msm sisr 1 Als uitvinders van de Spaarhypotheek hebben we heel wat stof doen opwaaien. Wij houden ook van vernieuwing. Net als u. Comfortabel wonen begint bij De Leeuw *DE LEEUW De Nutsspaarbank doet meer voor een eigen huis. ^£«iViWMViWMVi^£MV.T. 11.T. i'iiv." t^nV .T. ^IIVi* ii ■r*iViT> .*j P:iTHiijiiiiiM!li]i;Tj:iifiii^iiKf!liijTj:iTHi]jiBii?3^[^|J]tj]£iXi]Jiij;^:iirKiijiiii:l!li]j;rj:iirHii^iii:i!!iij;l1:iirKnjiii]:i!iiij;!j:iir^ijiiii.'l!li]j;rj:iiTHi)ji^ ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)161400 famnHH »ii'i:lil'iiiri:ifmuii 'Vrijblijvend fn formatie HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Steenbokstraat 14 Ruime eengezinstussenwoning in goede staat van onderhoud. Aan rustige straat gelegen. Hardhouten kozijnen en deuren, goed geïso leerd Ind.: entree, tuinkamer (wit, spachtelpoets, 6,10x4,60), open keuken, begane grond, plavuizen, trapkast. 1e verd.: 3 slaapkamers (4,8x3.05 4,20x2,65 4,20x1.90), badkamer met douche geheel bete geld. Vaste trap naar zolderkamer met w.m.a. en combi-wandketel. Aanvaarding terstond. Vraagprijs 159.000,- k.k. Groenestein 2A 2-onder-1-kapwoning. vrij en lande lijk gelegen, op loopafstand van pol der, basisschool en speeltuin, 3 zij den zonnige tuin. Totale grondopvl. 310 m2. Dubbele berging, ruim par keren op eigen terrein (garage mo gelijk). Ind.: entree, hal, L-vorm. woonk. (28m2) met openh. doorge- koppeld aan nieuwe HR-c. en geiser. Uitgeb. woonk. met w.m.a., diepe kelder. 1e et.: 3 slpkrs. waarvan 2 met wastafel, douche met wastafel, balkon. Vaste trap naar 2e et. met gedeelde zolderruimte centraal ver warmd. Direct te aanvaarden, vrije vestiging!!! Vraagprijs 197.500,- k.k. Van Beethovenlaan 107 Ruime hoekwoning, bouwjaar 1978, met uitgebouwde woonkamer met open haard, 5 slaapkamers waarvan 2 op de 2e verd. (verhoogde kap). Voorzien van car-port en royale tuin. Open keuken met veel kastruimte. Luxe badkamer met bad, wastafel en 2e toilet. Eigen parkeerplaats voor de aangebouwde berging en zeer zonnige, omsloten achtertuin. Gele gen in een kindvriendelijke omge ving. prijs 229.000,- k.k. LEIDEN G. Brandstraat 24 Goed onderhouden hoek-eenge- zinswoning met plaats en achterom. Ind.. hal. toilet, woonkr. met open haard, keuken. Eerste verd.: 2 sl.krs, badkr. met bad, toilet, wastafel. 2e etage: zolder, kamer mogelijk. Oplevering in overleg. Vraagprijs 129.000,- k.k. VRIJE VESTIGING KOUDEKERK A/0 RIJN Dr. Vlaanderenlaan 82 Knusse tussenwoning met schuur, bijzonder goed onderhouden wo ning, waar u zo in kunt, zonnige goed onderhouden tuin op Z-W. Ind.: gang, toilet, provisiekast, L-vormige woonkamer, open keuken met gey ser, 1e et., overloop met hangkast, 3 slaapk., douche wastafel. Vaste trap naar 2e et.: zolderruimte met slaapgelegenheid c.v.-ketel. Dub bel glas gedeeltelijk, dakisolatie. Op levering december 1989. Vraagprijs 152.500,- k.k. LEIDERDORP Camphuysendreef 7 Riant tussenherenhuis met veel luxe, degelijk gebouwd met 1e klas materialen, tuin vrijliggend op het zuid-westen. Ind.: entree, toilet, gro te woonkamer met open haard en half open keuken, spiltrap naar 1e et. met 3 slaapkamers, vaste kasten en balkon. Badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: 2 ruime slaapkamers 1 met wastafel. Zeer mooi huis zowel achter als voor rustig gelegen, vlakbij winkels, scholen en ontspannings mogelijkheden. Vraagprijs 298.500,- k.k. Kamperfoeliezoom 3 In groen verkeersarme wijk gelegen moderne tussenwoning (1978) met grote tuin op het z/w met in de direkte omgeving alle faciliteiten. Ind.: beg. grond: ruime hal. toilet, witte woon kamer met open haard (allesbran- der), grote berging aan voorzijde. 1e et.: 2 slaapkamers (voorheen 3), badkamer met douche en tollet. 2e et.: overloop en ruime slapkamer. Het geheel is zowel binnen als buiten in uitstekende staat. Vraagprijs 229.000,- k.k. Grotiuslaan 33 Aan brede laan gelegen hoekwoning met tuin op het z/w met maar liefst 6 slaapkamers. Ind.: entree met gar derobe en toilet, woonkamer (33 m2) en open keuken, tuindeur naar zon nige tuin. 1e et.