Agassi verslikt zich nog bijna Engeland niet in jubileumduel S™STV Nagelkerken koel onder nederlaag Rienks en Florijn naar finale Nieuwe leden 'Elf Steden' Breukink wint aan zelfvertrouwen VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1989 SPORT PAGINA 17 LEIDEN Dat twee tennissers na een spannend verlopen enkel spel tevreden de baan verlaten, is tegenwoordig bijna een unicum. Zeker als de verliezer Mare Nagelkerken heet, die zelfs als het goed gaat al moord en brand of nog erger schreeuwt. Gisteravond verloor de Alphenaar op Unicum een boeiende driesetter met mi niem verschil (2-6,6-3,6-4), maar er kwam nauwelijks een onverto gen woord over zijn lippen. In feite leek winnaar Gerth zelfs de minst gelukkige van de twee. "Ik speel nog steeds niet op het niveau van vóór mijn vakantie", meldde de 18-jarige lichtgewicht. "Bovendien ben ik door dit resultaat afhankelijk van Erik Bakker. Als hij van Nagel kerken verliest zijn de Masters voor mij afgelopen. Ik vertrouw er maar op dat Bakker wint". Nagelkerken was daar nog niet zo zeker van. "Dit was mijn beste wed strijd van het seizoen. Als ik zo lek ker speel als tegen Gerth, geef ik Het was voor de onoverwinnelijk mezelf net zo veel kans als aan het geachte favoriet deze zomer pas de begin van deze partij". Als Nagel- tweede nederlaag in B (na Room- kerken dan echter weer naast de burg). Schuilenburg haalt mogelijk overwinning grijpt, gaan Bakker en niet eens de kruisfinales. Ervan uit- Gerth gewoon over naar de kruisfi- gaande dat zowel Krans als Schui- nales. lenburg van Guinau wint, kan Nagelkerken, die pas laat in het Krans zich met een zege op Van seizoen in vorm kwam, vindt het Trigt achter hem op de tweede voorlopig allang best dat hij zijn plaats in de poule nestelen, mannetje in de Masters staat. In de Jacqueline Paauw en Claudia hij zich behelpen met blokkeren. Na wat heen en weer slaan brak Van Trigt in de eerste set bij 5-5 op nieuw door de service van Schui lenburg heen en maakte hij het zelf sterk af. In de tweede set nam .de Hillegommer een 2-0 voorsprong, waarna Schuilenburg nog één keer zijn opslag hield om daarna hele maal niets meer te winnen. Met een fraaie backhand-smash maakte Van Trigt de partij uit. Advies Britse sportniinister: LONDEN (GPD) De Britse minister van binnenlandse zaken, Douglas Hurd wil meer internationale samenwerking in de strijd tegen het alsmaar toenemende voetbalvandalisme. Hij overweegt binnen de Europese Gemeenschap aan te dringen op een geza menlijke strategie tegen het massale wangedrag van bepaalde voetbalsupporters Douglas Hurd is uiterst ontstemd zien de KNVB er vanuit gaat dat de over de Zweedse beslissing om de Engelse voetbalbond het advies van meer dan honderd gearresteerde de minister op zal volgen, opperde Britse fans, die woensdag de WK-kwalificatiewedstrijd Zweden-Engeland een spoor van vernieling in de binnenstad van Stockholm trokken, zonder verdere actie vrij te laten. De minister i secretaris betaald voetbal, Jan Huij- bregts, gisteren meteen al de idee naar een nieuwe tegenstander voor het jubileum-duel op zoek te gaan. Huijbregts denkt daarbij aan België of Frankrijk, twee landen die i eerste set overklaste hij zijn 18-jari- ge opponent volkomen. Daarna slo pen er wat onnauwkeurigheden in zijn spel, terwijl Gerth steeds t Witteman vermeden eventuele moeilijkheden door met een scheidsrechter