Waddinxveen Flyers klopt BV Leiderdorp Alex Blanchard zit op hete kolen S™TTV UVS zoekt aanval tegen Voorburg Profbokser: 'Nog even en ik moet op zoek naar een baas' ZATERDAG 16 SEPTEMBER 1989 SPORT PAGINA 19 Bekerhouder onderuit in Luba basketbaltoemooi WADDINXVEEN/LEIDEN - Waddinxveen Flyers en BVO Alphen hebben zich gister avond als eerste twee ploegen geplaatst voor de kwartfinales van het Luba basketbaltoer- nooi. Waddinxveen deed dat door voor eigen publiek verrassend te winnen van titelverde diger Leiderdorp: 103-94. BVO worstelde in Rijnsburg één helft met het Haagse Jumpers, dat na rust echter snel capituleerde: 95-80. Luba Leiden lijkt ook op weg naar de laatste acht. MSV werd simpel op zij gezet: 92-120. Waddinxveen - Leiderdorp 103-94 Waddinxveen werd het afgelopen seizoen kampioen van de rayon tweede klasse en won tevens de na tionale beker, daarbij goed profite rend van de reglementaire voor sprong die het in iedere wedstrijd kreeg toebedeeld, In tegenstelling tot eerste divisionist Leiderdorp, dat in de voorbije maanden een groot aantal spelers om diverse re denen zag vertrekken, is Waddinx veen ten opzichte van vorig jaar ver sterkt. De ploeg behoort dan ook tot één van de kanshebbers voor een plaats in de 'Final Four'. Leiderdorp beschikte in de matig bezette sporthal 'De Sniep' slechts over zes man en toen Marcel Hoog- endoorn halverwege de tweede helft met vijf fouten naar de kant moest, waren de wisselmogelijkhe den tot nul gereduceerd. Opmerke lijk genoeg begon Leiderdorp vanaf dat moment iets van de tot 26 pun ten opgelopen achterstand (71-45 na 63-43 bij rust) af te halen: 92-78. Jeroen van Veen (27 punten) ging zijn ploeg voor, maar verder dan 103-94 reikte Leiderdorp in de har de strijd (59 fouten, vijf uitsluitin gen) niet. In de resterende poule wedstrijd moet de bekerhouder van LUSV winnen om zich te plaatsen voor de volgende ronde. Bij verlies gaat LUSV verder. Waddinxveen is al verzekerd van een plaats bij de laatste acht. Blitz - LUSV 60-81 De Leidse studenten geven het toernooi ook dit jaar een toegevoeg de waarde. Vorig jaar verraste LUSV met een zwaar bevochten overwinning op Lisse en nu haalde de kernploeg in poule D het één klasse hoger spelende Blitz met op merkelijk groot verschil onderuit. Beide teams hielden elkaar in Waddinxveen lange tijd vrijwel in evenwicht. Blitz werkte de achter stand (0-10) snel weg (25-26), maar Tahamata in selectie voor Kleurrijk Elftal ROTTERDAM (ANP) - Simon Tahamata is alsnog opgenomen in de selectie van het Kleurrijk Elftal, dat op woensdag 20 sep tember in het Feyenoord-sta- dion een benefietwedstrijd speelt tegen het Nederlands Elf tal. De opbrengst is bestemd voor de nabestaanden van de vliegramp, die in jurji in Sufina- me plaatsvond. Van Ruud Gullit is inmiddels zeker dat hij niet mee zal kunnen doen, evenmin als Marco van Basten. Wel zal Frank Rijkaard aanwezig zijn. Hij behoort met Gerald Vanen burg Stanley Menzo, Aron Win ter, Bryan Roy en Henk Fraser tot de internationals, die aan de zijde van het Kleurrijk Elftal meedoen. De selectie van het Nederlands elftal bestaat uit vijftien spelers. Deze zal in het weekeinde nog worden uitge breid. Dc selecties: Kleurrijk Elftal: Menzo. Vink, Winter en Roy (Ajax), De Jcng en Va nenburg (PSV), Wilson en Meijer (Groningen), Blinker en Nortan (Feyenoord), Liegvlek (Fortuna Sit- tard), Monkou (Chelsea), Rijkaard (AC Milan), Fraser (Roda JC), Taha mata (Beerschot), Haatrecht (La Chaux de Fonds), Gorré (SW) en Metgod (Haarlem). Nederlands elftal: Van Aerle, Van Breukelen, Ellerman en Kieft (PSV), Bosman, Hofkens en Rutjes (KV Mechelen), Van f Schip en Wou ters (Ajax), Van Tiggelen (An- derlecht), Van der Gijp (Aarau), Koeman (Barcelona), Hiele (Feye noord), Been (Pisa) en Huistra (FC Twente). Zuidafrika uit tennisfederatie BUENOS AIRES (Rtr) - De Grandslamtóemooien zullen voortaan meetellen voor de kwalifi catie van de Olympische Spelen. De Internationale Tennis Federatie (ITF) heeft dat gisteren in Buenos Aires beslist. Voor Seoul golden uit sluitend de resultaten, die waren behaald in de Davis Cup (mannen) en Federation Cup (vrouwen). Voor 1992 tellen ook de resultaten van Melbourne, Parijs, Wimbledon en Flushing Meadow mee. De brak gisteren met Zuidafrika vanwege de apartheid. Op voorstel van Nigeria besloot de algemene vergadering van de ITF over te gaan tot schorsing van Zuidafrika als lid. kon niét langszij komen. Dat lukte pas na rust (37-42) bij 56-55. In plaats van het karwei af te maken stortte Blitz daarna volledig in. LUSV sprintte onder leiding van Frank Smit (24 punten) naar de zége (60- 81), de ploeg van coach Sid Bruinsma onthutst achterlatend. BVO Alphen - Jumpers: 95-80 De Alphenaren misten in Rijns burg spelmaker Peter de Boer, maar nieuwkomer Raoul Oudejans toonde zich op die plaats een waar dig vervanger. De voormalige spe ler van Wilskracht kon dat vooral na rust demonstreren toen de hele BVO-ploeg het goede voorbeeld van center Robert Gerritsma (27 punten) volgde. Toen was het ook uit met de pret voor rayonploeg Jumpers, dat aanvankelijk taai ver zet bood. Onder leiding van René van-As (27) schoten de Hagenaars de Alphense verdediging lek, zodat de vooraf verkregen marge van tien punten uitgebouwd kon worden tot 20-38. Toen de Alphenaren zich in defensief opzicht wat beter gingen manifesteren, raakte Jumpers in nood. Halverwege was het verschil teruggebracht tot negen punten: 40- Brandei Studevan speelgerechtigd LEIDEN De Amerikaan Brandei Studevan mag voor Festo BW 2 uitkomen in het Luba-basketbaltoernooi. Na vraag bij de basketbalbond leer de de toernooi-commissie dat Voorburg zijn nieuwste aan winst direct na aankomst op Schiphol woensdag aan heeft gemeld bij het bonds-en rayon- bureau. Studevan speelde die zelfde dag mee in de wedstrijd tegen Guards en debuteert mor gen in de eredivisie. Over zijn speelgerechtigheid waren twij fels gerezen. Festo beschikt voor het toernooi nu over twee Amerikanen (McCarthy en Stu devan), maar mag er per wed strijd slechts één opstellen. Na enkele tactische wijzigingen zetten de Alphenaren met meer in zet in de tweede helft de inhaalrace voort. In de zesde minuut was de achterstand weggewerkt (53-53) en daarna onderstreepte BVO het klas- severschil door een gat van bijna twintig punten te slaan: 85-67. Ter wijl coach Ben Ponsioen volop het wisselen was gegaan, bereikte BVO als eerste ploeg de kwartfina les: 95-80. Rijnvalken - BV Lisse 80-125 De Rijnsburgers verdienen een prijs voor dapperheid, want als ploeg uit de tweede klasse van de kern Den Haag is Rijnvalken de laagst spelende formatie van de ze ventien deelnemers aan het toer nooi. Daarbij