TELEVISIE TOEGELICHT GEVARIEERD Zwijmelend Misbaksel Romanticus Een nationaal genie tv-rubriek Nieuwe versie IN HETWEEKE The Verdict In het kader van het NCRV jubi leum filmfestival, waarbij films worden uitgezonden over men sen die op keerpunten van hun le ven komen, verschijnt The Ver dict' op het scherm. Frank Calvin is een aan lagerwal geraakte advo caat uit Boston. Nadat zijn huwe lijk op de klippen is gelopen en zijn carriere is gestrand, is hij zijn toevlucht in de drank gaan zoe ken. Zijn vroegere compagnon en vriend Mickey Morrissey pro beert Frank uit zijn isolement te halen door hem een zaak toe te spelen betreffende medische na latigheid. Calvin doet zijn uiterste best om zijn gevoel van eigen waarde te herstellen. (zaterdag, Ned. 1, 20.22 uur) Zondebokken Voor sommige jongeren is dc schooltijd een hel, omdat zij voortdurend door klasgenoten worden gepest. Ze worden gesla gen, geschopt of genegeerd. Deze pesterijen zijn van invloed op het later leven. Zondebokken groei en vaak uit tot onzekere mensen. Het NCRV-televisieprogramma 'Rondom tien' besteedt aandacht aan deze problematiek. Presenta tor Hans Sleeuwenhoek praat daarin met jongeren die gepest worden en met jongeren die pes ten. Ook komen wat deskundigen aan het woord. (zaterdag, Ned. 1, 22.41 uur) Het verhaal gaat over een weten schapper die heeft ontdekt dat er zowel goed als kwaad schuilt in ieder mens en hij probeert met la boratoriumexperimenten die twee componenten te scheiden. Op deze manier probeert hij te re aliseren dat alleen 'het goede' zal blijven voortbestaan. Het schyzofrene verhaal over goed en kwaad is inspirerend voor veel filmmakers. Het werk van Bal four Stevenson is maar liefst twintig keer verfilmd, deze pro- duktie is gemaakt door Victor Fleming. (zaterdag, Ned. 3, 20.30 uur) tionale conferentie over de toe komst van dit land is al mislukt. Diogenes reisde mee met Denis N D E Cameron, die in Cambodja zijn il lusies over de journalistiek ver loor en tevergeefs zocht naar ou de vrienden. (zondag. Ned. 2. 20.10 uur) Diogenes Voor het vijfde seizoen verschijnt het VPRO-programma 'Dioge nes' op het scherm. Een maande lijks programma waarin interna tionale belangwekkende fenome nen of gebeurtenissen op eigen zinnige wijze worden belicht. De ze aflevering is getiteld 'De terug keer'. Veertien jaar nadat hij het land moest veriaten, keerde de Amerikaanse oorlogsverslagge ver Denis Cameron terug naar Pnom Pen, waar de oorlog sinds 1970 eigenlijk nooit is opgehou den. Volgende week trekken de Vietnamezen zich na 11 jaar be zetting terug, maar een interna- Tropenjaren 'Tropenjaren' toont de confronta tie tussen twee halfbroers die el kaar vijftien jaar niet hebben ge sproken. Paul van Duyvenvoorde is correspondent voor NRC-Han- delsblad in Amerika. In zijn huis in Manhattan verschaft hij tijde lijk onderdak aan zijn halfbroer en tegenpool Vic. Tijdens het be zoek van hun moeder blijkt hoe definitief de vaders in het voor malig Nederlands-Indië het leven van beide broers richting hebben gegeven. 