in de afdeling. Dat is onge veer 6 a 7 jaar geleden". Verwacht je dit jaar een kam pioensschap? "Het zit er wel in. We spelen goed en hebben twaalf punten uit zes wedstrijden. Maar we moeten het maar afwachten. De concurrentie van Randstad Sport, ASC en Alkmania is groot". Wat zijn je hobby's buiten het voetbal "Water- en zeevissen. Dat doe ik al van jongs af aan. Dat heb ik van niemand meegekregen, ik hdud er gewoon van. Bijna elke zaterdag ga ik met een cluppie vissen in de Vliet. Nee, daar zit ten geen medespelers bij". Hoe wórd je nou muskusrat tenvanger? "Daar is geen opleiding voor. In mijn geval ging het allemaal heel makkelijk. Ik werkte al als ambtenaar bij de Provincie en er ontstond een vacature. Daar heb ik op gesolliciteerd. Maar je moet wel het één en ander van de natuur afweten. Toch heb je in Zuid Holland 56 rattenvan gers. Ik werk in de regio Noot dorp en Pijnacker". Zeker nadat Albert van Oosten al na een kwartier uit een corner van Bas Steffens koppend voor 0-1 had ge zorgd, beperkten de Hagenaars zich tot een' slaapverwekkend breedte spelletje met alle risico's vandien. De kans voor Erik van Doeselaar - hij schoot nauwelijks een minuut later vrij voor het doel op keeper Max de Jong - was al een treffend voorbeeld van de onachtzaamheid aan Haagse zijde. In het vervolg van de eerste helft kregen Bink en op nieuw van Doeselaar nog een dot van een kans. Even na de rust, nadat eerst nog de enige Hagenaar met een beetje extra kwaliteit, Edwin Grünholz, de buitenkant van de paal had geraakt, had het er zelfs alle schijn Leiden voor een bekerstunt eerste orde zou gaan zorgen. Met goed verzorgd voetbal werd Den Haag met de neus op de feiten ge drukt. Na een combinatie schijven (Van Doeselaar, Johan Teske, Paul Kerkhof, Steef Pat- tiapon en Rob Bink) schoot Hassan Kartal in de vijftiende minuut de verdiende gelijkmaker binnen. Enkele minuten later was het Bink (Torken: "een goede, snelle, handige en kopsterke spits") die na een één-twee met Pattiapon be heerst scoorde: 2-1. "De posities werden toen bij ons beter bezet", blikte Leiden-trainer Hennie Beere- fenger terug. "Den Haag speelde veel op buitenspel. Ik heb ze in de rust' gezegd, daarop in te spelen, veel mensen in de buurt van de bal te houden om via de combinatie de buitenspelval te kunnen omzeilen". De weelde van die voorsprong kon de thuisclub echter niet aan. Binnen de kortste keren bevond de ploeg zich al weer op achterstand. Slordig uitverdedigen van Koos Siera door het centrum werd door Bram Rontberg, verder onzicht baar, resoluut afgestraft. Even later Periodetitel na winst in zicht LEIDEN De Sleutels behaalde in de uitbeurt tegen KRV een be langrijke 0-2-zege. De Katwijkers zijn door deze nederlaag voorlo pig naar het tweede plan verwezen en zijn de Vlietbewoners twee punten los van de concurrentie. ZLC daarentegen bereikte tegen SVOW een dieptepunt door met 11-1 te verliezen. AFD. LEIDEN (za.) KRV - De Sleutels 0-2 De Sleutels verdiende de zege ten volle. Toen de gasten eenmaal door hadden dat de gastheer het spel met kon maken trok de ploeg het initia tief naar zich toe en stond dat niet het gebeurd met Lugdunum - GWS 3-2 René Prins opende in de 20ste mi nuut de Leidse score die hierna met meer af. Peter va\ToUvereanger (Kooimans werd onderuit gehaald) verd getild. Kooimans Hassan Kartal brengt Leiden langszij door Den Haag-doelman Max de Jong op het verkeerde been te zetten: 1-1 Het bleek niet genoeg. Den Haag won met 2-3. (foto Loek zuyderduin) de grieperige Paul de Vos) be nadrukte met een treffer het Leidse "T "'S "T," fe,u,u' .w"* dat ppn vr nadrukkelijk aanwezig bij de 3- De derde ronde van de districts beker heeft waar het de ploegen uit de regio Leiden betrof, het dat afgelopen weekeinde weinig verrassingen opgeleverd. Al leen zaterdageersteklasser FC Lisse ging onverwacht onderuit èlTmTter kon^Lïsse nieTtot vj;f bij zondagtweedeklasser Rijs wijk. Quick Steps - Rijnsburgse Boys vanrHcnnt^Siebert deVJoji'het knap benauwd door treffers van Hans Goudriaan en Chris Does maar verder kwam GWS niet. der Putten komen. Edward miste. Lugdunum - RKAW 3-1. De Leidenaren hebben tegen het Tegen de Haagse vierdeklasser twee klassen hoger uitkomende Quick Steps speelde Rijnsburgse RKAW uit Leidschendam een goe- Boys een makkelijke wedstrijd. De de prestatie geleverd. Linksback Rijnsburgers namen vlak voor rust Robert de Roo scoorde 1-0 na vijf- via Leon Vonk een 0-1 voorsprong. tien minuten. In de tweede helft In de tweede helft bepaalden Wim werd het al gauw 2-0 via Cees van Hooymans en Ron Carli de eind- Tongeren uit een strafschop. De rust gasten kwamen nog wel terug (San- der Togt). Van Tongeren binnen tien maakte aan alle onzekerheid een der Plas en einde door de bal over de RKAVV- 2-0 voor- goalie te lobben. Blauw Zwart - Feyenoord 2 1-4. De club uit Wassenaar speelde te gen de reserves van Feyenoord een goede wedstrijd. Ton Krommendijk kwartier uit een even later ook 0-2. Gelijk vanaf de aftrap kwam Blauw Zwart op 1-2 door Wijnand Bakker penalty. Elf minuten stand op 0-3. Quick Boys - Gouda 5-0. De bekerhouder minuten via Leen Marco Dijkhuizen sprong. Na rust zagen de 1000 toe schouwers Floor van Duyn (2x) en Mart van der Plas nog scoren. Scheveningen - Noordwijk 0-3. Onder moeilijke omstandigheden scoorde na e (weer en veld) behaalde Noordwijk strafschop 0-1 op derdeklasser Scheveningen een goede 0-3 overwinning. Geert Jan Bakker doorbrak de ban pas gers kwamen tien minuten later langszij door een doelpunt van Luc de Lede. In de 65e minuut tikte Ed Klink LDWS weer op voorsprong. Tien minuten voor tijd scoorde weer Luc de Lede de gelijkmaker en strafschoppen moesten de be slissing brengen. Arjan Schild en Ben de Roo misten hun strafschop pen waardoor Tonegido verder be kert. VVSB - Donk 0-4. Voor rust speelden WSB en Donk uit Gouda een open wed strijd. Remke Prevo scoorde 0-1 en halverwege de tweede helft scoorde de ex-FC Den Haag speler ook 0-2. De Goudse vierdeklasser kon via een tweetal counters in de laatsfe tien minuten de score opvoeren tot 0-4. De doelpunten kwamen van Castano en Remco Overkamp. Devjo - Alphense Boys 3-3. De Alphense zaterdageersteklas ser kwam moeiteloos door de derde ronde heen. Dick Ernst zorgde met twee fraaie treffers voor een 2-0 voorsprong halverwege. Jacques thuisclub op voorsprong i Keij nam dertien minuten voor tijd strafschop van Leen Baay (overtre- de derde treffer voor zijn rekening, djng op Ben van Klaveren) hielp de Hierna werd een Woerdenaar we- zaak weer in evenwicht. Een