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met bad en 2e toilet en dubbele wastafel. 2e et.: weder om 3 slaapkamers (1 met dakkapel), overloop met wastafel en w.m.a. Lei derdorp staat bekend om z'n vele fa ciliteiten en goede verbinding met de randstad. Vraagprijs 279.000,- OEGSTGEEST Oude Rijnzichtweg 41 Goed onderh. woning in rustige groene buurt. Schuur en plaats op zuiden. V.z.v. gaskachels, geyser, voorzetramen en dakisolatie. Woon kr. 6.65 x 3.35 met parket. Keuken in uitbouw. Eerste verd.: 3 sl.krs. Vaste trap naar zolderverd. met dakkapel en kamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs 149.000,- k.k. Ingezetenen en economisch gebondenen van de gemeente Oegstgeest verdienen de voorkeur. Rijnsburgerweg 59 Aan doorgaande weg gelegen luxe afgewerkt halfvrijstaand woonhuis met parkeergelegenheid. Ind.: zij-en tree, woonkamer 6,50 x 4,70 met schoonmetselwerk en houten pla fond, luxe vrijwel nieuwe woonkeu ken met div. apparatuur, ouderslaap kamer. badkamer met ligbad, en wastafel, aparte toilet. 1e et.: 4 slaapkamers, overloop, badkamer met douche, 2e toilet, apart 3e toilet. Te huur vanaf direkt voor 1 jaar of langer. Huurprijs 1.250,- per maand Wasbekerlaan nabij 29 Landelijk gel. WOONARK m. fraaie tuin en parkeerplaats. Aanleg mog. voor boot van ca. 6 mtr. Deze ark heeft een recreatieve bestemming dus permanente bewoning is niet toegestaan. Ind.: slpkr. entree m. toi let, woonkr. m. open keuken, slpkr. Het geheel verkeert in goede staat. Vraagprijs 72.000,- k.k. WOUBRUGGE Gerbrand Swarthlaan 45 Zeer goed verbouwde knusse tus senwoning. Hier kunt u zo in. Ind.: entree toilet, woonkamer (lichte kleu ren), open witte keuken, grote tuin. 1e et.: overloop 3 slaapkamers, bad kamer met bad, wastafel en w.m.a. 2e et.: bergvliering met nieuwe c.v.- combi. Leuke woning in waterrijk dorp. Vraagprijs 154.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Lindenlaan 22 Goed onderhouden hoekwoning met tuin op het Z/O. Zeer goed geïso leerd, ged. dubbelglas. Ind.: hal met plavuizen, toilet, woonkamer met open keuken. 1e et.: 3 ruime slaap kamers, badkamer met douche, w.m.a. en aansluiting voor 2e toilet. Vlisotrap naar grote bevloerde zol der met c.v. opstelling badgeyser en machinale afzuiging. Het huis is rus tig gelegen naast grote speelweide en nabij speelterrein. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 159.000,- k.k. KANTOOR LEIDEN KANTOOR KATWIJK I I I I I I Lobeliadal 9 Ruim hoekwoonhuis, breed type, prachtig gelegen met schitterend blijvend vrij uit zicht. Tuin op het zuiden. Ind.: hal, toilet, ruime woon kamer, annex open keu ken. 1e Etage: 3 slaapka mers, waarvan 1 grote aan de voorzijde, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e Etage: grote ber ging en grote zolderkamer met dakkapel. Het pand heeft c.v.-gas (ketel '83). Vraagprijs: 245.000,- k.k. Korevaarstraat 29c In centrum gelegen mooi 2- kamerappartement met ruim terras op Z. Ind.: grote woonkamer met semi open keuken, ruime slaapkamer, badkamer met douche, apart toilet, berging inpan dig. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs: 119.000,-k.k. Pretoriusstraat 5 Goed onderhouden tussen woning met tuin en schuur. Indeling: gang, woonkamer met kurkparket, trapkast, eiken keuken met inb.app., plavuizen vloer, badkamer met toilet, 'douche, aansl. wasm. 1e Etage: 2 mers aan de voorzijde, derslaapkamer achterzijde. - Vliering met bergruimte. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Morsweg 49 Zeer ruim verheeld woon huis met tuin op het zuiden. Beg. grond: gang, voor- en achterkamer, keuken met douche en toilet, tuin met - houten schuur. 1 e Et.over loop, voor- en achterkam- ker, keuken, toilet. 