tekenaar/ constructeurs calculator plaat/constructie werkers montage medewerkers jESSssy ■MMnrem a Welke opsporingsambtenaren herkennen de uitdaging van een zelfstandige, zeer contactrijke job? 4( pwn le bediende of gezel broodbakker f of t bediende banketbakker cheffin - verkoopster verkoopster ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ECG-laborantm/v Academisch ziekbmhuis leiden ERVAREN AUTOVERKOPER VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 Elascon bv te Leiden realiseert complete bedrijfsobjecten, sterk variërend in grootte, waarbij de volgende hoofd activiteiten worden onderscheiden, t.w. metalen dak- en gevelconstructies, tribunes en overkappingen en staal- plaatbetonvloeren. In verband met toenemende activiteiten, zijn diverse functies vacant: en een Voor beide functies vragen wij een MTS- of HTS-diploma, richting bouwkunde, weg- en waterbouw of werktuig bouw en een uitgesproken interesse in en affiniteit met ons vakgebied. Personen die het aanspreekt om in het technische vlak de commerciële, dan wel uitvoerings activiteiten te ondersteunen, zullen een stimulerende werkomgeving met groeimogelijkheden aantreffen. en Over het algemeen zullen deze medewerkers zowel in de werkplaats als op de bouwplaats te werk worden gesteld, al naar gelang het aanbod van het werk dat noodzakelijk maakt. Personen meteen LTS-diploma genieten de voorkeur, verder vragen wij een enthousiaste en flexibele werkhouding. Mocht u nadere informatie willen inwinnen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Elascon bv, tel. 071-35 45 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Directie Elascon bv, Postbus 250, 2300 AG te Leiden. dochtermaatschappij van Hollandse Constructie Groep bv werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv Btabsijrlinnr ^aal Stadsgehoorzaal Buffetten Aalmarkt 7 Leiden tel. 071-126421 Voor onze afd. horeca vragen wij een part-time medewerker m/v en een medewerkster voor de schoonmaak (10 uur p. week) Sollicitaties na telefonische afspraak met Mw. Brand of Dhr. Rijntjes. Gevraagd: energieke, jonge vrouw, die opgeleid wil worden tot TANDARTSASSISTENTE HAVO-diploma vereist. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Tandarts G. J. van Hof, Plantage 10. 2311 JC Leiden VAN DER GUGTEN RUNSBURG BV Groothandel in bloemenverpakkingsma- terialen zoekt voor uitbreiding van baar team: Zeer werklustige werknemers. Leeftijd: 17-21 jaar. Tevens plaats voor part-timers. voor je zeer snelle reactie tijdens kantooruren: 01718-20350 Vragen naar M. van der Gugten jr. De Economische Controledienst, die 234 medewerkers telt, is belast met het doen van onderzoeken i.v.m. het opsporen van economische delicten en het instellen van informatieve onderzoeken t.b.v. het Ministe rie van Economische Zaken of andere ministeries. De Regionale Afdeling heeft veelal contro lerende taken ten aanzien van de markt- ordenende wetgevingDaarbij wordt gelet op de juiste naleving van de Vestigingswet Bedrijven 1954, de Vestigingswet Detail handel, de Drank- en Horecawet, de Wet Deponering Jaarstukken en de Wet Tarieven Gezondheidszorg. De functie Als opsporingsambtenaar begint u uw nieuwe functie met een gedegen interne opleiding. Daarna gaat u op een uitermate zelfstandige manier (informatieve) onderzoe ken instellen naar de juiste naleving van voorschriften op economisch gebied, in het kader van de hierboven genoemde wetten. In geval van overtredingen van de voorschriften bent u verantwoordelijk voor het aanzeggen en opmaken van processen-verbaal en zorgt u vervolgens voor een heldere rapportage aan het hoofd van de afdelingDeze functie wordt gekenmerkt door zelfstandig optreden, een ambulant karakter en vele externe contacten. Functievereisten U bent een man of vrouw met sterke contac tuele capaciteiten en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U weet op een verantwoordelijke en representatieve manier het overheidsbeleid op uw vakgebied uitte dragen, daarbij gesteund door mensen kennis, drukbestendigheid en flexibiliteit. Qua opleiding denken wij aan MEAO admini stratieve richting of MAVO aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. De ideale kandidaat heeft bovendien enkele jaren werkervaring opgedaan in onderzoeks- en toezichthoudende functies. Vanzelfsprekend bent u bereid de door u verkregen gegevens met behulp van geautomatiseerde appara tuur te verwerken. Leeftijd tot 35 jaar. Het aanbod Wij bieden een beginsalaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, van maximaal f44.000,- bruto per jaar. Een uitloop naar f 54.000,- bruto per jaar is mogelijk. De stand plaats is Leiden. Kandidaten dienen in of nabij de standplaats te wonen. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u contact opnemen mét de heer D.J. Osinga, telefoon (070) 51 27 01toestel 211 Uw schriftelijke reactie kunt u, gaarne binnen 14 dagen, richten aan de Economische Controledienst, ter attentie van de heer D.J. Osinga, Postbus 84012, 2508 AA Den Haag. Het ministerie wil meer vrouwen en leden van etnische en culturele minderheden in dienst nemen.