blun- gens herhaald praten uit het veld der van de Alphense doelman Joop gezonden en in de laats'te minuut van Amsterdam bezorgde Van der stuurde de arbiter nummer twee Spek zijn tweede treffer (Arjan Millenaar) weg. Hij hem zijn getrapt. Haz. Boys - UVS: 1-5. UVS heeft aan een stief kwartier- tje in de eerste helft voldoende ge- ^ij* bïeef het. had om de zaterdag vierdeklasser op afstand te zetten. Hans de Kruys, Marcel Valk (2x) en Marcel Tolsma door Marco Zwetsloot de Abbenesser voorsprong tot 3-1 uitbouwde. Di rect na deze treffer bracht Van Kla- de spanning terug (3-2). Hier- profiteerde Coen Warnau van een foutje in de Leidse defensie (1-4). Uiteindelijk bepaalde Hans van Leeuwen de eindstand op 1-5. Kagia wint ruim vochten door TAW dat in de actie van doelman Fred Ubink tegen Alex Bos geen strafschop zag. Arbi ter Van Zoest gesliste echter anders waarna Bram van Zwieten de straf schop benutte. Mario Verzaal was de producent van het Ter Aarse ope ningsdoelpunt. scoorde 0-1. Timo Gerlof tijd was het echter weer Ton Krom- Het heeft de Alphense eersteklas ser heel wat moeite gekost om de Voorburgse vierdeklasser te elimi- De Voorburgers namen drie maakte vervolgens het karwei af mendijk die het net vond: 1-3. In de keer een voorsprong, die door Alp- snelde de bonkige Edwin Post door door het tweede en het derde doel- slotfase benutte Ton Vonk voor de hense Boys in een merkwaardig LEIDEN - In de Vierde Klasse 1 (zaterdag) stond één (mhaalHeed- gohete wedTtrijd de beste kaarten" g'a handen gehad maar kwamen e oudigweg niet tot scoren. Het het hart van de weifelende defensie om 2-3 aan te laten tekenen. Daar bleef het bij, al waren straf schoppen op de valreep nog nabij toen Ruud Boot in de slotminuut al leen op de Jong afstoof. Hij schoot echter tegen de doelman op. HERMAN JOUSTRA Rotterdammers nog e Tonegido - LDWS 2-2. Tonegido i punt voor zijn rekening te Rijswijk - FC Lisse (za) 1-0. Na een half uur spelen in de twee de helft nam Rijswijk, dat in de tweede klasse zondag uitkomt, via Koos Botman een verdiende 1-0 voorsprong. Het zwak spelende Lis- LDWS via Erik treffen steeds weggewerkt kon den via Frank Bakker, Paul Kooi- stra en Koos van Zoest. Strafschop- 2 kreeg hierna nog een uitstekende LDWS heeft de Voorburgse twee- pen dus. Omdat de Alphense doel- >ed tegenstand ge- man Straver een van de vijf penal- half uur kwam tys stopte, gingen de Boys naar de der Weyden op volgende ronde. 0-1 voorsprong. De Voorbur- ARC - Woerden 3-0. met 4-0 bij Reeuwijk. Richard Trompert scoorde voor rust voor de bezoekers. Trompert was ook direct na rust succesvol en toen de gastheer noodgedwongen voor de aanval moest kiezen kreeg de ploeg uit Lisserbroek betere kan sen. Lex de Ree en Rick van der Berg stelden de eindstand uiteinde lijk op 0-4 vast. Leidenaars nu alleen op kop LEIDEN Randstad Sport heeft zich niet kunnen qnttrekken aan de golf van gelijke spelen die de eerste klasse gisteren teister de. Net als VNL (2-2 tegen Teylingen), ASC (0-0 tegen Alkmania) en VNA (1-1 tegen Oranje Groen) kwamen de Voorschotenaren te gen ZLC niet verder dan een remise (1-1). VTL profiteerde bij Ber- nardus (0-2) van de halve misstap van de concurrent en leidt nu éen wedstrijd voor het einde van de eerste