viel de poule-indeling bijzonder ongunstig uit, want Rijn valken treft in poule A met Lisse en BVO maar liefst twee eerste divisie teams. Met een reglementaire voor sprong van 20-0 is Rijnvalken eigen lijk nog slecht bedeeld. Het verschil tussen de kern en de landelijke competitie is veel groter. Lisse had het verschil dan ook binnen negen minuten weggewerkt: 28-28. Toch lieten de in splinternieuwe shirts gestoken Rijnsburgers zich niet ontmoedigen. Center Anno Gravemaker kwam tot grote woede van Lisse-coach Johan Koster her haaldelijk goed vrij onder de basket voor een eenvoudige score. Lisse beschikte echter over te veel lengte en mankracht om door Rijnvalken serieus bedreigd te kunnen worden. Bij rust leidden de bezoekers met 45-58 en daarna liep het verschil snel verder op. De teller stopte uit eindelijk bij 80-125. Voor Lisse ligt de sleutel tot de volgende ronde woensdag in de wedstrijd bij Jumpers. De winnaar van het treffen schaart zich onder de laatste acht. Grasshoppers - Luba Z. 51-80 De Katwijkers werden in poule B gisteravond in de Vijf Meihal op onthutsende wijze van het veld ge speeld door competitie-genoot Luba Zoeterwoude. Het gemis van coach Lace Strong zal daar onge twijfeld debet aan geweest zijn, maar een echt excuus is het niet. Luba nam halverwege de eerste LEIDEN - Geconcentreerd spelen op de aanval. Dat is het con cept waarmee UVS-trainer Ruud de Groot zijn manschappen mor gen de wei in stuurt in de thuiswedstrijd tegen medekoploper, en debutant in de eerste klasse, Voorburg. Een ploeg die net als de ^eidenaars de volle buit haalde uit de competitiestart. "Het heeft geen zin het spelconcept te wijzigen. Met zo veel jonge spelers hebben we er de ploeg niet naar om te verdedigen of de hele tijd op balbezit te spelen". Leidenaars geloofden het verder wel (92-120). Programma maandag: Het Baken, Pijn- acker: 19.30 uur Festo BW 2 - Oegst- geest, 21 uur Guards - Lokomotief. BVO Alphen ontvangt morgenmiddag om 13.30 uur in de Rynstreekhal Luba Lei den voor een oefenwedstrijd. Emiel Rombouts in fraaie vlucht op weg naar de basket van Jumpers. Rob Smit en Onno Boonstra (rechts) kijken met ontzag toe hoe de Alphenaar BVO aan een nieuwe score helpt. (foto Henk i helft de leiding (11-22) en bouwde die gestadig uit. Grasshoppers was bij rust reeds geklopt (21-38) en mocht blij zijn dat Luba in de slotfa se wat gas terug nam: 51-80. „Als ik de ploeg zo zie spelen dan is het onbegrijpelijk dat we zo ruim hebben verloren van Hoofddorp," oordeelde de Zoeterwoudse 'coach- voor-het-weekeinde' Hans Men- tink. Mentink woont en werkt voor een jaar in Engeland, maar vliegt in het weekeinde op en neer om zijn club te kunnen leiden („Ik ben nu eenmaal voorzitter") en coachen („Er is niemand anders"). MSV - Luba Leiden 92-120 Leiden heeft tegen het jeugdige MSV, dat zijn thuiswedstrijd speel de in de Vijf Meihal, één helft laten zien duidelijk sterker te zijn. Op overtuigende wijze werd de 20-0 beginstand weggewerkt (22-28) en ook daarna had MSV niets in de melk te brokkelen, 43-63 bij rust. Na aftrek van de Noord wij kse bonus een verschil van veertig punten. In de tweede helft kreeg MSV de kans de schade beperkt te houden. De Luba Uitzend Buro Daarbij ziet de oefenmeester zich geplaatst voor wat problemen. Fred Filippo ontbreekt nog geruime tijd door een