-Bij de selectie krijgen kandida ten uit deze groepen bij gebleken geschikt heid dan ook nadrukkelijk voorrang. Ministerie van Economische Zaken provinciaal waterleidingbedrijf van Het PWN verzorgt in de provincie Noord-Holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied. Jaarlijks wordt ca. 80 miljoen m3 drinkwater aan de afnemers geleverd vanuit diverse waterwin- en zuiveringsinstallaties. Het drinkwater wordt door een leidingnet van ruim 7.500 km lengte gedistribueerd naar bijna 1,2 miljoen inwoners (ruim 475.000 aansluitingen). Het hoofdkantoor is gevestigd in Bloemendaal. Het voorzieningsgebied is verdeeld in zeven districten. Vanuit de districtskantoren worden de distributienetten aange legd en beheerd. Deze kantoren dienen tevens als contactadres voor de afnemers. Naast de drinkwatervoorziening voert het PWN het beheer over het Noordhollands Duinreservaat en de provinciale landgoederen. Hieronder valt tevens de exploitatie van een tweetal kampeerter- Bij het PWN werken ongeveer 850 mensen, die gezamenlijk zorgdragen voor de unieke combinatie waterwinning, natuurbe heer Voor het onder de hoofdafdeling Distributie ressorterende bedrijfsbureau te Bloemendaal vragen wij een coördinator informatievoorziening (m/v) taak Het coördineren en voorbereiden van het informatielvoorzieningsl- en automatiseringsbeleid. Het ontwikkelen en opstellen van (computerondersteunende) infor matiesystemen. Het adviseren over applicatie- en gegevensbeheer. Het introduceren en begeleiden van methoden, technieken en hulpmiddelen van de informatievoorziening in overleg met de afde ling informatievoorziening. Het deelnemen aan diverse overlegstructuren binnen het bedrijf inzake informatievoorziening en automatisering. wij vragen Diploma HYS (weg- en waterbouw of werktuigbouwkunde) aan gevuld met een bedrijfskundige opleiding c.q. achtergrond. Affiniteit tot of ervaring met informatievoorziening en automati sering. Goede contactuele en uitdrukkingsvaardigheid. Bereidheid tot het eventueel volgen van aanvullende cursussen. Leeftijdsindicatie: 25 tot 35 jaar. wij bieden Een bruto aanvangssalaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en er varing, tot f 5.115,- per maand. Deze functie kan leiden tot een salaris van bruto f 5.785,- per maand, exclusief de inhouding op de salarissen van overheidsper soneel. De bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over de functie kan contact worden opge nomen met de heer ing. R. van Leeuwen, chef bedrijfsbureau Distributie, telefoon (023) 22 30 98. De provincie Noord-Holland streeft naar gelijke kansen voor man nen en vrouwen. Het provinciaal beleid is daarbij gericht op een toeneming van het aantal vrouwen in middelbare en hogere func ties. Vrouwelijke kandidaten worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, te richten aan de directie van het PWN, t.a.v. de heer K.H. Kruize, personeelsadviseur, postbus 5, 2060 BA Bloemendaal. In de linker bovenhoek van brief en enveloppe a.u.b. vermelden: 8923. Gevraagd* Tijsterman, de Echte Bakker Langevaart 30 2231 GD Rijnsburg. 0 17 18-32515 Centrale ECG-Dienst. Deze dienst vraagt m.i.v. 1 december 1989 een (part-time, 19 uur per week) vac.nr! 89.V.65.39.LD Taak: - opnemen van ECG's bij patiënten in de klinische afdelingen; - zorgdragen voor een goede afhandeling van aanvragen voor ECG-opnames en van uitslagen; controle van patiënt gegevens; - zorgdragen voor een goede conditie van de cardiografen; - instrueren in de bediening van cardiogra fen; - verrichten van voorkomende administra tieve werkzaamheden; - na gebleken geschiktheid en scholing: assisteren bij de geautomatiseerde ana lyse en venwerking van ECG's. Verlangd: - HAVO of vergelijkbare opleiding; - ervaring in omgang met patiënten, bij voorkeur in klinische omgeving; - goede sociale vaardigheden; - enige technische aanleg; - enige type-ervaring. Bijzonderheden: werktijden in principe van 13.00 tot 17.00 uur. Afhankelijk van de re sultaten van herstructurering en samen voeging kan de combinatie met een part time functie bij de Hartfunctie-afdeling tot de mogelijkheden behoren, waardoor een full-time aanstelling kan ontstaan. Salaris: max.f 2755 bruto per maand bij volledige aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr.lr. J. de Bie (071 - 26 37 24) of mevr. H.S.M. Poell-Naeyë, per- soneelsconsulente (071 - 26 31 32). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een briefte zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken A2L, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Bent u tussen de 25 en 35 jaar, representatief en beschikt u over aantoonbare verkoopërva- ring in de autobranche? Dan hebben wij als Nissan dealer voor de gemeente Alkemade en omgeving een prima baan voor u. Vanzelfsprekend helpt u ons bij het verkopen van personen- en bedrijfsauto's, het ontvan gen van showroombezoeken en het afleveren van verkochte automobielen. Daarnaast houdt u een eigen kaartsysteem bij met adressen en telefoonnummers van uw klanten. U rappor teert dagelijks rechtstreeks aan de directie. Wij bieden een snelgroeiend merk, uitsteken de arbeidsvoorwaarden en een goed vast sa laris. Uw schriftelijke sollicitatie (met pasfoto) kunt u richten aan de directie van Auto Heemskerk BV, Alkemadelaan 1. 2371 EX te Roelo- farendsveen

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 28