2e Et.: achterkamer met balkon, voorkamer, overloop met - douche. Bergvliering. Vraagprijs: 100.000,- k.k. Staa!wijk$traaM8 In rustige woonomgeving gelegen zonnige hoekwo- ning met binnenplaats en achterom. Indeling: hal, toi let, ruime woonkamer - 10x4.3 m met opensl. deu ren, open haard, nieuwe houten vloer, uitgebouwde nieuwe keuken met deur naar binnenplaats met aan- - geb. stenen schuur. 1e Eta ge: ruime voorslaapkamer, 2 achterslaapkamers met dakkapel, douche met w.t. Het pand heeft c.v.-gas. Vraagprijs: 109.000,- k.k. - I aan vaarwater, in 1974 ge- - heel nieuw opgetrokken vrijstaande boerderij woon huis. Ind.: hal, grote woon- kamer met 4 stel open slaande deuren, mooie - open haard en videwerkka mer, royale eetkeuken incl. app., bijkeuken, 1 sip.ka- mer met opensl. deuren naar terras en eigen badka- - mer met ligbad. 1e Et.: 2 sip.kamers, overloop met 2e badkamer. Het gehele pand is voorzien v. c.v.-gas en verkeert in uitstekende - staat van onderhoud. Vraagprijs: ƒ510.000,- k.k. I I I I I Willem Alexanderstraat 18 Schitterend gelegen hoek- 'woning met 3-zijden tuin. Ind.: ruime hal met gardero- be, toilet en kelderkast, ro yale tuinkamer met open haard, luxe hoekkeuken in cl. app., grote tuin met schuur op Z. 1e Etage: 3_ ruime slaapkamers, grote luxe badkamer met ligbad, - douche, 2e toilet en w.t., aansl. wasm. 2e Etage: - overloop, 2 grote slaapka- mers, aparte c.v.-ruimte. Het pand is zeer goed on- - derhouden. Begane grond en 1e etage gedeeltelijk- dubbel beglaasd. Vraagprijs: 268.000,- k.k. - Doezastraat 1B, Leiden Tel. 071-140745 De Nutsspaarbank ontwikkel de als eerste bank een hypotheek- vorm die de voordelen van de annuï teitenhypotheek koppelde aan die van de traditionele levenhypotheek. We noemen deze hypotheek de Spaarhypotheek. Een moderne kombinatie van lenen en belastingvrij sparen, waar mee u over de gehele looptijd aantoonbaar voordeliger uit bent. Zó voordelig, dat het wel eens een hele dakkapel, een garage de overheid dit "oversluiten" alleen nog dit jaar accepteert. Wilt u meer informatie, stap dan eens binnen bij een van onze 9 distriktskantoren. De adviseur van de Nutsspaar bank kan dan met behulp van zijn computer haarfijn uitrekenen hoeveel geld u zich van jaar tot jaar kunt besparen. Voor het aanvragen van doku- mentatie kunt u gebruik maken van onderstaande bon. Voorbeeld. Man van 30 jaar, hypotheekbedrag (150.000,-. Looptijd 30 jaar, gemiddeld fiskaal voordeel: 42%. Totaallasten over 30 jaar Annuïteitenhypotheek 8.2% Spaarhypotheek 8,4% Traditionele Levenhypotheek" Rente Aflossing Premie ORV" Premie Spaarhypotheek Bruto Voordeel rente-aftrek Netto f 253.787 150.000 13.050 n.v.t. f 378.000 n.v.t. n.v.t. 50.102 f f 416.837 106.591 f428.102 158.760 f f310.246 f 269.342 Totale besDarine maar liefst f 40.904- f "0RV: Overlijdensrisico-verzekering. "Graag zouden wij in deze tabel ook een vergelijking hebben laten zien met een Levenhypotheek van een andere maatschappij. Helaas is dat in Nederland wettelijk niet toege staan. Vraag daarom offertes op en maak de vergelijking zelf. Kenmerken Spaarhypotheek: op basis van levensverzekering rendement op spaardeel premie Spaar hypotheek is gelijk aan hypotheekrente fiskaal al aantrekkelijk vanaf gemiddeld belastingvoordeel van 32% lage premie en duidelijke premie-opbouw 100% uitkering op einddatum of eerder bij overlijden rente 5 of 7 jaar vast met meeneemfaciliteit. of een nieuwe keuken kan schelen. Het rekenvoorbeeld in deze advertentie spreekt voor zich. De Spaarhypotheek wint het op alle fronten. En niet alleen bij een nieuwe lening. Ook als u al een hypotheek heeft afgesloten, bent u met het omzetten in een Nutsspaarbank Spaarhypotheek heel wat voorde liger uit. Dat moet u dan wel snel doen, want de kans is groot dat Stuur mij a.u.b. meer informal tie over de Spaarhypotheek. Naam: m/v I Adres: Postcode:. I Plaats: Telefoon: In een envelop zonder post- zegel zenden aan de Nutsspaar- bank, t.a.v. afd. Cliëntenzaken, I Antwoordnummer 1980, 2501 I^VC Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 44