te spelen. Daarvoor had de toernooi-leiding de jongste profijt trok van zijn verdedigende aanwezige op het park uitgezocht, capaciteiten. Niet alleen sloeg hij die evenwel geen problemen kreeg te verwerken in de parij tussen de twee speelsters van De Munnik. De als vijfde genoteerde Paauw ver sloeg de favoriete Witteman met een zeer geduldig spelletje. Witte- kon zich niet beheersen en onhaalbaar lijkende ballen haar scherp terug, maar ook nam hij als hij onder zware druk stond het ini tiatief regelmatig van Nagelkerken In de derde set kwam Gerth nog x A twee keer in moeiliikheden. Halver- maakte als eerste de fouten, ^ge de beslissende reeks leverde TIM BROUWERDE KONING/ hij na Nagelkerken zijn service in (3- REMMELT OTTEN 3). Prompt brak de Leidschendam- Programma mer weer door de service van zijn VEB:2L30 uur: Marijke Guyt - EUy tegenstander h^n.ïn de slotgame zag Gerth een 30-0 voorsprong in Maurice de LijsterFrank van Leeuwen, sneltreinvaart omgezet in een JU-4U VEC; 16 30 uur; Erika wijsman - Mariëlle achterstand. Juist toen hield hij het Sievers, 18.15 uur: Reneé Crama - Euge- hoofd echter koel. Zonder verder nie Simon, puntverlies behield hij eigen ser vice-game. Onnavolgbaar Het lange seizoen is Kees Jan Schuilenburg uiteindelijk toch op gebroken. Verzwakt door ziekte en vermoeid van het vele spelen is het 'heilige moeten' verdwenen, wat zich op de baan vertaalt in concen tratie-gebrek. Gisteren werd de als eerste geplaatste speler door een uitstekend spelende Marco van Trigt hardhandig van de baan ge speeld met 7-6, 6-1. Van Trigt trok het initiatief naar zich toe en wist 'met soms onnavolgbare ballen zijn tegenstander steeds op het verkeer de been te zetten. Bovendien kwam Schuilenburg door de uitstekende service van zijn opponent niet aan zijn gevreesde returns toe en moest BLED (ANP) - Maar liefst acht van de elf ingeschreven Nederlandse boten hebben zich geplaatst voor de eindstrijden van de WK roeien in Bied. Een recordaantal. Twee jaar geleden behaalde Nederland in Ko penhagen zes finaleplaatsen. In de halve eindstrijden gingen gisteren slechts skiffeur Henk-Jan Zwolle en de mannen lichte vier zonder stuurman ten onder. Nico Rienks en Ronald Florijn plaatsten zich voor de eindstrijd op een wijze zoals het Olympische kampioenen betaamt. De dubbel twee leidde in de halve eindstrijd van start tot finish. Overigens be gint voor de Leids/Amsterdamse combinatie de ware strijd pas op de dag van de finales. Het duo had het voordeel in de minst sterke halve eindstrijd te starten. De Noorse Rot- Rolf Thorsen en Lars Bjoenness, alsmede de Zwitsers Ueli Bodenmann en Beat Schwerz- mann, die de Nederlanders in de fi nale van Seoul op de laatste meters nog bedreigden, waren namelijk in de andere race ingedeeld. In de uitgestelde herkansing van de lichte achten zorgde de Neder landse combinatie-ploeg voor een grote verrassing. Tenminste een vierde positie was noodzakelijk om het slotweekeinde van de titelwed- strijden actief te kunnen meema ken. Die plaats was het hoogst be reikbare voor de nieuwe combina tie meende men. Een vijfde klasse ring werd zelfs waarschijnlijker ge acht. Aanvankelijk voer de boot inder daad achteraan het veld. De opmars in de tweede kilometer gaf de Ne derlandse aanhang hoop dat toch nog de eindstrijd zou worden be- SARCELLES (ANP) - Mentaal geknakt moet het Italiaanse