blessure, terwijl Arthur Orssagen en Gerrie Jansen een schorsing moeten uitzitten. Boven dien is Hans de Kruijs niet beschik baar. De dienstplichtig militair moet dit weekeinde meedoen aan een oefening. "Dat zal wat aanpas singen vergen, maar voor de rest blijft het team ongewijzigd", aldus De Groot. Wat meespeelt is dat Voorburg niet helemaal onbekend is voor De Groot. Aan het eind van afgelopen seizoen zag hij de elf nog acteren in een duel tegen Lugdunum. "Het is een degelijke ploeg, met een laatste man, Ouwehand, die ver achter zijn verdediging speelt. Ik heb echter begrepen dat hij dit keer niet mee doet. Verder hebben ze de beschik king over een spits die bijzonder goed kan koppen, René van El- leswijk. De andere spitsen zijn bo vendien erg snel. Tegen Lugdunum kwam dat goed uit, want dat had de punten hard nodig en speelde vol op de aanval. Het is voor ons dan ook zaak uit te kijken voor hun counters. Maar nogmaals, we moe ten wel op de aanval spelen. We gaan in elk geval voor de volle winst". Streekderby In Noordwijkerhout bekampen de teams van SJC en Lisse elkaar mor gen. Een wedstrijd waarvan de uit komst met geen mogelijkheid valt te voorspellen, meent Harrie Loerts, de nieuwe trainer van de thuisploeg. "Ik ken Lisse natuurlijk nauwelijks. Bovendien is het een echte streekderby en dat soort wed strijden heeft altijd iets aparts. Die duels kunnen echt alle kanten op". Loerts zegt dat SJC in elk geval van de eigen mogelijkheden zal uit gaan. "Dat betekent dat we de na druk leggen op verzorgd voetbal. En we moeten niet te hard van sta pel lopen. In het begin de kat uit de boom kijken". Dat dan zonder René de Ridder en Ruud Alkemade die beide in de lappenmand vertoeven. De trainer van Lisse, Laszlo Na- nai, die net als zijn collega aan het eerste seizoen bezig is bij de zon dagderdeklasser, is wat minder voorzichtig in zijn uitspraken. "Het zal wel een harde strijd worden, maar ik verwacht dat AMSTERDAM (GPD) - Alex Blanchard werd onder het jarenlange schrikbewind van Rudie Koopmans 'de kroonprins onder de halfzwaargewichten' genoemd. Toen veteraan Koopmans de Europese bokstitel in Marseille cadeau gaf, besteeg Blanchard inderdaad niet lang daarna de troon. Hij regeerde van mei '84 tot november'87. Daarna werd het stil rond de ranke Amsterdammer, die ooit prat ging op zijn talent en voorkomen. „Ik win al les, zelfs een modeshow", pochte de donkere atleet in die dagen. kan het BV'tje opheffen of bevrie zen. Ik kies voorlopig voor het laatste, dat half jaar kan er ook nog wel bij. Maar maart '90 is echt de li mit. Als ik dan mijn revanche nog niet heb gekregen is deze jongen geen profbokser meer". Blanchard is niet benauwd voor de toekomst. „Een kledingwinkel lijkt me wel wat, of een zaak in de horeca", blikt hij vast vooruit, zij het met tegenzin. „Wat me ook wel leuk lijkt is bokswedstrijden orga niseren, maar dan the American way. Bedrijven aflopen, commer ciële televisiestations opzoeken en dan door vraag en aanbod tot een lu cratieve deal komen. Het mes snijdt aan vele kanten: het bedrijf maakt reclame op de buis, de tv biedt een leuk programma en de boksers krij gen eindelijk genoeg partijen. Op provisie-basis zou ik daar van kun nen leven, dat weet ik zeker. Ik heb contacten, ik garandeer de heren zes avonden per seizoen". Dagdromerij Maar, beseft