'Tropenjaren' is een to neelstuk van Adriaan van Dis. In samenwerking met Theaterunie brengt de VPRO het spel op tele- (zondag, Ned. 2, 22.07 uur) Omroep Rijnland Rijnland Radio Sport zendt zon dagmiddag reportages uit van de voetbalwedstrijden Roodenburg - Spartaan, WSB - Altior, LDWS - SVLV, Randstad Sport - Oranje Groen en VNL - VTL. Wat wiel rennen betreft wordt aandacht besteed aan de ronde van Lisse. De uitzending is van 14.00 tot 18.00 Touched Veronica brengt de Amerikaanse speelfilm uit 1983, getiteld 'Tou ched'. In het psychiatrische zie kenhuis zijn de medici van oor deel dat Daniel en Jennifer bei den geestelijk niet in orde zijn. Daniel is nog wel in staat om te functioneren als loopjongen, maar Jennifer is een hopeloos ge val. De jongen en het meisje voe len zich tot elkaar aangetrokken. Daniel is er van overtuigd dat hij meer kan dan 'loopjongen zijn' en hij vlucht uit de inrichting. Als hij werk heeft gevonden, ontvoert Daniel Jennifer uit het psychiatri sche ziekenhuis. Ze betrekken sa men een huisje en zijn intens ge lukkig. Tot op de dag dat Jennifer spoorloos verdwenen is. (zaterdag, Ned. 2, 00.05 uur) Spencer Tracy 'Dr. Jekyll en Mr. Hyde' is een Amerikaanse speelfilm uit 1941, gebaseerd op de roman 'The strange case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde' van Robert Louis Balfour Stevenson. Het is de derde pro- duktie in een vierdelige Spencer Tracy-filmcyclus van de NOS. ZATERDAG 23 SEPTEMBER bijdragen: Wim Schrama en Bram van Leeuwen Barry White - 'The man is back' (A M) Terwijl zijn oude hitwerk, verza meld op The Collection, nog in de cd-hitparade staat is van de om vangrijke oude meester White dezer dagen een cd verschenen met daar op 9 nieuwe composities. Wie kent van hem niet nummers als 'Never, never, gonna give you up', 'Can't get enough of you' en 'You're the first, the last, my ever- thing', waarmee hij in de jaren 70 veel succes oogstte en in de mid- tachtiger jaren als revival terug keerde. Deze nummers waarin het ritme meestal im combinatie met veel st rijk-, koper- en piano werk op de achtergrond overheerste, leverde hem de verkoop van bijna 100 mil joen platen op. Samen met zijn Lo ve unlimited Orchestra maakte hij 103 gouden en 38 platina albums en daarnaast ook nog eens 20 gouden en 10 platina singles, waaronder zijn allereerste 'I'm gonna love you just a little bit more baby' uit 1973. Wie zijn nieuwe cd beluistert en nummers hoort als 'Responsible' en 'Silver lover' krijgt de indruk dat Black mr. White een nieuwe weg is ingeslagen. De muziek wordt over heerst door het eigentijds geluid van akoestisch, ietwat steriel en me taalachtig klinkend drumwerk ter wijl de traditionele violen achterwe ge blijven. Kortom twee nummers waarin meer nog dan voorheen een stam pend ritme overheerst. Met 'L.A. my kind of love' waarin het Zuidamerikaanse ritme opduikt be gint de kentering al te komen en in de resterende zes nummers is hij weer helemaal de oude. Een intro van zeker een minuut (in 'Love interlude' zelfs 2,45 min.) waarin Barry White op donkerbrui ne, zwijmelende toon zijn amoureu ze bekentenissen in de microfoon uitstort en vervolgens met iets meer volume en ruimere orchestrale be geleiding met vooral veel roman tisch strijkerswerk ook nog aan zin gen toekomt. Barry White houdt niet van kort werk. Daarom nemen de 9 num mers ruim 53 minuten in beslag. En om die tijd aangenaam te vullen heeft White ook nog de instrumen tale steun van mensen als Ray Par ker jr., Ernie Watts en David T. Wal- aam 'The Killer' heeft JLL enkel en alleen te danken aan zijn wervelen de, maar enigszins karikaturale rock-performances met zijn overbe kende piano-riffs en vocale uithalen omhoog en omlaag. Zijn filmbiogra fie onder de titel 'Great balls of fire' (een van zijn grootste hits van het eerste