honkbalteam vandaag in het Bois de Vincennes starten voor de der- ~de wedstrijd om het Europees kampioenschap. Met alleszeggen de score van 15-2 bracht Neder land gisteren in Sarcelles de stand in de best-of-five om het kampioenschap gelijk. Nederland bleek vlot hersteld van het foutenfestival, dat de ploeg de zege in het eerste duel kostte. Het is de vraag of Italië over een dergelijke veerkracht beschikt. De briljante manier waarop Peter Callenbach in de ze vende inning Roberto Bianchi Honkbalteam verplettert Italianen: 15-2 met drie slag naar de dug-out stuurde, zal de ster uit Bologna nog lang heugen. Deafstraffing laat zich mis schien vergelijken met de beslis sende wedstrijd van twee jaar ge leden in Barcelona, toen de eind cijfers 16-1 in het voordeel van Nederland waren. Destijds waren de Italianen echter van de wijs ge bracht door een arbitrale beslis sing, nu was er niets waardoor de regelmatigheid van de hoge score in twijfel kon worden getrokken. Alleen een triomf in zeven in nings had de Azzurri pijnlijker kunnen treffen. Het door mana ger Jim Stoeckel begeerde ver schil van tien punten werd echter pas in de achtste slagbeurt be reikt. Vijf runs maakten een einde aan een vertoning, die was opge luisterd door vier Nederlandse homeruns. Wismar Ansjeliena nam er twee voor zijn rekeninng. De andere kwamen op naam van Erik de Bruin en Marcel Kruijt. reikt. De acht reikte zelfs verder dan die begeerde vierde plaats en ging als derde over de streep. Frans Goebel liet het verschil met Wim van Belleghem bij de lichte skifs niet groter worden dan zo'n anderhalve seconde. De Belg, twee jaar geleden in Kopenhagen we reldkampioen, zegevierde. De Am sterdammer had aan de tweede plaats ruim voldoende om over te gaan naar de eindronde. Dat gold ook voor Laurien Vermulst en de mannen dubbel vier. Zij het, dat de lichte' skiffeuze de Amerikaanse wereldkampioene Kris Karlson meer winst moest toestaan. Daarentegen dankte de lichte dubbel twee Theo Nieuweboer - Jan van Bekkum zijn finaleplaats aan een gestage opmars die na 500 me ter werd ingezet en de tweede plaats opleverde. Ook skiffeuze Harriet van Ettekoven en de RIC/Laga/Het Spaarne vier zonder stuurman boekten succes door een goed opge bouwde race. De Amsterdamse moest de Oostduitse Birgit Peter, Olympisch kampioene in de dubbel twee, en de Westduitse Titie Jorda- che, die bij de Spelen van Los Ange les in 1984 goud voor Roemenië ver overde, laten voorgaan. Driehon derd meter voor de finish greep zij de derde plaats die haar in het toer nooi hield. Overtuigender nog was het optre den van de mannen dubbel vier. Kelderman, Maasdijk, Van den Eerenbeemt en Arisz gingen min der dan een seconde na de winnen de Oostduitse boot als tweede door de finish. mening dat de Zweden het kwaad der geval vrijwel verschoond zijn in de hand werken door geen straf- gebleven van supportersgeweld. vervolging in te stellen. Vast staat dat de druk van de re- Opnieuw gaan er nu in Groot- gering-Thatcher zal toenemen naar- Brittannië stemmen op om notoire mate er steeds meer details bekend voetbalvandalen hun paspoort af te worden van de calamiteiten in Zwe- nemen. Om in ieder geval te probe- den. Ook direct via de voetbalbond, ren hun wangedrag in het buiten- die op haar kosten enkele politie land te voorkomen. Men praat al ja- agenten in burger heeft laten mee- ren over