hij vrijwel onmiddel lijk: „Nederland is jammer genoeg te klein om groot te worden. Ik praat vanuit de theorie, het is dag dromerij. Je wordt in dit land in slaap gesust voor je het weet. Er be staan overigens geen grotere zei kerds dan boksers. Ik zal daar m'n tijd en geld investeren in een talent dat vlak voor het grote moment ver kering krijgt. En trouwens: praat ik over bokswedstrijden organiseren? Daar moet je hier weer een licentie voor hebben, daar moet je voor stu deren. Dit land kleeft aan elkaar van diplomaatjes en wetjes. Als Muhammed Ali hier iets groots van plan zou zijn werd hem nog naar een licentie gevraagd. Daar moet je niet om lachen, het is om te brui- Hij weegt nog altijd tachtig kilo en ziet er patent uit. Alex Blanchard is kennelijk niet het type dat bij tegen wind meteen het evenwicht ver liest. „Ik ben altijd een streber ge weest en heb van boven een flink portie doorzettingsvermogen mee gekregen", verklaart de Amster damse lefgozer van weleer, die met het klimmen der jaren hij is nu 31 zijn grote mond heeft verloren. Het is dan ook al weer eventjes geleden dat Blanchard zich voor het laatst Europees bokskampioen in het halfzwaargewicht mocht noe men. Hij verloor die status in een onbewaakt moment in een rokerig cafézaaltje te Usk in Wales, bijna twee jaar terug. Daar liet de lange vuistvechter de titel toeh aan Tom Collins, die de weelde maar kort kpn dragen. Dank zij eerst Pedro van Raamsdonk en later Jan Lefe- ber staat de kroon al weer hoog en breed op een Nederlands hoofd. Maar wel op het verkeerde, menen de kenners die Blanchard nog altijd als de ontbetwiste nummer één in het halfzwaar beschouwen. Herkansing „Maar waar iedere bokser een her kansing wordt gegund ben ik bui ten schot gebleven". Blanchard er gert zich aan een 'onrechtvaardige geschiedenis'. De kans op een re vanche leek verkeken toen hij zich in december '88 liet verleiden tot een gevecht met de Fin Uusiverta om de IBF-titel. Blanchard won, maar werd vervolgens door de Eu ropese boksunie geschrapt uit het boek van officiële uitdagers om de erkende Europese titel. „Ik hoorde pas na afloop van de partij in Hel sinki dat ik mijn boekje te buiten Crab assurantiën BV, tel. 224700. I Crab makelaardij og BV, tel. 225135. Rijnsburgersingel 61. Leiden, was gegaan. De EBU moet niets hebben van de IBF, het is een be smette federatie". Volgens Blanchard had zijn manager Henk Ruhling beter moe ten weten. „Hij behartigt mijn za ken in de ruimste zin van het woord en had dus moeten beseffen welke risico's ik'liep". De Zandvoortse promotor/manager schuift op zijn beurt de Nederlandse boksbond de schuld in de schoenen. „De NBB schijnt een telefax naar de Finse boksbond te hebben gestuurd, waarin toestemming werd gewei gerd voor het gevecht tegen Uusi verta. Maar dat veto kreeg ik pas op de terugweg onder ogen". Ruhling gelooft dat Blanchard nog tot oktober of november door de EBU als persona non grata wordt beschouwd, zeker niet langer. „Dan komt Alex weer in beeld, al zie ik hem nog niet tegen Lefeber staan in een vrijwillig titelgevecht. Die Lefe ber is er helemaal aan, is aan de co ke geraakt. Hij moest op 7 septem ber al boksen tegen de Fransman Nicoletta in Montpellier, maar dat gevecht is nu verschoven naar 14 oktober. Eerlijk gezegd voorzie ik op die datum een partij tussen