periode. AFDELING LEIDEN (zo) Beri De kwam voor de Leidenaars niet vlek keloos tot stand. In de eerste helft had de lijstaanvoerder via Peter Kluivers zegge en schrijve één kans. Bernardus had daarentegen enkele mogelijkheden om op voorsprong te komen. Zeker in de 41e minuut toen de Leidse aanvoerder John- van Berkel op de rand van zijn eigen strafschopgebied over de bal strui kelde en Edwin Vlugteveers een ideale mogelijkheid bood om 1-0 te scoren. Het was typerend voor de thuisclub hoe Vlugteveers deze kans in samenwerking met Frans Zandbergen verprutste. Bernardus- trainer Piet Valent ziet dat als het grote probleem van zijn formatie: "Wij scoren niet, we missen de in ventiviteit en stootkracht om de te genstander op achterstand te zet- De verdediging van Bernardus zag er na rust ook niet goed uit toen zij tweemaal bij spelhervattingen stond te schutteren. Eerst tikte Henry Klerks, na een slim overstap je van Richard Boot een lage corner in eigen doel. Even later kon Fred van Haarlem na een snel genomen vrije trap van Peter Kluivers simpel zijn hoek uitkiezen en 0-2 scoren. Daarna zakte het spelpeil ver weg. Bernardus was aangeslagen, VTL was wel tevreden. "We moeten in staat zijn onze successen te relative ren". aldus Kolkman."We hebben tot nu toe een makkelijk program ma gehad en de overwinningen kwamen moeizaam tot stand. Dat komt vooral omdat we nog niet in gespeeld zijn". Randstad Sport - ZLC 1-1 De teleurstelling over het eerste puntverlies was groot bij de Voor schotenaren. Vooral de manier waarop Randstad Sport zijn voor sprong op de stug voetballende Morsclub kwijtraakte, wekte irrita tie. Bij een voordelige stand (1-0 door Marcel Groenendijk) moest de scheidsrechter geblesseerd het veld verlaten. Voordat zijn vervanger Van Lierop het spel kpn laten her vatten waren ongeveer twintig mi nuten verstreken. In de tussentijd had ZLC. dat drie boekingen op liep. zich beter op de rest van de :rafschop voor de gelijkmaker. ASC - Alkmania 0-0 ASC probeerde vanaf de eerste minuut van de hatelijke nul af te ko men, maar slaagde daarin nooit. In de tweede.helft waren de gasten uit Roelofarendsveen zelfs nog het dichtst bij de overwinning, maar doelman Eugène Korff voorkwam erger voor de Oegstgeestenaren. Scheidsrechter Oosterling uit Den Haag was de beste man van het veld. VTL-doelman Aad langs zijn doel vliegen. Zijn club vooral het gebrek aan stootkracht dat de Studenten opbrak. Ook Wou- brugge toonde zich nauwelijks doelgericht. SVOW - ZLC 11-1 De Morschbewoners zijn nu wel heel ver weggezakt want verdedi gend was het niet om aan te zien. SVOW profiteerde ten volle van de Leidse gatenkaas en zag Bert de Vries (4x), Wilco Klomp, Herman Horsman, Leo Verhaar, Marco Gortzak (2x) en Arno Snaterse (2x) elf maal het Leidse doel treffen. Voor ZLC was Koos Oeverne de maker van het enige tegendoelpunt. MVKV - Valken'68 1-4 In de eerste helft keek MVKV al tegen een 1-3-achterstand aan wat met name te wijten was aan de wind. Daar maakte Valken dank baar gebruik van. Na de doelwisse- ling hadden de Katwijkers niet meer de kracht om het windvoor- deel uit te buiten. Kees van de Bosch (2x), Nico van der Plas en Ar jan Werkhoven tekenden voor de Valkenburgse treffers en het tegen doelpunt werd gescoord door Hans