preventieve maatregelen reizen naar Zweden, om indien mo tegen het kwaad, dat zich allang niet gelijk bepaalde raddraaiers te iden- meer tot de Britse eilanden beperkt, tificeren. In dit verband is er ten maar vanwege de oorsprong nog nauwste samengewerkt met de wel steeds de Engelse ziekte'wordt Zweedse politie. Daarom ook ver genoemd. baast het de Britse autoriteiten dat In het zoeken naar drastische op- de politie in Stockholm ten slotte zo lossingen leeft zeker bij de regering uiterst lankmoedig is gebleken en Thatcher de gedachte om het bui- de voornaamste raddraaiers zonder tenland voor het Engelse voetbal ta- meer heeft laten lopen. Dat be- boe te verklaren. In dit kader past schouwt men als een aanmoediging ook de oproep van de minister van voor de vandalen om het de volgen- sportzaken, Colin Moynihan om in de keer weer te proberen. Maar te- ieder geval de vriendschappelijke gelijk beseft z(j terdege dat er ook wedstrijd van het Engelse nationale, thuis dringende maatregelen nood- elftal op 13 december in Rotterdam zakelijk zijn tegen wat mevrouw tegen de Europese kampioen Ne- Thatcher nu beschouwt als „een derland te schrappen. En het is niet grote nationale schande". In dit ver alleen de minister die aan deze band is de druk op de Engelse voet- vriendschappelijke wedstrijd de balbond om de wedstrijd in Rotter- meest sombere prognoses verbindt, dam tegen Nederland te annuleren Men stelt dat ook Nederlandse voet- maar een begin, balfans in de loop der jaren een ge- Ton i (Ttrnbb-Qn duchte reputatie hebben opge- „UgUeKKetl bouwd. En dat het bij elkaar bren- Er gaan al stemmen op voor meer gen van deze twee supportersgroe- drastische maatregelen. Zoals bij pen vragen is om ernstige ongere- voorbeeld terugtrekking van het geldheden. Volgende maand moet nationale elftal uit de voorronde Engeland voor de plaatsing in de van het toernooi om het WK vol- eindronde van het wereldkam- gend jaar in Italië. Ook dat is al eer- pioenschap naar Polen. Maar het is der gehoord. Maar de ernst van de het prestigeduel in Rotterdam dat situatie heeft de regenng-Thatcher de regering de meeste zorgen baart. 'eder geval de overtuiging gege- idata a dee Frankrijk Het bestuur van de Engelse voetbal- gel?n noodzakelijk zijn. Stringenter bond heeft tot nu toe geweigerd c ten aanzien van het duel in Rotter dam een beslissing te nemen. Maar i woordvoerder van de bond ieder geval dan het besluit i meer dan 40 politie-agenten naar het continent te sturen om te probe- het gedrag van de laatste Engel- klaarde wel dat het verzoek van de se voetbalsupporters op hun terug- minister ernstig overwogen zal wor- reis binnen de perken te houden, den. Een beslissing wordt binnen HAYE THOMAS veertien dagen verwacht. Aange- Tafeltennissers Lifters tegen Hongaren in EC LEIDEN - BT Lifters Oegstgeest krijgt hoog Hongaars bezoek. De ta feltennissers van Lenin doen mor genmiddag Oegstgeest aan om met de thuisclub uit te maken wie zich plaatst voor de tweede ronde van de Europa Cup II. De wedstrijd begint om 17.00 uur. Blaeuwe Werelt heeft zich door een reglementaire overwinning 5-0 op ASC Latina geplaatst voo volgende ronde van het EC I-toer nooi. De Italianen wensten niet Apeldoorn te komen. Applaus voor vermoeide Connors NEW YORK (GPD) Trap Jimmy Connors nooit op zijn ziel. André Agassi maakte die domme fout precies een jaar geleden en kreeg