uur) heeft ons land nog niet bereikt, maar de soundtrack is er al. Daarop zijn, onder leiding van pro ducer T Bone Burnett, acht klassie kers opnieuw opgenomen, aange vuld met wat op de film toegesne den materiaal van derden, en als bo nus de originele versie van 'Great balls of fire' zoals die in 1957 in de le gendarische Sun-studio's in Memp his werd opgenomen. Voor wie nog altijd verzot is op de rock 'n roll van Jerry Lee Lewis, is deze plaat natuurlijk een must. Enerzijds klinken de nieuwe ver sies even fris als de oude en zijn ze met behulp van moderne technie ken beter geproduceerd, anderzijds is er in zijn verzamelde platenwerk toch al niet veel systeem te ontdek ken en geeft dit album dus een aar dige doorsnee. W.S. ker. B.v.L. Robert Strating 'A lovers con certo' (Mercury) In maart vorig jaar verscheen de eerste lp/cd van de Nederlandse pia nist/componist Robert Stratine. Vrijdagmorgen betrapte ik mij er tijdens het ontbijt op dat ik 'We zijn toch op de wereld om mekaar, om mekaar, te helpen nietwaar?' zat te neuriën. De reden voor deze muzikale bevlieging was niet ver te zoeken. De avond te voren had de VARA het programma 'Bloe men voor... Harry Bannink' uitge zonden, met Karin Bloemen als presentatrice. Ik realiseerde mij pas na een half uur dat mijn hoop dat er nu eens een simpele pro- grammatitel zonder woordspe ling was bedacht tevergeefs was geweest... 'We zijn op de wereld om me kaar, om mekaar' was een van de evergreens die ten gehore werden gebracht. In je innerlijk oor hoor je daar nog altijd het stemgeluid van Adele Bloemendaal bij, want het was een liedje uit de serie 't Schaep met de 5 pooten', die in 1969 haar première beleefde. Twintig jaar geleden alweer, en nog altijd zit dat liedje in je kop! Inclusief de intonaties van de ori ginele opvoerders, zoals je ook merkte bij 'Nikkelen Nelis', be kwaam gezongen door Piet Bam- bergen, die in ieders gehoorgan gen desondanks overstemd werd door de stem van Wim Sonneveld. Want zoals die het zong, zo 'hoor de' het! 't Schaep met de 5 pooten', lieve kijkbuiskinderen, werd geschre ven door Eli Asser, Harry Ban nink schreef er de muziek voor, Adele Bloemendaal, Piet Romer en Leen Jongewaard waren de hoofdpersonen, de KRO zond het uit, de TV-critici leerden op den duur dat de naam van het café waar alles zich afspeelde geschre ven werd met 't, schaep met ae, 5 als cijfer en pooten met twee o's, en de kijkers genoten ervan (het programma kreeg de Televizier- ring en eindigde in de Top Tien van 1970 op een buitengewoon eervolle 8e plaats, weliswaar ach ter de Èuropacupwedstrijden Feyenoord-Céltic, Feyenoord- Estudiantes, Feyenoord-Vor- waerts Berlin, Feyenoord-Legia Warschau, Ajax-Arsenal, het Grand Gala du Disque en het WK schaatsen heren, maar voor Feye- noord-Uzinala en 'Een van de acht'!). Wie of wat Feyenoord was ver tel ik later nog wel eens... Harry Bannink*zat met een bos bloemen op schbot op de eerste rij te stralen, geflankeerd door zijn werkster (want zijn vrouw was tijdens de opname in april ziek), en kreeg een handvol van de meer dan duizend liedjes die hij geschreven heeft te horen: Herr Heinzelmann, De stratemaker, Kom Kees 't is maar tijdelijk. Je vader is naar Venus (prachtig ge zongen door Simone Kleinsma), 't Zal je kind maar wezen, en liedjes van de Film van Ome Willem en Farce Majeure. Ik zou in mijn taak tekort schie ten als ik niet zou reppen van 'een feest van