Brussee. Noordwijk deelt met I VS-jeugd LEIDEN Het duel tussen UVS en Noordwijk is in een 2-2-gelijkspel geëindigd. Iets teleurstellend voor de Noordwijkers die het betere van het spel hadden. Quick Boys leed een 0-1 nederlaag tegen RKAW en ook Roodenburg moest beide pun ten aan RVC laten (2-1). VNA - Oranje Groen 1-1 De 'burenruzie' aan de Boshuizer- kade eindigde in een bloedeloze re mise. Twintig minuten na rust zette Alan Ruben Oranje Groen op voor sprong, maar Ruud Peper trok en kele minuten later de stand gelijk uit een strafschop (1-1). Die dankte VNA aan het feit dat Peter Broek in het strafschopgebied het spelen onmogelijk werd gemaakt. Lat en paal stonden een winnende treffer voor de thuisclub van Henk van Berkel in de weg. VNL - Teylingen 2-2 Henny van den Hogen bracht de thuisclub al snel op voorsprong. De Sassenheimers sloegen hard terug via Wim Broks en Robert van Leeu wen. De laatste benutte een indirec te vrije trap in het strafschopgebied die wegens praten was toegekend. VNL zette met Wim van Gameren als vierde spits alles op de aanval, der Ton Koet produceerde de gelijkma ker (2-2). Van Gameren schoot vlak voor tijd net naast.. hekkesluiter. Dank zij Nico Lafeber kwartier kreeg Warmunda via Geco leidden de Leidenaars bij rust tegen de Winter de kans vanaf elf meter de Leidsch Boys (1-0), dat na de pauze echter meteen orde op zaken stelde. Sam Nazloomian, Richard Kooien doelm. (uit een strafschop) en Erwin Nie- boer bezorgden de gasten een ruime voorsprong, die Richard Nicolaas nog tot 2-3 terugbracht. Tijdens het slotoffensief Patrick, Peter en opnieuw Patrick laatste Kooien aan alle illusies van de ploeg Leyden van Mat Keereweer een einde: 2-6. trap nei MMO - Warmunda 2-1 te openen, maar de Warmond- se strafschopspecialist schoot tegen Rob van der Meer op. Tien voor tijd liet Mark Waas dorp zien hoe een strafschop moet worden verzilverd (0-1). Ed Borst olgde zijn voorbeeld en bracht LANDELIJKE JEUGD UVS - Noordwijk 2-2 De Leidenaars mogen blij zijn met dit gelijke spel want Noordwijk kon een duidelijk veldoverwicht niet uitdrukken in een overwin ning. Een groot aantal kansen was niet aan de bezoekers besteed e mocht Sjaak grote afstand een vrije die tot verrassing van nda-doelman Richard Strafschoppen bepaalden de Qroen in 't Woud over alles en ieder- vedstrijd in grote mate. Bir een in het doel zeilde: 2-1. LEIDEN - In de Interregionale klas se speelde Ter Leede gelijk tegen koploper Stedeco: 2-2. Valken '68 leed een 4-3-nederlaag tegen HBSS. Iduna verloor met 1-2 van Bloem hof. In de hoofdklasse heroverde Oegstgeest de leiding door met 0-2 te winnen van koploper Vlaardin- gen. Maar ook Ter Leede 2 kwam mede aan kop dankzij een 2-1-over- winning op Rijsoord 2. VROUWENVOETBAL Stedeco-Ter Leede 2-2 Ter Leede trok in de eerste helft weliswaar veelvuldig ten aanval, maar eenmaal in het Stedeco-straf- sc-hopgebied werden veel kansen gemist. De thuisclub daarentegen had aan enkele snelle uitvallen vol doende om op voorsprong te ko men. Rina de Vos verraste met een laag hard schot de doelvrouwe van Ter Leede. Waarna tegen rust Lis- sette van der Stelt het leer op dezelf de manier langs Conny Langeveld werkte: 2-0. Na rust nam Ter Leede meer risisco. Els Schoon bracht de spanning