bijna de rekening gepresenteerd voor zijn misplaatste grootspraak. Het beladen generatieconflict tussen de oudste en jongste deel nemer aan de open Amerikaanse tenniskampioenschappen viel weliswaar opnieuw in het voordeel van de blufferige tiener uit, maar Connors' terechtwijzing kwam na een heroisch de gevecht (6-1, 4-6, 0-6, 6-3, 6-4) dat het Louis ArmStrong-stadion tot extase bracht, toch luid en duidelijk over. De kleine twintigduizend toeschou- wers stonden zonder uitzondering op de banken toen de 37-jarige vechtersbaas dodelijk vermoeid de baan verliet. De aftocht onder ova tioneel applaus vormde een veel zeggend' contrast met hetzelfde kwartfinale-duel van vorig jaar op Flushing Meadow, dat Agassi sim pel in drie sets wist te Weer hoekeyster eerder naar huis FRANKFURT aNP) - De begelei ding van de Nederlands vrouwen- hockeyselectie heeft spelverdeel- tiener uit Las Vegas haalde zich ster Suzan van der Wielen gisteren volgens Connors' woede op de hals op het vliegtuig naar huis gezet. Het door te verklaren dat hij tegenover zeventienjarige talent van MOP ver- een vriend al had voorspeld niet draaide woensdag in het duel met meer dan negen games te zullen Zuidkorea vlak voor rust de rech- prijsgeven. terknie en viel uit. Teamarts Bob De .waarzeggerij' kwam uit, al- Klicks en fysiotherapeut Henk Wil- leen de cijfers waren anders (6-2, 7- lem van der Kamp vonden het, na 6, 6-1), waarna Agassi er ook nog overleg met bondscoach Gijs van Heumen die binnenkort bij de vere niging van Van der Wielen doorgaat als trainer, beter geen risico te ne men en haar in Nederland te laten onderzoeken. gen Strijder André Agassi ondervond gisteren dat niemand ongestraft het vak manschap van James Scott Con- twijfel mag trekken. De neerbuigend aan toevoegde dat hij toch verrast was door het weerwerk van de oude maestro. „Daartoe had ik hem niet in staat geacht". Con nors reageerde als door een adder gebeten. „Dit is niet zo'n verstandi- "JJJ?4' h'^ os nitcnraolr Tlr Irzim hom nou urol J looptraining om zijn uithoudings vermogen te bevorderen. Resultaat Het leidde meteen tot resultaat, waarmee de firma Agassi op volle toeren kon blijven draaien op Flus hing Meadow. Zowel sportief als vërwoestbare* strifdër'TÜen këër commercieel gezien gaan de zaken afgeschreven en ëvenzovaak terug- voorbeeldig m New York waar het gekomen, liet de brutale blaag giste- raza"d Populaire tieneridool het ren honderdtachtig graden bijdraai- middelpunt is van big business, en en zelfs overdreven doorslaan Agassi's haar, maniertjes, kleding, naar de andere kant. „Je kunt hem alles wordt doeltreffend uitgebuit, in een rolstoel zetten en dan heb je Is z'Jn ,act ?cht of,.een van nog niet gewonnen", fleemde Agas- professionele image-building si. „Op een gegeven moment, na de bluft de vraa8- De waarheid zal wel haH ik hpm 7pif<; PraxP ergens in het midden liggen. „Na- willen feliciteren. Echt, zo voelde ik tixurlijk doe ik alles voor het geld" dat. Ik dacht: als iemand dermate het Agassi zich half gemeend, half goed speelt heb ik geen problemen met een nederlaag „Ja, ik was vorig jaar een beetje naief, ik wist eigenlijk alleen hoe bekende Agassi Van der Wielen mist, net als In- ge uitspraak. Ik kom hem nog wel T.^ wiKhniH uiS!