herkenning', maar ook als ik niet de aanmerking plaats te dat (zoals gebruikelijk) de tekstschrijvers grotendeels onver meld bleven. Hoe simpel is het niet om tijdens zo'n liedje even in on dertiteling 'tekst: Eli Asser' te zet ten? Ik kan het zelfs bedenken zon der maanden aan zo'n program ma te hebben gewerkt... Ik heb trouwens gemerkt dat men bij de VARA denkt dat Har ry Bannink ook zelf wel teksten bij zijn liedjes heeft geschreven, maar dat ontkent hij met klem. Toen ik hem opbelde en vroeg of ik hem nu van het componeren af hield, stelde hij mij gerust: zo- meteen kwam de schilder. Maar vanmiddag moest hij wel weer aan de slag, voor 'Het klokhuis'. Hij componeert trouwens alleen als het moet, en in 98 procent van de gevallen is de tekst (ander mans tekst dus) er het eerst. Wat mij altijd verbaasd heeft is, dat het buitenland nooit (als aasgie ren) op al deze originele, pakken de melodieen is afgekomen. „Ach, ik ben lichtelijk lui, ik heb daar nooit werk van ge maakt", zegt Harry Bannink daarop. Akkoord, dat hij lui is weten wij, anders had hij wel tweedui zend liedjes geschreven, maar waarom is het buitenland zo ver domde onachtzaam? Herman van Veen heeft eens een tekst van Wil lem Wilmink op muziek van Har ry Bannink in Duitsland gezon gen,- that's all! Ik begrijp dat niet. „Die liedjes horen zo bij Neder land", zegt Harry Bannink, maar dat is natuurlijk onzin. Hoeveel zangers zingen geen Nederlandse teksten op Engelse en Franse me lodieen die in eerste instantie ook bij Engeland en Frankrijk hoor den? Aan het slot van 'Karin voor... Harry Bannink' beloofde Bloemen dat zij zich sterk zou ma ken voor een tweede Harry Ban- nink-programma. Kennelijk heeft zij evenveel macht bij de VARA als Lubbers in Nederland, want dat tweede programma komt er, nadat Lennart Nijgh en Michel van der Plas aan de beurt zijn ge weest. Het is al kort na het eerste progranmma opgenomen, en zal nog vele Annie M.G.-evergreens van Harry Bannink bevatten. Dat programma moet dan maar eens door wat buitenlandse tekst schrijvers worden bekeken. Voor dat ik ophing sprak ik de hoop uit dat het Harry vanmiddag zou lukken, met dat liedje voor 'Het klokhuis'. „Het lukt altijd", zei hij geruststellend. - BarryWhite: Over de elf stukken die 'Image' be vatte en die hij samen met 'Jean Louis Knapper componeerde was ik toen zeer enthousiast en ik voor spelde voor de Hollandse Clayder- man een grote doorbraak. Dat is er niet van gekomen. Welis waar verscheen Strating diverse malen op tv en waren zijn werken regelmatig te horen als achter grondmuziek bij diverse gelegenhe den, een werkelijk grote bekend heid heeft hij in die anderhalf jaar niet weten te bereiken. Het succes van 'Image' was ook wat bescheidener dan ik had veron dersteld. Dezer dagen verscheen zijn tweede cd getiteld 'A lovers concerto'. Robert tekende nu alleen voor 14 composities die zonder uit zondering romantische titels dra gen als 'Moonlight melody', 'Amour perdue', 'Melancholia' en 'Senti mental journey'. Tekende bij zijn debuutplaat Hans Hollestelle voor de arrange menten, ditmaal deed Robert Stra ting het zelf samen met Koos Mark, die ook de accordeonpartijen voor zijn rekening nam. Producer was en bleef Ruud Jacobs. De nu 27 -jarige musicus laat ook op deze plaat weer zijn virtuositeit blijken op de (elektrische) piano en synthesizer. Zoals de titel al zegt be vat de plaat voornamelijk melodi euze achtergrondmuziek, al is die van zodanige kwaliteit dat het ook op de voorgrond uitstekend te ver teren is. 