Nico letta en Pedro van Raamsdonk om de dan vacante titel. Ja, het sum mum zou natuurlijk zijn: Europees kampioen Van Raamsdonk tegen Alex Blanchard begin volgend jaar. Want laten we wel wezen: in heel Europa is er geen betere dan Alex". Geduld Dat mag zo zijn, maar de sterke man zelf bijt al twee jaar op een houtje. Het geduld van Blanchard, die sinds 1985 eet van zijn eigen BV'tje, raakt langzaam maar zeker op. Om nog maar te zwijgen van het budget van de vennootschap. „Nog even, en ik moet op zoek naar een baas. Ik ben bijna vier jaar Europees kam pioen geweest, maar dat wil niet zeggen dat ik er nu warmpjes bij zit. In die jaren kwam er twee ton bruto binnen, maar met alle lasten eraf hield ik een modaal inkomen over. En de Alex Blanchard BV is natuur lijk ook geen vetpot meer, nu de di recteur maar niet in de ring ver schijnt. Ik open hier en daar een winkeltje, regel mijn eigen p.r. en doe wat werk voor mijn sponsor. Ik Bokser Alex Blanchard: de bodem van de spaarpot i. len" Alex Blanchard heeft spijt dat hij drie jaar geleden niet het eerste het beste vliegtuig naar de Verenigde Staten heeft gepakt. „In Nederland heb ik de top bereikt, maar er zit meer in mij dan er is uitgekomen. Achteraf zeg ik: stom Alex,'je had toen de gok moeten wagen. Als de berg niet naar mij komt moet ik maar naar de berg. Maar ja, ik was Europees kampioen, ik kreeg mijn wedstrijdjes op zijn tijd en verdien de toch een behoorlijke boterham". Aan een scenario heeft het Blan chard nooit ontbroken. „Ik zou in derdaad zoveel centen op de bank hebben dat ik op mijn dertigste een eigen zaak kon beginnen. Maar wat heb ik niet een vermogen laten lig gen door toen van die Collins te ver liezen. Ik heb het plannen wel afge leerd. Alles is mogelijk in de boks- wereld, en niets is onmogelijk. Het zou me met eens verbazen als ik morgen de kans krijg de wereld kampioen uit te dagen. Die hersen schim houdt me misschien wel op de been. Het is toch de wens van mijn leven, nog steeds". We hebben de afgelopen weken goed gedraaid. Aanvallend. Boven dien is het team compleet", zegt hij stellig. Floor van Duyn in amateurteam LEIDEN - Floor van Duyn van Quick Boys is opgenomen bij de se lectie van het Nederlands amateur- elftal. Na de oefenwedstrijd tegen Sparta N ij kerk afgelopen dinsdag voegde bondscoach Ron Groene- woud de Katwijker toe aan de laatste zestien spelers, die van 2 tot en met 7 oktober in Nederland een vierlandentoernooi afwerken. Eer der vielen Leen van der Plas (Quick Boys) en René Bon (ARC) af. Landwer stopt LEIDEN De zaalvoetbalclub Landwer Johan heeft zich terugge trokken uit de hoofdklasse. Het Sassenheimse team kwam de eerste twee competitiewedstrijden niet opdagen wegens een gebrek aan spelers. Het bestuur besloot daar om de vereniging op te heffen. De hoofdklasse bestaat nu nog uit tien clubs. Van Loen helpt Roda JC aan zege op Utrecht KERKRADE (ANP) - Met John van Loen als uitvoerder heeft Roda JC gisteravond plaats mogen ne men aan de kop van de eredivisie ranglijst. Het treffen met zijn oude club FC Utrecht (1-0) had bij de lan ge spits kennelijk nogal wat gevoe lens losgemaakt. Zijn irritant gedoe werd door scheidsrechter Van Riel voor rust bestraft met een gele kaart. Het hadden er twee (dus rood) moeten zijn, maar dat werd hem bespaard. In plaats daarvan werd de