«of TiH Wnlff Hip pph dae PPrder naar L™ ik schuld Wijsheid komt met de jaren, Jimmy Connors wist na zijn grid Wolff die een dag eerder naar eens tegen en dan herinner ik huis terugkeerde wegens een spier- precies wat hü op 8 september Bum t d kw tfi twintie lit blessure, in Frankfurt de laatste heeft gezegd. Ik heb altijd al een oDlns elgeXk nieVëoëd wft tl wedstrijden van Oranje tegen bloedhekel gehad aan verliezen en denTen Saaed doofmaaëkrU Australië en de Bondsrepubliek zeker van jongens die me niet seri- „enfn de tweede sëï lSk de Duitsland. eus nemen. Die blijf ik achtervol- £f,ëk'sheM maar „op de automatische piloot", zoals hij zelf later zei, groeide 'Jim- bo' tot grote hoogte. Hoewel Agassi er in de derde set met de pet naar leek te gooien („nee hoor, dat was helemaal zijn verdienste"), kwam hij daarna toch terug, om in de be slissende spelreeks een snelle de marrage te plaatsen (5-1). „Had ik er één game eerder nog wat energie uit kunnen persen, was het verhaal misschien anders afge lopen", analyseerde Connors zijn vergeefse inhaalrace later. „Maar schrijf alsjeblieft niet dat ik verloor omdat ik ziek was", sprak hij later tot de pers, „anders kom ik jullie op zoeken. Ik heb gewoon een ver- 1 domd goede partij gespeeld en toe vallig net verloren". Dat Agassi bij de zesde poging voor het eerst in zijn loopbaan een vijfsetter won, was mede te danken aan Pat Etche- berry. Deze voormalig Chileens speerwerper onderwierp de jonge nummer zes van de wereld zeven weken lang aan zware kracht- en LEEUWARDEN (ANP) - Na de komende winter zijn nieuwe leden weer welkom bij de vereniging „De Friesche Elf Steden", organisator van de 200 kilometer lange schaatstocht door Friesland. De ledenstop, die vanaf 1985 gold, zal worden opgeheven. De laatste twee winters is de tocht niet doorgegaan. Maar in het be stand van 20.000 leden vindt weinig doorstroming plaats. Iedereen be taalt trouw een tientje per jaar en laat zich niet uitschrijven. Van 1 maart 1990 staat het lidmaatschap open voor iedereen ouder dan zeven tien jaar en worden lidmaatschapsnummers en startnummers geschei den. De minimum-leeftijd voor deelname aan de tocht is achttien jaar. Afgezien van de wedstrijdtocht blijft het aantal startplaatsen bij een eventuele tocht beperkt tot 16000. Het bestuur heeft zo min mogelijk willen tornen aan de rechten van de huidige leden. Daarom is gekozen voor een overgangstermijn van twee winters. Bij de overgangsregeling zal een gewogen lotingssys teem worden toegepast: 12.000 startplaatsen voor het huidige bestand van 20.000 leden en 4000 startplaatsen voor de aanwas. De loting vindt telkens direct na 1 december plaats. Degenen, die zijn ingeloot, ontvan gen een startnummer. Na de loting voor de winter van 1992 zijn oude en nieuwe leden gelijkberechtigd. onderdeel van mijn commerciële activiteiten, het valt mooi met el kaar te combineren". Voorlopig scoort de langharige 'reli-punk', zoals hij in turbo-taal kan worden getypeerd, op posters en t-shirts hoger dan op de tennis baan. Waar Agassi vorig jaar blik semcarrière maakte met zes toer nooizeges, daar wacht hfi dit sei zoen ondanks elf pogingen nog steeds op zijn eerste hoofdprijs. Zoals zo vaak heeft de hem vooruit gesnelde roem zich daardoor min of meer tegen Agassi gekeerd; de jour nalisten, die hem de hemel inschre ven en betitelden als de redder van het Amerikaanse tennis, „pakken nu de bijl en de zaag om me neer te halen", zoals de zoon van een Iraan- se bokser uit Las Vegas