'A lovers concerto' borduurt be kwaam voort op de sfeer die al op 'Image' werd opgeroepen. Dat. laatste zou de enige kritiek of) de nieuwe schijf kunnen zijn: het ont breken van werkelijk nieuwe in valshoeken. Het klinkt allemaal zeer vertrouwd in de oren. Het ge noegen is er overigens niet minder B.v.L. Jerry Lee Lewis - 'Great balls of fire' (soundtrack) (Polydor) Het leven van een rock-legende is altijd een dankbaar onderwerp voor de filmindustrie geweest, zeker als dat leven wordt beheerst door schandalen, drank en agressie. Wel nu, daaraan ontbreekt het de thans 54-jarige Jerry Lee Lewis niet. Hoe wel aartsconservatief, onderhield hij een relatie met zijn neef Jimmy Swaggart en trouwde hij maar liefst vijfmaal, onder anderen met zijn 13- jarige nichtje Myra en laatstelijk nog in 1984 met een echtgenote die al tweeëneenhalf jaar later op mys terieuze wijze overleed (Lewis werd in dit verband zelfs van moord be schuldigd). Maar eerlijk is eerlijk, zijn bijn- Van sommige nieuwe albums is het bestaansrecht mij niet geheel duidelijk. 'Still cruisin' oogt als een gloednieuwe Beach Boys-lp maar is niet meer dan een merkwaardig ratjetoe van oude en hedendaagse titels. Hun inbreng in recente film- produkties hebben ze voor een deel gemeen (de titelsong diende bij voorbeeld als muzikaal decor voor 'Lethal Weapon 2'), maar verder valt er weinig samenhang in te ontdek ken. Tegenover een aantal authentieke jaren zestig-hits ('I get around', 'Wouldn't it be nice', 'California girls') staat weinig interessant nieuw materiaal, waaronder het re cente 'Kokomo' (uit de film 'Cock tail'), het niemendalletje 'Island girl' van Al Jardine, een misbaksel ('In my car') van Brian Wilson - met wie het nooit meer goed komt - en een co-produktie met de Fat Boys die het toenmalige surfhitje 'Wipe out' van een rap-jasje voorzagen (bah). Het enige oorstrelende stuk dat resteert heet 'Somewhere near Ja pan', mede gecomponeerd door üe voormalige Mama's Papa's-voor man John Phillips, en naar mijn we ten hier nog niet uitgebracht. Die neem ik op; de plaat gaat de deur uit. W.S. Cryptogram 2 3 V 5 T 7 V V V e 9 '0 V V 2 '3 V V V V V V V V V A V V v V V W V V V V V V n <0 <9 V V V 10 V V V V 22 V V V 23 bent veranderd. 10 Varkensfok ker op de fiets en deels groter dan 2. 13 Hard werken met die ren. 14 Vriendelijkheid in de zo mer. 15 Een stel met ijs gesmol ten bouwmateriaal. 17 Die ko men vrij gauw weer terug. 18 Zoetig dierlijks. 20 Hier is de munt meer waard dan in Indo nesië. Oplossing Horizontaal 3 Wie een nieuw land creëert, wordt er meestal wel beter van. 8 Schoof ge voor af er in? 9 Heb ben ze je doen geloven dat dit meisjeslichaamsdelen zijn? 11 U herinnert zich hierdoor het moederdier? 12 Daarop wordt in het ziekenhuis keurig de stand van uw lichaamsdelen bijgehouden. 16 De hond likte een blikje kersen op en een weg leidt tenslotte naar ander voed sel. 17 Loten om een rivier aan snijden. 19 Zingt om je in de ge vangenis wat vrolijkheid te be zorgen. 21 Verstandig man in zaken. 22 'k zag u tweemaal, hoe dan ook, op het land. 23 Handig heeft hij de top ontdekt. Verticaal 1 Verloren in potten. 2 Als die van 5 achter de rug zijn, zijn de ze er uit gedistilleerd om het nieuws te halen. 4 In tegenstel ling tot 14 niet zo toeschietelijk. 5 Kinderachtig gezoek naar die ren. 6 Vrouwenmaten. 