Roda-spits matchwinnaar. Twee minuten na rust stond hij op de goede plaats om, na een actie van Diliberto, de via Van Ede van de lat terugstuitende bal in te koppen. De 1-0 was nauwelijks in overeen stemming met de veldverhouding. FC Utrecht was voor rust zelfs ge vaarlijker. Steinmann werd op het middenveld, door het veel te aan vallend ingestelde Roda-trio Van der Luer, Groenendijk en Van der Waart geen strobreed in de weg ge legd en in het centrum van de aan val was Willaarts de jonge interna tional Fraser herhaaldelijk de baas. Na de treffer van Van Loen werd het Utrechtse offensief nog heviger. In de 54ste minuut kon Roda-doel- man Bolesta èen schot van Stein mann ternauwernood keren, een kwartier later raakte De Kruyff de lat en weer vijf minuten later raakte Alflen uit een vrije trap de buiten kant van de paal. Een uitval van Roda bracht Van der Waart negen minuten voor tijd in kansrijke posi tie. Zijn schot trof de kruising. Vandaar dat Blanchard nog altijd leeft als een monnik. „Ik train vijf dagen in de week in de sportschool Kops aan de Weesperzijde in Am sterdam. De veertigurige werkweek bestaat voor mij uit sport, terwijl ik dit jaar maar twee keer tussen de touwen heb gestaan tegen onbedui dende Amerikanen. Ik zal over een half jaar maar tegen Van Raams donk, Nicoletta of Lefeber moeten. Ik beweer niet dat ik ze uit de ring zal slaan. Maar als ik niet overtuigd was van mijn kracht zou ik nu niet zo op hete kolen zitten". MARTIN DONKER 13.30-18.05 BBC 1: Grandstand: met voetbal (tussenstanden), autoraces (for mule 3 vanuit Brands Hatch), waterskiën (WK vanuit Palm Beach), paarderennen (in Goodwood), roeien en tafeltennis (WK vanuit Preston). 15.00-17.00 Did 3: Sport 3 Extra. 18.00-18.10 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.00-19.00 SKY: Trans World Sport. 18.05-18.20 BBC 1: Sport. 18.15-19.30 Did 1: Sportschau: met o.a. Bundesligavoetbal. 18.30-19.30 Super: Sport: NBA basketbal. 19.00-20.00 SKY: Kunstzwemmen: World Cup vanuit Parijs. 19.35-20.00 Did 3: Sport im Westen. 20.00-22.00 SKY: Golf: PGA European Golf. 21.55-23.15 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.00-00.00 SKY: Tennis: John McEnroe- Carl-Uwe Steeb vanuit München. 22.45-23.15 BRT 2 Sport op Zaterdag. 22.45-23.20 Ned 3: Studio Sport. 23.00-23.15 BBC 1: Sport. 00.00-01.00 SKY: Wielrennen: samenvat ting van de European Community Tour. ZONDAG 13.15-14.30 TV 5: Aventures et Sports. 14.00-14.05 BBC 1Sport. 14.00-19.45 BBC 2: Sunday Grandstand: met cricket (Cup Final) en motorraces (vanuit Brands Hatch). 17.10-18.10 Did 2: Die Sport-Reportage. 17.30-17.50 Ned 3: Studio Sport: wielren nen te Eindhoven. 18.10-18.40 Did 1 Sportschau. 18.45-19.25 BRT 2: Sportweekend. 18.45-20.00 Ned 3: Studio Sport. 19.00-19.30 SKY: Golf: hoogtepunten van de Women's European Tour. 19.30-19.45 Did 3: Sport im Westen. 19.30-20.00 SKY: Wielrennen: Grand Prix de Libération vanuit Eindhoven. 19.45-20.15 BBC 2: Viyella Cup: verslag van zeilwedstrijden in Cowes. 19.45-20.15 BRT t: Sportweekend. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 20.00-22.00 SKY: Golf: PGA European Golf. 21.55-22.10 Did 2: Sport am Sonntag. 22.00-00.00 SKY: Voetbal: top clubs. 23.40-23.55 BBC 1Sport. 00.00-01.00 SKY: Motorsport: Grand Prix van Brazilië.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19