het zelf er vaart. LZ organiseert zwemmarathon LEIDEN LZ 1886 organiseert zondag vanaf acht uur 's ochtends voor het tweede achtereenvolgende jaar een zwemmmarathon. Strijdto neel is zwembad De Vliet, dat voor deze gelegenheid nog op een aange name temperatuur is gehouden. Na het succes van vorig jaar, waarin de estafette-wedstrijden een spectaculaire afwisseling waren, is het gelukt een sterk deelnemers veld aan de start te krijgen. Naast ti telverdediger VZC uit Vlaardingen, strijdt ook het sterke Amersfoortse AZ&PC mee. LZ komt aan de start met twee teams, en verder doen mee De Gouwe (Waddinxveen), Ra- pido '82 (Haarlem) en Het Y uit Am sterdam. Elke club brengt maximaal twaalf deelnemers mee, waarvan de zwemmers geboren in 1975/1976 zich zullen beperken tot de estafet te-nummers, welke drie keer in het twaalf uur durende programma ver- zwommen zal worden. De overige oudere zwemmers zullen, verdeeld over de gehele marathon ook nog drie maal een half uur in het water liggen. Voor de zwemmer die de meeste^ meters weet af te leggen is, evenals voor de winnende vereni ging, een prijs beschikbaar. De zusjes Mildred en Marianne Muis verlaten hun zwemclub De- demsvaart AC en hebben over schrijving aangevraagd naar ZPA in Almelo. De tweeling was vorige maand goed voor negen medailles bij de EK. CERDANYOLA (ANP) De klasse PDM'er de lastige individuele tijd- de kop van het peloton niet kon vol- van Erik Breukink is nog niet ver- rit over ruim 26 kilometer als snel- gen. Gisteren voelde hij zich vol- dwenen. De blonde tijdrijder uit de ste af. Het peloton Spanjaarden dat doende hersteld om op zijn specïali- formatie van Peter Post twijfelde na om de eindzege vecht, kon de explo- teit terug te slaan. Het werd hem zijn zwakke Tour-optreden even sie van de coureur uit Bergen op door de Spaanse organisatoren niet aan zichzelf. Het verloren zelfver- Zoom bij lange na niet volgen. gemakkelijk gemaakt. De chaos aan trouwen herwon hij gisteren in het Breukink was een dag eerder al de start op de Olympische wieier- tweede gedeelte van de zesde etap- kansloos geworden voor de eind- piste in Barcelona en onderweg pe van de Ronde van Cataloniè. On- overwinning, toen hij tijdens de maakten het voor de coureurs nog der chaotiosche omstandigheden bergrit naar Port del Comte de lastiger dan het parcours, dat een legde de wellicht toekomstige voortdurende tempowisselingen in flinke klim kende. VRUDAG 14.35-18.50 BBC 2: Open Europese Golf- kampioenschappen. 18.00-19.00 SKY: gue-competilie. 10.15-19 00 BRT 1Speel op Sport: serie jeugdprogramma's waarin steeds een be paalde tak van sport belicht wordt, van daag turnen. 18.50-20.30 BBC 2: Atletiek: finale vanuit Barcelona. 19.00-22.00 SKY: Atletiek: Barcelona. 21.40-22.40 BRT 2: Atletiek: Barcelona. 22.00-00.00 SKY: Golf: Open Europese kampioenschappen. 22.05-22.50 Ned 2: Sport: waarin een ver slag van de stadioncross die zondag j.l. in het Feyenoord-stadion werd verreden. 22.50-23.15 Did 2: Die Sport-Reportage: met o.a. Bundesligavoetbal. 22.50-23.55 Ned 3: Studio Sport: World- cup Atletiek in Barcelona. 23 10-00,00 TV 5 Sports Loisirs. 23.25-00.15 Did 1: Sportschau: Worldcup 00.20-00.50 BBC 2: Atletiek vanuit Bar- 01.00-01.30 SKY: Wielrennen: European Community Cycling Tour. 01 30-02.00 SKY: Gewichtheffen: WK jit Athene.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17