7 Dit is eindeloos streng, jongen; je De winnaars van de Leidsch Dag blad-handdoek zijn: Mevr. E. Co- hen, Bartokstraat 27, 2324 BH Lei den, Z.A. v.d. Zeeuw, Witte Singel 73, 2311 BN Leiden. De prijs wordt de winnaars toege zonden. Oplossingen onder vermelding van 'Puzzel' voor donderdag op briefkaart of in een enveloppe zen den aan: Redactie Leidsch Dag blad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Radio 1 na 18 uur TROS: 18.07 Coulissen. NOS: 19.02 De Samenloop. 23.05 Met Radio 2 na 18 ^jur KRO: 18.04 Echo. 18.15 Levenslief en levensleed. 19.03 KRO's coun try time. 20.00-7.00 Zie radio 1. Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 Driespoor. NCRV: 19.03 Paperclip-radio. 21.03 Crossroads. 23.03-24.00 Late da- Radio 4 na 18 uur VOO: 18.02 Avondstemming. 20.00 Nws. KRO' 20 02 KRO-Klas- siek op Zaterdagavond met om '20.02 Holland Festival Oude Mu ziek; 21.00 Het Kronos Kwartet. 22.00 Orgelrubriek. Franse orgel- muz. (12). 22.20Laudate: Rheini- sche Kantorei. 23.00-24.00 KRO- Literair: Camera obscura. Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. EO: 18.10 lyi ha- berier (Goed nieuws). 18.25 Kayen Rasja (Er is hoop). IOS: 18.40 Ara bisch progr. NOS: 19.00 Progr. voor buitenl. werknemers. EO: 20S30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14 EO-Metterdaad hulpverle ning. 21.15 Reflector. 21.30-22.00 Reportage schooldag. 12.00-13.00 Hindoestaans/Suri- 13.00-15.00 Noordwijk Lokaal 15.00-17.00 Vandaag de dag 17.00-19.00 Dance Flash 19.00-20.00 Voorhout Lokaal VLOK 09.00-10.00 Mag ik u even vooi stellen 10.00-11.00 Vlok Informatief 11.00-13.00 Dubbel en dwars 13.00-14.00 De Verversing 14.00-15.00 't blijft Hollands 15.00-17.00 Sport 17.00-18.00 Groeten en verzoe ken 18.00-19.00 Gospeltown 19.00-20.00 Rooms Katholieke kerkdienst Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 7i02 KRO's ontbijtshow. 7.53 Ter overweging. EO: 8.05 Groot nieuws. VOO: 9.02 Veronica sport. TROS: 10.02 Wegwezen. VARA: 11.02 Ophef en vertier NCRV: 13.05 Hier en Nu. NOS: 14.02 Langs dé lijn. sport en muziek. Radio 1 na 18 uur 18.02 Meer over minder op zondag. VPRO' 19 03 The Groove Juice Special. AVRO: 20.02 Toppers van toen. 21.02 Play it again. 22.02 Now's the time. NOS: 23.05 Met het oog op morgen. TROS: 0.02 TROS Nachtwacht; 6.02-7.00 Een goede morgen met Ron Brandsteder. Radio 2 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. VARA: 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Tony van Verre ontmoette Jan Blaaser (herh.). AVRO: 10.30 Muziekmo- zaiek. 12.02 AVRO Muziektheater. 13.02 AVRO's radiojournaal. 14.02 Nederlands op AVRO 2.15.02 Mu ziek met Meta. 16.02 Zomerradio met Robin Albers. Radio 2 na 18 uur 18.02 Dat zoeken we op. 19.02 Leuterkoek en zandgebak. 19.10 Ssssssst19.30 Hersengymnas tiek uit Zagreb. 20.00-7.0Ó Zie ra- Radio 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 8.02 Heksennest, dorp der dorpen. 9 02 Zin in pop. 10.02 De wakkere wereld. 12.02 KRO-miniparade. 13.02 Het weeshuis van de hits. 15.02 Tijd voor toen. 16.02 KRO's Zalige Liefdeslijn. Radio 3 na 18 uur 18.02 KRO's Hitweek. 19.02 Pop-, eye. 20.02 Radio Thuisland. 21.02 Radio 4 voor 18 uur NOS: 8.00 Nws. 8.02 H-Vier. 9.00 Onder de Groene Linde. 9.15 Musi- ca Religiosa et Profana. 9.55 Pro- gr.-overz. KRO: 10.00 Eucharistie viering. NOS: 11.00 Holland Festi val Oude Muziek 1989. 