terug. Ter Leede kwam zelfs nog langszij toen een voorzet van Nathalie Geeris het doel draai de. HBSS-Val ken '68 4-3 Tien minuten voor tijd stonden de Valkenburgse vrouwen nog met 3-2 aan de leiding, maar zij gingen alsnog ten onder. Zij waren in de •eerste helft door twee eigen doel punten van HBSS goed op weg ge holpen. Mirna Moree en keepster Astrid Zwarts scoorden in eigen doel. HBSS'ster Cyntia van Dalen vond ook het doel. Na rust maakte Nancy Brouwer de schade voor HBSS helemaal ongedaan (2-2). Maar een mooie combinatie tussen Ingrid de Kroon en Marlies van Eg- mond bracht Marian Bogaarts in Nancy Bn de tegen- tia van Dalen e Iduna-Blocn De Ter Aarse vro veelvuldig op de helft standsten Gelder bracht Iduna Hoewel de v oorsprong in de eerste helft vastgehouden kon worden, verloor Iduna gaandeweg de greep op de wedstrijd. Na rust deden twee verdedigingsiouten van Jaqueline Kremer Iduna de das om. In de hoofdklasse maakte Oegst geest het vorige week verloren ge- gane terrein weer goed door een 0-2- overwinning op koploper Vlaardin- gen. In de eerste helft slaagden de Oegstgeester vrouwen erin Vlaar- dingen zo op te jagen, dat zij het leer in eigen doel werkten. Toen Oegst- Unitas maakten MMO op gelijke hoogte. In de thuisclub kwam zelf via Twan Nguyen op voorsprong. Patrick Scheurwater bracht de stand weer in evenwicht maar een treffer van Richard Onstenk bracht UVS weer aan de leiding. Invaller Sven Frij- link zorgde ervoor dat Noordwijk niet helemaal een kater aan dit aan trekkelijke duel overhield. Quick Boys - RKAW 0-1. Met name de vechtlust ontbrak bij de Katwijkers die pas de schou ders eronder zetten toen RKAW via een door Lenny van Rijn veroor zaakte strafschop op voorsprong kwam. Met nog een kwartier te spe len was dat dus rijkelijk te laat hoe wel Jan Jeroen Schaap bijna succes had. Zijn treffer werd echter afge keurd. RVC - Roodenburg 2-1 De Roodenburgers hebben i geest in de tweede helft met een snelle tegenstoot er via Lia Groot 0- 2 van maakte, was het Vlaardingse verzet gebroken, uiteindelijk Ter Leede 2 speelde zich naast i opnieuw Cyn- Oegstgeest aan de leiding door met Rijsoord 2 te winnen. In het gelijk opgaande duel hielpen twee afstandschoten Ter Leede aan de overwinning. Els van Nobelen was nden. Jeanette de hiermee voor rust succesvol en ir leiding, de twwede helft schoot Marian Vol- mer op die manier raak. De tegen treffer van Rijsoord was van Inge- tweede helft niet kunnen profiteren borg Baas. van een nummerieke meerderheid. In de zondaghoofdklasse speel- Sterker nog, RVC sloeg toen gena den l'DO en Stolwijk gelijk: 0-0. deloos toe. Nadat de Rijswijkers Ook NSV '46 en SJZ kwamen niet voor rust de leiding hadden geno- tot scoren: 0-0. De wedstrijd De men nivelleerde Abdel Matough na Sleutels-SJZ werd afgelast, assistentie van Patrick Heijmans de Nieuwkoop ging na een spannend score. Met nog twintig minuten te duel tegen hekkesluiter Leonidas spelen werd een RVC'er het veld met 2-3 ten onder. Alle doelpunten uitgezonden en trok Roodenburg vielen in de tweede helft: Suzanne ten aanval. Dat gebeurde echter met Aantjes scoorde twee keer voor te weinig overleg en een defensie- Nieuwkoop. fout deed de Leidenaars de das om.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15