13.00 Nws. 13.02 Opera Matinee: Fragm. Giasone, opera van Cavalli. Uitge voerd door Concerto Vocale o.l.v. René Jacobs met sol. 14.00 Con cert op de zondagmiddag: Rotter dams Philharmonisch Orkest met viool. (In de pauze: Praten over mu ziek). 16.00 NOS Jazzgeschiede nis. 16.30 Diskotabel. ?8.00 Nws1 TROS: 18.02 Continu Klassiek. 19.30 Louis van Dijk schuift aan bij de klassieken. 20.00 Nws. 20.02 Specialiteiten a la car te.: Symfonie Orkest met sol. 22.00 Kamerconcert: Pianoconcert. 23.00 Finale. marktberichten en uitgebreid weer bericht. 9.00 Nws. NCRV: 9.02 Woord op zondag. 9.30 Te Deum Laudamus. NOS: 9.55 Waterstan den. IKON: 10.00 De zeven brie ven. 10.10 Kerkdienst. 10.58 Wilde Ganzen. 11.00 De andere wereld van zondagmorgen. NOS" 12.00 Nieuws. VOO: 12.05 Het zwarte gat. 14.00 Radio Romantica. NOS: 16.55 Mededelingen en schippers berichten. IKON: 17.00 Kerkdienst. 17.58 Wilde Ganzen. 21.20 Medelanders Nederlanders. 21.45 Medelanders Nederlanders. 22.10-22.40 Jazz uit het historisch archief. LOKALE OMROEP ALPHEN 20.00-21.00 Alphens Nieuwsma- gazine 21.00-22.00 Sportcarrousel OMROEP RIJNLAND 10.30-11.00 Radio Gezondheid 11.00-12.00 Sassenheim Lokaal 12.00-13.00 Noordwijkerhout Lo kaal 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-18.00 Sport 18.00-19.00 Warmond Lokaal 19.00-22.00 Rijnland Royaal VLOK 10.00 Kerkdienst 17.00 Kerkdienst MAANDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. KRO: 7.04 Hier en nu. 7.15 Het levende woord. 7.22 Lichte muziek. NOS: 7.30 Nws. KRO: 7.33 Hier en nu. 8.30 Nieuwsoverzicht Hier en nu. 8.32 Maandagmorgen magazine. (9.30. 10.30 en 11.30 Nieuwsover zicht Hier en nu). 12.06 Boer en tuinder. 12.30 Nieuwsoverzicht Hier en nu. 12.32 Over kopen ge sproken. 12.49 Moment. NOS 12.55 Meded. t.b.v. Land- en Tuinb. KRO: 13.09 Hier en nu. VOO: 14.06 Veronica Nieuwsradio. al uur nieuws. TROS: ede morgen met Ron (8.04-8.15 TROS-Ak- tua). 9.04 TROS Gouden uren. 11.04 Op volle toeren. 12.04 Ne derlandse artiestenparade. 13.04 TROS Aktua. 13.15 Tijd voor Tets- ke. 14.04 Muziek uit duizenden. EO: 15.04 Met muziek het hele land door. 16.04 Open huis ontmoeting. 16.57 EO-Metterdaad hulpverle ning. 17.04 Ronduit radiokrant. Radio 3 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. AVRO: 6.02 De baas van de week. 9.04 Ar beidsvitaminen. 12.04 Hollands glorie. 14.04 Toppop radio. 16.04 Toppop twintig. Radio 4 voor 18 uur NOS: 7.00 Nws. KRO: 7.02 Au bade. (8.00 Nws). 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO-Klassiek op maandagmorgen: A. Radio Symfo nie Orkest Frankfurt. B. Raphaël- kwartet. 12.00 Klassieke muziek. 13.00 Nws. KRO: 13.02 KRO-Klas siek op de maandagmiddag: Radio Symfonie Orkest met koren en sol. 16.00 In antwoord op uw schrijven- klassiek. VARA- 17.00 Ensemble Intercontemporain. Radio 5 voor 18 uur NOS: 6.30-6.49 Scheepv- en marktberichten en uitgebreid weer- ber. 9.00 Nws. 9.02 NOS Sportief 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 In- dië in Nederland. VARA: 10.00 Fac tor 5, met om 11.00 Berichten van en over ouderen. 12.00 Nws. HUM- VERBOND: 12.05 Het voordeel de twijfel: er broeit wat. 13.00 17.00 Wat een taal. 17.30 Rechtshulp. 17.55 Mededelingen en schippersberichten. aktualiteiten. weekberich ten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, met nws- overzicht, progr.aank., serviceru- br.. weerber., verkeersinf., land- en tuinbouwmf., de kwis Hebbes en de voorstelling van de dag.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 42